نتایج هفته هفدهم لیگ دسته دوم فوتبال ایران

خیبر(افلاک) به دسته سوم سقوط کرد!

 

نتایج گروه اول

ذوب آهن اردبیل 0 هپکوى اراک ۲

گل ها: مهدى بیات خانى (دقیقه ۵۵) و ابوالفضل شمسى پور(دقیقه ۹۰)

مقاومت تهران 1 پالایش گاز ایلام 0

گل: حیدر نجف‌زاده (دقیقه ۸۰)

ماشین سازى تبریز ۳ آریا سپاهان قم ۲

گل ها: مهدى قریشى (دقیقه ۱۵) و بهنام ولى پور (دقیقه ۱۹) و سعید رجبى(دقیقه ۶۷) براى ماشین سازى تبریز و ناصر بهرامى (دقایق ۲۵ و ۳۲) براى آریا سپاهان قم

گلچین رباط کریم 0 سپیدرود رشت 0

نتایج گروه دوم

پرسپولیس گناوه ۲ شهردارى لنگرود 0

گل ها: خلیفه قاعدى (دقیقه ۱۶) و ایوب کوچکى (دقیقه ۴۰) براى پرسپولیس گناوه

نیروى زمینى تهران 1 پرسپولیس بجنورد 1

گل ها: آرش محبى (دقیقه ۶۶)براى نیروى زمینى تهران و اکبر دوربینیان (دقیقه۸۷) براى پرسپولیس بجنورد

نفت اهواز ۳ نوژن مازندران 0

گل ها: على رضا سوارى (دقیقه ۳۵)، احمد چالنگى (دقیقه ۶۰) و حکیم نصارى (دقیقه ۸۰)

صنعت نفت و گاز گچساران ۲ پرسپولیس زاهدان 0

گل ها: محمد فیروز زاده (دقایق ۲۵و ۵۵)

نتایج گروه سوم

صنعت آرد گلستان 1 صنعت گاز سرخس ۲

گل ها: هادى نظرى (دقیقه ۴۹) براى صنعت آرد گلستان و امیر کاتبى (دقایق ۳۰ و۵۰) براى صنعت گاز سرخس

هماى تهران 1 استقلال قزوین 0

گل: مرتضى مولاییان (دقیقه ۳۹)

صنعت نفت نوین آبادان ۲ سایپاى شمال 1

گل ها: سعید حلاج (دقیقه ۱۵ از روى نقطه پنالتى) و لطیف جنامى (دقیقه ۳۰) براى صنعت نفت نوین آبادان و سید محمد دامادى (دقیقه ۶۷ از روى نقطه پنالتى) براى سایپاى شمال

داماش تهران ۲ پرسپولیس برازجان ۴

گل ها: یونس گراییلى (دقایق ۳ و ۸۵ از روى نقطه پنالتى) براى داماش تهران و حسن فلسفى (دقیقه ۱۰)، حمید بورکى (دقیقه ۵۵) از روى نقطه پنالتى، اکبر برامى نژاد (دقیقه ۷۴) و هاشم عارف (دقیقه ۸۵) براى پرسپولیس برازجان

نتایج گروه چهارم

شهردارى همدان ۳ شهردارى انزلى ۳

گل ها: ستار سورى (دقیقه ۴۳ از روى نقطه پنالتى)، حامد میرزایى (دقیقه ۵۰) و على مجرى (دقیقه ۶۵) براى شهردارى همدان و داود نظرمحمدى (دقیقه ۵۳ از روى نقطه پنالتى و دقیقه ۷۵) و حسین سفیدروح (دقیقه ۷۹) براى شهردارى انزلى

استقلال جنوب تهران 1 شهداى ورزشکار خراسان جنوبى 0

گل: مصطفى بیات (دقیقه ۱۵)

هیأت چهارمحال و بختیارى ۲ مقاومت مازندران 0

گل ها: آرش کیانفر (دقیقه ۶۰) و خلیل امیدى (دقیقه ۶۸ از روى نقطه پنالتى)

آرمین تهران ۲ خیبر بوژان لرستان 1

گل ها: ابراهیم فارسى (دقایق ۱۰ و ۱۷) براى آرمین تهران و حسین بهاروند (دقیقه ۶۰) براى خیبر بوژان لرستان

 

در مسابقات دسته دوم از هر گروه 2 تیم آخر هر گروه سقوط می‌کنند و تیم‌های رده هفتم گروه یک با دو و گروه ٣ با ۴ به صورت رفت و برگشت با هم بازی می‌کنند تا 2 تیم بازنده‌ به دسته سوم سقوط کنند

 

برنامه هفته هجدهم(پایانی) مسابقات فوتبال لیگ دسته دوم

شنبه ۲۴/۱۲/۸۸ - ساعت 14:30

گروه اول:

فولاد یزد- مقاومت تهران (ورزشگاه شهید پاک نژاد یزد)

آریا سپاهان قم- ذوب آهن اردبیل (ورزشگاه تختى قم)

پالایش گاز ایلام- گلچین رباط کریم (ورزشگاه تختى ایلام)

سپیدرود رشت- ماشین سازى تبریز (ورزشگاه سردار جنگل رشت)

گروه دوم:

شهردارى یاسوج- نیروى زمینى تهران (ورزشگاه تختى یاسوج)

نوژن مازندران - پرسپولیس گناوه (اختصاصى نفت محمودآباد)

پرسپولیس بجنورد- صنعت نفت و گاز گچساران (ورزشگاه تختى بجنورد)

پرسپولیس زاهدان - نفت اهواز (ورزشگاه المپیک زاهدان)

گروه سوم:

شهردارى ماهشهر- هماى تهران (ورزشگاه شهداى ماهشهر)

سایپاى شمال - صنعت آرد گلستان (ورزشگاه شهید وطنى قائمشهر)

استقلال قزوین- داماش تهران (ورزشگاه شهید رجایى قزوین)

پرسپولیس برازجان- صنعت نفت نوین آبادان (ورزشگاه تختى برازجان)

گروه چهارم:

شهردارى زنجان- استقلال جنوب تهران (ورزشگاه ۱۵ خرداد زنجان)

مقاومت مازندران- شهردارى همدان (ورزشگاه شهداى سارى)

شهدا ورزشکار خراسان جنوبى- آرمین تهران (ورزشگاه آزادى بیرجند)

خیبر بوژان لرستان - هیأت چهارمحال و بختیارى (تختى خرم‌آباد)

 

فوتبال دسته اول نوجوانان کشور

خیبر خرم‌آباد 2 شهرداری اندیمشک 1

شموشک 2 ذوب‌آهن 1

شهرداری لاهیجان 0 داماش گیلان 2

صبا قم 1 تراکتورسازی 1

فولاد خوزستان 3 مس کرمان 0

لاله اصفهان 0 سپاهان 4

 

 

نتایج لیگ دسته سوم فوتبال ایران

عقاب نقده 3 متحد اردبیل 0 (حاضر نشد)

گاز فجر جم وشهر ۱ عشایری پرسپولیس ممسنی ۱

کاگر بنه گز ۲ هلال احمر گراش ۱

پارسیان ۲ لوله حفاری اهواز 0

جهان گستر کیش ۱ عقاب شیراز ۱

نفت امیدیه ۷ استقلال چرام 0

داتیس خرم‌آباد 8 وحدت آشتیان 1

آرادغرب کرمانشاه 0 بهزیستی همدان 6

استقلال همدان 1 فرهاد شهرری 1

شهرداری‌ لاهیجان 1 چوکا تالش 1

شهرداری شهرقدس 2  شمس خوی 0

شهرداری بم 1 آهن بافق 1

زغال‌سنگ کرمان 1 اردکان یزد 1

نازسرام میبد 3 مهرورزان زاهدان 0

تربیت بندرعباس 0 مس‌نوین کرمان 0

شهرداری کرمان 2 پادگاهن صفرچهار بیرجند 0

پتروشیمی بجنورد 3 شهرداری بهشهر 0

صنعت مشهد 1 صدرا زیرآب 0

شهرداری نوشهر 1 مهارت سمنان 1

همت گنبدکاووس 2 گل‌نود قائوشهر 2

میلاد علی‌آباد کتول 3 پیام بابل 3

فجر کرج 0 شهرداری اسلامشهر 3

شهرداری کرج 5 امیرکبیر کاشان 1

شهرداری هشتگرد 1 نیروگاه اصفهان 0

ذوب‌آهن‌نوین 3 سفیر آبیک 0

انصار شهریار 2 نفتون تهران 2

پرسپولیس عشایری مسنی 0 نفت امیدیه 1

خلیج مرودشت- جهان‌گستر پارسیان(جهان‌گستر حاضر نشد)

حفاری اهواز 1 عقاب شیراز 0

آریاگستر کیش 2 کارگر بنه‌گز 1

هلال‌احمر گراش 0 فجر جم بوشهر 5

/ 3 نظر / 63 بازدید
نریمان

وبلاگ قشنگی دارید لطفاوب ما رو با اسم اداره تربیت بدنی شهرستان جوانرود لینک کن

PATRIOT

سلام طبق آیین نامه لیگ دسته 2 تیم هفتم هر گروه طبق تفاضل گل تعیین می شود یا بازی مستقیم؟

از انكه ما رو با نام عقاب نقده (سولدوز) لينك كردين بي نهايت ممنونيم ما هم شما رو لينك كرديم اين هفته هم موكريان مهاباد1 -1 عقاب نقده (سولدوز) جدول رو پيدا كردي ما رو هم بي نصيب نگذاريد ممنون مي شم موفق باشيد