اخبار یکشنبه 19 آذر 1391

نتایج هفته هشتم لیگ دسته سوم فوتبال کشور
شنبه 19 آذر 1391

استقلال دربند خمین 1 سرخ‌جامگان خرم‌آباد 2
اتحاد الشتر لرستان 0 نبرد شهرکرد 3 (اتحاد از ادامه رقابت‌ها انصراف داد)

 

 

4 لرستانی و یک بازیکن گهر در اردوی تیم ملی فوتبال دانشجویان
پنجمین مرحله اردوی آمادگی و انتخابی تیم ملی فوتبال دانشجویان ایران برای شرکت در رقابت‌های دانشجویان جهان 7 تیرماه برگزار می‌شود. 
ازسوی کمیته فنی تیم ملی فوتبال دانشجویان ایران نفرات ذیل به اردو دعوت شدند: محمد محمدی– عباس قاسمی– پژمان تیمورنژاد– رضا عطائی– سپهرحیدری– سعید قزلگچلی– محمد دالوند– علی آذری– ابراهیم شکوری– روح‌الله اسماعیلی– سیدعلی ذبیحی– سعید لطفی– پیروز قربانی– محمد نصرتی– حمید فتحی– حبیب علی‌زاده– محمد آتی‌ترک – پژمان جمشیدی– کاوه رحیمیان– عباس رهنمایان– رحیم رجب‌پور– محسن گیاهی- مصطفی اکرامی– حمیدرضا تاجیک– محسن یوسفی– جواد نکونام– علی لشگری– مهرداد کریمیان– مهرداد خادمی– سجاد بیگی– نیما حقی– کریم مطلبی– مهدی کریمیان– احمد جمشیدیان– بهمن طهماسبی– فرید عابدی– رسول خطیبی– سعید دقیقی– میثم فلاحت‌پیشه– حسین ساقی.
نفرات دعوت شده می‌بایست راس ساعت 8 صبح روزسه شنبه 7 تیرماه خود را به همراه کلیه مدارک درخواستی به مربیان مربوطه درمحل کمپ تیم‌های ملی فوتبال معرفی نمایند.
بیست و سومین دوره رقابت‌های دانشجویان جهان مرداد ماه سال جاری به میزبانی کشور ترکیه برگزار خواهد شد تیم ملی فوتبال دانشجویان ایران در گروه D  این رقابت‌ها با تیم‌های چک، انگلیس و مکزیک هم‌گروه می‌باشد.
حائز ذکراست تمرینات این تیم ازهفتم تا دهم تیرماه پی‌گیری می‌شود و در نهایت 30 نفر برتر انتخاب می‌شوند و این نفرات تا پایان تیرماه سال جاری در اردو باقی می‌مانند.
در لیست فوق نام محمد دالوند، حمید فتحی، مهرداد خادمی و سجاد بیگی از لرستان و فرید عابدی از تیم گهر دورود دیده می‌شود.

 

 

آغاز کلاس مربی‌گری شنا در خرم‌آباد
رئیس اداره تربیت‌بدنی آموزش و پرورش لرستان در آغاز دوره تخصصی مربیگری درجه 3 شنا در خرم‌آباد خبر داد.
محمد محمدزاده با بیان این خبر افزود: این کلاس با شرکت 30 نفر از دبیران مرد تربیت‌بدنی آموزش و پرورش لرستان به مدت یک هفته در استخر الغدیر خرم‌آباد برگزار می‌شود.
وی اظهار داشت: مدیریت کلاس بر عهده عبدالرضا نجفی مسوول انجمن شنای آموزش و پرورش لرستان و است و در پایانبه نفراتی که این دوره را با موفقیت سپری کنند، گواهی‌نامه مربیگری درجه 3 شنا از سوی فدراسیون اعطا خواهد شد.

 

 

مسابقات دو صحرانوردی دانش‌آموزان استان برگزار می‌شود
رئیس اداره تربیت‌بدنی آموزش و پرورش لرستان گفت: رقابت‌های دو صحرانوردی دانش‌آموزان استان با شرکت 115 دونده در 2 مقطع راهنمایی و متوسطه صبح روز دوشنبه 20 آذر برگزار می‌شود.
محمد محمدزاده اظهار داشت: این مسابقه که جنبه‌ی انتخابی تیم استان را دارد در جاده کمربندی خرم‌آباد به بروجرد برگزار می‌شود.

 

 

صدرنشینی آموزش و پرورش خرم‌آباد در لیگ برتر فوتسال امیدهای استان
کارشناس مسوول تربیت بدنی پسران آموزش و پرورش لرستان گفت: تیم فوتسال امید آموزش و پرورش خرم‌آباد تا پایان هفته دوم رقابت‌های فوتسال امیدهای استان با کسب 4 امتیاز در صدر جدول این مسابقات قرار دارد.
 سپهدار محمدی‌محتشم در ادامه اظهار داشت: تیم امید آموزش و پرورش خرم‌آباد در هفته دوم این رقابت‌ها در بروجرد با نتیجه 4 بر یک مقابل میزبانش تیم فوتسال امید بروجرد صاحب برتری شد و با توجه به تساوی یک بر یک مقابل کوهدشت در هفته اول این رقابت‌ها، در صدر جدول رده بندی این مسابقات قرار گرفت.
وی گفت: در دیگر دیدارهای هفته اول و دوم این مسابقات که با شرکت 4 تیم به صورت رفت و برگشت برگزار می‌شود، الشتر با یک گل از سد بروجرد گذشت و کوهدشت نیز با نتیجه 2 بر یک الشتر را مغلوب کرد.
محمدی افزود: در هفته سوم این رقابت‌ها، عصر جمعه 24 آذر، تیم آموزش و پرورش خرم‌آباد میزبان الشتر است و کوهدشت نیز با بروجرد مصاف خواهد داد.
نیما محمدی‌محتشم، پدرام کرمی‌پور، پویا احمدی، محمدرضا احمدپورشکری، فرید امیری، امیرحسین رشنو، محمد بیرانوند، آرش یوسفی، یاسین میردریکوند، آرمان خوشیار و نوید هادیان به مربیگری داود حسنوند و سرپرستی فرشاد نادری اعضای تیم دانش‌آموزی خرم‌آباد را در این مسابقات تشکیل می‌دهند.

 

 

کسب دو نشان لرستانی‌ها در مسابقات تکواندوی ناجا
مسوول تربیت‌بدنی نیروی انتظامی لرستان گفت: تکواندوکاهای فرماندهی انتظامی لرستان در مسابقات تکواندوی قهرمانی کشور ناجا به دو نشان نقره و برنز دست یافتند.
 سرهنگ جافر وفایی اظهار داشت: این مسابقات با شرکت 146 تکواندوکا در 8 وزن به میزبانی اراک برگزار شد که تیم لرستان در این مسابقت یک نشان نقره و یک برنز کسب کرد.
وی گفت: در وزن منهای 63 کیلوگرم این مسابقات، محمد خورشیدوند از لرستان پس از سالار صداقت از یگان ویژه ناجا و محمدامین فاطمی از ستاد ناجا در رده سوم ایستاد.
وفایی افزود: همچنین در فینال وزن منهای 78 کیلوگرم نیز حسن امیدپور از لرستان با قبول شکست برابر مهدی قربانی از مرکز آموزش محمد رسول‌الله بیرجند به نشان نقره بسنده کرد.

 

 

بازیکن سابق فوتبال لرستان درگذشت
ستاره سابق تیم فوتبال منتخب لرستان درگذشت.
 سعید گودرزی که در دهه‌های 40 و 50 عضو تیم‌های منتخب آموزشگاه‌ها و منتخب لرستان در رقابت‌های کشوری بود، جمعه 17 آذر 1391 در تهران درگذشت.
پیکر این فوتبالیست لرستانی شنبه در لواسان تهران به خاک سپرده شد.

مرحوم گودرزی بازنشسته سازمان صدا و سیما بود.

سیروس گودرزی برادر کوچک‌تر مرحوم سعید گودرزی نیز عضو تیم‌های منتخب لرستان در دهه 50 بود و به همراه تیم لرستان سال 1358 به جام آقاخان بنگلادش نیز اعزام شد.

جمعی از پیشکسوتان فوتبال خرم‌آباد در حرکتی قابل تقدیر، روز پنج‌شنبه 23 آذر هنگام برگزاری مسابقات فوتسال پیشکسوتان خرم‌آباد در سالن میراسماعیلی شرکت مخابرات واقع در شمشیرآباد گرد هم می‌آیند تا یاد این فوتبالیست فقید لرستانی را گرامی بدارند. 



عکس از صفحه 19 کتاب تاریخ فوتبال لرستان
تیم منتخب لرستان در رقابت‌های قهرمانی کشور (فروردین 1346 در کرمان)
ایستاده از راست: مرحوم غلام‌رضا کاروان(مربی تیم از بروجرد)، مرحوم ابراهیم صفوی(خرم‌آباد)، مرحوم اسماعیل بختی(خرم‌آباد)، احمد حبیبی(بروجرد)، عبدالمحمد بنایی(بروجرد)، احمد جمالی(بروجرد)، قاسم طبیبی(خرم‌آباد)، قدرات‌الله کاوه(خرم‌آباد) و مرحوم سعید گودرزی(خرم‌آباد)
نشسته از راست: اردشیر ارکانی(بروجرد)، حجت‌الله صارمی(بروجرد)، غلام محرابی(دورود)، دوانلو(دورود)، کاظم ساکی(خرم‌آباد) و محمدرضا دبیری(الیگودرز)

 

 

 

دزدی هویت در روز روشن!

خبرگزاری جمهوری اسلامی(ایرنا) با درج خبری مدعی شده است یعقوب (ساسان) بهرامی هاکی‌باز لرستانی تیم ملی کشورمان اهل استان کهکیلوییه و بویراحمد می‌باشد.

بهرامی که در مسابقات داخل سالن آسیا که در تایلند برگزار شد به عنوان بهترین بازیکن این مسابقات برگزیده شد، اهل خرم‌آباد بوده و هاکی را زیر نظر سید یدالله قیاسیان مربی پرافتخار این استان آغاز نموده است.

به دلیل مشکلات مالی هیات هاکی لرستان، وی مدت 2 سال است که برای تیم نفت و گاز گچساران در لیگ برتر به میدان می‌رود اما اهل کهکلیلویه و بویراحمد نیست!

لینک خبر

 http://news.parseek.com/Url/?id=7363080

 

 

نتایج هفته دوم والیبال لیگ استان
نورآباد 0 الشتر 3

ازنا 0 بروجرد 3
چگنی 0 خرم‌آباد 3
کوهدشت 3 زاغه 0

 اشترینان استراحت داشت

 

 

لیگ دسته دوم فوتبال کشور

پنج‌شنبه 16 آذر 1391

نفت محمودآباد 1 دارتاک خرم‌آباد 1

/ 1 نظر / 49 بازدید
احسان

سلام . وبلاگ زیبا و پرباری دارید تبریک میگم. خوشحال میشم به من هم سر بزنید.