اخبار و مطالب دوشنبه 24 مهر 1391

پخش برنامه نگاهی به ورزش استان

برنامه این هفته نگاهی به ورزش استان که جمعه‌شب حدود ساعت 22 از شبکه افلاک روی آنتن می‌رود، یک آیتم خاص دارد. در این بخش سعی شده یادی از یکی از قهرمانان سال‌های دور لرستان شود.

این برنامه ساعت 19 یک‌شنبه مجدداً پخش خواهد شد.(برای کسانی که موفق به دیدن برنامه جمعه‌شب نشده‌اند)

بخش با شما که مخصوص عکس‌های ارسالی جدید و قدیمی بینندگان است نیز در این برنامه پخش می‌شود. برای ارسال عکس‌ها با نام خودتان، آن‌ها را همراه توضیحات کامل به این نشانی ایمیل کنید:

NBV@LORESTAN.IRIB.IR

 

 

سخنی با هوادارن گهر و وبلاگ‌نویسان دورودی

عبدالرضا قاسمی- خرم‌آبادی مقیم تهران:

 انّ الله لا یغیّر ما بقوم حتّی یغیّروا ما بانفسهم

سرنوشت مردم و قومی را تغییر نمی دهد مگر که خود آن مردم و آن قوم سرنوشتش را تغییر دهد

خرم‌آبادی‌های عزیز. همشهریان گرامی . مرا ببخشید که به شما خیانت کردم . من را ببخشید که با چاپ بیانیه ، گزارش ، عکس ، دادنامه و . . . حمایت خودم را از تیم گهر اعلام کرده و شما را هم به حمایت از این تیم دعوت کرده بودم . امیر عزیز پسرم من را ببخش که با تب ۴۰ درجه، شما را به تماشای بازی گهر با پیکان در ساعت ۲۲ بردم . فکر می‌کردم اگر نرویم، بی‌غیرتم. از همه می‌خواهم من را ببخشند. مطمئن باشید من‌بعد حتی یک کلمه در باره (گهر فقط شهر دورود) نخواهم نوشت.

اول این که تعصب شما به تیم تان و شهر دورود قابل ستایش است . فقط چند نکته ذکر کنم:

مطلب فوق ابدا" به خاطر بحث توهین به شخص بنده نبود. چون اگر بود خیلی قبل‌تر باید برائت خودم را برای حمایت از تیم گهر اعلام میکردم . وقتی کار به توهین به زادگاهت و بزرگان شهرت کشیده می‌شود دیگر سکوت جایز نیست. کامنت‌های تایید شده مطالب وبلاگ‌های‌تان را بخوانید!

عکس‌های منتشر می‌کنید که در آن به شهر خرم‌آباد توهین می شود. به مجری برنامه جام افلاک بدترین ناسزاها گفته می‌شود. به یکی از بهترین ورزشی نویس خرم‌آبادی توهین می‌شود که چرا در برنامه 90 به جای عکس گهر، عکس‌های قدیمی فوتبال خرم آباد را فرستاده !

عزیزان شما بروید و چرایش را بررسی کنید . بررسی کنید علت چه بود ؟ او کسی بود که در زمان پلی آف 48 ساعت در بروجرد بی‌خوابی کشید تا اخبار بازی را پوشش دهد و بعد از صعود تیم، ترتیب صدور بیانیه ورزشی نویسان را می دهد و در آن تاکید می کند که گهر متعلق به درود است و باید در درود بماند و به من هم تکلیف می کند شما از طرف وبلاگ‌نویسان بیانیه بده و اعلام کن گهر متعلق به شهر درود است . بیانیه ای که 50 وبلاگ نویس آنرا از سراسر ایران امضاء کردند، ولی فقط 3 نفر آنها درودی بودند!

حال به قول شما عده‌ای جوانان 16-17 ساله پرچمدار بروز اختلافات شده اند . آیا آن شهر بزرگتری ندارد که جلوی آنها را بگیرد .؟ دوستان بسیار عزیز . به خدا دغدغه شما، دغدغه ما هم بود . گهر نماد افتخار لر نشین های 8 استان کشور بود . نمادی که در بازی با پرسپولیس به بهترین شکل خودش را نشان داد . قدر اشک‌های شوقی که برای صعود گهر ریختیم بدانید . 

خودتان بهتر می‌دانید در تمام بازی‌های گهر در تهران حضور داشتم و با افتخار بیش‌ترین عکس‌ها و مطالب را در اختیار سایتها و وبلاگها قرار دادم ، هیچ منتی هم ندارم چون به عنوان یک لرستانی وظیفه‌ام ایجاب می‌کرد اینکار را انجام دهم. حال که خود دوستان سفره اشان را از ما جدا می کنند، ما دیگر چه اصراری داشته باشیم؟ دوستی و برادری که یکطرفه نمی شود. دوستان شما صحبت از آتشفشان می کنند، ای عزیزان شعله های این آتشفشان را خاموش کنید چون دارد همه را می سوزاند . تا مهربانی و همدلی مانده ؛ چرا سخن از آتشفشان می‌زنید !

تمنا دارم به جای دامن زدن به مسایل حاشیه‌ای، اخبارتان در جهت آگاهی دادن به خوانندگان و مردم خوب شهرتان باشد. از یک کارشناس بودجه دعوت کنید و بپرسید آیا می شود از بودجه یک نهاد دولتی مثل تربیت بدنی کم و به یک باشگاه خصوصی اضافه کرد ! آیا دستگاه‌های نظارتی و مالی، مانند ذیحسابی و دیوان محاسبات اجازه این کار را می‌دهند؟ مشکل استان ما نداشتن صنعت و دستگاهها و کارخانجات صنعتی است . چگونه نمی‌توانید از کارخانه سیمان کمک بگیرید ؟ بعد از زمین و زمان طلبکارید؟ 

در هر حال دغدغه و نگرانی شما دوستان بسیار عزیزم را ستایش می کنم و برایم قابل احترام است. وظیفه ما اطلاع رسانی صحیح و درست و بر مبنای احترام و حفظ کرامت هم‌دیگر است . امیدوارم بزرگان چاره‌ای بیاندیشند و از گسترش این آتشفشان جلوگیری کنند چون غیر از این نتیجه‌اش بازی دو سر باخت است .

 

 

حمایت ورزشی‌‌نویسان لرستان از جام افلاک

وحید کاظمی‌ذهابی- روزنامه آفتاب لرستان: حدود یک سال است که برنامه ورزشی جام افلاک از سیمای مرکز لرستان پخش می‎شود. بیش از دو ماه می‏شود که این برنامه به‎صورت زنده روی آنتن می‏رود و توانسته به‎خوبی در دل علاقه‏مندان ورزش به‏ویژه فوتبال‌دوستان استان جای خودش را باز کند.

پخش زنده تلویزیونی برنامه‏ی زنده ورزشی در استان کاری سخت و تحسین‌برانگیز است و به گفته فتاح کمری مدیرکل صداوسیمای مرکز لرستان و به گواه آمار، "جام افلاک" یکی از پر بیننده‏ترین برنامه‌های زنده تلویزیونی این مرکز است.

 این برنامه رویکردی ورزشی، چالشی و فوتبالی دارد که حدود 80 درصد زمان آن به تیم لیگ برتری گهر اختصاص دارد، اما طی چند روز گذشته شاهد بوده‌ایم، عده‏ای قلیل در دورود خودشان را بازیچه‌ی دست افرادی خاص که نیات سیاسی دارند، کرده‎اند و در کاری هدف‏دار علیه یعقوب دالوند مجری و تهیه‌کننده‌ی جوان برنامه موضع گرفته‎اند. به ضرس قاطع اعلام می‌کنیم این کار "بی‏انصافی" است و پاسخ این افراد را خواهیم داد.

تأکید می‏کنیم رویکرد این برنامه مثبت بوده و همیشه از تیم گهر دورود حمایت کرده اما این عده ندانسته، دست به اعتراض زده‎ و با هتک حرمت دالوند قصد دارند در روند مثبت و موفقیت‎آمیز برنامه خلل ایجاد کنند.

این‌جانبان حمایت قاطع خود را از برنامه جام افلاک اعلام و اقدام آن عده اندک را به شدت محکوم می‏کنیم و امیدواریم شرایطی فراهم شود که این برنامه، نود لرستان شود.

فرهاد داودوندی(بروجرد)، حسین زنده‌دلی(بروجرد)، ابراهیم شریفی، مهران مریدی، محمود داودی‏نژاد، سعید مالکوچی، رضا جایدری، وحید کاظمی‌ذهابی، میلاد فاضلی، رضا طولابی، مجتبی ساکی، رضا طولابی، کریم داودی‏نژاد، حسین نعمت‎الهی(الشتر)، عظیم شکوری، امین آزادبخت(کوهدشت)، سید احمد موسوی، نوید کشاورز، رضا شریفی(پل‌دختر)

 

 

محسنی اژه‌ای: حسین هدایتی تحت پی‌گرد قضایی است

خبرگزاری ایرنا: سخنگوی قوه قضاییه گفت: ˈحسین هدایتیˈ مالک باشگاه استیل‌آذین و عضو سابق هیات مدیره باشگاه پرسپولیس تهران، تحت پیگرد قانونی و قضایی است.

حجت‌الاسلام والمسلمین غلامحسین محسنی اژه ای روز دوشنبه در نشست خبری و در پاسخ به این پرسش که ˈآیا بازداشت حسین هدایتی را تایید می کنید؟، افزود: در جریان تحت تعقیب قرار گرفتن حسین هدایتی هستم اما از بازداشت او اطلاعی ندارم.

وی ادامه داد: البته می‌دانم که پرونده‌ای برای حسین هدایتی تشکیل شده است.

سخنگوی قوه قضاییه با تایید این که حسین هدایتی مشکل بانکی داشته است، گفت: اطلاع بیش‌تری در این خصوص ندارم.

محسنی اژه ای همچنین از آزادی محمدرضا زنوزی سهامدار و مدیر چندین شرکت تولیدی، خدماتی و باشگاه ورزشی در شهر تبریز خبر داد و افزود: او با قرار وثیقه 500 میلیارد تومانی آزاد شده است.

 

 

پیمانکار ورزشگاه دورود: مسوولان دورود به وعده خود عمل نکرده‌اند

رضا طولابی: پیمانکار استادیوم تختی دورود اظهار داشت: برخلاف گفته‌های نماینده‌ی مردم دورود از مسوولان این شهر فقط امروز و فردا شنیده‏ام.

رضا سالاروند طی تماسی تلفنی گفت: با گذشت سه ماه از موعد مقرر هنوز مسوولان دورودی به تعهدات خود عمل نکرده‌اند و من تا به حال از جیب خود برای تکمیل ورزشگاه تختی این شهر هزینه نموده‌ام.

وی بیان داشت: اگر تا سی‌ام مهرماه چک‌هایی که برای خرید آهن داده‌ام پاس نشود راهی زندان خواهم شد!

سالاروند افزود: با شرایطی که در آن گرفتار شده‌ایم بعید می‌دانم تا چند سال دیگر هم استادیوم تختی دورود آماده شود.

/ 6 نظر / 144 بازدید
علی موتوری

خسته نباشی

دلزده

آقای داودوندی(یونس موسوی) دروبلاگشون عکسی از سکوهای خالی استادیوم بروجرد گذاشتن که گویای وضعیت فوتبال شهرماهستش لطفا

ساسان

رضا جان مطلب تازه ای دارم در مورد لطف دوستان دورودی به ما میدانم نوشته ای دیگر مطلب گهری نمیگذاری اما میتوانی از لینک زیر بخوانی http://khorramabadcity.ir/index.php/sport/36-gahar-dava.html

پرنیان

سلام دوست عزیز به پست حامیان گهر مراقب نوطئه ها باشید به روز و در خدمت شما دوست عزیز می باشم. یا علی

حامد قلی زاده از سایت fcgahar.ir

با کسب اجازه از دوست خوبم جناب جایدری مطلبی که آقای عبدالرضا قاسمی- خرم‌آبادی مقیم تهران در سایتتون هست را در سایت کانون هواداران دورود درج می کنم

اشترینان

سلام،در برنانه ورزش لرستان که جنابعالی مجری آن هستیدگزارشی از قهرمان ملی شهر اشترینان آقای حسن گودرزی تهییه نمایید،بنظرم سرگذشت زندگی این قهرمان ارزنده میتواند الگوی بسیار مناسبی در بین ورزشکاران جوان استان عزیزمان لرستان باشد.