بازی به افتخار ناصر میرزایی

به افتخار استاد ناصر میرزایی اسطوره‌ی محبوب فوتبال لرستان، پنج‌شنبه ساعت 16 تیم منتخب بازیکنان لرستانی در لیگ‌های کشور به مصاف منتخب خوزستان خواهد رفت.

مهرداد خادمی بازیکن تیم دسته اولی نفت مسجدسلیمان و کاپیتان سابق کوثر لرستان با اعلام این خبر اظهار داشت: بازیکنانی نظیر ابراهیم میرزاپور، بیژن کوشکی، اصغر کرم‌الهی، بهنام بیرانوند، حمید فتحی و ... به افتخار ناصر میرزایی که روزی شاگردش بوده‌اند همگی در خرم‌آباد حضور می‌یابند تا به افتخار مربی و استاد خود به میدان بروند.

وی گفت: مربی‌گری تیم لرستان بر عهده فراز کمالوند مربی لرستانی‌الاصل تراکتورسازی تبریز خواهد بود.

خادمی افزود: از علاقه‌مندان فوتبال لرستان دعوت می‌کنیم به ورزشگاه تختی بیایند تا به منظور قدردانی از خدمات میرزایی به ورزش و فوتبال لرستان، روزی به یاد ماندنی رقم بزنیم.

 

سرنوشت دردناک اسطوره فوتبال لرستان:

ناصر میرزایی به کما رفت

ناصر میرزایی پیشکسوت فوتبال لرستان که از محبوبیت بالایی بین علاقه‌مندان فوتبال و ورزش لرستان برخوردار است از روز جمعه در حال کما است.

برادر استاد میرزایی در این زمینه گفت: به دنبال تشدید بیماری ناصر، حال وی از روز جمعه رو به وخامت نهاد و به ناچار به بخش ICU بیمارستان تأمین اجتماعی لرستان انتقال یافت.

نصرت‌الله میرزایی با بیان این خبر افزود: درجه هوشیاری ناصر روی 9 است و در حالت بی‌هوشی به سر می‌برد.

وی در پایان متذکر شد: جا دارد از مساعدت‌ و پی‌گیری دکتر سیدمجید صادقی‌راد مدیریت محترم تأمین اجتماعی لرستان که ظرف دو هفته اخیر همه‌گونه همکاری از قبیل اعزام پزشک به منزل، در اختیار نهادن آمبولانس و بستری نمودن ناصر را داشتند، صمیمانه تقدیر و تشکر نمایم.

شایان ذکر است به علت وجود تومور بدخیم مغزی و ضعف بدنی استاد میرزایی، امکان عمل جراحی بر روی او غیرممکن است و تنها امید وی و خانواده‌اش، دعای خیر مردم و عنایت خداوند متعال می‌باشد.

 

ناصر میرزایی مظهر غیرت و تعصب فوتبال لرستان

مدافعی با تعصب و فداکار که بر خلاف اکثر فوتبالیست‌های کنونی هیچ‌وقت معنویات را فدای مادیات نکرد. به همین سبب نویسندگان ورزشی کشور به او لقب « شیر لرستان » را دادند و بازیکنان ملی‌پوش پاس تهران در دهه 50 به این مدافع قدرتمند فوتبال ایران لقب « هیولا » را دادند.

اکنون (15 خرداد 1390) شیر پیر لرستان به حال کما در بخش آی‌سی‌یو بیمارستان تأمین اجتماعی خرم‌آباد با مرگ دست و پنجه نرم می‌کند.

این عکس مربوط به سال 1363 قبل بازی با پرسپولیس تهران است. ناصر با بینی و سر شکسته نیز هم‌تیمی‌هایش را تنها نمی‌گذاشت ...

/ 1 نظر / 307 بازدید
فرهاد داودوندی

رضا جایدری چهره خوش نام فرهنگی و مطبوعات استان در سایت شخصی فرهاد داودوندی