داتیس خرم‌آباد چشم‌انتظار صعود

پنج‌شنبه 5 خرداد رأس ساعت 16 در ورزشگاه تختی خرم‌آباد، پیکار حساس تیم‌‌های داتیس خرم‌آباد و خدمات شهری کیش از هفته نهم دور دوم لیگ دست سوم فوتبال کشور آغاز خواهد شد.

تیم داتیس در شرایطی به مصاف خدمات شهری کیش می‌رود که با کسب پیروزی در این دیدار به احتمال 90 درصد مستقیماً راهی لیگ دسته دوم فوتبال کشور خواهد شد.

به جاست تماشاگران و علاقه‌متدان خونگرم فوتبال خرم‌آباد و حتا استان، فردا این تیم را تنها نگذارند و برای حمایت از تیمی که تمام بازیکنان آن بومی و اهل لرستان هستند به ورزشگاه بروند.

اگر داتیس موفق به صعود به لیگ دسته دوم کشور شود، پس از تیم تربیت خرم‌آباد که در سال 1382 از لیگ دسته دوم کشور به دسته اول صعود کرد، دومین تیمی در تاریخ فوتبال لرستان خواهد بود که به چنین افتخاری دست یافته است.

شایان ذکر است که تیم فوتبال مجتمع گوشت خرم‌آباد نیز سال 1357 تا پایان هفته هجدهم صدرنشین گروه دوم لیگ دسته دوم فوتبال ایران بود و در شرایطی که فقط 4 هفته تا پایان این رقابت‌ها باقی بود، مسابقات تعطیل شد.

 

روزهای دشوار برای ناصر میرزایی

ساعت 20 چهارشنبه 4 خرداد 1390 برای کسب اطلاع از وضعیت استاد ناصر میرزایی به عیادتش رفتم. در شرایطی که وی حدود دو هفته است که دیگر قادر به تکلم نیست و از دو روز قبل هم مواد غذایی را از طریق سرم به یدن ایشان تزریق می‌کنند، از خانواده‌اش در مورد آخرین وضعیت درمانی او سؤال کردم.

خواهر استاد میرزایی پاسخ داد: با مساعدت و پی‌گیری آقایان فتاحی(مشاور رسانه‌ای استاندار) و رشیدی‌نیا(مدیر کل حوزه استاندار)، پس از رایزنی با مدیریت درمان تأمین اجتماعی، مساعدت‌های لازم توسط دکتر سیدمجید صادقی‌راد مدیر درمان تأمین اجتماعی لرستان صورت پذیرفت و به دستور ایشان دو پزشک، دیروز ناصر را معاینه کردند و متأسفانه پاسخ دادند که در صورت جراحی نیز تومور مغزی استاد میرزایی مجدداً عود خواهد کرد.

وی افزود: همچنین دکتر صادقی‌راد اعلام کرد که حاضر است در صورت نیاز به بستری یا اعزام، کلیه‌ی هزینه‌ها و عوامل لازم را در اسرع وقت برای رفاه حال ناصر و خانواده‌اش فراهم آورد که جا دارد صمیمانه از ایشان تقدیر و تشکر نماییم.

 

آموزش‌وپرورش 30 مدرسه ورزشی در 10 شهر استان تأسیس کرد

رئیس اداره تربیت‌بدنی آموزش و پرورش استان لرستان از برپایی 30 مدرسه ورزشی در رشته‌های بسکتبال، والیبال و کشتی در 10 شهر استان خبر داد.

مجتبی کلانتری‌فرد با بیان این خبر افزود: به منظور اجرای طرح استعدادیابی، هر یک از این مدارس در رشته‌های بسکتبال و والیبال موظف به جذب 30 دانش‌آموز بلندقد در پایه اول راهنمایی هستند.

وی اظهار داشت: دوره اول این کلاس‌ها از اول اردی‌بهشت تا شروع امتحانات خردادماه برگزار شد و پس از امتحانات ادامه کلاس‌ها در طول سال تداوم خواهد یافت.

کلانتری‌فرد گفت: در این کلاس‌ها وسائل آموزشی از قبیل توپ، لباس و CD آموزشی از طرف آموزش و پرورش در اختیار دانش‌آموزان قرار داده می‌شود و قرار است هر 6 ماه یک‌بار با برگزاری مسابقه بین 10 شهرستان استان، میزان پیشرفت آن‌ها محاسبه شود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم طی یک برنامه 7 ساله، از 300 نفر حاضر در هر رشته، 10 درصد آن‌ها در تیم‌های ملی کشورمان حضور داشته باشند.

/ 1 نظر / 87 بازدید
فرهاد داودوندی

با سلام آرزوی موفقیت برای داتیس و شفای عاجل برای ناصر میرزائی