اخبار و مطالب یک‌شنبه 16 مهر 1391

وب‌سایت جدید اداره کل ورزش و جوانان لرستان راه‌اندازی شد:

http://evjlorestan.ir

 

 

 


بازداشت حسین هدایتی، مالک جدید تیم گهر!
جام‌جم آنلاین: سرمایه‌دار بزرگ فوتبال به اتهام بدهکاری 400 میلیاردی به بانک‌ها و صدور چندین میلیارد تومان چک بلا محل ساعتی پیش از سوی ماموران پلیس آگاهی تهران بازداشت شد.
سرمایه‌دار بزرگ فوتبال به اتهام بدهکاری 400میلیاردی به بانک‌ها و صدور چندین میلیارد تومان چک بلامحل ساعتی پیش از سوی ماموران پلیس آگاهی تهران بازداشت شد.
ساعتی پیش ماموران اداره عملیات پلیس آگاهی تهران بزرگ در شمال تهران فردی را که پیش از این به عنوان سرمایه‌گذار فوتبال شناخته می‌شد به اتهام بدهکاری به بانک‌های مختلف و صدور چک‌های بلا محل در یک برج در شمال تهران بازداشت و به اداره 14 پلیس آگاهی تهران انتقال دادند.
فرد بازداشت شده که چند سالی است در عرصه فوتبال به عنوان یک سرمایه‌دار بزرگ شناخته می‌شد، پس از شکایت از سوی چند شاکی و به اتهام صدور چندین میلیارد تومان چک بلا محل با دستور قضایی بازداشت شده است.
برخی خبر‌ها حاکی از آن است این فرد بیش از 400 میلیارد تومان به بانک‌های مختلف کشور بدهی دارد که از سوی بانک‌های وام دهنده نیز علیه این فرد شکایت شده است.
قرار است متهم صبح چهارشنبه به دادسرا منتقل و با تحقیق از وی قرار قانونی برای او صادر شود.
شهرت وی که متولد 1342 است بیشتر به جهت کمک‌های مالی کلان در اواخر دههٔ ۱۳۸۰ به تیم فوتبال پرسپولیس تهران و تأسیس باشگاه فوتبال استیل‌آذین تهران است که با هزینهٔ بسیار در لیگ برتر فوتبال ایران حضور یافته‌است.
از دارایی‌های که به وی نسبت داده شده‌است می‌توان به مالکیت صنایع استیل‌آذین، شرکت خاورآذین، شرکت فجر گالوانیزه سپاهان کاشان، چندین کارخانهٔ فولادسازی و ورق، شرکت نایبند بزرگترین شرکت پرورش میگوی ایران، و نیز برج‌سازی در دبی، سهام‌داری در بازار مبل ایران و بانک خصوصی تات، ریاست چندین شرکت تجاری در ایران و کشورهای دیگر خاورمیانه، سرمایه‌گذاری در هتل سیروس و هتل کیش و داشتن املاک کشاورزی و مسکونی متعدد در ایران و کشورهای حاشیهٔ خلیج فارس اشاره کرد.

 

نجفی: به شدت تکذیب می‌کنیم و قطعا از آن رسانه هم شکایت خواهیم کرد
ایسنا: وکیل حسین هدایتی دولابی گفت: موکلم در حال حاضر در باشگاه حضور دارد و خبر بازداشت وی را به شدت تکذیب می‌کنم. همچنین از رسانه‌ای که خبر بازداشت وی را منتشر کرده شکایت خواهیم کرد.
آرش نجفی ـ وکیل مالک باشگاه ملوان و رییس هیات مدیره باشگاه استیل‌آذین ـ درباره اخباری مبنی بربازداشت موکلش تصریح کرد: برخی رسانه‌ها خبر بازداشت حسین هدایتی دولابی را منتشر کردند اما ایشان در حال حاضر در باشگاه هستند. ما هم دلیل اصلی این شایعه‌سازی‌ها را در این شرایط نمی‌دانیم.
وی ادامه داد: موکلم قصد دارد امروز از رسانه‌ای که چنین خبری را منتشر کرده شکایت کند. وی هیچ‌گونه تخلفی انجام نداده است که بخواهد به دلیل آن بازداشت شود.
نجفی تاکید کرد: ما این خبر را به شدت تکذیب می‌کنیم و قطعا از آن رسانه هم شکایت خواهیم کرد. 
روز گذشته مراسم معارفه پرویز مظلومی ـ سرمربی جدید تیم فوتبال استیل‌آذین گهر ـ برگزار شد که حسین هدایتی در این مراسم حضور نداشت و این غیبت موجب بوجود آمدن حرف و حدیث‌هایی در بین خبرنگاران حاضر در مراسم شد.
با وجود آن که مظلومی در این رابطه گفته بود هدایتی عمل جراحی داشته است، برخی رسانه‌ها اعلام کردند که حسین هدایتی به دلیل بدهی میلیاردی بانکی در بازداشت به سر می‌برد.

 

 

گهر با نام استیل‌آذین لرستان به میدان می‌رود
خبرگزاری فارس: مالک جدید تیم گهر شهرداری دورود گفت: تیم گهر از هفته جاری با نام استیل‌آذین لرستان به میدان می‌رود.
حسین هدایتی اظهار داشت: در راستای کمک به فوتبال ایران تصمیم گرفتیم که باشگاه گهر لرستان را خریداری کنیم، از همین رو برادرم این کار را انجام داد و حسن هدایتی مالک باشگاه گهر لرستان شد و قرار است در هفته جاری در لیگ برتر با نام استیل‌آذین لرستان به میدان برویم.
وی افزود: 100 درصد سهام این باشگاه را خریداری کردیم و ظرف 48 ساعت آینده سرمربی، مدیرعامل و سایر اعضا را انتخاب خواهیم کرد.
هدایتی ادامه داد: سعی می‌کنیم با درست کردن زیرساخت‌های لازم کاری کنیم که بازی‌های گهر در همان لرستان انجام شود و امیدوارم به هدف‌مان در این‌باره برسیم. برادرم برنامه‌های ویژه‌ای برای این تیم دارد که سعی خواهد کرد آن‌ها را هرچه سریعتر در این تیم اجرایی کند.
شایان ذکر است غلام‌رضا آیت‌الله‌زاده به عنوان مدیرعامل جدید این باشگاه انتخاب شد و وی نیز پرویز مظلومی را به عنوان سرمربی جدید این تیم برگزید.

 

 

 مراسم معارفه کادر جدید تیم گهر(استیل‌آذین) برگزار شد

خبرگزاری فارس: مراسم معارفه پرویز مظلومی سرمربی جدید تیم فوتبال استیل‌آذین‌گهر در محل باشگاه استیل‌آذین تهران و با حضور بازیکنان، جهانیان عضو هیأت‌مدیره، آتیلا حجازی و علیرضا پورمند برگزار شد.
این در حالی است که حسین هدایتی مالک باشگاه ملوان که تیم گهر را به نام برادرش خریداری کرده است در این جلسه حضور نداشت. غیبت هدایتی حرف و حدیث‌هایی را بین خبرنگاران حاضر در مراسم به وجود آورد، اما پرویز مظلومی سرمربی جدید تیم استیل‌آذین‌گهر در مورد دلیل غیبت وی گفت: حسین هدایتی امروز عمل جراحی داشت و من در حالی‌که روی تخت دراز کشیده بود با او ملاقات کردم.
سرمربی جدید استیل‌آذین گهر لرستان در مورد تغییر پیاپی مربی در تیم‌های لیگ برتری گفت: ظاهراً ما هم روش عرب‌ها را در پیش گرفته‌ایم و مربیان را مدام جابجا می‌کنیم در حالی که اگر مربی نتیجه نگیرد کل مجموعه مقصر است و ممکن است امکانات را فراهم نکرده باشند.
وی تاکید کرد: برخی از این جابه‌جایی‌ها جواب داده، اما در فوتبال نتیجه‌گرا دست مربیان بسته است و آنها به دنبال سازندگی نمی‌روند. باید به سازندگی بها داد اما در این چند سال کدام چهره را به فوتبال معرفی کرده‌اید.

 

مظلومی: یک از شروط من، میزبانی بازی های خانگی در لرستان است
پرویز مظلومی، سرمربی جدید تیم فوتبال استیل‌آذین گهر (گهر دورود سابق) در محل باشگاه استیل آذین در تهران با بازیکنان این تیم جلسه‌ای برگزار کرد تا درباره مسائل مختلف با آن‌ها گفت‌وگو کند.
در این جلسه اعضای کادر فنی تیم و چند تن از اعضای هیات مدیره حضور داشتند ولی حسین هدایتی بنا به گفته مظلومی به دلیل گذراندن دوران نقاهت عمل جراحی نتوانست در این جلسه حاضر شود.
سرمربی جدید استیل‌آذین‌گهر پیش از شروع جلسه‌اش با بازیکنان با خبرنگاران روبه‌رو شد و به سوالات‌شان پاسخ داد.
وی در آغاز درباره این که چرا هدایت این تیم را پذیرفته است؟ گفت: من قصد داشتم حداقل تا نیم فصل استراحت کنم اما به یکباره دوستانم با من تماس گرفتند و گفتند که آقای هدایتی گهر را خریده است و از من خواسته که او را در کار اداره تیم کمک کنم. من هم چون به او ارادت دارم در این شرایط تصمیم گرفت که او را یاری کنم. به هر حال در شرایطی که فوتبال ما با مشکلات زیادی روبه‌روست وقتی دیدم فردی از بخش خصوصی به این خوبی کار و هزینه می‌کند، نخواستم که او تنها بماند و تصمیم گرفتم که در این کار خیری که انجام می‌دهد کمکش کنم که البته ریسک بزرگی انجام دادم.
وی ادامه داد: استیل آذین زاگرس پتانسیل بسیار بالایی دارد و به عقیده من جزو تیم‌های پرطرفدار ایران است. چون مردم چند استان از آن حمایت می‌کنند. فقط متاسفم که این تیم تاکنون نتوانسته در خانه خودش بازی کند. یکی از شروطی که برای پذیرفتن هدایت تیم داشتم این بود که امکاناتی فراهم شود تا در لرستان بازی کنیم.
مظلومی همچنین گفت: لرستان مردم خوب و خونگرمی دارد. من خودم اهل خوزستان هستم که به این استان نزدیک است و به روحیات آن‌ها آشنا هستم. آن‌ها می‌توانند با حمایت‌هایشان به ما کمک کنند تا سر پای خودمان بایستیم. با این حال از مسئولان استان خواهش می‌کنم که به ما کمک کنند چون هدایتی و دوستانش به تنهایی نمی‌توانند تیم را به موفقیت برسانند. همه باید دست به دست یکدیگر بدهیم تا تیم حداقل امسال در لیگ برتر بماند.
سرمربی جدید استیل آذین گهر در ادامه و در پاسخ به این سوال که آیا به مسئولان این تیم قول داده است که تیم در لیگ برتر بماند؟ گفت: من هر کجا که رفته‌ام هیچ قولی نداده‌ام. اما همه تلاشم را می‌کنم. مطمئنم که اگر تیم در لرستان بازی‌های خودش را انجام دهد و از امتیاز میزبانی برخوردار باشد، می‌تواند در لیگ برتر بماند.
مظلومی درباره وضعیت بازیکنان تیم جدیدش هم گفت: جا دارد که از کادر فنی گذشته تیم تشکر کنم. مخصوصا از آقایان حیدرپور و پورمند که در شرایط نسبتا بد تیم کار به دست گرفتند. کادر فنی گذشته زحمات زیادی کشیده است. با توجه به شرایطی که تیم داشت اقدام به جذب بازیکن کردند. من شنیده‌ام که تیم ما سه یا چهار جای خالی دارد که اگر بتوانیم چند بازیکن خوب دیگر به تیم اضافه کنیم، موفقیت‌مان دور از دسترس نیست.
مظلومی که در این تیم لرستانی جانشین مهدی تارتار شده است، با انتقاد از مدیرانی که مربیان خود را پس از چند باخت برکنار می‌کنند، گفت: من چنین چیزی را اصلا دوست ندارم. زمانی هم که بیکار شدم، گفتم که دوست ندارم جای همکارانم را بگیرم و با توجه به اینکه پیشنهادهای زیادی داشتم و قبول نکردم، این مسئله را ثابت کردم اما در این تیم به این دلیل آمدم که سرمربی گذشته‌اش خودش کنار رفته بود. به نظر من باید به مربیان فرصت داده شود. عوض کردن مربی پس از 5 باخت پوشاندن نقاط ضعف است. وقتی تیمی نتیجه نمی‌گیرد فقط مربی مقصر نیست بلکه کل تیم ضعیف عمل کرده‌اند.
وی در پایان گفت: نتیجه‌گرایی فوتبال ما دست مربیان را بسته است، دیگر هیچ کس به دنبال بازندگی نیست. شما بگویید که در چند سال اخیر کدام چهره‌ها را به فوتبال‌مان معرفی کرده‌ایم. تغییر مربیان گاهی نتیجه داده است اما اکثرا به سود فوتبال نبوده است.

 

 

نتایج هفته چهارم لیگ دسته دوم فوتبال ایران

دوشنبه 17 مهر 1391:

داتیس خرم‌آباد 1 نفت‌نوین آبادان 0

گل: مسلم پروانه‌پور در دقیقه 90

 سه‌شنبه 18 مهرماه 1391:

گاز فجر جم بوشهر 0 دارتاک خرم‌آباد 0

گروه اول

 

نام تیم

بازی

برد

مساوی

باخت

زده

خورده

امتیاز

۱

شهرداری اردبیل

۴

۳

-

۱

۷

۴

۹

۲

فولادنوین خوزستان

۴

۲

۲

-

۸

۳

۸

۳

نفت و گاز گچساران

۴

۲

۲

-

۶

۴

۸

۴

میناب طیور هرمزگان

۴

۲

۲

-

۵

۳

۸

۵

گیتی‌پسند اصفهان

۴

۲

۱

۱

۸

۴

۷

۶

مقاومت تهران

۴

۲

۱

۱

۵

۲

۷

۷

صنعت ساری

۴

۲

-

۲

۷

۸

۶

۸

کاسپین قزوین

۴

۱

۲

۱

۸

۵

۵

۹

گاز فجرجم بوشهر

۴

۱

2

۱

۳

۳

5

۱۰

شهرداری لنگرود

۴

۱

۱

۲

۱

۲

۴

۱۱

دارتاک خرم‌آباد

۴

۱

1

۲

۲

۴

4

۱۲

نفت امیدیه

۴

-

۲

۲

۷

۴

۲

۱۳

چوکا تالش

۴

-

۱

۳

۳

۸

۱

۱۴

دریای محمودآباد

۴

-

۱

۳

۱

۱۱

۱

گروه دوم

 

تیم

بازی

برد

تساوی

باخت

زده

خورده

امتیاز

۱

سیاه‌جامگان‌خراسان

۴

۳

۱

-

۵

۲

۱۰

۲

سپیدرود رشت

۴

۳

-

۱

۷

۴

۹

۳

سایپا مهر کرج

۴

۲

۱

۱

۶

۳

۷

۴

مس سونگون تبریز

۴

۲

۱

۱

۶

۵

۷

۵

البدر بندرکنگ

۴

۲

۱

۱

۵

۴

۷

۶

داتیس خرم‌آباد

۴

۲

۱

۱

۴

۳

۷

۷

پرسپولیس گناوه

۳

۱

۲

-

۶

۳

۵

۸

سیف‌آباد کازرون

۴

۱

۲

۱

۵

۴

۵

۹

آشتیان‌گستران‌ورامین

۴

۱

۱

۲

۴

۵

۴

۱۰

استقلال ساری

۳

۱

-

۲

۱

۴

۳

۱۱

نفت‌نوین آبادان

۴

-

۲

۲

۲

۴

۲

۱۲

استیل آذین تهران

۳

-

۱

۲

-

۵

۱

۱۳

شهرداری دزفول

۳

-

۱

۲

۱

۳

۱

۱۴

نوژن‌شهرداری‌نوشهر

۲

-

-

۲

۲

۵

۰

برگرفته از وبلاگ آقای رضا عصمتی

 

 

نتایج هفته اول لیگ دسته سوم فوتبال ایران

یک‌شنبه 16 مهر 1391

سرخ‌جامگان (پرسپولیس) خرم‌آباد 2 استقلال دربند خمین 1
گل‌ها: علی صدرا(87) و مجید بیرانوند(95) برای سرخ‌جامگان و حمید گودرزی(79) برای خمین
در این گروه علاوه بر سرخ‌جامگان، تیم‌های: همای قم- صفاهان اصفهان- اتحاد الشتر - ذوب‌آهن‌نوین اصفهان- امید حسن‌آباد تهران- نبرد شهرکرد- استقلال دربند خمین و شهرداری سنندج نیز حضور دارند.

 نبرد شهرکرد 0 اتحاد الشتر 0

 ذوب‌آهن‌نوین اصفهان 2 صفاهان اصفهان 2

هما قم 1 امید حسن‌آباد 4

 

 

زنگ‌های گهر برای که به صدا در می‌آیند؟
 رضا جایدری: تیم فوتبال گهر دورود نماینده استان لرستان در دوازدهمین دوره رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران، تا پایان هفته یازدهم در قعر جدول رده‌بندی قرار دارد.
حضور گهر در محدوده‌ی خطر یعنی جایی که 4 تیم باید در پایان فصل با لیگ برتر در فصل جاری وداع کنند، چندان به مذاق علاقه‌مندان پرشمار فوتبال لرستان خوش نمی‌آید. آن‌ها منتظرند با تعیین تکلیف مالکیت این تیم، سر و سامانی به وضع باشگاه، کادر مربیان و بازیکنان داده شود تا هر چه زودتر تیم محبوب‌شان حداقل به رده‌های میانی جدول صعود کند.
با توجه به این که گهر تنها تیمی در لیگ برتر است که از امتیاز میزبانی در شهرش به دلیل فراهم نبودن زیرساخت‌های مد نظر کنفدراسیون فوتبال آسیا(AFC) محروم است، می‌توان گفت که کادر فنی این تیم تا کنون نتایج قابل قبولی کسب کرده‌اند، چرا که این تیم 5 بازی را در زمین حریفان به میدان رفته (البته با احتساب میزبانی این تیم مقابل پرسپولیس در ورزشگاه آزادی تهران 6 بازی) و در 4 بازی نیز در کرج میزبان بوده که زمین بی‌طرف به شمار می‌رود!
این در حالی است که سایر تیم‌های قعرنشین نظیر صنعت نفت آبادان یا آلومینیوم هرمزگان، نیمی از بازی‌ها را در شهرشان برگزار کرده‌اند و از امتیاز میزبانی به نحو احسن بهره برده‌اند.
به جاست مسوولان استان لرستان هر چه سریع‌تر برای حضور تیم گهر در لرستان و بخصوص شهر دورود آستین همت بالا بزنند و بیش از این اجازه ندهند فرصت‌های میزبانی این تیم که به یقین در کسب امتیازات لازم جهت بقا در لیگ برتر مؤثر است، از دست برود.
شاید سرنوشت گهر برای ماندن در لیگ برتر به یک امتیاز و حتی یک تفاضل گل بستگی داشته باشد، لذا کنار نهادن اختلافات داخلی در کنار سرعت بخشیدن به روند تکمیل ورزشگاه

/ 2 نظر / 55 بازدید
فرید

با عرض سلام و خسته نباشید از ظاهر وبلاگتان این طور به نظر می رسد که برای آن زحمت کشیده اید ما هم می خواهیم شما را در این زمینه یاری برسانیم شما یقینا محدودیت هایی که یک وبلاگ دارد را به خوبی می دانید با این حال بد نیست مجددا آنها را با هم مرور کنیم: وجود یک تبلیغ ناخواسته و نامربوط با محتوای وبلاگ محدودیت در قالب های وبلاگ نداشتن فضای مناسب برای قرار دادن فیلم و عکس و فایل و ... سخت بودن افزودن یک امکان ساده، مانند نظرسنجی،آمارگیر جدید و ... عدم پشتیبانی از امکانات پیشرفته تر با این حال راهی ساده برای حل تمامی این مشکلات وجود دارد تبدیل وبلاگ به سایت به آدرس سایت مراجعه کنید و مراحل را دنبال نمایید و ظرف 24 ساعت از تمامی این مشکلات برای همیشه خلاصی پیدا کنید موفق باشید 767395811

ایلامی کرد

سلام لطفا به جای استیل آذین درود و استیل آذین گهر و استیل آذین زاگرس/ از عبارت زیبای "استیل آذین لرستان" استفاده کنید