اخبار و مطالب یک‌شنبه 23 مهر 1391

فرق هواداران پرسپولیس و استقلال با هواداران تیم‌های استان‌های محروم!

فرهاد داودوندی- بروجرد: تا کنون در طول تاریخ چندین دهه‌ای به وجود آمدن تیم‌های پرسپولیس و استقلال حتی یک مورد دیده نشده که توسط مسئولین این تیم‌ها یا هواداران تهرانی این باشگاه ها، که در واقع تیم شهرشان تهران است به هواداران شهرستانی خودشان در سراسر کشور توهین کنند!

با این که می توانند بگویند استقلال یا پرسپولیس تیم شهرمان هستند و کسی حق ندارد در شهرهای دیگر از تیم ما حمایت کند، اما چنان با ظرافت برخورد نموده‌اند و دل همه را در سراسر کشور به دست آورده‌اند که این دو تیم حتی اگر در هر روستای دور افتاده‌ای هم به میدان بروند از داشتن هواداران بیشمار محروم نیستند و در واقع چنان برای خودشان در طول این سال‌ها شرایط را مهیا نموده‌اند که در حالی که تیم تهرانی می‌باشند اما در همه جای ایران به نوعی میزبان هستند!

این راه و روش موفقیت‌آمیز را تیم‌های اصفهانی و آذربایجانی نیز در پیش گرفته‌اند و دور از ذهن نیست که در سال‌های آینده تیم‌هائی به مانند سپاهان و تراکتورسازی نیز در همه جای ایران هوادار داشته باشند.

حالا فرق هوشمندی مسئولین تیم‌های یاد شده را با مسئولین تیمهای فوتبال استان‌های محروم مقایسه نمائید!

به گواهی دوستان و حتی خانواده خودم، سه روز قبل از مسابقه تیم گهر دورود با ایرانجوان بوشهر، کار و زندگی‌ام را تعطیل نمودم تا کاملا در خدمت نماینده دیارم برای صعود به لیگ برتر باشم. امثال من نیز از شهرهای دورود، خرم‌آباد، بروجرد و حتی ملایر و همدان و کوهدشت و الشتر و اشترینان کم نبودند که از شوق خوشحالی صعود به لیگ برتر، دو سه روز مانده به مسابقه، از خواب و خوراک خودشان زده بودند!

منتی بر سر هیچ‌کس نیست، زیرا تیم گهر دورود را تیم خودمان می دانستیم و هنوز هم می‌دانیم. اما فرق بین تیم‌هائی مانند سرخابی ها را با تیم‌های استان‌های محروم به مانند لرستان در لیگ برتر را باید از دید مسئولین تیم‌ها نگاه کرد.

در حالی که تیم‌های تهرانی پرسپولیس و استقلال هر روز در پی جذب هواداران بیشتر برای خودشان در سراسر کشور هستند، متاسفانه تیم فوتبال گهر دورود هر روز در پی دفع بیشتر هواداران خود حداقل در شهر های استان لرستان است!

جل‌الخالق! کار به جائی رسیده که عده‌ای این تیم را ارث پدری انگاشته و فکر می‌کنند با توهین به وبلاگ‌نویسان و خبرنگاران، تیم گهر دورود بعد از قهرمانی در لیگ برتر ایران، قهرمان لیگ بین قاره‌ای جهان هم خواهد شد!

برای ثبت در تاریخ فوتبال این خطه می‌نویسم، که عده‌ای اندک، در علاقه‌مند نشان دادن بیش از حد خود به تیم فوتبال گهر، راه ترکستان را پیش گرفته‌اند ! به جای این که به مسئولین ورزشی و غیرورزشی شهرستان دورود فشار بیاورند که پس ساخت این ورزشگاه چه شد؟ به جای این که از مسئولین دورود بپرسند مگر می‌خواهید ورزشگاه نیوکمپ بسازید که این‌قدر لفتش می‌دهید؟ کار و زندگی را رها نموده و با القاب به دور از ادب و متانت، بین وبلاگ‌نویسان و خبرنگاران این خطه و این دیار با تیم گهر دورود فاصله می‌اندازند.

متاسفم که باید هر روز شاهد دفع بیشتر هواداران این تیم در دیگر شهرهای استان باشیم. شاید این حرف من برای خیلی‌ها سنگین باشد اما باید گفت دور از ذهن نیست که با برخوردهای تفرقه‌افکنانه‌ای که شاهد هستیم، به زودی تیم فوتبال گهر دورود با ریزش شدید هواداران خود در سراسر کشور و حتی این استان مواجه بشود!

 

 

 

عابدینی: با جدایی هدایتی، گهر سقوط می‌کند/ حالا «قائدرحمت» بیاید و تیمداری کند!

خبرگزاری فارس: عضو پیشین هیئت مدیره باشگاه گهر زاگرس گفت: با جدایی حسین هدایتی از این باشگاه، گهر یکی از تیم‌های سقوط کننده خواهد بود.

امیر عابدینی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد انصراف حسین هدایتی از تیمداری در گهر گفت: با این شرایط گهر یکی از سقوط کنندگان لیگ دوازدهم خواهم بود. حالا «قائد رحمت» نماینده دورود در مجلس برود تیم‌داری و باشگاه را اداره کند.

وی در مورد اینکه آیا او می‌خواهد تیم گهر را اداره کند اظهار داشت: امکان ندارد. با جوی که «قائدرحمت» درست کرد حسین هدایتی جانش را برداشت و فرار کرد. این تیم اکنون در اختیار قوه قضائیه است.

 

 


پرویز مظلومی از سرمربیگری تیم گهر دورود کناره‌گیری کرد:

با وجود کفن‌پوشان، مربی‌گری در دورود دشوار است

خبرگزاری ایرنا:  ˈپرویز مظلومیˈ که به تازگی سرمربی‌گری تیم گهر دورود را بر عهده گرفته بود، از مسوولیت خود در این تیم کناره‌گیری کرد.

مظلومی به دلیل وجود مشکلات فراوان و مهیا نشدن شرایط میزبانی شهر دورود، از سرمربی‌گری تیم گهر انصراف داد.

وی در گفت‌وگویی تلفنی با خبرنگار ایرنا کناره‌گیری خود از تیم فوتبال گهر دورود را تایید کرد و گفت: شرایط برای ادامه همکاری در تیم گهر دورود مناسب نبود

وی پس از قطع همکاری با تیم گهر دورود افزود: هنگامی که هدایت این تیم را برعهده گرفتم تصور نمی‌کردم کار در این استان تا به این حد دشوار باشد.

وی افزود: متاسفانه از همان روز نخست که برای کمک به این تیم اعلام آمادگی کردم، عده‌ای آگاهانه با سنگ‌اندازی و تهدید مدیرعامل بر آن شدند که ما را از تصمیمی که گرفتیم منصرف کنند.

سرمربی سابق تیم فوتبال استقلال تهران با بیان این که با قبول این مسوولیت بخاطر مردم این شهر ومدیریت جدید ان از منافع مالی گذشته است، تاکید کرد: نمی‌دانم در آن استان و شهر دورود چه خبر است و چرا این برخوردها صورت می گیرد. من برای کمک آمده‌ام اما عده‌ای با تهدید مدیر عامل که اگر این مسوولیت را قبول کنید کفن می‌پوشیم و در خیابان راهپیمایی می‌کنیم، از روز اول برای ما مشکل ایجاد کردند.

مظلومی که از این وضعیت بسیار ناراحت و گلایه مند بود در پاسخ به این سوال که آیا با فراهم شدن شرایط به این تیم بازخواهد گشت نیز تصریح کرد: بعید می‌دانم شرایط این تیم به این زودی‌ها درست شود با این حال اگر هم درست شود دیگر به این تیم باز نمی‌گردد.

وی گفت: این تیم باید هویت داشته باشد هم‌اکنون تیم در تهران تمرین و در کرج مسابقاتش را دنبال می‌کند با این شرایط بازیکنان تیم هویت خود را از دست می‌دهند و دچار چندگانگی می‌شوند، علاوه براین هواداران نیز به همین دلیل بلاتکلیف هستند.

وی بابیان این که برای پیشرفت این تیم درلیگ برتر برنامه‌های خیلی خوبی طراحی کرده بودم، ادامه داد: متاسفانه بدخواهان نخواستند دراین تیم بمانم و ازاین که علی‌رغم میل باطنی و خواست خود از این تیم جدا می‌شوم ناراحتم.

 

 

 

گهر از چاله شهردار به چاه نماینده افتاد!

وبلاگ سرزمین لر- محمد آصفی: از چاله در آمدن و به چاه افتادن حکایت این روزهای تیم فوتبال گهر دورود لرستان است.

هنوز چند روزی از کنار رفتن مدیریت ناتوان قبلی نمیگذرد که باز هم یک دایه مهربان تر از مادر از راه می رسد که به قول خودش نماینده مجمع نمایندگان استان در مساله تیم گهر انتخاب شده است و در نطقی جالب توجه مخالفت خود را با برگزاری بازی‌های تیم در خرم‌آباد به صورت موقتی اعلام می‌دارد و باعث انصراف عابر بانک فوتبال ایران از تیمداری در استان لرستان می گردد.

احتمالا آقای نماینده هم به تازگی متوجه جایگاه فوتبال در بین مردم ایران و چگونگی کسب شهرت از این راه شده‌اند و نیت کرده‌اند به هر طریق ممکن خودی نشان دهند ولی آقای نماینده این راهی که شما انتخاب کرده اید مقصدی به جز ترکستان نخواهد داشت و به نوعی تیشه در دست گرفتن و زدن ریشه هم تبارانتان می باشد.هنگامی که تیم به بخش خصوصی واگذار شده است و آقای هدایتی هم بر ماندن تیم در دورود تاکید دارند و حتی با ماندن نام گهر هم موافقت کرده‌اند و با انتخاب مدیر عامل و سرمربی قصد سر و سامان دادن به تیم را دارند دیگر به شرط گذاشتن شما چه نیازی وجود دارد؟

آقای نماینده مجمع نمایندگان استان لرستان در مساله تیم گهر آیا واقعا نمایندگان خرم‌آبادی هم با این موضوع مخالفت کرده‌اند؟

آیا شما اندکی به خود زحمت داده‌اید تا نظرات صاحب‌نظران در این موضوع که به ضرس قاطع اکثرشان با این موضوع موافق هستند جویا شوید؟برای این کار کافی بود تا سری به فضای مجازی بزنید و بعد در مورد مخالفت مردم لرستان با این موضوع سخن می گفتید.

آیا می دانید ادامه بی سر و سامانی تیم در مقطع فعلی چه ضربات جبران ناپذیری را بر پیکره نحیف تیم فوتبال گهر خواهد زد؟ آیا می‌دانید زمان به سرعت در حال از دست رفتن است و بعد از سپری کردن چند هفته ی بدون سرمربی بلاتکلیفی مدیریتی می تواند به منزله نابودی تیم گهر تلقی گردد و در این صورت دیگر حتی بازی کردن در دورود هم دردی از دردها را درمان نمیکند؟

شمایی که ادعای دلسوزی دارید چرا سعی در تامین منابع مالی برای تجهیز هرچه زودتر ورزشگاه دورود نمی‌کنید؟

چه بهتر می بود که به این مسئله به دید یک مسئله صرفا ورزشی نگاه می‌شد و دست از لج و لجبازی‌های که متاسفانه چند سالی در استان لرستان باب شده است برداشته می‌شد.

آقای نماینده! ای کاش با حمایت از مدیریت و کادر فنی جدید پایانی می‌شدید بر مصائب و مشکلات و بی‌شمار تیم گهر و نه آغازگر راه نابودی فوتبال لرستان.

 

 

 

انصراف هدایتی از تیمداری در لرستان؛

آیت‌الله‌زاده: گفته‏های مسوولان دورودی با هیچ منطقی جور در نمی‏آید/ آقای نماینده خودش تیم‌داری کند!

خبرگزاری ایسنا: مدیرعامل باشگاه استیل‌آذین گهر لرستان از انصراف حسین هدایتی مالک جدید باشگاه در این تیم خبر داد.

رضا آیت‏الله‌زاده با اعلام این خبر افزود: پیرو مصاحبه نماینده مردم دورود در مجلس با خبرگزاری‏ها، آقای هدایتی گفت ضرورتی ندارد که ما با این شرایط در لرستان تیم‌داری کنیم!

وی ادامه داد: وقتی نمی‏توانیم در اسم تیم و میزبانی دخالت کنیم چه لزومی دارد هزینه‌های سنگین کنیم و با این شرایط هدایتی انصراف داد.

آیت‏الله‌زاده با بیان این که اردوی کردان کرج را منحل کردیم، اضافه کرد: ما می‏گوییم تا زمانی که استادیوم دورود آماده نیست بازی‏ها را در خرم‏آباد برگزار کنیم آیا این حرفی غیرمنطقی است؟ چرا باید از وجود هواداران و امتیاز میزبانی بی‏بهره باشیم و در استان دیگری بازی کنیم؟!

مدیر عامل سابق کوثر لرستان تاکید کرد: وقتی می‏گویند اسم تیم باید گهر باشد و بازی‏ها فقط در دورود یا کرج برگزار شود، خودشان بیایند تیم‌داری کنند و با این اوصاف آقای هدایتی نمی‏تواند و این نتوانستن جرم نیست!

وی در پاسخ به سوالی که اگر قبول کنند بازی‏ها در لرستان برگزار شود، برمی‏گردید؟ گفت: بستگی به نظر آقای هدایتی دارد. بیچاره 10 روز آمده و دارد هزینه می‏کند و شادابی ایجاد کرده که درست نیست این‌گونه با او رفتار کنند. یکی از 4 مربی برتر کشور را آورده و مظلومی با این کار ریسک بزرگی کرده اما به خاطر مردم فوتبال دوست لرستان دست به این کار زده تا شادابی دوباره به این استان برگردد.

آیت‏الله‌زاده عنوان کرد: گفته‏های مسوولان دورودی با هیچ منطقی جور در نمی‏آید! نمی‏دانیم باید چه کار کنیم. مایلیم از شرایط میزبانی و امتیاز تماشاگران بهره ببریم. در این بین فقط نماینده لرستان ضرر می‏کند و این آقایان باید پاسخگو باشند.

وی در پایان افزود: نماینده مردم دورود که در امور باشگاه دخالت می‌کند، حالا خودش تیم‌داری کند و هر کار مایل است انجام دهد. اگر ایشان تیم داشت، اجازه می‌داد دیگران در امور باشگاه او دخالت کنند؟!

 

 

نتایج هفته پنجم لیگ دسته دوم فوتبال ایران

پرسپولیس گناوه 2 داتیس خرم‌آباد 0

دارتاک خرم‌‌آباد 0 صنعت ساری 3

رضا طولابی: تیم فوتبال دارتاک در استادیوم تختی خرم‌آباد طی نمایش یک بازی ضعیف با سه گل مقابل صنعت ساری شکست را پذیرا شد. دارتاکی‌ها در شرایطی رو در روی صنعت ساری قرار گرفتند که با خداحافظی غلام زینی‌وند از این تیم آرش خزایی را روی نیمکت خود می‌دیدند. مدافعان دارتاک در این مسابقه بسیار شکننده و ضعیف ظاهر شدند. این نتیجه در حالی رقم خورد که نیمه‌ی نخست با تساوی صفر بر صفر پایان یافته بود.

 

 

نتایج هفته دوم لیگ دسته سوم فوتبال ایران

شنبه 22 مهر 1391:

اصفهانی‌ها تقاص الاتحاد را از اتحاد الشتر گرفتند!

اتحاد الشتر 0 ذوب‌آهن‌نوین اصفهان 1

نبرد شهرکرد 3 پرسپولیس (سرخ‌جامگان) خرم‌آباد 2

امید حسن‌آباد 3 استقلال دربند خمین 1

صفاهان اصفهان 2 هما قم 0

 

 

نتایج هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال لرستان

شهرداری بروجرد 3 سزار شهرداری سپیددشت 2

سیمان دورود 1 فجر شهید لطوند پل‌دختر 1

بهزیستی خرم‌آباد 3 شاهین دارایی خرم‌آباد 0 (شاهین داریی در محل بازی حاضر نشد)

کوثر الشتر- گهرنوین دورود (به زمان دیگری موکول شد)

برنامه هفته دوازدهم:

گهرنوین دورود- فجر شهید لطوند پل‌دختر

شهرداری بروجرد- بهزیستی خرم‌آباد

کوثر الشتر- سیمان دورود

بازی تیم‌های سزار شهرداری سپیددشت و شاهین دارایی به دلیل حذف تیم شاهین از ادامه مسابقات انجام نمی‌شود

 

http://axlor.persianblog.ir

بازی

برد

تساوی

باخت

زده

خورده

امتیاز

1

گهرنوین دورود

10

9

1

-

24

4

28

2

شهرداری بروجرد

11

6

3

2

19

9

21

3

بهزیستی خرم‌آباد

10

6

2

2

19

9

20

4

کوثر الشتر

10

5

1

4

21

20

16

5

سیمان دورود

11

3

3

5

16

16

12

6

فجر پل‌دختر

11

3

1

7

12

17

10

7

شهرداری سپیددشت

10

2

1

8

16

28

7

8

شاهین دارایی

11

1

2

8

4

24

5

 

 

توضیحات عابدینی درباره وضعیت گهر دورود:

برخی فکر می‌کنند با 7 هزار رای مالک استان هستند!

خبرگزاری ایسنا: مشاور مدیرعامل باشگاه گهر درباره وضعیت تیم فوتبال گهر دورود گفت: این تیم به صورت سه ساله به حسین هدایتی اجاره داده شده است و این فرد در اصل مالک باشگاه نیست.

امیر عابدینی درباره وضعیت باشگاه گهر لرستان اظهار کرد: باشگاه گهر با شهرداری دورود قراردادی داشت که بر اساس آن گهر به مدت سه سال به این نهاد اجاره داده شده بود و آن‌ها می‌بایست هزینه‌های تیم را پرداخت می‌کردند. این قرارداد زیر نظر ناظر قضایی بود. در اصل باشگاه گهر، موجر و شهرداری دورود مستاجر بودند. این قرارداد به آقای هدایتی منتقل شد و بنابراین ایشان مالک باشگاه نیستند بلکه به نوعی بهره‌بردار یا اسپانسر آن هستند. این مسئله را به این دلیل می‌گویم که در برخی جاها دیده‌ام که نام آقای هدایتی به عنوان مالک گهر مطرح شده که ممکن است این مسئله مشکلاتی را در پی داشته باشد.

وی ادامه داد: آقای هدایتی حق دارد کادر فنی را تغییر دهد و تغییرات دیگری هم در تیم ایجاد کند. او هزینه‌های تیم اعم از قرارداد کادر فنی و بازیکنان را پرداخت کرده و رضا آیت‌الله‌زاده را به عنوان مدیر عامل باشگاه منصوب کرده است. همچنین فکر می‌کنم سردار میرزایی هم سرپرستی تیم را قبول کند. پرویز مظلومی هم که با کادر خودش به تیم آمده است و باشگاه فلاحت‌زاده، فاتحی و حیدرپور را کنار گذاشته است.

عابدینی در ادامه و در پاسخ به این سوال که آیا حسین هدایتی به عنوان مستاجر می‌تواند نام باشگاه را تغییر دهد؟ گفت: او می‌تواند نام تیم را گهر لرستان معرفی کند و روی پیراهنش به عنوان تبلیغ نام استیل آذین را بنویسد. تغییر اسم باشگاه منوط به تایید کمیسیون ماده 5 است که در اختیار مسوولان استانی است. به هر حال این فرد می‌خواهد چند میلیارد در تیم هزینه کند، ما که نمی‌توانیم بگوییم هیچ تبلیغی روی پیراهن تیم انجام ندهد!

وی افزود: اگر کمیسیون ماده 5 اداره ورزش و جوانان استان تایید کند آقای هدایتی می‌تواند نام استیل‌آذین را به صورت پسوند با پیشوند به نام تیم اضافه کند و مثلاً نام تیم به استیل آذین گهر یا گهر استیل‌آذین تغییر کند.

عابدینی در ادامه و در واکنش به اظهار نظر نماینده دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی مبنی بر این‌که هدایتی حق ندارد نام تیم را تغییر دهد و بازی‌های آن را در خرم‌آباد انجام دهد گفت: آقایان می‌خواهند تیم به خرم‌آباد نرود ولو این که مجبور باشد در کرج بازی کند. تیم ما در همین مدت حدود 150 میلیون تومان پول هتل در کرج داده است. آخر به چه حسابی باید این پول‌ها خرج شود؟ نماینده محترم دورود لطف کنند و هزینه‌های تیم را بدهند و بعد بگویند که تیم به کجا برود یا نرود! آن‌ها تاکنون یک ریال هم اسپانسر نگرفته‌اند. استاندار لرستان تمام توان خود را به کار برد و همه سرمایه‌داران استان را گرد هم آورد ولی در نهایت پولی که به عنوان کمک جمع شد به یک میلیون تومان نرسید!

عابدینی در حالی که نسبت به رفتار و گفتار برخی از مسوولان استان لرستان عصبانی بود ادامه داد: آقایان فکر کرده‌اند که با 7 هزار رایی که گرفته‌اند مالک استان شده‌اند! نماینده باید برای شهرش امکانات بگیرد نه این که برای امکانات بخش خصوصی تکلیف تعیین کند. باشگاه در اختیار امین اموال است و او هم زیر نظر قوه قضاییه فعالیت می‌کند. آقایان اگر خیلی دلشان می‌سوزد بهتر است تیم را بخرند.

 

 

بازی در کرج، با وجود ورزشگاه آماده در لرستان، توهین به همه‌ی استان است

ابراهیم خدایی- دورود: برگزاری بازی‌های گهر دورود در خارج از این شهر توهین به لرستان بود، البته ما لرها در قرن اخیر از این توهین‌ها و ظلم‌ها کم ندیده‌ایم، اینک برگزاری بازی ها در کرج، در حالی که مسئولان مربوط اعلام کرد‌ه‌اند ورزشگاه تختی خرم‌آباد آماده است، توهین مضاعف و جدیدی به لرستان است، با این تفاوت که در این توهین و ظلم جدید، دست‌های خودی در کار است!

جمعی از جوانان دورود، همشهریان فهیم و نجیب من، بالاخره صبرشان به سر آمد و به خیابان ها سرازیر شدند تا نسبت به مصاحبه ها و اظهار نظرهایی که حقوق ایشان را نادیده می‌گرفت واکنش نشان دهند، اینک اوضاع این شهر که قلب جوانان آن چندین سال است همراه با گهر می تپد از منطق و عقل خارج شده است.

من با بسیاری از این جوانان رو در رو صحبت کردم، علاوه بر آن کوشیدم با بسیاری مسئولان و نخبگان شهر هم هم کلام بشوم و توضیح بدهم برگزاری بازی در کرج در حالی که ورزشگاهی در استان آماده داریم خیانتی نابخشودنی به شرف و آبروی همه ی ما خواهد بود، اما ترجیع بند پاسخ های همه این مردم و مسئولان این بود که: "اگر یک بازی در خرم آباد انجام شود ورزشگاه دورود تعطیل و یا در تکمیل آن تاخیر می شود".

با توجه به اینکه شخصا در جریان برخی کارشکنی ها، سوءمدیریتها و اشتباهات بوده ام نمی توانم این سخن را رد کنم، متاسفم که در لرستان چنین روحیه ای وجود دارد و ما مدیر و مسئولی نداریم که سخنش تضمینی برای مردم باشد.

رسالت خبرنگاری من حکم می کند اکنون مثل زمانی که در برابر توهین آجیلی ها، جوک ها، پیامک ها، کاریکاتورها، سریال های تلویزیونی به زبان و فرهنگ و مردم لر سکوت نکردم، اینک نیز بدون هیچ ترس و ملاحظه ای نظرم را بگویم و آن اینکه برگزاری بازی های گهر در کرج، با وجود ورزشگاه آماده خرم آباد توهین به تمام لرستان است، از همه اهل قلم، خبرنگاران، نخبگان، مسئولان و مردم هم استانی هم تقاضا می کنم در برابر این توهین سکوت نکنند و کاری نکنند که لکه ننگی تا سال ها در دامن استان بماند و موجب طعنه شود.

فراموش نکنیم مسببان این توهین به هیچ عنوان در جوانان دورودی که به خیابان آمدند و علیه مسئولان مرکز استان و مدیران جدید تیم شعار دادند و مخالفت خود را با بازی در خرم آباد اعلام کردند خلاصه نمی شود، مسببان این توهین کسانی هستند که بعد از گذشت پنج ماه هنوز نورافکن و فنس را هم در ورزشگاه کوچک دورود نصب نکرده اند! در حالی که چنین کاری حداکثر یک هفته وقت می خواست! مسبب اصلی همان کسانی هستند که روز بعد از صعود گهر به پلی آف در هیات فوتبال استان جلسه گذاشتند و خبرش را هم مخابره کردند که "ورزشگاه تختی خرم آباد برای بازی های گهر آماده می شود"!

اینک من و دوستان وبلاگ نویس همفکرم بار دیگر بر خواسته های خود که در "بیانیه وبلاگ نویسان دورودی در حمایت از برگزاری موقت بازی های گهر دورود در تختی خرم آباد و تسریع در تکمیل ورزشگاه دورود" ذکر شده است، تاکید می کنم و اعلام می کنم برگزاری بازی ها در خرم آباد نه تنها نباید ساخت و ساز در ورزشگاه دورود را تعطیل کند یا با تاخیر مواجه کند بلکه همه لرستان را اخلاقا ملزم می کند پشت سر مردم حماسه ساز دورود، تسریع ساخت ورزشگاه این شهر را خواستار شوند.

به امید آنکه بازی در برابر فولاد خوزستان آخرین بازی گهر در خارج از شهر دورود باشد و اینکه این بازی در خرم آباد برگزار شود هم به خاطر سه امتیاز این بازی در زمین فوتبال و همه به خاطر پایان تفرقه و چشم کوری کسانی که نمی‌خواهند وحدت و هم‌دلی لرها را ببینند.

و به امید آن که وعده دکتر عباس قائدرحمت، نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی برای برگزاری بازی بعدی گهر (در مقابل استقلال تهران، هفته چهاردهم، اول آذرماه) در شهر دورود، تحقق یابد.

 

 

نماینده دورود در مجلس شورای اسلامی:

قطعاً بازی گهر با استقلال در دورود انجام می‌شود

لور: نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی درباره تجمع‌های اعتراض‌آمیز هواداران گهر در روزهای پنج‌شنبه و جمعه گذشته گفت: هر گونه تصمیمی برای تیم گهر بدون هماهنگی و در نظر گرفتن خواست مردم دورود موجب تنش می‌شود.

وی تنش های اخیر را پیامدی از مصاحبه آیت اله زاده مدیرعامل جدید گهر با شبکه خبر دانست و گفت: تیم گهر در دسته یکم کمتر از 700 میلیون تومان قیمت گذاری شد ولی وقتی با همت مردم و هواداران و بدون کمک آقایان، تیم صعود کرد ارزش آن شد بیش از چهار میلیارد تومان، این ارزش افزوده متعلق به مردم دورود است و هیچ کس نمی تواند بدون توجه به نظر این مردم درباره اسم تیم و یا اینکه کجا بازی کند تصمیمی اتخاذ کند.

قایدرحمت ضمن بیان مخالفت مردم دورود با انجام بازی در خرم آباد تا زمان آماده شدن ورزشگاه شهر افزود: خواسته مردم دورود دو چیز است یکی آنکه نام "گهر دورود" تغییر نکند و دوم اینکه بازی ها در شهر دورود انجام شود، ما کاری به اینکه چه کسی مربی است و چه کسی مدیرعامل و... نداریم، به هر حال هرکس هر مسئولیتی دارد باید بداند صاحبان اصلی این تیم همین هواداران هستند که با راهپیمایی چند هزار نفره عصر جمعه، خیلی صریح خواسته های خود را مطرح کرده اند.

قایدرحمت گفت: استانداری باید به تعهداتش عمل کند، طبق مصوبات باید تا یک هفته دیگر این کار را بکنند و اگر این اتفاق بیافتد فقط مساله سکوهای جدید می ماند که زمان بر است، ظرف هفته آینده شرایط بازی در ورزشگاه فراهم می آید و قطعا بازی با استقلال تهران در دورود انجام می شود، بعد از آن بازی مدت زیادی لیگ تعطیل می شود و قول می دهیم در آن مدت سکوها را هم تکمیل کنیم تا تمام شرایط مورد نظر مهیا شود و ورزشگاه استاندارد و خوبی داشته باشیم.

نماینده مردم دورود و ازنا در پایان گفت: این تیم متعلق به همه لرستان است و همه مردم استان از خواسته دورودی ها که عدم تغییر نام تیم و بازی در شهر دورود است پشتیبانی می کنند، من هم فقط به عنوان نماینده دورود و ازنا سخن نمی گویم، من نماینده مجمع نمایندگان استان در مساله تیم گهر هستم و حرف من حرف همه نمایندگان لرستان است.

 

 

مدیر اجرایی سابق گهر دورود: 

بگذارند حکم‌شان خشک شود بعد بگویند مدیر قبلی ضعیف بود!

خبر آنلاین: مدیر اجرایی گهر دورود می‌گوید با تغییرات انجام شده در این تیم، از این پس او برای همیشه تنها هوادار تیم شهرش است!

اسماعیل حیدرپور مدیر اجرایی گهر دورود که پس از انتقال این تیم به هدایتی، درباره کنار رفتن از تیمش که برای اولین صعود تاریخ فوتبال لرستان به لیگ برتر صعود کرده، می‌گوید: «به هر حال بعد از مشکلات مالی تیم، با تلاش آقای امیر عابدینی دوستان دیگری را برای کمک به این باشگاه معرفی کنند و حضور آقای هدایتی این‌گونه شکل گرفت که جای تشکر دارد. تلاش همه ما و آرزوی‌مان این است که نماینده لرستان را همچنان در لیگ برتر ببینیم. به همین دلیل هم هست که من از این پس به عنوان یک هوادار در کنار تیم شهرم، دورود هستم.»

حیدرپور همچنین درباره رویانیان گفت: «باید از ایشان بار دیگر تشکر کنم چون در این مدت کمک‌های زیادی به تیم ما داشتند. هفته گذشته خدمت‌شان رفتم تا به پاس زحمات‌شان از ایشان تشکر کنم. البته بزرگواری کردند و به من پیشنهاد دادند در کنارشان باشم. قرار شد در هفته آینده در این باره به جمع‌بندی برسند و من هم تکلیفم را با باشگاه گهر مشخص کنم. به هر حال کار کردن با مدیری مثل آقای رویانیان و باشگاه پرسپولیس همیشه یک افتخار است.»

حیدرپور درباره انتقادات از دوره کاری‌اش هم گفت:« من قضاوت را به مردم می‌سپارم. کارشناسان اهل فن می‌دانند بالا آوردن یک تیم با کم‌ترین هزینه، کار کوچکی نیست. همین الان هم تیم با همه مشکلاتش، در حالی که بازی‌های‌مان خارج از خانه برگزار شده، کار کوچکی نیست. آقایان بگذارند چند روزی از صدور حکم‌شان بگذرد بعد علیه من حرف بزنند. به جای این که نیامده راجع به گذشتگان حرف بزنند، تمام تلاش‌شان کمک به تیم باشد. از آقای هدایتی تشکر می‌کنم و خواهشم این است که اسم گهر را در بدنه تیم قرار دهد. من به عنوان یک دورودی از کار بزرگ ایشان برای کمک به تیم مان تشکر می کنم. آقای مظلومی هم مثل همیشه به بنده محبت داشتند. ان‌شاءالله تیم با تجربه ایشان در لیگ برتر می‌ماند.»

/ 6 نظر / 109 بازدید
حامد قلي زاده

سلام انقدر اعصابم خورده كه اگه قائد رحمت رو ببينم حتما باهاش درگير ميشم مردك يه ريال اعتبار براي 2 تا شهرستان نيورده يك بار پاش به توپ پلاستيكي نخورده هرشب داره تپ و تپ در مورد تيم خصوصي صحبت مي كنه. زنده باد هدايتي و امثالش كه توي ايران به تعداد انگشتاي يه دست هم نيستن. تاسف تاسف و 1000 تاسف به اين عباس آقا كه هنوز 2 ترم از دانشجوييت دانشگاه آزادش اونم معلوم نيست با هزينه كي و احتمالا يكي از دانشگاه هاي استان داره درس مي خونه و عين خوره افتاده رو مخ هدايتي مرتيكه آويزون برو درستو بخون هر وقت تز مسخرتو دفاع كردي به خودت بگو دكتر

علی

آقای قائد رحمت نه تنها فوتبال دورود بلکه فوتبال استان و داره نابود می کنه ، حالا که یه شانس به ما رو کرده خودمون نمی خوایم تا کی لج بازی تا کی حسادت مردم دورود از شما بعیده

دالوند

برادر بزرگوار جناب اقای جایدری متاسفانه از حضرتعالی افتادن به دام تعصبات قومی بعید بود شما در مصاحبه تلویزیونی با اقای دالوندفرمودید تماشاچیان دورودی دو سه ساله با فوتبال اشنا شدن واحساسی برخورد میکنند!!!!!!! پیشنهاد میدم به شما از طریق همون تریبون از مردم دورود عذر خواهی کنید وگرنه منتظر عواقب ان باشید.

علی

واقعا تماشاچیان دورودی 2 یا 3 ساله با فوتبال آشنا شدن با این حرکات می شه همه چیزو فهمید دست تمام فوتبال دوستان خرم آبادی و بروجردی رو می بوسم که با این مسئله کاملا منطقی برخورد کردند

علی موتوری

چطوری رضا

روح الله بیرانوند

باسلام خدمت آقای جایدری میخواستم بدونم تیم های دارتاک و داتیس برای بازیهای خارج از خانه روز قبل از مسابقه به اون شهر میرن یا روز مسابقه و اگه روز قبل میرن کجا مستقر میشن . آخه من برای یک کاری روز یکشنبه رته بودم هتل شهرداری این تیم صنعت ساری که با دارتاک بازی داشت تو این هتل مستقر شده بود با بهترین اتوبوس اومده بودن روز بازی هم حدود ساعت 12 بود که نهار خورده بودن و داشتن حدود 20 بسته هم آب مدنی گرفته بودن و داشتن سوار اتوبوس میشدن که برن ورزشگاه . جا خواب خوب داشتن خوب استراحت کردن غذای خوب هم خوردن و باید هم سه تا به ما گل بزنن