اخبار و مطالب پنج‌شنبه 25 خرداد 1391

تبریک

دوست و همکار گرامی

جناب آقای علی‌رضا شریفی

انتصاب شما را به عنوان کارشناس تربیت‌بدنی آموزش و پرورش بروجرد تبریک عرض نموده و توفیق روزافزون‌تان را از درگاه خداوند متعال خواستارم

رضا جایدری

 

 

شهامت‌ روزنامه‌نگاران سر تیم گهر دورود گُل کرده است!
خرم‌آباد- رضا جایدری: یک‌شنبه 21 خرداد 1391 در صفحه 2 شماره 310 روزنامه "تماشا" مطلبی با عنوان "شهامت داشته باشید و گهر را کنار بگذارید" توسط محمد شهرابی دبیر تحریریه این نشریه منتشر شد. از طریق دوست گرامی آقای "امین مفید" که از علاقه‌مندان پر و پا قرص فوتبال لرستان هستند مطلع شدم که نویسنده در این مطلب با شگردی خاص و به شکلی جهت‌دار، خواستار کنار گذاشتن نماینده لرستان از لیگ برتر شده است!
نمی‌دانم شهرابی و امثال او چرا تا کنون چیزی در مورد برخی باشگاه‌های بی‌ریشه‌ی فوتبال ایران ننوشته‌اند و مهم‌تر این که چرا علناً خود را به کوچه علی‌چپ می‌زنند در حالی که می‌دانند اگر قرار باشد معیارهای مورد نظر A.F.C در ایران اعمال شود، حتی استقلال و پرسپولیس نیز در کسب استاندارهای لازم برای حضور در رقابت‌های لیگ برتر ناتوان هستند!
این آقایان ورزشی‌نویس که سرشان را همچون کبک زیر برف کرده‌اند چرا تا کنون شهامت نوشتن در مورد کم کردن تعداد تیم‌های لیگ را نداشته‌اند و چرا در مورد این همه بریز و بپاش در بیت‌المال که صرف تیم‌های آبی و قرمز با بازیکنان بی‌غیرتی که توان پیروزی برابر یک کشور عربی که جمعیتی برابر کوچک‌ترین استان ایران دارد را ندارند، چرا چیزی قلمی نمی‌کنند؟!
اصلاً اگر شهرابی و امثال شهرابی شهامت دارند در مورد دلال‌ها و چسبیده‌های فوتبال ایران که بعضاً دوستان و همکاران‌ خودشان هستند مطلبی بنویسند ...

کسی چون شهرابی معتقد است: چه لزومی دارد استانی مثل لرستان در لیگ برتر تیمی بی‌ریشه(!) داشته باشد؟! برادر شهرابی عزیز و حامیان محترم! این یک تیم که ما مردم بی‌امکانات لرستان با هزاران خون دل پرورده‌ایم را هم بگیرید به جمع 10-12 تیم تهران و اصفهان در لیگ برتر اضافه کنید تا خیال‌تان کلاً از بابت شهرستان‌ها راحت شود! از نظر شما آقایان، ایران یعنی تهران و اصفهان و ما و امثال ما محلی از اعراب در هیچ کجا نداریم مگر هنگامی که عناوین غیور و سلحشور را قسمت می‌کنید ...
اگر تیم گهر و استان لرستان از داشتن ورزشگاهی استاندارد با نورافکن‌های مناسب، هتل چهار ستاره، فرودگاه با پروازهای روزانه و ... محروم است، این گناه ما لرستانی‌ها نیست بلکه گناه و بی‌غیرتی شما مرکزنشینان و مرفهین بی‌درد است که حق امثال ما را از زمان تشکیل مجلس (بدو مشروطیت)  تا کنون که 106 سال از آن گذشته است، خورده و می‌خورید!
حالا که با تلاش خودمان و نه با رایزنی نمایندگان و انتقال یکی از تیم‌های پایتخت صاحب چنین سهمیه‌ای در لیگ برتر شده‌ایم، قلم ناحق شما، به جای یاری  هم‌وطنان مظلوم‌تان، در راه خدمت به دلالان و سوء‌ استفاده‌کنندگانی چون امیر(حسن) عابدینی که قصد دارد با فروش امتیاز این تیم، پست و مقام خودش را در داماش گیلان ابقا کند، به کار گرفته می‌شود و عملاً رسالتی جز ناعدالتی و تأمین منافع برخی خواص در نوشتار شما به چشم نمی‌خورد.
محمد شهرابی 38 سالهف اصالتاً متعلق به شهراب در شمال غربی آشتیان در استان مرکزی است، از چه رو همجواری نزدیک با لرستان را نادیده انگاشته و در راستای خواسته‌های سرمایه‌داران بی‌دردی هم‌چون عابدینی قلم به کف می‌گیرد؟ آیا حسادت ناشی از عدم حضور تیمی از استان مرکزی در لیگ برتر باعث چنین انگیزه‌ای شده یا همان افراد پشت پرده با اهداف خاص از وی چنین مطالبه‌ای دارند؟
به هر حال، آنان که باید، بدانند: آن‌چنان که آب شیرین قم را از شهرستان محروم الیگودرز در نزدیکی همین دورود تأمین می‌کنید و با گستاخی تمام نام "قم‌رود" را بر آن می‌نهید بلکه نامی از لرستان محروم و مظلوم نیز جهت احقاق حقی بر جای نماند، امیدواریم قلم به مزدها و نمایندگانی که به عمد و به ناحق با مردم لرستان در می‌افتند، چنان ور افتند که نام و نشانی از آنان باقی نماند یا اگر هم ماند، در زمره‌ی خائنین و بدنامان تاریخ کشورمان قرار گیرند ...


گر در همه شهر، یک سرنیشتر است            در پای کسی رود که درویش‌تر است
بـا ایـن هـمـه راسـتـی کـه تـرازو دارد            میل از طرفی کند که زر بیش‌تر است

جالب است که شهامت شهرابی که از عشق و علاقه وافر جوانان محروم لرستان نسبت به تیم گهر لرستان بی‌اطلاع است بر سر تیم گهر دورود گل کرده، اما ایشان این شهامت را ندارد از ناعدالتی‌ها در توزیع بودجه و بخصوص امکانات ورزشی در سطح کشور چیزی بنویسد تا قلمش را به راستی به کار گرفته باشد. 

آقای شهرابی! از نظر ما بی‌ریشه کسی است که فراموش کرده به کجا تعلق دارد و زرق و برق تهران بزرگ، سادگی دیروز روستا و شهرش را از یادش برده و دیده‌گان محقرش را کور کرده باشد!

نوشته شهرابی روزنامه تماشا:

 

آب که سربالا رود، قورباغه ابوعطا می‌خواند !
بروجرد- فرهاد داودوندی: آقائی به نام محمد شهرابی در نشریه تماشا مطلبی با عنوان شهامت داشته باشید و گهر را از لیگ برتر کنار بگذارید را خطاب به فدراسیون فوتبال نوشته است.
راستش باید گفت هر کسی در ابراز نظر آزاد است و ایشان حتی می‌توانسته علنا بنویسد که من نوچه دلالان فوتبال ایران هستم، همان‌طور که علناً نوشته "خیلی راحت می‌شود تیم بی‌ریشه گهر را از لیگ کنار گذاشت!"
 صد البته بجز روزنامه‌نگاران ورزشی استان مطمئناً هیچ صدائی از هیچ مسوول ورزشی استان لرستان در تمامی رده‌های خرد و کلان در مقابل این توهین نشریه تماشا در نخواهد آمد و باز هم این ورزشی‌نویسان لرستانی هستند که باید جور سکوت جامعه ورزش استان را به دوش بکشند.
آقای محمد شهرابی، مطمئنا همین‌طوری و بر اثر زیاد خوردن دچار سوء هاضمه نشده که به یک‌باره چنین مطلب بلندبالائی را برای نابودی تیم گهر به رشته تحریر در آورده است 
اتفاقا ایشان و امثال ایشان که دربست در خدمت نابود نمودن ورزش استان‌های محروم هستند، افراد زیرک و کاربلد متبحری می‌باشند! یک حساب دو دو تا چهار تا می‌نمایند و هر وقت دیدند در ورزش یک استان محروم و بین خود جامعه ورزشی آن استان آب سر بالا می‌رود، شروع به خواندن ابوعطا می‌نمایند!
به هر حال نوشته این آقا اولین نوشته از این دست نبوده و آخرین آن نیز نخواهد بود، تا روز شروع لیگ برتر فشارهای رسانه‌ای بر مردم فوتبال‌دوست شهر ستان دورود افزایش خواهد یافت  تا بتوانند یا یک ترفندی این تیم را از این شهر و این استان ببرند، اما چرا برای بقیه استان‌های کشور که صاحب تیم در لیگ برتر هستند چنین نوشته‌هائی در نشریات سراسری نوشته نمیشود ؟
به خاطر اینکه جامعه ورزش استان ما ، با تیم گهر دورود به مانند طفل سر راهی برخورد می‌نماید و دقیقا از همین پاشنه آشیل است که ابوعطا‌خوانان، سازهای‌شان را در فدراسیون فوتبال و نشریات جیره مواجب‌بگیر دلالان فوتبال ایران، برای ضربه زدن به نماینده ما در لیگ برتر فوتبال ایران شروع نموده‌اند! باقی بقای شما.
 

 

 

دادستانی کل: اگر گهر سقوط کند شهرداری دورود باید خسارت بدهد
وحید کاظمی‌ذهابی: امروز شنبه است و از آخرین وعده‌ی شهرداری دورود برای روشن شدن اوضاع تیم فوتبال گهر دورود سه روز می‌گذرد.

طبق گفته‌های بهرنگ دالوند شهردار دورود قرار بود که روز چهارشنبه کار واگذاری باشگاه گهردورود به صورت اجاره به شورای‌شهر و شهرداری دورود از سوی دادستانی کل کشور نهایی شود اما در عمل شاهدیم که هنوز این مهم صورت نگرفته است.

بهرنگ دالوند شهردار دورود روز پنج‌شنبه در گفت‌وگو با روزنامه‌ی آفتاب لرستان در خصوص مشکل واگذاری تیم دورودی گفت: قرار بود روز چهارشنبه کار تمام شود اما دادستانی عنوان کرده است که باشگاه به شرطی به شهرداری اجاره داده می‌شود که در صورت سقوط تیم به لیگ دسته اول در فصل پیش‌روی لیگ برتر شهرداری باید خسارت آن را پرداخت کند.

وی افزود: ما نیز این شرط را نپذیرفتیم و با ارسال نامه‌ای به دادستانی محترم خواستار حذف این بند از قرارداد واگذاری شدیم.

دالوند عنوان کرد: در فوتبال هیچ تضمینی برای بقا تیم در لیگ و یا حتی قهرمانی برای تیم‌های بزرگ وجود ندارد و نمی‌توان هیچ قولی داد.

شهردار دورود همچنین گفت: ما به لحاظ مالی آماده‌ایم که کار را با مهابادی آغاز کنیم اما همان طور که قبلا گفته بودم باید ابتدا تکلیف واگذاری باشگاه مشخص شود.

وی افزود: به محض این‌که جواب نامه رسید و این خواسته دادستانی نیز منتفی شد ما کار عقد قراردادها را انجام می‌دهیم.

بهرنگ دالوند در ادامه باز هم به درخواست اداره ورزش و جوانان استان از شهرداری دورود اشاره کرد و گفت: به نظر من اداره ورزش در این شرایط حساس نباید برای ما مانع تراشی کنند.

وی افزود: من از مدیر کل محترم اداره ورزش استان انتظار دارم که تقاضای تعهد ما در قبال مرمت ورزشگاه دورود را منتفی کنند تا بتوانیم سریع‌تر به مشکلات تیم و استادیوم رسیدگی کنیم.
در طرف مقابل حامد رجایی مسوول روابط عمومی اداره ورزش و جوانان استان لرستان به آفتاب لرستان گفت: ما از شهرداری دورود تعهد محضری نخواستیم.

وی افزود: ما گفتیم ما تنها می‌خواهیم مطمئن شویم که استادیوم دورود مطابق استانداردها مرمت خواهد شد نه این‌که کار آغاز شود و در پایان یک ورزشگاه غیر استاندارد تحویل داده شود که بازهم کار ما را دوچندان کند.

رجایی همچنین گفت: من فکر نمی‌کنم این تقاضای غیر معقولی باشد ضمن این‌که هدف ما نیز کمک به تیم گهر است.

مسوول روابط عمومی اداره ورزش و جوانان استان لرستان همچنین به سفر فرهاد نیکو خصال به تهران در طی هفته گذشته اشاره کرد و در ادامه عنوان کرد: آقای نیکوخصال طی جلسه‌ای که در وزارت ورزش و جوانان کشور داشتند موفق شدند مبلغ دو میلیارد تومان اعتبار را از این وزارت برای کمک به نماینده لرستان در لیگ برتر جذب کنند.

وی افزود: البته از تلاش‌های آقای قائدرحمت نماینده محترم مردم دورود در مجلس شورای اسلامی  در جذب این اعتبار نمی‌توان گذشت.
این صحبت‌ها در حالی مطرح شد که قائدرحمت در تماس تلفنی با برنامه ورزشی جام افلاک از شبکه استان به این موضوع اذعان کرده بود. با این وجود باید امروز منتظر بود و دید که بالاخره وعده‌ی شهرداری دورود در مورد پایان کار واگذاری باشگاه و ثبت قراردادها تحقق پیدا خواهد کرد یا این‌که بازهم کار به روزهای آینده موکول خواهد شد.
 

 

هفته یازدهم (پایانی دور رفت) لیگ دسته دوم فوتسال کشور
پنج‌شنبه 25 خرداد 1391

پکیج اسانس(جام جم) یزد  ۷ ـ ۱   پولادگسترش بروجرد
شاهین لردگان   ۲ ـ ۴   مس رفسنجان
مقاومت شهرکرد  ۴ ـ ۲   گیتی‌پسند نوین اصفهان
برق شیراز   ۴ ـ ۴  کیان اصفهان
همیاری اراک  ۱ ـ ۱   دایتی شیراز
سجاد زابل  ۳ ـ ۲   بنیادمسکن هرمزگان

 

 

 لیگ برتر فوتسال استان
مسابقات فوتسال بدون حضور تیم‌های مهمان!
میلاد فاضلی: در ادامه رقابت‌های لیگ برتر فوتسال لرستان و در هفته ماقبل پایانی که دیروز قرار بود در شهرهای مختلف استان برگزار شود هرکدام به دلایل مختلف لغو گردید و با نتیجه های سه بر صفر به نفع یکی از تیم ها به پایان رسید.
در نخستین بازی که قرار بود در دوره چگنی برگزار شود به دلیل عدم حضور نیروی انتظامی و اورژانس برگزار نشد و نتیجه بازی به نفع تیم مهمان رقم خورد و فجر شهید موسوی خرو اباد سه بر صفر بنده بازی اعلام شد.

در دیگر بازی این هفته که قرار بود ما بین تیم های بسیج مقاومت الیگودرز و بوژان خرم‌آباد انجام شود به دلیل غیبت تیم بوژان در لحظه بازی این دیدار نیز هم با نتیجه سه بر صفر به ضرر نماینده خرم آباد به اتمام رسید.
در دیدار دو تیم کهمان الشتر و کلاسیک خرم آباد به دلیل غیبت برخی از بازیکنان کهمان این دیدارنیز سه بر صفر به سود کلاسیک انجام شد.
در بازی پایانی این هفته که می بایست در کوهدشت انجام شود سایپا خرم آباد در دیدار با شاهین جوان این شهر حضور پیدا نکرد و هر سه امتیاز آن را به نفع کوهدشتی‌ها مصادره شد.
با این حال با توجه به  این که ورزش کشور روز به روز به سمت  حرفه ای شدن پیش می‌رود،  متاسفانه در استان ما برخی تیم ها که لقب حرفه ای بودن را به یدک می کشند و کلی برای خودشان جا باز کرده‌اند از حداقل‌ها در این راه محرومند.
در رقابت‌های لیگ برتر فوتسال استان که از نیمه دوم سال گذشته آغاز شد در هر برهه‌ای از زمان برخی تیم‌ها  و به دلایل مختلف از لیگ کنار کشیدند کما این که در هفته ما قبل پایانی این لیگ که دیروز انجام شد کار به جایی رسید تا هیچ‌کدام از 4 بازی انجام نشود. این خود برای استانی نظیر لرستان یک فاجعه است. فاجعه ای که اگر به همین روال از سوی باشگاه‌ها و تیم ها پیش رود باعث پایانی سرد و ناخوش برای فوتسال  استان خواهد بود.
 از مهم‌ترین دلایل این امر نبود اسپانسرهای قوی در لرستان است و عدم حمایت مسوولان امر به ورزش استان، که چرا در لیگ برتر یک استان که مثلا باید در هفته‌های پایانی در اوج حساسیت قرار داشته  باشد در خاموشی محض به سر برد.     
 

 

 فاز دوم مرمت ورزشگاه تختی دورود آغاز شد
مدیر کل ورزش و جوانان  لرستان از آغاز عملیات اجرایی فاز دوم ورزشگاه تختی دورود خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان لرستان، فرهاد نیکوخصال با بیان این خبر اظهار داشت: فاز دوم مرمت ورزشگاه تختی دورود جهت احداث سکوهای قسمت شرقی ورزشگاه در 25 ردیف که گنجایش چهار هزار و پانصد صندلی را دارد آغاز شده است.
وی در ادامه افزود: در فاز اول مرمت ورزشگاه، دو هزار و ششصد صندلی برای سیزده ردیف بخش غربی ورزشگاه تهیه شده که به زودی نصب می‌‌شوند و همچنین افزایش ارتفاع سکوهای این بخش را نیز در دستور کار پیمانکار قرار داده‌ایم.
نیکوخصال با بیان این که صندلی‌ها در رنگ‌های سفید، سبز و احتمالاً قرمز و آبی است و از کشور چین وارد می‌شود، تصریح کرد: اداره کل ورزش و جوانان به منظور اجابت دستور استاندار و خواسته نماینده مردم دورود در مجلس شورای اسلامی، تمام بودجه تأمینی از سوی وزارت ورزش و جوانان در ورزشگاه تختی دورود صرف خواهد شد.
وی افزود: با این شرایط، عملیات بازسازی ورزشگاه تختی خرم‌آباد که از سال گذشته در دستور کار اداره کل قرار داشت و ربطی به حضور تیم گهر در لیگ برتر نداشت، متوقف و تمام توان اداره کل صرف ورزشگاه دورود خواهد شد.

مدیر کل  ورزش و جوانان لرستان در ادامه گفت: امیدوارم مسوولین شهرداری و شورای شهر دورود همکاری لازم را با ما داشته باشند تا ورزشگاه تختی دورود مهیای میزبانی مسابقات لیگ برتر فوتبال باشد، چرا که با شرایط موجود و با توجه به خواسته مسوولین شهرستان دورود، در صورت عدم تأیید ورزشگاه این شهر از سوی بازرسان کنفدراسیون فوتبال آسیا، عملاً ورزشگاه خرم‌آباد نیز به عنوان پشتیبان ورزشگاه تختی دورود، شانسی برای میزبانی در چند بازی اول نخواهد داشت.

نیکوخصال افزود: برای حل مشکل میزبانی تیم گهر در چند بازی اول تا کنون مدیر کل ورزش و جوانان استان مرکزی و مدیر ورزش و جوانان منطقه ۱۶ تهران جهت میزبانی بازی‌های اولیه این تیم، پیشنهاد همکاری داده‌اند، اما ما مایل بودیم به منظور حمایت پرشور تماشاگران لرستانی، یکی از شهرهای استان در این زمینه یاری‌گر تیم گهر دورود باشد.

 عکس: حسن دلیخون

 

 

بانوی ازنایی به عضویت تیم ملی سپک‌تاکرا درآمد
ازنا- مهسا امیری: بانوی ورزشکار ازنایی به عضویت تیم ملی سپک‌تاکرا بانوان در آمد.
مژگان لک که پیش از این به مرحله نخست اردوی آمادگی تیم ملی سپک‌تاکرا بانوان دعوت شده بود با نظر کادر فنی در ترکیب نهایی این تیم قرار گرفت.
در مرحله نخست این اردو 12 بازیکن برتر کشور دعوت شده بودند که در پایان 8 نفر برتر برای اعزام به رقابت‌های جهانی انتخاب شدند.
مرحله نخست اردوی آمادگی تیم ملی سپک‌تاکرای بانوان برای شرکت در مسابقات جهانی تایلند به مدت 10 روز در سالن "شهیده بانوان" شهرستان گنبد برگزار شد، که مژگان لک و سمانه نعمتی از لرستان جزو 12 نفر لیست اولیه تیم ملی سپک تاکرای بانوان بودند.
مسابقات سپک تاکرای قهرمانی بانوان جهان تیرماه سال جاری به میزبانی بانکوک تایلند برگزار می‌شود. یادآور می‌شود پیش از این تیم ملی سپک‌تاکرای بانوان کشور در مسابقات جهانی سال 2010 که در آن دوره نیز به میزبانی بانکوک برگزار شده بود 3 مدال برنز کسب کرده بود.

 

 

دو لرستانی در اردوی تیم ملی هندبال جوانان ایران

یازدهمین اردوی تیم ملی هندبال جوانان کشورمان در قالب اولین سفر تدارکاتی تیم ملی هندبال جوانان به کشور مجارستان با حضور دو لرستانی آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان لرستان، اردوی تیم ملی هندبال جوانان ایران از بیست و دوم خرداد لعایت دوم تیرماه با شرکت 18 بازیکن در مجارستان برگزار خواهد شد.
در این اردو امید نادری از تیم پارسیان جزو 18 بازیکن برتر کشور زیر نظر عزت‌الله رزمگر سرمربی لرستانی تیم ملی هندبال جوانان کشورمان، تمرینات خود را دنبال می‌کند.
مسابقات هندبال قهرمانی جوانان آسیا و انتخابی مسابقات قهرمانی جهان از نهم تیرماه در قطر برگزار می‌شود
سرمربی لرستانی تیم ملی هندبال جوانان کشورمان در مورد برنامه‌های اردوی مجارستان گفت: در این اردو طبق برنامه زمان‌بندی شده، تمرینات زیر نظر کادر فنی برگزار و تلاش می‌شود بازیکنان با انگیزه‌ای بالا در تمرینات شرکت کنند.
عزت‌الله رزمگر در ادامه افزود:بازی‌های تدارکاتی با تیم‌های برتر مجارستان و سوئد برنامه‌ریزی شده است و 18 بازیکن منتخب این شانس را دارند تا خود را محک بزنند.
وی در پایان اظهار داشت: با توجه به روحیه بالای بازیکنان تیم در اردوی مجارستان تمرکزمان روی تکمیل و رفع نقایص موجود در سیستم‌های دفاعی و تاکتیک‌های تهاجمی و همچنین شوت‌های تخصصی بازیکنان خواهد بود.

 

 

لیگ دسته دوم فوتبال کشور از 19 شهریور آغاز می‌شود
سازمان لیگ آزادگان با ارسال نامه به باشگاه‌های حاضر در لیگ دسته دوم زمان برگزاری مراسم قرعه‌کشی و رقابت‌ها را اعلام کرد.
 قرعه‌کشی لیگ دسته دوم 28 تیرماه برگزار می‌شود و تیم‌ها برای تکمیل مدارک خود تا 6/6/91 مهلت دارند، ضمن این که زمان برگزاری مسابقات جام حذفی باشگاه‌های کشور 13/6/91 الی 29/1/92 است.

بر همین اساس زمان نقل و انتقالات  و تعطیلات نیم فصل لیگ دسته اول و دوم از 18/9/91 الی 4/10/91 است.
در نامه سازمان لیگ آزادگان به تیم‌ها آمده است که در قرعه‌کشی، نماینده کلیه تیم‌های لیگ دسته دوم باید حضور داشته باشند.

شرکت در لیگ دسته دوم کشور مستلزم تسویه حساب کامل و بدهی‌های تیم‌ها به کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی و ارائه مستندات لازم به امور مالی، کمیته انضباطی و کمیته مسابقات است و در صورت عدم احراز شرایط فوق تا تاریخ 2/6/91، مرحله دوم قرعه‌کشی لیگ دسته دوم با حضور تیم‌های دارای شرایط برگزار می‌شود.
شایات ذکر است امسال دو تیم دارتاک و داتیس نماینده لرستان در لیگ دسته دوم فوتبال ایران خواهند بود.
 

 

 

عابدینی (فعال‌ترین مشاور مدیرعاملان دنیا): گهر نمی‌تواند در لرستان بازی کند!

قیمت گهر با بدهی‌هایش رقمی در حدود 5 میلیارد تومان است. در حال حاضر نیز کمیته‌ای در شهر دورود تشکیل شده و قرار است هزینه‌های تیم تا پیدا شدن یک خریدار قطعی از سوی شورای شهر و شهرداری پرداخت شود و با حضور خریدار هزینه‌ها از سوی خریدار پس داده شود. ضمن این که ساکت هم اعلام کرده گهر را در صورت خرید از استان لرستان خارج نمی‌کند.
به گزارش نشریه اینترنتی لور، در حالی که هیچ‌کس از اوضاع و احوال مدیرعامل گهر دورود، حسین عابدینی، فرزند امیر، خبردار نیست پدر وی با سمت مشاوری مدیرعامل هر روز صبحش را با یک مصاحبه درباره تیم گهر آغاز می کند. این در حالی است که خانواده عابدینی تا قبل از بازی پلی‌آف حتی حاضر نبودند نامی از تیم گهر ببرند و هرگز کمک یا مشاوره‌ای به این باشگاه نداشتند.
امیر عابدینی ابتدا پیش از بازی رفت پلی‌آف گهر - ایرانجوان خود را "مالک" باشگاه گهر به رسانه‌ها معرفی کرده بود و سپس مشخص شد فقط "پدر مدیرعامل" گهر است که البته گهر در طول فصل گذشته هرگز مدیر عاملی به خود ندیده بود، وی اکنون با سمت "مشاور مدیرعامل" رسانه‌ها را سر کار گذاشته است در حالی که این احتمال وجود دارد وی حتی چنین حکمی هم از پسر خود دریافت نکرده باشد. این که چرا خود حسین عابدینی مدیر عامل گهر، هیچ اظهارنظری نمی‌کند از جمله معماهای باشگاه گهر زاگرس دورود لرستان است!
عابدینی که چند روز پیش آشکارا از نامه فدراسیون مبنی بر عدم امکان برگزاری دیدارهای لیگ برتر در لرستان سخن گفته بود و البته با تکذیب اصل خبر مواجه شد، بدون این که به خاطر دروغ پراکنی آشکارش از مردم لرستان و رسانه‌ها عذرخواهی کند کماکان خود را صاحب و مالک تیم می‌داند و به خبرسازی و شایعه‌پراکنی درباره تیم ادامه می‌دهد!
در جدیدترین اقدام وی از تمایل ساکت و شرکت فولاد ماهان اصفهان برای خرید گهر خبر داده است. وی ضمن تکرار ادعای خود مبنی بر فقدان امکان برگزاری بازی های لیگ برتر در استان، از کرمانشاه، خوزستان و نهایتا تهران برای میزبانی بازی های گهر نام برده است.
این در حالی است که دو ورزشگاه در شهرهای دورود و خرم‌آباد در حال آماده‌سازی و رفع معایب هستند و تا رسیده به حداقل مورد نیاز فاصله چندانی هم ندارند.
امیر عابدینی مشاور مدیرعامل باشگاه گهر زاگرس در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، گفت: کارشناسان فدراسیون فوتبال از سه ورزشگاه در دورود و خرم آباد بازدید کردند و هر سه ورزشگاه از نظر آنها برای حضور در لیگ برتر رد شد. بنابراین گهر در نیم فصل اول باید در یکی از استان‌های همجوار بازی کند که ورزشگاه اراک نیز پذیرفته نشده است.
وی ادامه داد: گهر در نیم فصل اول و تا آماده شدن ورزشگاه‌های دورود یا خرم‌آباد باید یا در خوزستان یا در کرمانشاه بازی کند. استان اصفهان هم که دو تیم در لیگ برتر دارد. به همین دلیل با بهروان رئیس سازمان لیگ تماس تلفنی گرفتم و از او خواستم اجازه بدهد گهر در نیم فصل اول لیگ برتر در یکی از دو ورزشگاه دستگردی یا تختی تهران میزبان حریفان خود باشد. بهروان نیز به من گفت با علی کاظمی در این مورد صحبت می‌کند تا راهکار قانونی آن را بررسی کنیم.
مشاور مدیرعامل باشگاه گهر زاگرس در مورد اینکه مسئولان فدراسیون اعلام کرده‌اند که گهر می‌تواند با حداقل امکانات در لیگ برتر شرکت کند، به فارس گفت: نمی‌دانم چرا حرف‌های من به مسئولان فدراسیون فوتبال برخورده است؟ علیه آنها حرفی نزدم و انتقادی نکردم بلکه اتفاقا به سود آنها کار کردم و گفتم فدراسیون اطلاع داده که در صورت مهیا نشدن امکانات گهر نمی‌تواند در لیگ برتر شرکت کند.
وی ادامه داد: کارشناسان فدراسیون فوتبال به هر 30 آیتم مدنظر کنفدراسیون فوتبال آسیا در مورد ورزشگاه‌های لرستان امتیاز منفی دادند. کارشناس فدراسیون هم نوشت با اینکه می‌دانیم همه دوست دارند گهر در لیگ برتر حضور داشته باشد اما با امکانات موجود بعید است که امکانات مورد نظر تا شروع مسابقات فراهم شود.
عابدینی تصریح کرد: اینکه نارسایی‌ها رسانه‌ای شد یک حسن بود زیرا اکنون مسئولان استانی و شهری در تلاش هستند نارسایی‌ها برطرف شود. اسکوربورد خریداری شده و در تلاش هستند نور ورزشگاه‌ها درست شود و یکی دو میلیارد تومان هزینه می‌شود تا ورزشگاه‌های استان آماده شود.
وی در مورد خرید امتیاز باشگاه از سوی محمدرضا ساکت به فارس گفت: او نامه‌ای برای ما نوشت و چند سوال اساسی در مورد گهر پرسید. اول اینکه قیمت باشگاه گهر چقدر است؟ دوم اینکه این تیم با چند بازیکن و چه نفراتی قرارداد دارد؟ و سوم اینکه میزان بدهی‌های باشگاه چقدر است و بدهی‌ها باید از سوی مسئولان کنونی باشگاه پرداخت شود و کلیه‌ بدهی‌ها تسویه شود. من به این سوالات پاسخ دادم و قرار است ساکت آنها را در هیئت مدیره باشگاه فولاد ماهان مطرح کند.
عابدینی در پایان به فارس گفت: قیمت گهر با بدهی‌هایش رقمی در حدود 5 میلیارد تومان است. در حال حاضر نیز کمیته‌ای در شهر دورود تشکیل شده و قرار است هزینه‌های تیم تا پیدا شدن یک خریدار قطعی از سوی شورای شهر و شهرداری پرداخت شود و با حضور خریدار هزینه‌ها از سوی خریدار پس داده شود. ضمن اینکه ساکت هم اعلام کرده گهر را در صورت خرید از استان لرستان خارج نمی‌کند.

 

 

کلاس داوری درجه 2 والیبال در خرم‌آباد برگزار شد
یک دوره کلاس ارتقا داوری از درجه 3 به درجه 2 با شرکت 17 نفر از استان‌های لرستان، ایلام و کرمانشاه به مدت 5 روز توسط تربیت‌بدنی آموزش و پرورش لرستان با همکاری هیأت والیبال استان در مجموعه ورزشی یادگار امام(ره) آموزش و پرورش ناحیه‌دو خرم‌آباد برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان لرستان، شرکت کنندگان در کلاس در دو بخش تئوری و عملی با قوانین جدید داوری والیبال زیر نظر مسعود قاری مدرس رسمی فدراسیون از کرمانشاه آشنا شدند. مدیریت و هماهنگی این کلاس بر عهده رمضان کولیوند بود.
اسامی شرکت‌کنندگان: فرهاد فقیرنژاد، رستم کوشکی، مصطفی کریمی، عبدالخالق اشرفی، عبدالله محمدی، فریدون باقریان، منچهر دارابی، حبیب‌الله سیاه‌منصور، کریم رادمرد، عبدالرضا گودرزی، محسن حیدریان، حامد ظریفی، کیانوش میرزایی، کامبیز یاری و ناصر فلاحی

 

 
موفقیت داور لرستانی در کلاس آسیایی
داوران لرستانی در کلاس‌‌ مدرسین فنی آسیا که در کشور مالزی برگزار شد به عنوان یکی از دو نفری که دوره را با موفقیت پشت سر گذاشت معرفی شد تا به عنوان اولین مدرس رسمی بین‌المللی هاکی ایران معرفی شود.
به گزارش روابط عمومی هیأت هاکی لرستان، این کلاس از به مدت 6 روز در شهر ایپو مالزی برگزار شد و 35 نفر از 11 کشور در آن شرکت داشتند و در مجموع 2 نفر قبول شدند و مدرک C.V گرفتند که حسن اباذری داور 28 ساله بین‌المللی لرستان یکی از این دو نفر بود.
اباذری و مونیر از هند موفق به کسب مدرک مدرسی درجه یک از آسیا شدند. همچنین این داور لرستانی به عنوان نماینده داوران آسیا در حضور سلطان عبدالحلیم معظم‌شاه پادشاه مالزی، لئاندرو نگره رئیس فدراسیون جهانی هاکی و اصلانشاه رئیس مالزیایی کنفدراسیون هاکی آسیا سخنرانی کرد.
شایان ذکر است محمدرضا امینیان از همدان و محمد دهقان از اصفهان نیز در این دوره حضور داشتند.

  

 

نتایج هفته هجدهم لیگ برتر فوتسال لرستان
کهمان الشتر 3 برابر مقاومت الیگودرز 0
 شاهین‌جوان کوهدشت 3 بوژان خرم‌آباد 0
 کلاسیک خرم‌آباد 4 یافته چگنی 3
سایپا خرم آباد - فجر موسوی خرم‌آباد
این جدول بر اساس نتایج چهار تیم  فوتسال نورآباد، الکتریکی دورود، اندیشه و بانک سپه بروجرد در نیم فصل اول مسابقات ترسیم گردیده و به علت کناره‌گیری این تیم‌ها در نیم فصل دوم نام آن‌ها در جدول نیامده است:

 

تـیـم

بازی

امتیاز

1

شاهین ‌کوهدشت

۱۶

۴۸

2

کلاسیک خرم‌آباد

۱۶

۴۰

3

مقاومت  الیگودرز

۱۶

۲۹

4

کهمان  الشتر

۱۶

۲۷

/ 4 نظر / 156 بازدید
رضا طولابی

فقط شعار . بعضی از مسوولان محترم اونقدر شعار بی پایه و اساس به خورد مردم میدن که آدم بعضی وقتا حرصش میگیره - این همه زمان رو بیهوده از دست دادین - همش روی آنتن رفتن و اعلام کردن زیر ساخت ها رو درست میکنیم ال میکنیم بل میکنیم و ... گهر در لرستان نمیماند من به شما قول میدم - با این وضعیت و بی تفاوتی مسوولان حتما گهر رو از لرستان خارج میکنند

طراحی و راه اندازی وب سایت

روه طراحی و برنامه نویسی زاگرس تیم طراحی سایت با بالاترین کیفیت، بهینه سازی وب سایت موثر، ارائه خدمات با محوریت مشتری مداری، ارائه خدمات ۱۰۰% مطمئن و قابل اعتماد و برآورده کردن تمام نیازهای آنلاین شما از جمله برنامه نویسی، ایده های جدید تحت وب، بازاریابی اینترنتی، خدمات هاست و دامین و بسیاری خدماتی دیگر از جمله ویژگی های بارز زاگرس تیم می باشد. تبدیل وبلاگ به وب سایت، طراحی انواع وب سایت خبری، فروشگاه اینترنتی، طراحی حرفه ای انواع پرتال شرکتی و سازمانی، طراحی وب سایت شخصی بانهایت زیبایی، بهینه سازی وب سایت برای جستجو، ارائه راهکارهای مدرن جهت افزایش بازدیدکنندگان و فروش سایت شما، بازاریابی و تبلیغات اینترنتی، طراحی گرافیکی انواع بنر و پوستر، میزبانی وب، تهیه دامنه اینترنتی و بسیاری دیگر تنها بخشی از خدمات گروه متخصص و مجرب زاگرس تیم می باشد. طرف قرارداد با : خبرگزاری ها، نشریات و مجلات، فروشگاه های عرضه عمده و جزئی محصولات، کارخانه جات صنعتی، شرکت های تجاری، هیئات مذهبی، حسینیه های مجازی، کاندیداها و نمایندگان مجلس شورای اسلامی، هنرمندان و ورزشکاران سرشناس برای بهترین بودن، باید بهترین را انتخاب کرد!

فرهاد داودوندی

با سلام، آقا رضای عزیز واقعیتش این است که هدفم از نوشتن مطلب آب که سر بالا رود .... حمایت از نوشته زیبای شما در این رابطه بود ، مثل همیشه موفق باشید

امیر رضاپناه

سلام «این گناه ما لرستانی‌ها نیست بلکه گناه و بی‌غیرتی شما مرکزنشینان و مرفهین بی‌درد است که حق امثال ما را از زمان تشکیل مجلس (بدو مشروطیت) تا کنون که 106 سال از آن گذشته است، خورده و می‌خورید!»