اخبار و مطالب پنج‌شنبه 23 شهریور 1391

مسئولان تیم فوتبال گهر دورود خواستار انجام بازی‌های تیم در ورزشگاه تختی خرم آباد شدند
خبرگزاری ایرنا: معاون سیاسی، امنیتی استانداری لرستان از درخواست مسوولان تیم فوتبال گهر شهرداری دورود برای انجام بازی‌های خانگی خود در ورزشگاه تختی خرم‌آباد خبر داد.
 حسن شریعت‌نژاد در کارگروه اجتماعی، فرهنگی استان لرستان، افزود: مسئولان شهرستان دورود و تیم فوتبال گهر درخواست کرده‌اند تا ادامه بازی‌های تیم در لیگ برتر فوتبال در ورزشگاه تختی شهر خرم‌آباد برگزار شود.
وی اظهار داشت: این افراد درخواست کرده اند که تا زمان آماده شدن ورزشگاه شهر دورود، مسابقات تیم گهر  دورود در ورزشگاه تختی خرم‌آباد برگزار شود.
شریعت‌نژاد گفت: به‌رغم این‌ها تمامی تلاش مسوولان شهرستان دورود باید بر تسریع در روند بازسازی ورزشگاه و بهره‌برداری هرچه سریع‌تر از این مجموعه در شهر دورود متمرکز باشد.
به گفته وی، باید این اقدام به نحوی انجام شود که تا دو و سه بازی آینده تیم، شرایط برای بازی گهر در ورزشگاه شهر دورود فراهم شود.
 بازی‌های خانگی تیم فوتبال گهر شهرداری دورود به دلیل مشکلات ورزشگاه خانگی این تیم در ورزشگاه انقلاب کرج برگزار می‌شود.

 

 

خداحافظی پولاد گسترش بروجرد با لیگ دسته دوم فوتسال ایران
هفته بیست و دوم
پولادگسترش بروجرد 2 ایساتیس یزد 2

 

تیم

بازی

برد

تساوی

باخت

زده

خورده

امتیاز

1

برق شیراز

22

12

7

3

77

51

43

2

گیتی‌پسند اصفهان

22

10

6

6

59

43

36

3

ایساتیس یزد

22

9

7

6

61

56

34

4

همیاری اراک

22

10

3

9

59

59

33

5

بنیادمسکن هرمزگان

22

9

5

8

56

49

32

6

مقاومت شهرکرد

22

9

4

9

63

60

31

7

شاهین لردگان

22

8

5

9

45

46

29

8

دایتی شیراز

22

6

8

8

40

43

26

9

مس رفسنجان

22

8

2

12

45

59

26

10

کیان اصفهان

22

5

10

7

60

61

25

11

سجاد زابل

22

6

6

10

52

66

24

12

پولادگسترش بروجرد

22

5

7

10

52

66

22

 

 

رئیس هیأت قایقرانی استان:
«شایعات مبنی بر پلمپ شدن این هیأت را تکذیب می‌کنم»
میلادفاضلی: به دنبال انتشار خبری مبنی بر این که هیأت قایقرانی لرستان  توسط عوامل قضایی پلمپ شده است، رئیس هیأت قایقرانی استان، به «تکذیب» این خبر پرداخت.
« فریدون معتمدی» رئیس هیأت قایقرانی استان، در گفت و گو با «آفتاب لرستان» افزود: پلمپ شدن هیأت، شایعه‌ای بیش نبوده و این موضوع را تکذیب می‌کنم.
وی گفت: البته یکی از نگهبانان هیأ‌ت در زمان مدیریت قبلی مبلغی را طلب‌کار است و ما نیز با توجه به مشکلات مالی که نه تنها برای ما، بلکه برای سایر هیأت ها به وجود آمده، نتوانسته‌ایم بدهی این فرد را پرداخت کنیم.
معتمدی در خصوص گفته‌های عنوان شده- که هیأت دچار بحران شده- گفت: این مسئله نیز صحت ندارد و هیأت قایقرانی نسبت به ادوار گذشته رشد خوبی داشته است و حتی با وجود این که آب دریاچه‌ی کیو خشک شده  یک اردو را در «سد ایوشان» دایر کرده‌ایم که چهل روز از زمان آغاز آن می‌گذرد و تا به امروز نیز ادامه دارد.
هم‌چنین، برای ورزش کاران «کاناپلو» نیز استخری جهت را برای تمرینات تیم‌های آقایان و بانوان مهیا کرده‌ایم.
وی تصریح کرد: هم‌اکنون نیز چهار تن از بازیکنان تیم در اردوهای تیم ملی حضور دارند. خانم‌ صبا رحمتی و آقای محسن دلفان در تیم ملی کاناپلو و سعید عادلی نیز در تیم ملی روئینگ بزرگ‌سالان حضور دارد. محمد

رستمی هم به  مسابقات آسیایی چین به همراه تیم ملی اعزام شد. رئیس هیأت قایقرانی استان ادامه داد: تیم بانوان ما هم در این روزها در مسابقات کشوری به سر می‌برد و آقایان هم اکنون جهت شرکت در مسابقات کشوری در حال انجام تمرینات هستند و در آمادگی کامل به سر می‌برند.

«دلفان‌پور» مسئول کمیته ی کاناپلوی هیأت قایقرانی استان نیز گفت: خبر منتشره شده در خصوص هیأت را تکذیب می‌کنیم. مدیریت معتمدی عالی بوده است و اوضاع خیلی بهتر شده.

وی افزود: تمرینات ما در استخر کوثر به همت رئیس هیأت در حال برگزاری است. دلفان‌پور گفت: در خصوص تجهیزات، تعداد ده  قایق توسط معمتدی خریداری شده و خبر منتشر شده دور از اخلاق است.

«هومن صارمی» مربی سابق تیم ملی روئینگ که چهارسال سابقه ی عضویت در تیم ملی را در پرونده ی خود دارد و اکنون نیز مسئول کمیته ی آب‌های آرام هیأت استان است؛ تلفنی به «آفتاب لرستان» گفت: در زمان مدیران قبلی- در طول چهارسال -که من عضو تیم ملی بوده‌ام، مبلغ دویست هزار تومان پرداخت کردند ولی در زمان مدیریت فریدون معتمدی نه تنها من، حتی سایر ملی پوشان نیز ماهیانه حقوق دریافت می‌کنند.

وی افزود: برای آمادگی ورزش‌کاران روئینگ‌کار، چهل روز اردو را در محل سد ایوشان برگزار کرده‌ایم که در طول تاریخ هیأت، بی‌سابقه بوده است.
صارمی ادامه داد: این شایعات را در رابطه با معتمدی تکذیب می‌کنم و هیأت قایقرانی در زمان مدیریت ایشان متحول شده است.
«مهدی فاضلی» دبیر هیات نیز گفت: در ورزش به خاطر کم لطفی برخی از آقایان دیگر هیچ انگیزه ای ندارم و اگر خواسته ی دوستان ورزشی نبود ورزش را پیش از این کنار می گذاشتم.
وی ادامه داد: از روز نخستی که هیات قایقرانی در لرستان راه اندازی شد حضور فعال داشته ام و شاهد بوده‌ام که تمام روئسای قبلی هیات نیز افراد غیر تخصصی بوده اند، اما معتمدی یکی از مدیران خوب استان است و تنها عاملی که باعث شده الان هم در ورزش بمانم حضور ایشان است.
فاضلی ادامه داد: افرادی که ادعا می کنند از هیات طلب دارند، دروغ می گویند و می خواهند انگیزه‌ی افرادی مثل معتمدی را بگیرند و خود هیات را در دست بگیرند. حقوق آن ها قبلا پرداخت شده و این میزان طلب اصلا واقعیت ندارد.
وی تاکید کرد: برخی افراد چون به دلیل های مختلف جایی در هیات ندارند، سعی می کنند آن را متلاطم نشان دهند.
دبیر هیات قایقرانی که خود از مربیان این رشته می باشد؛ خبر منتشر شده را که در آن اوضاع نابسامان هیات را هدف قرار داده است رد کرد و گفت: هنوز اتفاقی پیش نیامده است که بخواهند این چنین موضع گیری کنند.
فاضلی در پایان گفت: خوش‌بختانه تمام افرادی که در هیات، مشغول به کارند از بازیکنان و مربیان تیم ملی بوده اند که این امتیاز مثبتی برای این ورزش در لرستان است.

 

 

شهردار دورود: تارتار مختار است در گهر بماند یا برود!
خبرگزاری مهر: شهردار دورود در خصوص اظهارات اخیر مهدی تارتار و همچنین استعفای وی گفت: تارتار مختار است در گهر بماند یا برود! صحبت‌های اخیری که تارتار در رسانه‌ها مبنی بر این که تیم فوتبال گهر اردوی خود را در مسافرخانه یا حتی میهمانسرا برگزار می‌کند، کذب محض است.
بهرنگ دالوند افزود: شما می توانید تحقیق کنید و ببینید که آیا بازیکنان تیم در هتل پردیس کرج مستقر شده‌اند یا در یک مسافرخانه؟ ما تمام مدارک و مستندات را داریم که یا در هتل پردیس کرج بوده‌ایم و یا در هتل المپیک تهران.
وی در همین خصوص افزود: متاسفانه تارتار در مصاحبه با خبرنگار برنامه 90 به دروغ مدعی شده که بازیکنان تیم یک شب مجبور شده‌اند بر روی پشت بام بخوابند که این اظهار نظر وی از ریشه دروغ است و مطمئن باشید ما به خاطر این مصاحبه‌های کذب از وی به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال شکایت می‌کنیم.
شهردار دورود در خصوص تعطیلی تمرینات تیم به دلیل پاس نشدن چک 8 بازیکن این تیم و بعضی از اعضای کادر فنی تصریح کرد: ما چک‌های مختلفی را بر حسب تاریخ‌های متفاوت در اختیار بازیکنان و کادر فنی تیم قرار دادیم که فقط چک 3 بازیکن و بعضی از اعضای کادر فنی تا به امروز پاس نشده و بقیه بازیکنان به طور میانگین 20 درصد از قراردادهای خود را دریافت کرده‌اند، به طوری که حتی خود تارتار نیز چک 20 درصد اولیه قراردادش را وصول کرده است.
وی افزود: متاسفانه ما شاهد بودیم که بر خلاف توافق اولیه با این مربی، وی با همکاری مدیر اجرایی تیم، مبلغ قراردادش را از 250 میلیون تومان توافق اولیه، به 300 میلیون تومان افزایش داده است.
دالوند در خصوص استعفای تارتار نیز خاطرنشان کرد: من نیز این موضوع را از طریق رسانه‌ها شنیده‌ام اما هنوز استعفای کتبی به دست ما نرسیده است. تارتار خودش مختار است تصمیم بگیرد که بماند یا برود و اگر استعفای کتبی وی به دست ما برسد، در جلسه‌ای که با سایر مسئولان باشگاه گهر برگزار می‌کنیم، این موضوع را بررسی خواهیم کرد تا ببینیم استعفای وی را بپذیریم یا با آن مخالفت کنیم.
مهدی تارتار سرمربی تیم فوتبال گهر دورود روز دوشنبه از بازیکنان این تیم خداحافظی کرد و روز سه‌شنبه ضمن اعلام خبر جدایی‌اش از این تیم تاکید کرد که دیگر به گهر باز نخواهد گشت. دلیل این جدایی مشکلات مالی تیم گهر عنوان شده است.

________________________________

* متاسفانه مسوولان تیم گهر دورود اکثراً ورزشی نیستند و نمی‌دانند تغییرات پیاپی در کادر مربی‌گری، عدم ثبات را در پی دارد. از طرفی بیرون کردن مربیان، بدون پرداخت حق و حقوق آن‌ها و بازیکنان فصل قبل و امسال، علاوه بر بدنامی در جامعه ورزش و بدبین شدن سایرین، باعث شکایت مربیان و بازیکنان قبلی شده که نهایتاً به جریمه نقدی و کسر امتیاز از تیم منجر خواهد شد!

 

 

تارتار: شهردار دورود دست از سر گهر بردارد!
خبرگزاری مهر: مهدی تارتار که روز سه‌شنبه به همکاری‌اش با تیم فوتبال گهر دورود پایان داد. وی به صحبت‌های شهردار دورود مبنی بر "کذب بودن خوابیدن دو عضو این تیم در پشت بام" اشاره کرد و گفت: اگر من در این مورد یک کلمه دروغ گفته باشم دیگر مربی‌گری نمی‌کنم.
وی ادامه داد: شهردار دورود یا نماینده کمیته انضباطی بروند تحقیق کنند و ببینند که یک عضو کادر تیم و یک بازیکن در پشت بام مهمانسرای پردیس خوابیده بودند یا نه. اگر هم من دروغ نگفته بودم شهردار دورود دست از سر این تیم بردارد و اجازه بدهد فرد دیگری بیاید و مشکلات این تیم را حل کند.
سرمربی ابتدای فصل تیم فوتبال گهر خاطرنشان کرد: روز اولی که کارم را با این تیم شروع کردم از شهردار دورود پرسیدم آیا مشکل مالی نخواهیم داشت که ایشان هم تاکید کردند به هیچ عنوان مشکل مالی نخواهیم داشت اما هر چه پیش رفتیم فقط مشکل مالی داشتیم.
مهدی تارتار که از روز سه‌شنبه به همکاری‌اش با تیم گهر پایان داده است با تاکید بر اینکه دیگر قصد بازگشت به این تیم را ندارد گفت: برخی مسئولان این تیم از روز سه‌شنبه تا کنون بارها با من تماس گرفته‌اند اما از آن‌جایی که دیگر قصد بازگشت به این تیم را ندارم پاسخ آنها را ندادم.

 

 

سرمربی تیم فوتبال گهر دورود: مسوولان گهر به فکر انتخابات شورای شهر هستند!
خبرگزاری برنا: مهدی تارتار با ابراز نارضایتی از وضعیت تیم گهر دورود، از ترک این تیم خبر داد.
سرمربی تیم فوتبال گهر دورود با بیان این که شرایط برای کار کردن در گهر مهیا نبود، تصریح کرد: با توجه به مشکلاتی مالی که پیش آمد و این که بازیکنان به سبب پرداخت نشدن 20 درصد قراردادشان تمرینات را تعطیل کردند، من هم ترجیح دادم از تیم بروم.
وی با تاکید بر این که به هیچ وجه با این شرایط بر نمی‏‌گردم، اظهار کرد: این‏گونه نمی‌‏شود به گهر کمک کرد و اگر شرایط بهتر نشود به هیچ وجه برنمی‌گردم و در دیدار با صبا روی نیمکت نمی‏‌نشینم.
وی ادامه داد: فقط 7 بازیکنی که قبلاً از باشگاه پول گرفته‌اند در تمرینات هستند و با این شرایط کار کردن خیلی سخت است.
تارتار با بیان این که صادقانه و خالصانه برای کمک به گهر هدایت این تیم را به عهده گرفتم، وقتی در برنامه 90 شور و اشتیاق هواداران این تیم را پس از صعود به لیگ برتر دیدم خیلی مشتاق بودم سرمربی گهر شوم اما در این شرایط فقط هواداران مهم نیستند و متاسفانه برخی مدیران باشگاه به فکر تیم نیستند.
سرمربی گهر تصریح کرد: مسوولان گهر فقط دنبال پست گرفتن و ایجاد حاشیه هستند و به جای این که به فکر تیم باشند به فکر خودشان هستند.
تارتار نتایج گهر را خوب عنوان کرد و ادامه داد: تیمی که سال اول است در لیگ برتر حضور دارد، 25 بازیکن آن جدید هستند، در تمام دیدارها مهمان است و شرایط مالی خوبی ندارد نتایج مطلوبی گرفته و اگر دو بازیکن با کیفیت به تیم اضافه شود در لیگ برتر می‌‏ماند.
وی در پایان عنوان کرد: از همه هواداران که یار و یاور تیم بودند تشکر می‌‏کنم و ناراحتم از این که نتوانستم همکاری را با گهر ادامه دهم و امیدوارم شرایطی فراهم شود که بتوانم دوباره به آنها خدمت کنم.

_________________________________________
* برخی دورودی‌ها معتقدند اکثر اعضای شورای شهر دورود با هدف حضور موفقیت‌آمیز در چهارمین دوره انتخابات شورای شهر دورود، بدون هیچ‌گونه برنامه‌ریزی و فقط با اهداف تبلیغاتی، مسوولیت تیم گهر را پذیرفتند.

به جاست فرماندار دورود، هر چه زودتر جهت روشن شدن تکلیف مالکیت این تیم با مدیران دورود و سپس را مسوولان ارشد استان جلستانی برگزار نماید تا تیم پرطرفدار گهر بازیچه اهداف سیاسی و انتخاباتی عده‌ای سودجو نگردد.

 

 

 

لزوم پاک‌سازی هر چه سریع‌تر فوتبال ایران از سوی مسوولان امنیتی کشور

 

 

لرستان نایب‌قهرمان گلف بانوان کشور شد
رئیس هیأت گلف لرستان گفت: تیم گلف بانوان لرستان مقام دوم لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور را کسب کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان لرستان، فرزاد ترابی‌نژاد افزود: این تیم که در دیدار نیمه‌نهایی با غلبه بر اصفهان به دیدار پایانی راه یافته بود، در بازی نهایی مغلوب تیم السو تهران شد و به نایب قهرمانی بسنده کرد.
وی در ادامه گفت: تیم تهران با توجه به داشتن امکانات مطلوب گلف حرف اول را در این رشته می‏زند و متاسفانه چون مسابقات لیگ دسته اول بانوان کشور به صورت باشگاهی برگزار می‌شود، در استان ما حامی مناسبی برای حمایت از بانوان افتخارآفرین گلف استان وجود ندارد.
ترابی‌نژاد افزود: زیبا و سحر مردانی، عذرا اسکینی، مریم رحمانی و سارا بهاروند اعضای تیم گلف لرستان را تشکیل می‏دادند و هدایت این تیم را آزیتا بابابیگ به عهده داشت.

/ 1 نظر / 31 بازدید
من

حال میکنی از شهردار بد بنویسی اگه چیزی میدونی درست وحسابی بگو نه اینکه هی درباره این و اون الکی بد بگی با مدرک حرفتو بزن حرفتو بزن الان شما داری به مردم خیانت می کنی میدونی و حرف نمی زنی