اخبار و مطالب جمعه 21 مهرماه 1391

زینی‌وند پس از استعفا از مربی‌گری دارتاک:
امکانات ما از یک تیم محلی هم کم‌تر است!
رضا طولابی- خرم‌آباد: سرمربی سابق تیم دارتاک خرم‌آباد گفت: با گذشت ماه‌ها هنوز هم مشکلات شدید مالی ما پابرجاست و بازیکنان ما حتی کفش و البسه‌ی ورزشی مناسب هم ندارند.
غلام‌رضا زینی‌وند اظهار داشت: آن‌قدر به بازیکنان وعده‌ی روزهای آینده را دادیم که شرمنده‌ی آنها شده‌ام و دیگر تحمل این وضعیت را ندارم و مطمئن باشید تا زمانی که مشکلات مالی برطرف نشود دیگر در تمرینات حاضر نخواهم شد .
وی افزود: باشگاه حتی قادر به تامین مسکن برای من نبوده و با توجه به این که منزلم در تهران است در خرم‌آباد هیچ مکانی برای اسکان ندارم و باشگاه هم بی تفاوت نسبت به این موضوع بود .
زینی‌وند در ادامه بیان داشت: مربی دروازه‌بان‌های تیم ما به سرپرست تیم در خصوص کمبودها و وضعیت بد امکانات، نکاتی را گوشزد نمود که سرپرست تیم نیز بی‌درنگ اقدام به اخراج دستیار من کردند.
وی تصریح کرد: وقتی آقایان تحمل حرف منطقی و حق را ندارند و هیچ امکاناتی هم حتی در حد تیم محلات برای تیم در نظر نمی‌گیرند، دیگر شرایط برای کار کردن بی‌فایده است و من با این اوضاع و احوال نمی‌توانم کاری انجام بدهم.
زینی‌وند در پایان افزود: چگونه می‌توان از بازیکنی که پولی دریافت نمی‌کند، کفش و البسه‌ی مناسب ندارد و امکانات تمرینی خوبی در اختیارش نیست انتظار کسب نتایج درخشان را داشت؟!
 * شایان ذکر است از سوی مسوولان باشگاه دارتاک اکبر حسنوند به عنوان سرمربی جیدید این تیم معرفی شد.

 

 

لرستان در پایان دور رفت لیگ برتر هاکی سوم شد
دور رفت رقابت‌های لیگ برتر هاکی کشور با شرکت 6 تیم گروه ب در سالن سه هزار نفری خرم‌آباد پایان یافت و تیم لرستان با کسب 9 امتیاز در رده سوم قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان لرستان، در بازی‌های دور پنجم تیم هیأت هاکی آذربایجان غربی با نتیجه 5 بر یک از سد هیأت هاکی البرز گذشت تا بدون شکست در پایان دور رفت پیشتاز گروه دوم این رقابت‌ها باشد.
در بازی دوم تیم ماشین‌سازی لرستان و شهرابزی رنگین‌کمان همدان برای کسب عنوان دوم مقابل هم صف‌آرایی کردن که در پایان همدان 4 بر 2 از سد لرستان گذشت و در پایان دور رفت صاحب رتبه دوم شد. در این بازی تیم لرستان یک ضربه پنالتی استروک را از دست داد و یک گل این تیم نیز پس از اعتراض تیم مقابل با رأی داوران مردود اعلام شد!
در بازی آخر دور پنجم، هیأت هاکی گلستان با نتیجه 3 بر 2 از سد شهرداری تبریز گذشت تا از مکان آخر به پله ششم در پایان دور رفت صعود کند.
دور برگشت این مسابقات آذر‌ماه به میزبانی آذربایجان غربی برگزار می‌شود و از این گروه دو تیم به مرحله نیمه‌نهایی هفتمین دوره لیگ برتر هاکی کشور راه می‌یابند.
اسامی تیم هیأت هاکی آذربایجان غربی: رضا عبادی‌فر، مهراب شریفی، محمد اثنی‌عشری، پیام لشکری، محمد کریمی، ناصر صمدی، بهنام محمدی، رضا نوروززاده، علی قربانی، فرهاد اطمینان، سجاد بدلی، حسین نورانی، محمد رضازاد، میلاد شکوری، جاوید گل‌محمدی و امیر حیدری، سرمربی: رجب نورانی، سرپرست: ابراهیم قاسمی

 رده

http://axlor.persianblog.ir

بازی

برد

تساوی

باخت

زده

خورده

امتیاز

1

آذربایجان‌غربی

5

4

1

-

22

13

13

2

همدان

5

3

2

-

25

18

11

3

لرستان

5

3

-

2

13

12

9

4

گلستان

5

1

1

3

15

20

4

5

البرز

5

1

1

3

11

18

4

6

آذربایجان‌شرقی

5

-

1

4

16

21

1

 تیم ماشین‌سازی لرستان

 

رییس هیات هاکی استان:
میزبانی می‌تواند از همه نظر به سود هاکی لرستان باشد
رضا طولابی- خرم‌آباد: رییس هیات هاکی لرستان در خصوص چگونگی برگزاری مسابقات لیگ برتر در خرم آباد بیان داشت: با توجه به پتانسل بالای هاکی در بین لرستانی ها از ماه‌ها قبل تلاش و رایزنی‌های خود را برای به دست آوردن میزبانی مسابقات آغاز کردیم که با حمایت همه جانبه‌ی دکتر دهمرده استاندار لرستان و مهندس رشنو سرپرست ماشین‌سازی لرستان که اسپانسری مسابقات را به عهده گرفتند موفق شدیم مسابقات را در شهر خرم آباد برگزار نماییم.
مسعود مختاری افزود: در این میان تعامل اداره کل ورزش و جوانان استان نیز بسیار حائز اهمیت و ارزنده بود و جا دارد از عوامل اورژانس، نیروی انتظامی، علوم پزشکی، شهرداری و تمام دستگاه‌های اجرایی شهرستان که در برگزاری مسابقات در شهر خرم‌آباد نقش موثری داشته‌اند کمال تشکر را داشته باشم.

 

 مهندس رشنو مدیرعامل ماشین‌سازی لرستان از حامیان ورزش استان

 

 

پشیمانی هدایتی از خرید تیم گهر:
پس از خرید گهر، عده‌ای برایم حاشیه درست کردند
خبرگزاری مهر: در حالی که روز سه‌شنبه برخی منابع غیررسمی خبر از بازداشت حسین هدایتی به خاطر بدهی میلیاردی داده بودند، مالک باشگاه استیل‌آذین و ملوان بندرانزلی بعدازظهر امروز چهارشنبه در نشست خبری که در محل باشگاه استیل آذین برگزار شد، خبر بازداشتش را تکذیب کرد.
حسین هدایتی در ابتدای این نشست گفت: یک مسلمان از تهمت زدن و آبروریزی باید دوری کند. بخش خصوصی بیش از هر جایی آرامش می‌خواهد اما متاسفانه برخی شایعه پردازان دست از این کارها برنمی دارند و بعد از خرید گهر برای ما حاشیه درست کرده‌اند.
وی در این نشست در مورد بدهی‌هایش نیز گفت: متاسفانه هر کس بدهی دارد به او ایراد می‌گیرند در حالی که برای افرادی که تجارت می‌کنند داشتن بدهی طببیعی است و بدهی برای مرد است.
هدایتی در مورد اینکه شما مالک سه باشگاه هستید گفت: شاید مالکیت باشگاه‌های بیشتری را داشته باشم اما انگار برخی دوست دارند که آرزوهایم را تعبیر کنم،‌این آرزویم است که به ورزش کشور کمک کنم. من در حال حاضر مالک هیچ باشگاهی نیستم اما شرکت‌های زیرمجموعه من چند باشگاه را در اختیار دارند که این مالکیت هم طبق قوانین AFC و فیفا است و مشکلی در این زمینه مالکیت وجود ندارد.
باشگاه ملوان متعلق به شرکت استیل‌آذین ایرانیان است، باشگاه گهر متعلق به حسن هدایتی است و باشگاه استیل‌آذین هم مالکیت آن متعلق به دو شرکت دیگر است.
وی ادامه داد: به ما جرأت و شهامت بدهید تا بتوانیم به ورزش کشور کمک کنیم، زیرا ورزش کشور نیاز به حمایت بخش خصوصی دارد. نیاز به این دارد که بخش خصوصی وارد ورزش شود.
هدایتی در مورد اینکه سازمان لیگ گفته است انتقال باشگاه گهر به استیل‌آذین را بررسی می‌کند گفت: این انتقال در استان لرستان صورت گرفته و بر اساس کمیسیون ماده 5 انجام شده و مدیرکل ورزش لرستان در این مورد اظهار نظر کرده است: واگذاری باشگاه گهر به استیل‌آذین اجاره به شرط تملیک است. در صورتی‌که تیم در لیگ برتر بماند مبلغ مورد توافق از هزینه‌ها کسر می‌شود و باشگاه واگذار می‌شود.
مالک باشگاه ملوان انزلی در مورد اینکه چه سودی از هزینه‌های میلیاردی در فوتبال برده است گفت: سود بهتر از این که به من تهمت می‌زنند، دروغ می‌گویند و شایعه‌پراکنی می‌کنند. آدم‌های دلسوز و مدیران دلسوز کشور باید با این مفسده مبارزه کنند، اینکه فردی بدون درآمد در باشگاه‌ها هزینه می‌کند و شاهد هزینه تبیلغاتی علیه خود است درست نیست.
هدایتی در مورد این که مظلومی قول داده تیم استیل‌آذین گهر در لرستان بازی کند، گفت: 100 درصد این قول را عملی می‌کنم. تیم استیل‌آذین گهر متعلق به 14 استان زاگرس‌نشین است، اما مردم درود که برای صعود این تیم زحمت کشیده‌اند باید قبول کنند تا زمانی‌که فرودگاه، هتل و ورزشگاه طبق استاندارد AFC و سازمان لیگ ندارند این تیم در خرم‌آباد بازی می‌کند و بعد از فراهم شدن امکانات تیم به درود بر می‌گردد، شاید استیل‌آذین گهر در بروجرد هم بازی کند.
× منابع آگاه خبر می‌دهند به دنبال اتفاقات روی داده برای هدایتی و نیز فشارهایی که برخی در دورود وارد آورده‌اند وی از خرید تیم گهر منصرف شده و گویا قصد فسخ قرارداد را دارد.

 

 

پخش سومین برنامه سری جدید «نگاهی به ورزش استان»
جمعه 21 مهر 1391 ساعت 21 و 45 دقیقه شب
تکرار پخش: یک‌شنبه 23 مهرماه 1391 ساعت 18 و 55 دقیقه
این برنامه دارای آیتم‌های متنوعی است:
پخش صحنه‌های حساس بازی تیم‌های نماینده لرستان در لیگ‌های دسته دوم و سوم فوتبال کشور
بخش دوربین پاسخگو (آشنایی با یکی دیگر از اماکن ورزشی استان)
گزارش ورزشی (از یکی از رشته‌های ورزشی استان)
با شما (عکس‌های ارسالی قدیمی و جدید بینندگان)

تصاویر ورزشی (جدید و قدیمی) را برای پخش در برنامه «نگاهی به ورزش استان» به این آدرس ایمیل کنید تا به نام خودتان نمایش داده شوند: 
nbv@lorestan.irib.ir

شماره پیامک در ساعات پخش برنامه:  30000661

ساعات پخش برنامه: جمعه حدود ساعت 22 شب

تکرار پخش: یک‌شنبه حدود ساعت 19 شب

/ 1 نظر / 33 بازدید
محمد

سلام مطالب وبلاگت خیلی دیر اپدیت میشه آقا رضا و این یک ضعف عمیقه به نظرم یک مدیر برای وبلاگت انتخاب کن