اخبار و مطالب شنبه یکم مهر 1391

نتایج هفته هشتم لیگ برتر فوتبال لرستان
گهرنوین دورود 2 شهرداری سپیدشت 1
فجرشهید لطوند پل‌دختر 0  شهرداری بروجرد 1
بهزیستی خرم‌آباد 3 کوثر الشتر 4
سیمان دورود 3 شاهین دارایی 0 (حاضر نشد)

 

 

معاون سیاسی استاندار لرستان:
ورزشگاه دورود باید ظرف 45 روزه آینده برای برگزاری بازی های خانگی تیم فوتبال گهر آماده‌شود
خبرگزاری ایرنا:  معاون سیاسی ،امنیتی استانداری لرستان گفت: ورزشگاه تختی شهر دورود باید تا 45 روز آینده برای برگزاری دیدارهای خانگی تیم گهر در رقابت های لیگ برتر براساس تعهدات شهرداری آماده شود.
ˈحسن شریعت نژادˈ در جلسه بررسی مسایل تیم فوتبال گهر شهرداری دورود، افزود: این تیم متعلق به شهرستان دورود است و برای ممانعت از خروج تیم ، شهرداری مالکیت تیم را پذیرفته و تعهداتی را در زمینه آماده سازی ورزشگاه و تامین منابع مالی باشگاه برعهده گرفته که باید تمام آنها را اجرایی کند.
وی اظهار داشت: صعود تیم گهر به لیگ برتر موجب شادمانی مردم استان و افتخاری برای لرستان شده و شهرداری که خود را مالک تیم و صاحب افتخارات آن می داند باید به تعهداتی که داده به طور کامل عمل کند.
معاون سیاسی، امنیتی استانداری لرستان گفت: موضوع واگذاری تیم گهر به شهرداری دورود نیز براساس تمایل خود مجموعه و مکاتباتی است که اسناد آن نیز موجود است.
شریعت نژاد افزود: در زمینه آماده سازی و بهسازی ورزشگاه دورود و استاندارد سازی آن برای برگزاری مسابقات لیگ برتر، استانداری لرستان از هیچ همکاری و حمایتی کوتاهی نکرده و اکنون باید شهرداری به عنوان متولی تیم و مسئول عمران شهری، باید به تمامی تعهدات خود در زمینه ورزشگاه و تیم عمل کند.
وی در مورد تکمیل ورزشگاه تختی خرم آباد نیز اظهار داشت: ورزشگاه تختی براساس تلاش استانداری لرستان و تامین اعتبار موردنیاز ، همزمان با ورزشگاه دورود ، بهسازی و آماده سازی می وشد.
معاون سیاسی، امنیتی استانداری لرستان افزود: به پیمانکار طرح ورزشگاه تختی خرم آباد نیز اعلام شده که باید این ورزشگاه تا یک ماه آینده به صورت کامل اجرا و تکمیل شود.
وی اظهار داشت: دراین زمینه مالک تیم گهر دورود که همان شهرداری است باید با تلاش و کوشش مستمر، علاوه بر آماده سازی ورزشگاه و رفع مشکلات تیم، زمینه حضور هرچه زودتر تیم در شهرستان و برگزاری بازی ها در ورزشگاه دورود را فراهم کند.
وی تصریح کرد: متاسفانه برغم حمایت های مالی و همه جانبه استانداری لرستان، روند اجرای طرح ورزشگاه دورود پیشرفت مناسبی ندارد که دراین زمینه شهرداری باید به صورت شبانه روزی موضوع را پیگیری کند.
شریعت نژاد ضمن تاکید بر بهره برداری هرچه سریعتر از ورزشگاه دورود، گفت: براساس تعهدات مکتوب، شهرداری دورود مسئول مستقیم و کامل تیم گهر می باشد و باید تمامی هزینه را تامین و تیم را به خوبی برای حضور در رقابت ها مدیریت کند.
وی افزود: دراین زمینه استانداری لرستان نیز همچون گذشته خود را حامی جدی تیم و شهرداری می داند و برای موفقیت تیم گهر و خوشحالی مردم این منطقه، از هیچ کمکی دریغ نمی کند.
وی اظهار داشت: استانداری لرستان به عنوان متولی آماده سازی ورزشگاه تختی خرم آباد، این ورزشگاه را حداکثر ظرف یک ماه آینده به صورت مناسب و مجهز، تحویل خواهد داد.
شریعت نژاد افزود: در ورزشگاه تختی خرم آباد استانداری لرستان خرید و نصب صندلی های موردنیاز ورزشگاه، تامین نور زمین چمن، تابلو ورزشگاه، فنس و دیوار کشی و آماده سازی چمن را برعهده گرفته که کار با شتاب مناسبی درحال انجام است.
جلسه بررسی وضعیت تیم گهر دورود که با حضور مدیرعامل و سرپرست باشگاه، مدیرکل ورزش و جوانان، روسای هیات فوتبال استان و شهرستان برگزار شد، بیش از 4 ساعت به طول کشید.

 

 

باشگاه گهر دورود از رفع مشکلات مالی این تیم خبر داد
خبرگزاری ایرنا: مدیرعامل باشگاه گهر شهرداری دورود گفت: با توجه به اقدامات و برنامه ریزی های انجام شده، مشکلات مالی این تیم به زودی رفع خواهد شد.
ˈبهرنگ دالوندˈ در جلسه بررسی مشکلات تیم گهر در استانداری لرستان، افزود: به دلیل افزایش هزینه های تجهیز و بهسازی ورزشگاه دورود ، تیم با مشکلاتی مواجه شده که با رایزنی ها و اقدامات انجام شده به زودی علاوه بر آماده سازی ورزشگاه، مشکلات مالی تیم هم برطرف می شود.
وی اظهار داشت: به طور طبیعی مدیریت و هدایت تیم به صورت همزمان با آماده سازی ورزشگاه مشکلاتی را ایجاد خواهد کرد و موجب کندی روند کار می شود که با برنامه ریزی های انجام شده، شرایط مناسبی برای مدیریت تیم و اجرای طرح های بهسازی ورزشگاه ایجاد شده است.
وی در خصوص پیشرفت فیزیکی طرح بهسازی ورزشگاه دورود نیز گفت: عملیات خاکبرداری با حجم بسیار بالا و زیرسازی بنای کار به پایان رسیده و تاکنون بالغ بر 10 میلیارد ریال برای ساخت و تجهیز مجموعه هزینه شده است.
وی گفت: درهمین ارتباط کار ساخت 84 ستون پایه های سکوی ورزشگاه نیز تمام شده و این ستون ها دراین هفته به طور کامل نصب می شوند.
شهردار دورود اظهار داشت: حداکثر تا 45 روزه آینده ستون ها، سقف ، دیوارها، سرویس های بهداشتی ، مجموعه ورودی، گیت های کنترل و دیگر بخش های ورزشگاه آماده بهره برداری می شود.
وی درخصوص رفع مشکلات مالی تیم و تعهدات بازیکنان نیز گفت: شهرداری دورود به عنوان مالک تیم دراین زمینه همه تلاش خود را بکار بسته و به زودی شرایط ایده آلی در تیم گهر حاکم می شود.

 

 

تیم فوتبال گهر به لحاظ فنی و تکنیکی در شرایط ایده آلی بسر می برد
ایرنا: سرپرست تیم فوتبال گهر شهرداری دورود گفت: تیم فوتبال گهر و مجموعه بازیکنان این تیم به لحاظ فنی و تاکتیکی در بهترین شرایط ممکن قرار دارند و تیم حضور موفقی را تاکنون در رقابت های لیگ داشته است.
ˈمحمد یاراحمدیˈ روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: با توجه به مشکلاتی زیادی که اکنون تیم گهر با آن مواجه است که نداشتن زمین اختصاصی برای برگزاری دیدارهای خانگی مهم ترین آنهاست، نتایج بدست آمده از دیدارها گواه همین مسئله است.
وی با اشاره به برگزاری مرتب و مستمر تمرینات فنی تیم، اظهار داشت: جدایی پنج بازیکن از تیم گهر بیش از 15 میلیارد ریال هزینه را به ما تحمیل کرده و برهمین اساس باید با تامین منابع مالی، زمینه حضور بازیکنان مناسب برای جایگزینی آنها را فراهم کنیم.
وی تصریح کرد: همچنین جدا شدن سرمربی تیم گهر یکی از مشکلات عمده ای است که مانع از یارگیری تیم درشرایط کنونی شده است.
یاراحمدی افزود: در بازی تیم گهر با تراکتور سازی، بازیکنان بسیار عالی بازی کردند و با حفظ روحیه خود برغم مشکلاتی که دارند، بازی های خوبی را به نمایش گذاشته اند.
به گفته وی، رفع مشکلات تیم به ویژه مسایل مالی و زمین باشگاه، موجب تحولی اساسی و موفقیت چشمگیر تیم دراین رقابت ها خواهد شد.
سرپرست تیم گهر شهرداری دورود اظهار داشت: در صورت فراهم شدن زمینه بازی تیم در استان لرستان، همگان شاهد موفقیت های بیشتر و بهتری از تیم گهر خواهند بود.

 

 

 

 هفته نهم دوازدهمین دوره لیگ برتر فوتبال ایران

گهر در تبریز گل‌باران شد
 تراکتورسازی تبریز 5 گهر دورود 0
 گل‌ها: قاسم دهنوی (16)، فلاویو لوپز (26)، فرزاد حاتمی (45)، سیدمهدی سیدصالحی (65) و آنسلمو گونزالس (89)
ورزشگاه یادگار امام - جمعه 31 شهریور، ساعت آغاز 18:30
تماشاگر : بیش از 10 هزار نفر
داور: حسین برزگر – کمک‌ها : محمد ابوالفظلی - بهرام کیانی
اخطار: هادی رکابی (گهر) و سیدمهدی سیدصالحی و میلاد فخرالدینی (تراکتورسازی)
تراکتورسازی تبریز(قرمز): عقیل اعتمادی- مصطفی اکرامی- محمد نصرتی- مرتضی اسدی- میلاد فخرالدینی- مهدی کیانی- فلاویو لوپز(ژآدو ویلا 72) - قاسم دهنوی- مهدی کریمیان- محمد ابراهیمی(سیدمهدی سیدصالحی 43) - فرزاد حاتمی(آنسلمو گونزالس 61)؛ سرمربی: تونی اولیویرا
گهر دورود(سفید): سعید رازانی- علی‌رضا محمد- محمدرضا خرسندنیا- محمد پروین( تقی نائبی 68) - مجتبی زارع- هادی رکابی- ساشا کلونیا - فرید عابدی- مجید خدابنده‌لو(محمدرضا کاردوست 48)- آرمان قاسمی- امین ترکاشوند(حسین بهاروند 60)؛ سرمربی: علی‌رضا پورمند

شرح گل‌ها :
گل اول : پاس رو به بیرون حاتمی و شوت سر ضرب دهنوی که تبدیل به گل اول این دیدار شد.
گل دوم : پاس رو به جلوی اکرامی با اشتباه فاحش دروازه بان گهر همراه شد تا فلاویو لوپز از فرصت ایجاد شده نهایت استفاده را کرده و گل دوم تیمش را به ثمر رساند.
گل سوم : تراکتورسازان با یک حرکت تیمی مناسب فلاویو لوپز را در گوشه سمت راست  به حرکت انداخته تا این بازیکن با یک پاس تند و تیز و رو به جلو فرزاد حاتمی را صاحب توپ کند، این بازیکن با یک بغل پای آرام سومین گل این دیدار را هم به ثمر رساند
گل چهارم : سانتر زیبای قاسم دهنوی از کرنر با ضربه ی سر سیدی مهدی صالحی تراکتورسازان را تا دقیقه 66 چهار بر صفر از تیم میهمان پیش انداخت.
گل پنجم : مصطفی اکرامی که سانتر خود را در شرایط سختی ارسال کرد آنسلمو  را صاحب توپ نمود که او نیز با شوت سر ضرب پای چپ خود پنجمین گل تیمش را به ثمر رساند.

دقایق کلیدی:
دقیقه 13 : پاس رو به بیرون دهنوی و ارسال فلاویو با ضربه ی سر خطرناک کریمیان همراه شد که رازانی آنرا به کرنر فرستاد
دقیقه 48 : شوت سر ضرب خرسند نیا از پشت محوطه جریمه با عکس العمل عقیل اعتمادی توپ بی ثمر ماند.
دقیقه 52 : ارسال فلاویو لوپز از سمت راست و موقعیت عالی برای سید صالحی که ضربه ی سر این بازیکن از کنار تیر دروازه به اوت رفت.
دقیقه 75 : اشتباه مدافعین گهر و تقدیم توپ به آنسلمو که این بازیکن دروازه خالی را کج دید.
دقیقه 84 : پاس عمقی ژائو ویلا و موقعیت تک به تک کریمیان که ضربه‌ی این بازیکن با عکس العمل دروازه بان گهر راهی کرنر شد.
اتفاق ویژه : در شرایطی که گهر تا هفته‌ی هشتم بازی‌های قابل قبولی را در مقابل حریفان به نمایش گذاشته بود در مقابل تراکتورسازی ضعیف‌ترین بازی خود را به نمایش گذاشت تا جشنواره گل برای سرخ‌پوشان تبریزی رقم بخورد.

 

مربی گهر دورود: تنهاترین تیم تاریخ فوتبال ایران هستیم
ایرنا: مربی تیم فوتبال گهر دورود گفت: تنهاترین تیم تاریخ فوتبال ایران هستیم و به کمک و پشتیبانی مسوولان نیاز داریم.
علی‌رضا پورمند در جمع خبرنگاران اظهار کرد: مشکلات زیاد داریم و فقط به خاطر این که نماینده فوتبال یک استان هستیم در رقابت‌ها حضور می یابیم.
وی در پاسخ به این سئوال که ˈآیا تیم گهر به خاطر مشکلات مالی نتوانسته هزینه نهار بازیکنان را پرداخت کند؟ˈ افزود: گهر مشکلات زیادی دارد که مشکلات مالی در راس آن قرار دارد و امروز نیز هزینه هتل و اقامت بازیکنان دیر پرداخت شد که از نظر روحی تاثیر بدی بر روی بازیکنان داشت.
سرگروه پیشین تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: نتیجه‌ای که امروز در بازی مقابل تراکتورسازی رقم خورد قابل پیش‌بینی بود و گهر به تیم بزرگی همچون تراکتورسازی با کادر فنی خوب باخته و این از ارزش‌های این تیم نمی‌کاهد.
وی بیان کرد: متاسفانه پس از اینکه گهر به لیگ برتر راه یافت رها شد و بازیکنان این تیم همگی به تیم‌های دیگر ملحق شدند و بیشتر بازیکنان فعلی این تیم آشنایی چندانی با هم ندارند و ایجاد هماهنگی بین آنها زمان بر خواهد بود.
پورمند گفت: از نظر بازیکنان نیز با کمبود روبه‌رو هستیم و اگر دروازه بان تیم امروز آسیب می‌دید دروازه خالی می‌ماند.

   لیگ برتر جام خلیج فارس            
 

تیم

بازی

برد

مساوی

باخت

 زده

 خورده

امتیاز

1

سایپا کرج

9

5

2

2

11

7

17

2

تراکتورسازی

9

4

4

1

14

8

16

3

فجر سپاسی

9

4

3

2

15

6

15

4

نفت  تهران

8

4

3

1

13

6

15

5

راه آهن

9

4

3

2

11

9

15

6

سپاهان

8

4

2

2

12

7

14

7

صبای  قم

8

4

2

2

12

7

14

8

استقلال

8

3

4

1

6

3

13

9

ملوان  انزلی

9

3

4

2

10

9

13

10

پیکان

8

4

1

3

13

16

13

11

مس کرمان

9

3

2

4

6

7

11

12

فولاد  اهواز

9

2

3

4

9

11

9

13

داماش گیلان

9

2

3

4

8

14

9

14

آلومینیوم

9

1

5

3

5

7

8

15

پرسپولیس

8

1

4

3

5

8

7

16

نفت  آبادان

9

1

4

4

12

19

7

17

گهر دورود

9

1

3

5

7

16

6

18

ذوب‌آهن

9

2

0

7

6

15

6

 

 

دست پخت تارتار و شهردار؛ گهر ته‌نشین شد
لور: گهر دورود در حالی در تبریز گل باران شد تا در قعر جدول لیگ برتر (پله هفدهم) قرار بگیرد که پیش از آن تمام انگیزه از بازیکنان این تیم گرفته شده بود، بازیکنانی که تا کنون جنگنده ترین تیم لیگ برتر را تشکیل داده بودند اما وقتی دیدند حاصل زحمات شان نه فقط تشکر و پاداش نیست بلکه با گوشه و کنایه هایی از قبیل "مگر هر بازی مساوی نمی کنند چرا باید پول بدهیم؟" و "این بازیکنان در حد لیگ برتر نیستند قرارداد ها را قبول نداریم" و... حنگ روانی علیه ایشان کلید خورده است رمقی برای دویدن در ساق های خود ندیدند.
آیا این‌ها همان بازیکنانی بودند که مقابل پرسپولیس میلیاردی حماسه ساز شدند و تیم های پرقدرتی چون ذوب آهن، نفت آبادان و فجر سپاسی را به ستوه در آوردند؟
از جمله حواشی این بازی تشویق تیم گهر دورود از سوی تماشاگران تبریزی در آغاز و پایان بازی بود، پس از به صدا در آمدن صوت پایان بازی، هواداران تبریزی با شعار "لرستان با غیرت" و "لرستان عیبی یخ" بازیکنان گهر را دلداری دادند و یادآوری کردند به هر حال در دنیای فوتبال چنین نتایجی اتفاق می افتد.
به هر حال باید دانست تیم گهر متعلق به هواداران میلیونی آن است و این مردم هستند که باید بدانند تیم شان رد شرایط بحرانی است و اگر پیگیری و اصرار ایشان نباشد چنین نتایجی باز هم در انتظار نماینده مردم لر خواهد بود، اما می توان از این باخت همچون شوکی بزرگ و بیدار کننده استفاده کرد که برکاتی برای بازی های باقیمانده لیگ در پی داشته باشد.
بدون شک نخستین قدمی که برای بهبود اوضاع تیم گهر دورود برداشت فراهم نمودن هر چه سریعتر زمینه برای میزبانی است، تیم گهر باید هر چه زودتر در داخل لرستان به میدان برود و حتی تمرینات آن نیز در حضور هواداران باشد تا بازیکنان و عوامل تیم بدانند بی خود پی توپ نمی دوند بلکه چشم امید مردم بسیاری به ساق های ایشان است.
اولویت دوم نیز باید روشن شدن هرچه زودتر تکلیف تعهدات شهرداری دورود نسبت به تیم است، به هر حال همگان به یاد داریم زمانی که گهر در آستانه لیگ برتری شدن قرار گرفت شهرداری دورود با چه اصراری خواستار مالکیت و قبول مسئولیت شد و مردم دورود چگونه پیاپی پیامک‌های دسته جمعی در این رابطه دریافت می‌کردند، اینک نیز بیش از هرکس شهردار دورود مورد سوال ماست و در وهله بعد مسئولان ورزش و سایر مسئولان بلندپایه استان نیز باید با کنار نهادن دعاوی سیاسی که چندی است برای همه لرستانی‌ها اعصاب خوردکن شده است در پی رفع مشکلات تیم باشند.

 

 

قضاوت تاریخ در مورد عوامل ناکامی تیم فوتبال گهر دورود
فرهاد داودوندی- بروجرد: بدون هیچگونه شکی مطمئن باشید لیگ فوتبال این فصل هم به پایان خواهد رسید، مطمئنا در پایان فصل این تیم فوتبال گهر دورود است که بخاطر نداشتن شرایط لیگ برتری بودن، قافیه را به رقبای تا دندان مسلح خواهد باخت! و از آن مهمتر این که تا مدتها قضیه اینکه چه کسی مسبب ناکامی های این تیم بوده، روشن نخواهد شد!
دوستی می گفت در فلان کلاس پیشرفته مربیگری از مدرس خارجی کلاس در رابطه با شانس در ورزش پرسیدیم، آن استاد خارجی در جواب گفت: در ورزش شانس وجود ندارد، اما طی یک دوره ورزشی حتما شانس خودش را به شما نشان خواهد داد!!!
حالا شده حکایت حضور تیم فوتبال گهر دورود در لیگ برتر فوتبال ایران، به واقع این تیم با شرایط معجزه گونه به لیگ برتر راه پیدا نمود، اما قرار نیست که همیشه شانس در خانه تیم گهر دورود را بزند!
تجربه ثابت نموده است و همه ما هم بخوبی می دانیم که رفته رفته درهر فصل لیگ برتر، تیمهای ضعیفتر زیر دست و پا، یا بهتر بگوئیم زیر سایه  تیمهای پولدارتر قرار خواهند گرفت!
تیم فوتبال گهر دورود می توانست با مدیریت عالی، خودش را در تاریخ فوتبال کشور جاودانه نماید، تیم فوتبال گهر دورود می توانست فقط با کمی همدلی مسئولین شهرستان دورود و استان به نمادی برای نشان دادن کم و کاستی های ورزش این استان در سطح کشور معرفی بشود و تیم فوتبال گهر دورود می توانست الگوئی برای فوتبال پاک کشورمان باشد!
اما افسوس و صد افسوس، که خیلی ها مدیریت ورزشی را با مدیریت اجتماعی اشتباه گرفتند و در حالیکه بخوبی می دانستند،عرصه مدیریت ورزش در حیطه کاری آنها نیست، شتابزده خودشان را در معرکه ای انداختند که علاوه بر زیر سوال بردن خودشان، برای توجیه ناکامی مدیریتی شان و برای اینکه اذهان را از ناکارآمدی مدیریت ورزشی شان منحرف سازند، بذر تفرقه را در بین مردم استان کاشتند!
دوستانیکه حتی در صحبت های شان، نشان می دهند که طریقه سخن گفتن اصولی ورزشی را نمی دانند، وقتیکه هنر جذب رسانه ها را ندارند و حتی ساعت مچی شان، گذر لحظه به لحظه زمان به ضرر تیم گهر دورود را نشان نمی دهد!  باید در جریان قرار بگیرند که یا باید کمک رسان تیم گهر دورود باشند یا اینکه مرد و مردانه کنار بکشند و راه را برای دیگران باز نمایند.
تاریخ قاضی بدون نقصی است، دیر نیست که تاریخ در مورد تیم گهر دورود به قضاوت بنشیند  و بدون هیچگونه مصلحت اندیشی، عاملان نا کامی این تیم را به علاقمندان به تیم فوتبال گهر دورود معرفی نماید.
قضاوت تاریخ، توجیه های عوامل ناکامی احتمالی تیم گهر دورود در پایان فصل لیگ برتر را نخواهد پذیرفت، تاریخ از عوامل تفرقه انداختن بین مردم استان لرستان به بهانه حمایت از تیم فوتبال گهر دورود نخواهد گذشت و دیر نیست زمانی که دست ضربه زنندگان به این تیم مردمی برای همه باز شود!

 

 

برای تیم فوتبال گهر دورود این تازه سر شب است!
فرهاد داودوندی- بروجرد: متاسفانه روز قبل پیش بینی نموده بودم که برای تیم فوتبال گهر آینده خوبی را نمی توان متصور بود! نوشته بودم که در آینده تاریخ به قضاوت خواهد نشست و عاملان ناکامی این تیم پرطرفدرا را نخواهد بخشید!
وقتی شنیدم تیم محبوب مردم لرستان در لیگ برتر، به فاصله کمتر از 24 ساعت از دست نوشته من، قافیه را به تیم تراکتور سازی تبریز با دریافت 5 گل باخته است بیشتر متاسف شدم.
به دور از هر گونه احساسات کاملا قابل پیش‌بینی بود و هست که اگر درب، برای این تیم پرطرفدار اما محروم بر همین پاشنه بچرخد،باید منتظر شکست های هولناک این تیم در مقابل رقبا بود.
متاسفانه مسئولین این تیم و دست‌اندرکاران دور و بر تیم، هنوز از خواب بیدار نشده اند، هنوز فرق فوتبال لیگ برتر با مسابقات زمین های خاکی را نمی دانند! هنوز در جریان نیستند که رقبا در میدان لیگ برتر سراپا مسلح هستند و نمیشود تیم بی امکانات  گهر دورود را به مصاف دیگرانی که سرزنده و قبراق هستند فرستاد.
تعجب من در این است که چرا کسانیکه نمی توانند باری از دوش این تیم بردارند، کنار نمی کشند؟!
این چه منفعت پشت پرده ای است که بعضی ها را وادار می کند با توجه به اینکه خودشان بهتر می دانند که اینکاره نیستند، اما دو دستی خود را به تیم فوتبال گهر دورود آویزان نمایند؟!
نا امیدانه امیدوارم! هر چه سریعتر چاره ای اندیشیده شود، تیم ما در حال غرق شدن است، تا دیر نشده باید برای نجات این تیم فکری نمود.   

/ 3 نظر / 27 بازدید
حقدوست

[گل][لبخند][لبخند][لبخند][گل][لبخند][لبخند][لبخند][گل] [گل][لبخند] سلام دوست ارجمند [لبخند][گل] [گل][لبخند][لبخند][لبخند][گل][لبخند][لبخند][لبخند][گل] [گل] راهی برای جلوگیری از جذام و پیسی [گل] [گل] «عواقب وحشتناک گناه» و «آثار استغفار» [گل] [گل] عذرتراشی برای اشتباه دوستت [گل] [گل] تسلیت شهادت امام صادق(ع) و کرامتی بسیار زیبا و خواندنی از حضرت [گل] [گل] عذاب قبر بدتر است یا مرگ؟ [گل] [گل] آیا زنان نیز باید خمس بدهند؟ جهیزیه، طلای زن، حقوق و پس انداز، خمس دارد؟ [گل] [گل] به نظر شما چه ارتباطی میان «انفاق کردن» و «زیاد شدن مال» است؟ [گل] [گل][لبخند][لبخند][گل][لبخند][لبخند][گل] اینها بخشی از مطالبی است که در صفحه اول وبلاگ «برای همه مفیده» خواهید خواند. منتظر حضور گرم و صمیمی شما عزیز هستم. آدرس: http://bia2mofid.persianblog.ir [گل][لبخند][لبخند][لبخند][گل][لبخند][لبخند][لبخند][گل]

حامد قلي زاده

به اميد روزهاي روشن براي گهر تيمي كه دلهاي زيادي براي مي لرزه

ايرانمهر

خدمت اقا فرهاد سلام ..حرفهاي شما كاملا صحيح است ولي مسئولين تيم هم كم مقصر نيستند مردم شريف خرم آباد حاضر بودند با 30هزار نفر تماشاگر اين تيم را حمايت كنند ولي جواب محبت را با توهين وتهمت دادند بنظر من كار خداست گرچه خود من متعصب شديد استانم هستم ولي از مردم دورود هم گله مندم .