چکیده برخی مطالب و نظرات خوانندگان و مردم در و

برخی مردم لرستان: دورودی‌ها در تقابل بین مردم استان و دلال‌ها و سودجویان، آن‌ها را به ما ترجیح دادند پس نباید در هیچ‌کجای لرستان به آن‌ها ورزشگاه بدهند. بروند شهر خودشان بازی کنند و بودجه‌اش را هم نماینده‌شان جذب کند

 

حالا که شهرداری دورود پول ندارد و مالک تیم شده، لطفا برای مدتی شخض مرا مالک باشگاه کنید چون غیرت دارم! (برای اداره باشگاه غیرت کافی نیست! از کجا معلوم از روی طمع نبوده؟ کسی که توانایی انجام کاری را ندارد و آن را بر عهده می‌گیرد خائن است نه قهرمان)

 

لطفاً آن را به خرم‌آباد یا سایر شهرهای استان نیاورید چون فقط مال دورودی‌هاست، اما از نظر دورودی‌ها هزینه‌ و امکانات تیم‌‌شان را بقیه باید تامین کنند!

 

 ____________________________

اخبار و نظرات برخی خوانندگان وبلاگ در مورد تیم گهر دورود

 

 

این آخرین مطلبی است که در این بخش درج می‌شود. امیدوارم با خواندن مطالب زیر متوجه باشید مقصر اصلی چه کسی است و چرا مردم و خبرنگاران لرستانی دوست ندارند تیم گهر در خرم‌آباد بازی کند:

 

برای آخرین بار:

 پاسخی به تفرقه‌افکنان بین لرستانی‌ها

ساسان عسکری‌عالم: شما فقط کافیست که نظرات و مطالب خیلی از وبلاگ‌های غیر خرم آبادی و همچنین سخنان آقای بهرنگ دالوند شهردار دورود و صحبت‌های خیلی از مردمان سایر شهرهای استان را در این چند ماهه بخوانید و سپس حتما به وبلاگ‌نویسان خرم آبادی و خیلی از مردمان خرم آباد حق می‌دهید که کاری را کنند که در این چند روزه دارند انجام می‌دهند.

قبل از هرچیزی باید گفته شود که عامل این نوشتار، صحبت‌هایی ست که اکثریت هواداران دورودی و غیر دورودی گهر در این چند ماه در نظراتشان در وبلاگ‌ها و سایت‌ها و حتی برنامهٔ نود متوجه مردمان خرم آباد در درجهٔ اول و سپس در بخش دوم متوجه سایر هم استانی‌های خود کرده‌اند. صحبت‌هایی که در این مدت عده‌ای فرصت طلب هم از آن استفاده کرده و گفته‌های خودشان و آرزوهای دیرینهٔ خودشان را که تفرقه میان لرستانی‌ها بوده است را به سر منزل مقصود برسانند. در این بین مردم کوچه و بازار (نه وبلاگ نویسان و بسیاری از مردمان محترم دورود و سایر لرستانی‌های عزیز) هم به طرف آن‌ها رفته و حرف آن‌ها را باور کرده و با تعصبی کورکورانه دائما در حال تیر زدن و زخم زدن به هم قومی‌های خودشان هستند. اتفاقی که شایسته مردمان این دیار نیست، اما چه می‌شود کرد که سخت است در افکار مردمان کوچه و بازار، آنچه که واقعیت است را قبولاند. این اتفاق و هجمه از دو سو وجود دارد! اما باید دانست آنهایی آغاز کنندهٔ این اتفاقات شوم بوده‌اند، که به جای نزدیکی مردمان این دیار قدم در مسیری گذاشته‌اند که ‌‌نهایت آن را هم اکنون شاهد هستیم!

۱. آن‌ها می‌گویند شما قصد دارید تیم ما را بدزدید یا اگر تیم به خرم آباد یا سایر شهرهای استان برود دیگر به دورود بر نمی‌گردد.

پاسخ: خیر ما در خرم آباد نیازی به حضور تیم گهر و برگزاری بازی‌های این تیم در خرم آباد نداشتیم و نخواهیم داشت.شهر خرم آباد سابقه‌ی داشتن تیم هبه شده را دارد، که به شکست منجر شده، همانطوری که پاس در همدان و پیکان در قزوین به شکست خوردند!اما داتیس و دارتاک با شروع از پایین ترین سطح فوتبال کشور یعنی لیگ‌های استانی روز به روز پیشرفت کرده ما علاقه‌مندیم امسال با تمام قوا از تیم‌های شهرمان حمایت کنیم!

باید به این دسته از هوادران محترم گهر گفته شود که در زمان صعود گهر به لیگ بر‌تر به خاطر وجود بودجهٔ بازسازی ورزشگاه تختی خرم آباد مصوب مجلس شورای اسلامی که مقداری آن از سال ۹۰ و رقم دقیق ۳۵۰ میلیون تومان برای سال ۹۱ بوده است و باید این ورزشگاه بازسازی می‌شد، مسئولان شهری و استانی بیان کردند که تا زمان بازسازی ورزشگاه تختی دورود، تیم در خرم آباد بازی کند! اما هواداران چه کردند؟ با دامن زدن به بحث‌های خلاف واقع کسانی که در جهت تفرقه میان لرستانی‌ها گام بر می‌داشتند توانستند آن‌ها را مجاب کنند که بازی در کرج بهتر از خرم آباد یا جایی دیگر از استان است! برخی از هواداران برای همین وبلاگ هم کامنت گذاشتند که اگر تیم به خرم آباد برود، مردم دورود همه چیز را به آتش می‌کشند (هنوز نظر آن خواننده عزیز که خود را دورودی معرفی می‌کرد در قسمت نظرات وبلاگ وجود دارد)، یا نمونه‌ای دیگر از کامنتهای فردی با نام یار احمدی در کامنتی عنوان کرده بود که بروجردی است و خوشحال است که کار‌هایشان به نتیجه رسیده است و تیم در خرم آباد بازی نخواهد کرد. این‌ها تنها بخشی از نظرات کسانی است که کم نیستند، بلکه اکثریت نظرات وبلاگ‌هایی هستند برای اتحاد لرستانی‌ها می‌کوشیدند، اما آن‌ها هیزم در آتش تفرقه اندازان انداختند و حالا همچنان بر نظرات خود ایستاده‌اند و پافشاری می‌کنند.

۲. آن‌ها می‌گویند محرومیت شهر ما حاصل از مسئولان خرم آباد و کلا خرم آباد است یا هرچه می‌کشیم از دست خرم آباد است اما از آنطرف می‌گویند، اگر ما نبودیم شما هیچ چیز نبودید، یا می‌گویند ما صنعتی‌ترین شهر استان هستیم، یا ما دارای کارخانه‌های متعدد هستیم (خواهش می‌کنم کامنت ننویسید که اینگونه نیست و شما به این حرف‌ها توجه نکنید، این عین حرف اکثریت کسانی است که کامنت می‌نویسند و مدام ما، ما می‌کنند و دیگران را متهم همهٔ نابسامانی‌ها می‌دانند)

پاسخ: اگر شما محروم هستید و محرومیتتان حاصل از خرم آباد بوده است:

الف) خوب خرم آباد در مجلس شورای اسلامی، تنها ۲ نماینده دارد، و سایر شهرهای استان ۷ نماینده. می‌بینید که اکثریت در اختیار شهر‌هایی است که آن‌ها مدعی محرومیت در آن هستند! در ابتدایی‌ترین فعالیت یک نماینده استان می‌توان به انتخاب استاندار و یا دخالت در نحوهٔ انتخاب استاندار دانست! اگر آن‌ها نتوانسته‌اند استاندار را مجاب به فعالیت برای محرومیت زدایی و صرف هزینه‌ها از محل بودجهٔ استان بکنند، این گناه اقلیت ۲ نفری نمایندگان خرم آباد در مجلس نیست! این گناه کسانی است که در اکثریت بوده‌اند و می‌توانسته‌اند فعالیتی در خور داشته باشند اما نتوانسته و یا نخواسته‌اند که کاری از پیش ببرند. و یا آنها با وجود اکثریت داشتن نمایندگانشان چرا نتوانسته‌اند بودجه‌ای مناسب برای شهرشان در بودجه‌ی سالانه‌ی کشوری بگیرند!؟

ب) کارخانه‌های شهرهای استان اعم از کارخانه‌های کاشی جم و سامان و داروسازی اکسیر و صنایع زرهی دورود و سیمان دورود و چند کارخانهٔ دیگر، که فعال هم هستند، در شهرهای کسانی افتتاح شده است که می‌گویند ما هیچ چیز نداریم! (نا‌گفته نماند که این کارخانه‌ها کمترین حق مردمان این شهر‌ها است و بیشتر از این‌ها برای اعتلای شهرهای استان نیازمند است.) اگر هیچ چیز ندارید!؟ و در محرومیت کامل به سر می‌برید باید بدانید تمام کارخانه‌های شهر خرم آباد در تعطیلی کامل هستند! و نرخ بیکاری در شهر ما بیشتر از سایر شهرهای استان است! بحمدلله دارد کارهایی می‌شود که از این خمودگی خارج شویم اگر این تفرقه‌ها بگذارد همه از آن سود خواهیم برد. اما روی صحبتم با کسانی است که مدام می‌گویند هرچه می‌کشیم از خرم آباد است اما در آن روی سکه می‌بینیم که آن‌ها دارند و ما نه!! پس ما چه گناهی کرده‌ایم که مجبوریم مدام در این استان سنگ تهمت‌ها و افترا‌ها را بخوریم در حالیکه دیگران حتی حاضر نیستند بپذیرند که یکی از مهم‌ترین عامل‌های عقب ماندگی و محرومیت تفرفه است! هنوز دعواهای نمایندگان و خروج پتروشیمی از استان از خاطرمان پاک نشده است! پتروشیمی به اراک رفت اما ببینید که ساوه و محلات و فراهان چگونه از وجود این نعمت که ما با تفرقه و دعواهای پوچ از خود گرفتیم، بهره بردند!

ج) می‌گویند اگر شهرداری دورود پا پیش نمی‌گذاشت امروز گهر در مشهد، ساوه، کاشان، اصفهان و یا سایر شهرهای کشور بازی می‌کرد، می‌گویند شهرداری دورود غیرت کرده است که این کار را پذیرفته است!

پاسخ) از تمام کسانی که این جمله را تکرار می‌کنند می‌پرسم آن روز که تیم به ارومیه داشت می‌رفت و با همت استاندار از آن اتفاق شوم جلوگیری کرد چرا کسی در دورود پا پیش نگذاشت و مسئولیت بپذیرد؟! چرا نماینده دورود در آن زمان فعالیتی در خور و شایسته برای تیم گهر انجام نداد؟ استاندار لرستان (و نه استاندار خرم آباد که تکه کلام عده‌ای شده است) وظیفه‌اش را در قبال گهر دورود به بهترین نحو ممکن انجام داده است، دادن بودجه‌ای مناسب برای بازسازی ورزشگاه تختی دورود در حدود یک میلیارد و دویست میلیون تومان و هم چنین گرفتن امتیاز تیم گهر به صورت مجانی برای شهرداری دورود به جای پرداخت شش تا هشت میلیارد تومان برای خرید امتیاز این تیم توسط شهرداری دورود. وظیفه‌ای را که استاندار برای گهر انجام داده است، وظیفه‌ای بوده است که از طرف تمام لرستانی‌ها انجام داده است، پس کسی بدهکار برخی از هواداران متعصب گهر نیست!!! وقتی شهرداری این شهر قبول مسئولیت کرده است پس دیگر نباید از کسی انتظار کمک داشته باشد،آیا می‌شود کسی وظیفه کسب درآمد در خانوده را قبول کند و انتظار داشته باشد کسی هزینه‌های خانواده را تامین کند؟ ولی متاسفانه می‌بینیم که مدیریت شهرداری دورود در پرداخت دو قسط از قرارداد بازیکنان و مربیان دورود عاجز مانده است و دیگران دارند به جای آنان به پرداخت هزینه‌های می‌پردازند و یا ریش گرو می‌گذراند!

از هواداران متعصب گهر می‌پرسم آیا داشتن غیرت و پا پیش گذاشتن کافی بود؟! می‌بینید که کافی نبوده است! مگر غیر این است که تیم از دورود خارج شده است!؟ نکند آن‌ها فکر می‌کنند تیم گهر دارد در دورود بازی می‌کند؟! پیش آن‌ها احتمالا که نه، به طور قطع و یقین همین که تیم در درجهٔ اول در خرم آباد و در درجهٔ دوم در سایر شهرهای استان بازی نمی‌کند و ۵۰۰ کیلومتر آنطرف‌تر بازی می‌کند کافی به نظر می‌رسد!

۴) برخی از هواداران متعصب گهر می‌پرسند که اگر تیم شهر شما بود حاضر بودید که تیم شهرتان مثلا در دورود بازی کند؟

الف) باید به استحضار این دسته از هواداران گهر برسانم که تیم خیبر خرم آباد بنا به دلایلی در سال‌های آخر دههٔ ۶۰ در بروجرد و پلدختر به میدان رفته است! ما نه تنها در آن زمان، بلکه در همین تاریخ و حضور گهر در لیگ بر‌تر چشم داشتی به تیم لیگ برتری دورود، نداشته و نخوهیم داشت، اما حاضریم و راضی که تیممان در استان خودش بازی کند اما ۵۰۰ کیلومتر آنطرف‌تر نرود! تا انگشت نمای خاص و عام نشویم!

ب) به این دسته از هواداران گهر دو مثال را می‌گویم یکی عینی و دیگری خیالی!

-سال قبل مس رفسنجان با وجود اینکه تمام ملزومات‌ای اف سی را داشت، اما تنها به دلیل بعد مسافت، حاضر شد در کرمان بازی کند و حاضر به خارج از استان کرمان نشد! کسی هم تیم را از رفسنجان ندزدید، فقط چون ای اف سی و فدراسیون موافقت نکردند، نتوانست در شهر خود میزبانی کند!آیا آنجا از این دعواها خبری بود؟خیر!به هیچ وجه!اگر هم بود، همه قبول کردند که تیم باید در استان بماند و خارج نشود!شما فقط ببینید که چطور با اتحاد نگذاشتند امتیاز تیمشان به همدان منتقل شود!

-آیا به نظر شما اگر بر فرض محال تراکتور سازی تبریز قادر به بازی در تبریز نباشد هواداران این تیم حاضر می‌شوند تیمشان به خارج از استان آذربایجان شرقی برود؟!؟ خیر! هرطور شده است در یکی از شهرهای اطراف تبریز امکان میزبانی را فراهم خواهند کرد!

۵) می‌گویند چرا ورزشگاه پانزده هزار نفری خرم آباد و یا ورزشگاه تختی خرم آباد بودجهٔ بازسازی دارد؟!؟

این دسته از هواداران متعصب گهر گویا دارای کمترین اطلاع از وضعیت تخصیص بودجه هستند!

الف) ورزشگاه پانزده هزار نفری خرم آباد، ورزشگاهی است که از سال ۸۲ باید عملیات ساخت آن آغاز می‌شده است و در سال 84-85 افتتاح می‌شده است و همچنین در سفر رهبری به استان لرستان در سال ۷۰ قرار بر این بوده است ورزشگاهی با ظرفیت بیشتر ساخته شود که متاسفانه ساخت آن تا کنون عقب افتاده است و حالا توانسته بودجهٔ مهر ماندگار گرفته و امیدواریم اگر مشکلی پیش نیاید در خرداد سال ۹۲ این ورزشگاه افتتاح شود! (در چند مطلب و همچنین در سطور بالا مسئله بودجهٔ ورزشگاه تختی خرم اباد هم توضیح داده شده است) همچنین باید بگویم تنها ورزشگاه تختی خرم آباد بودجه بازسازی ندارد بلکه ۶ ورزشگاه دیگر در استان نیز دارای بودجه بازسازی هستند و نیز ۴۸ پروژه در استان بودجهٔ مهر ماندگار دارند که گمان کنم در این بین خرم آباد دارای ۱۵ پروژهٔ مهر ماندگار است!

ب) حالا که ورزشگاهی در گوشه‌ای دیگر از استان ساخته می‌شود، بدانید که شما نیز از وجود آن بهره خواهید برد! و حتی می‌بینید اگر گهر به دسته پایین‌تر سقوط کند ورزشگاهی برای شما یادگار خواهد ماند (در صورتی که شهرداری دورود به تعهداتش عمل کند)

ج) ورزشگاه‌های کشور در تملک سازمان ورزش و جوانان آن استان هستند که به صورت رایگان ورزشگاه تختی دورود به شهرداری دورود داده شده است و نیز کمکی یک میلیارد و دویست میلیون تومانی برای بازسازی آن! اما متاسفانه با همجه‌ها می‌گویند چرا ورزشگاهی در اختیار آن‌ها قرار داده نشده است!؟ ورزشگاه که رایگان، پول بازسازی هم موجود دیگر چه می‌خواهند بعضی از هواداران متعصب گهر؟ ما بیاییم بیل و کلنگ بگیریم و بسازیم خوب است؟! راضی می‌شوید؟ ما ورزشگاه بشویم خوب است؟!معلوم نیست حرف حساب برخی از این هواداران چیست!؟

د) بخشی از بودجهٔ تخصیص یافته به ورزشگاه تختی خرم آباد که مصوب از پیش بوده و ربطی به صعود گهر دورود نداشته است، در هفته‌های ابتدایی از خرم آباد داشت گرفته می‌شد و صرف ورزشگاه تختی دورود می‌شد و حتی بازسازی آن با تعطیلی روبرو شد! (باور بفرمایید اگر ورزشگاه تختی دورود را طبق وعده می‌ساختند و بازسازی می‌کردند ما راضی می‌شدیم که امسال ورزشگاه تختی خرم آباد بازسازی نشود، صرفا برای این خاطر که هم استانی‌هایمان سربلند باشند!

در پایان می‌گویم که امیدوارم به زودی‌‌ همان طوری که هجمه‌های اخیر عده‌ای از هواداران متعصب گهر به خرم آباد آغاز شده و در برنامه نود و طومار نویسی‌شان علیه ماست و نمی‌خواهند تیم شهرشان برای مدتی کوتاه تا زمانیکه شهر دورود آماده شود، در استان بازی کند، ما هم حرف همان‌ها را می‌زنیم و می‌گوییم حرفتان را، چنان که قبلا دست یاری ما را پس زدید این بار هم پس بزنید و می‌گوییم چشم! فقط دو ماه، طبق وعده‌ها تحمل کنید تا تیم در شهر دورود که شهر تیم است بازی کند، انشالله!

هرچند که برخی از هواداران متعصب گهر، این کار ما را عامل تفرقه می‌دانند و پز لیگ برتریشان را می‌دهند و خیبر و شهیاد (مجتمع گوشت) را فراموش می‌کنند (شاید اصلا نشناسند) و حرف‌های خودشان را که ما را به آنچه که هست و نیست متهم می‌کنند را نادیده می‌گیرند و می‌گویند هرچه می‌کشیم از دست شماست!

به هر صورت امیدوارم به زودی تیم در دورود بازی کند و هم چنین از بسیار دورودی‌های عزیزم و سایر لرستانی‌ها، پوزش می‌طلبم، به هر حال نیاز بود به عنوان "یک خرم آبادی" پاسخ کسانی که عامل دوری ما و شما از یکدیگر شده‌اند را بدهم!

امیدوارم روزی برسد که یکدیگر را به چیزهای ناشایست متهم نکنیم و یکدیگر را دوست داشته و در اتحاد با یکدیگر باشیم تا شاید بسیار از محرومیت‌ها از چهرهٔ استانمان رخت ببندد و ما در کنار یکدیگر باشیم و نه علیه یکدگیر!

 

 

رضا طولابی خبرنگار ورزشی: خواهشا دیگه این بحث رو ببند تمام حرف ها زده شد و قضاوت با کسانی که فوتبال و ورزش رو می فهمند - قرار نیست برای اثبات حرف منطقی ما خودمونو به در و دیوار بکوبیم حتما اینو شنیدی که میگن : سخت ترین کار دنیا متقاعد کردن یک احمق است - پس دیگه نه توضیح بده نه حرفی بزن - توی این کامنت ها اینقدر حرف غیرکارشناسی و غیرآگاهانه خوندم که متاسف شدم برای بعضی ها - البته چند تا از دوستان و هم استانی هامون خیلی دقیق و ظریف نظرات خودشونو بیان کردن که لذت بردم - آقایون مسوول تیم اگر عرضه دارن استادیوم رو آماده کنند اگر کسی در حد و اندازه ی های یک پست نباشد و آن پست را قبول کند به مردم خیانت کرده است - آقای شهردار شما که می گی : مگر گهر نتیجه گرفته که بازیکنان پول بگیرن معلومه که هیچ بویی از ورزش نبردی - این چه طرز اظهار نظره ؟؟!! آقایونی که در بازی با پرسپولیس در استادیوم آزادی اونقدر ضایع بازی درآوردن که همکارای خبرنگار ما هنوز هم ماها رو مسخره میکنن - وقتی همکارای خبرنگارم از تهران در مورد حرکات شما پس از گل تساوی گهر حرف می زنند از خنده رودهام درد میگیره البته خنده ی تلخ من از گریه غم انگیزه تره - یا اینکه برای مصاحبه پس از بازی پرسپولیس مسافت طولانی رو با کت و شلوار و در عرض چند ثانیه طی کردید که جلوی دوربین 90 قرار بگیرید - مردم دورود گول سیاه بازی و مظلوم نمایی بعضی ها رو نخورن و مطالبات به حقشونو از آدم هایی که دارن شونه خالی میکنند از زیر بار مسوولیت شون درخواست کنند

 

 

کیانوش بیرانوند:من یک لرستانیم. من یک خرم ابادیم. من یک هوادار گهردرودم موقعی که دوست داشتم گهر موقتا بیاد خرم اباد بازی کنه تا زمانیکه ورزشگاه درود اماده میشه دلایل زیادی واسه این تفکر داشتم که توی این چند وقت بسیاری از دوستان به برخی از انها اشاره کرده اند. اما راستشو بخوایید دیگه دوست ندارم موقتا و حتی واسه یه بازی هم که شده بیاد خرم اباد بازی کنه چون : 1-از این میترسم مثل چند سال گذشته هنگام بازی کوثر خرم اباد و مس سرچشمه یک طرف ورزشگاه طرفدار استقلال باشه و پرچم ابی بیاره و یک طرف ورزشگاه هم طرفدار پرسپولیس باشه و پرچم قرمز بیاره(واقعیت رو میگم.کسی ناراحت نشه)در صورتی که بازی کوثر خرم اباد بود با مس سرچشمه و اصلا خبری از پرسپولیس و استقلال نبود. 2-یک مثل معروف هست که میگه زخم شمشیر خوب میشه اما زخم زبون خوب نمیشه!!!!!!!!!!! توی این چند وقت از (برخی) از هم استانیهایم و هم قومی هایم در درود زخم زبونها و توهین ها و مسخره هایی رو شنیدم و تحمل کردم که راستشو بخوایید دیگه نمیخوام بشنوم.دیگه بسه .تا حالا هر چی گفته شده به کنار اما دیگه نمیخوام بشنوم. برای خودم هم متاسفم که چقدر وقت و هزینه ام رو گذاشتم واسه اتحاد قوم لر در تمام ایران غافل از اینکه در بیخ گوشمان و در همین لرستان خودمان فعلا اتحاد نداریم.خسته نشدم و به راهم ادامه میدم اما باور کنید دلم شکست از این همه بی مهری نسبت به شهر عزیزم.

3-از این میترسم که خرم اباد موقتا میزبان بازیهای گهر بشه بعداز طرف چند نفر افراد مجهول الهویه که خرم اباد رو به این روز انداخته اند و کاری کرده اند که هم استانیهایمان در درود در مورد ما اینگونه فکر کنن رفتار ناهنجار کوچکی سربزنه که در دریای ناهنجاریهای فوتبال گم باشه ولی برنامه های ورزشی و خبرگذاریها با ذره بین اونو بزرگ کنن و ما شرمنده درودیها بشیم ودشمن هم بشکن بزنه و حالشو ببره و به ریش هممون بخنده و از اب گل الود ماهی بگیره.تلخی این رویداد زمانی بیشتر میشه که خرم ابادیها نقش بسیار کمی در اینگونه وقایع دارند ولی در پایان همه چیز به اسم خرم اباد و خرم ابادی تموم میشه و همه کاسه کوزه ها سر ما شکسته میشه و زخم زبونها و توهینها و مسخره ها و سرکوفتها مال ماست اما مسببش کسی دیگست.بگذریم

4-این که برخی میگن چرا باید ورزشگاه جدید خرم اباد ساخته بشه اما مال درود نه و عکس اون رو هم توی نود پخش کردن و اتحادمون رو به رخ جهانیان کشیدن باید عرض کنم که این طرح هم اکنون 60درصد پیشرفت داره و تصویبش هم مال سال 1370 بوده و توی این 6 ماه نبوده و واسه هاپولی کردن تیم گهر درود عزیز نیست واسه اون داره ساخته میشه که چند سال دیگه قضیه ای پیش نیاد و بازم واسه نبود امکانات ابرومون بره.طرح بازسازی ورزشگاه چهل ساله خرم اباد هم 6 ماه پیش از صعود گهر عزیز توسط گروه مهندسی اقای خدامی شهردار سابق خرم اباد اغاز شده بود.به جای اینکه از این طرح ها استقبال کنید میگید چون درود نداره خرم اباد هم نباید داشته باشه!!!!!!خدا وکیلی توی قرن 21 این چه تفکریه؟!؟!؟!؟!چتون شده؟!؟!؟!؟گناه کیه که شهرداری درود و نماینده درود ورزشگاه تختی درود رو اماده نمیکنند؟؟؟؟؟؟

چرا با دیدن یک وبلاگ(گهر خرم اباد) کلی به خرم ابادیها بد بین میشید و توهین میکنید و عقایدتون سریع عوض میشه اما با حمایت خبرنگاران ورزشی نویس خرم ابادو هنرمندان خرم اباد و ورزشکاران خرم اباد و هفته نامه اقتصاد لرستان و روزنامه افتاب لرستان و دیگر مطبوعات لرستان و حضور هواداران خرم ابادی طرفدار گهر در ورزشگاههای کرج و تهران خوشحال و خوشبین نمیشید!؟!؟!؟!؟!

راستی اگه اینجوریه پس توصیه میکنم یه سر به وبلاگ گهر بروجرد هم بزنید!!!!!!!!!!!!!اصلا از کجا معلوم چند نفر عمدا و واسه شکر اب کردن روابط ما این کار هارو نکردن؟؟؟؟؟؟؟من خواهش میکنم بیایید بیشتر فکر کنیم.

اما درودی های عزیز از شما انتظار دارم که :

1-حداقل به گونه ای فکر کنید و تصمیم بگیرید که اگه چند سال دیگه به یاد این روزا افتادید عرق شرم روی پیشونیتون نرقصه.این تیمها میان و میرن مهم اون رفتاریه که ما از خودمون توی ذهن ها به جا میذاریم و با این کارها و این حرفها خرم اباد و کوهدشت و الیگودرز و ازنا(اشاره به واکنش هایی که در برابر گهر ازنا گرفته شده)و .......از خودتون نرنجونید.

2-به حرفهای بیهوده یک عده نادان و عوام و رفتارهای تنگ نظرانه مسولین اهمییت ندین.مسولین درگیر لج و لجبازیهای خودشون هستن.

3-خواهش میکنم که درودی های عزیز خدا وکیلی همت کنید و پیگیر بشید و از شهرداری بخوایید هر چه زودتر ورزشگاه درود رو اماده کنن2 هفته تعطیله چند هفته دیگه هم روش صبر کنید تا ورزشگاه درود رو اماده کنن و تیم رو هم یه راست ببرید درود تا این قایله هرچه زودتر تموم بشه و بیشتر از این پرده عدم اتحاد لرستان کنار زده نشه و این پروژه اتحاد قوم لر رو هم بزارید واسه یه وقت دیگه و اون رو تبدیل کنیم به یک پروسه و بذاریم یواش یواش جا بیفته و با ازمون و خطا این مهم بدست بیاد نه یک شبه(هرچه زود براید    دیر نپاید) مانند اذری زبانها که دست کم 10 سال تمرین اتحاد کردند.

پس درودی های عزیز و هم استانیهای خوبم هر چه سریعتر تمومش کنید و گهر سالار را به درود ببرید و سعی کنید مسولان شهرداری درود رو مجبور کنید که ورزشگاه رو اماده کنن و کمتر به این و اون فحش و طعنه بدید.اخه تقصیر کیه که زمینهای شهرداری فروش نمیره تا ورزشگاه رو بسازن؟تقصیر کیه که شهرداری تیمداری بلد نیست؟تیم رو به درود ببرید و اصلا اگه نیومد درود نذارید بیاد خرم اباد وهمون کرج بمونه بهتره تا بیاد خرم اباد اونوقت شما میمونید و دنیا دنیا پشیمانی و ما هم برادران شما خواهیم ماند و تا قیام قیامت دوستتان خواهیم داشت

4-نکته ی دیگر اینکه جمعیت خرم اباد به دلیل افزایش مهاجرت در 10 – 15 سال گذشته ترکیبی است از تمام استان و حتی اذری زبانهای زیادی هم در ان وجود دارن پس خوبی ها و بدی های ان مربوط به تمام استان است.

اینکه شما از صدا و سیمای استان ناراحتید حرف دل ما هم هست اما چقدر از هویت پرسنل ان اطلاع دارید؟مدیر کل این سازمان اقای کمری اهل کجاست و ......؟هیچ میدانید استان لرستان 220 سال است که استاندار و والی بومی ندارد و هزاران سوال دیگر که من دارم و جایش در این مقال نیست.

پس خواهش میکنم در مورد خرم اباد اینگونه فکر نکنید و اینگونه سخن نرانید.

خرم اباد بد شانس ترین و مظلوم ترین شهر ایران است.

 در پایان لازمه که بگم لرستان و خرم اباد و کوهدشت و بروجرد و درود و پلدختر و ازنا و الیگودرز و الشتر و نوراباد و ......... و گهر رو تا همیشه دوست خواهم داشت و میدونم که این حرف تمام درودی ها نیست و من هم به حساب همه ی درودی ها نمیذارم.

http://www.simashki.blogfa.com/post-62.aspx

 

 

 


گهر دورود قربانی دعوای مدیر ورزش و جوانان و شهردار دورود!

مهدی محرابی از دورود: برای مردم دورود و استان لرستان و همچنین رسانه های سراسری محرز شد که مشکلات تیم گهر به خاطر همین اختلاف نظرها و بی تدبیری ها و جنگ های سیاسی مقامات سیاسی دورود و لرستان است که این تیم را آواره کرج کرده نه مشکلات و سوتفاهمات پیش آمده نزد مردم دورود و لرستان.

درابتدای فصل قرار بر این بود که هم ورزشگاه تختی دورود برای برگزاری بازیهای گهر دورود لرستان مورد بازسازی قرار گیرد ولی پس از بازدید مسئولین فدراسیون فوتبال از این ورزشگاه مشخص شد که بازسازی این ورزش باید بسیار بنیادی انجام شود به طوری که شاید بیش از 3 ماه وقت ببرد.در این بین استاندار لرستان پیشنهاد کرد که هر کدام از ورزشگاه های استان که آماده کردن آن آسان تر و کم هزینه تر است را انتخاب کرده تا این ورشگاه به طور موقت در اختیار تیم گهر دورود لرستان برای برگزاری بازیهای خانگی قرار گیرد تا ورزشگاه تختی دورود شرایط برگزاری مسابقات را پیدا کند.

در این بین ورزشگاه تختی خرم آباد که به نظر آماده کردن آن به نظر زیاد زمان و هزینه بر نبود پیشنهاد شد و قرار بر این شد که این ورزشگاه برای برگزاری موقت بازی های گهر تا آماده شدن ورزشگاه تختی دورود آماده شود. بعد از مدتی صحبت هایی به گوش رسید مبنی بر اینکه مردم دورود راضی نیستند تیم گهر به خرم آباد برود! این اظهارنظر کمی تعجب برانگیز بود و به سبب آن استانداری اعلام کرد که آماده سازی ورزشگاه خرم آباد دست کشیده اند و منتظر آماده سازی ورزشگاه تختی دورود می مانند.

روزها گذشت و ولی روند تکمیل ورزشگاه تختی دورود با کندی پیش می رفت تا جایی که شهردار دورود رسماً اعلام کرد که مشکلات مالی باعث دیر حاضر شدن ورزشگاه شده است و درخواست کمک از استانداری نمود، استانداری هم قول های مساعدی برای برخی قسمت های استادیوم از قبیل نصب اسکوربرد، فنس ها، دوربین های مداربسته، نورافکن ها و برخی دیگر از قسمت های ورزشگاه را به شهرداری دورود داد ولی متاسفانه باز شهرداری توان مالی ادامه کار را نداشت و از طرفی بازیکنان و مربیان تیم گهر هم چک هایشان برگشت خورد.

پس از این مشکلات دوباره زمزمه تکمیل ورزشگاه خرم آباد برای برگزاری موقت بازی ها گهر دورود لرستان به روی زبان افتاد، همچنین آقای نیکوخصال اعلام کرد که علیرغم موافقت بسیاری از مسئولین شهر و شهرستان دورود برای برگزاری موقت بازی های گهر در خرم آباد، عده ای از مقامات سیاسی شهرستان اجازه این کار را نمی دهند! دراین بین آقای دالوند شهرداردورود اعلام کرد که مردم مخالف برگزاری بازی های گهر در خرم آباد هستند! حالا آقای دالوند به چه طریقی این نظرسنجی را انجام دادند خدا می داند!

بعد از این اظهار نظر بود که بیشتر برای مردم دورود و استان لرستان و همچنین رسانه های سراسری محرز شد که مشکلات تیم گهر به خاطر همین اختلاف نظرها و بی تدبیری ها و جنگ های سیاسی مقامات سیاسی دورود و لرستان است که این تیم را آواره کرج کرده نه مشکلات و سوتفاهمات پیش آمده نزد مردم دورود و لرستان.

____________________________________

نه ما که همه مسوولان استان فهمیده‌اند که آتش این اختلافات از گور چه کسی بلند می‌شود. استاندار نیز به همین شخص تذکر داده که در صورت کم‌کاری برخورد قانونی با وی خواهد شد که حتی ممکن است به بازداشت شدن این فرد دروغگو بیانجامد!

 

 

ساسان عسکری‌عالم: فقط دوست داشتم صحبتهای دوستمون میثم رو بدم، اومده بودم که بگم رضا جان برای آخرین بار جواب امثال دوستمون میثم و سایرین رو مفصل نوشتم که این نظر خنده دار رو دیدم! 1.آقای دکتر عباسی کلا چند ساعت خرم آباد نبوده و در ضمن مگر یک میلیارد و دویست میلیون تومن از محل وزارت خانه ی تحت امر آقای عباسی که سازمان ورزش و جوانان لرستان بوده برای ورزشگاه دورود داده نشده؟؟پس این حرفهای پوچ جیه؟ 2.غیر از این بود که انواع و اقسام نشستها رو پارسال برای لیگ 1 داشتن و از وقتی صعود کردن دم به دیقه جام افلاک به این تیم میپردازه و دارتاک و داتیس هیچ؟! 3.آقای بهاروند هرچه تلاش کردند که این تیم توی استان بمونه نذاشتند این حرفهای من در آوردی رو از کجا می آرید؟ایشون وقتی تلاشهاشون بی ثمر موند گفتن حالا برید کرج بازی رو ببینید و حالشم ببرید! 4.پسر آقای بهاروند کدومه که نمیبینیمش؟!اصلا مگه این تیم بازیکن لرستانی داره؟خرم آبادی هیچ! 5شما اصلا شبکه افلاک رو نگاه میکنید؟!به غیر از بازی با نفت آبادان اونم به خاطر مشکلات اجلاس سران کدوم بازی پخش نشده؟ 6.ما نگفتیم تیم بیاد خرم آباد کو؟کجاست؟ما که داریم حرف شما رو میزینم!

6.مسئولین استان جز اینکه نذاشتند تیم بره ارومیه؛جز اینکه به جای پرداخت شش میلیارد برای خرید امتیاز تیم از قوه ی قضاییه این تیم رو مجانی براتون حفظ کردن و بودجه برای بازسازی تختی دورود اختصاص دادن چیکار باید میکردن؟!فراموش نکنیم که اینها هم اگر انجام دادن وظیفه شون بوده نه چیز دیگه! 7.به خدا دم به دقیقه نوشتیم تیم دورود بمونه!اما الان مگه دوروده که شما میگید دورود بمونه؟!مگه الان میرید دورود تیم رو تشویق میکنید؟!مگه نرفته کرج؟!همین که خرم آباد نیومد شما راضی شدید؟!حرف ما اون زمان این بود که تا دورود آماده میشه به دیده ی منت تیم گهر بیاد خرم آباد!اما بعضی رفتارها ما رو از گفته هامون پشیمون کرده!!! 8.ایشالا داتیس و دارتاک صعود میکنن و افتخار میشن!

 

 

امیرحسین از دورود: برنامه بعدی استان حمایت از تیمهای داتیس و دارتاک باشه تا انشالله سال آینده هر دو تیم به لیگ یک صعود کنن تو این زمان هم کار آماده سازی ورزشگاه خرم اباد رو انجام بدیم برنامه سال بعدمون صعود یکی از تیمها به لیگ برتر باشه.و تلاشمونو بیشتر کنیم برای سایر شهرهامونم زیرساختهای ورزشی و...رو آماده کنیم به قول نماینده شهر دورود اقای قائدرحمت باید این دوره سه برابر دوره های قبل کار کنیم تا عقب افتادگیهارو جبران کنیم به خدا همه این کارها شدنی اگه خودمون بخواییم وبا هم همدل و متحد باشیم مگر ما از گیلان چی کم داریم که اونا دو تیم لیگ برتری دارن.

امروز اقای نیکوخصال دورود تشریف داشتن و همراه با نماینده دورود اقای قائدرحمت بعد از بازدید ورزشگاه دورود و طرحهای آینده و شنیدن نظرات مردم دورود تصمیم گرفتند دیگه کسی برای تیم حاشیه سازی نکنه وحرف از بردن تیم نزنه و همه با هم هرچه سریعتر ورزشگاه دورود رو اماده کنن.

ما هم همین جا از همه دلسوزان واقعی خواهشمندیم فقط حمایت همه جانبه از تیم گهر دورود لرستان داشته باشن و اجازه حاشیه سازی به کسی ندن وبا اون عده تماشاگرنما که با آبروی همه بازی میکن و شعار اخر بازی جنگه میدن به شدت برخورد کنن که به نظرمن عده کمی هستن و هم اونایین که الان میگن ما دیگه طرفدار گهر نیستیم و طرفدار پرسپولیسیم من هم به همشون میگم ما با داشتن شما دیگه به دشمن احتیاج نداریم و اگر نفوذ اقای حیدرپور نبود به خاطر نادانی شما تا الان کسر امتیاز هم میشدیم.

 

 

بهزاد از تهران: سلام اقای جایدری . از قول ما هم به مسئولا بگو نذارن گهر بیاد خرم اباد و راهشون ندن . بازی با پرسپولیس در تهران توی جایگاه ویژه ورزشگاه ازادی بودیم. بعد از زدن گل مساوی شهردار دورود مثل یک بچه 5 ساله پرید به فنسهای سمت تماشاگران پرسپولیس و داد و فریاد میکرد و هو میکشید . خبرنگارها پرسیدن این کیه توی جایگاه ویژه ؟ وقتی فهمیدن شهردار دوروده کلی بهمون خندیدن

 

 


میثم بچه دورود ساکن اصفهان: اقای جایدری عزیز چند تا سوال؟ لطفا جواب بدید: 1-چرا وقتی که اقای دکتر عباسی اومد خرم اباد نذاشتن بیاد ورزشگاه دورود رو ببینه؟ 2-چرا وقتی تسم لیگ یک بود شبکه افلاک کوچکترین حمایت رو اذ تیم نکرد بجز یک یازی هیچ بازی دیگری نمایش نداد 3-چرا اقای بهاروند به دورودی ها توحین کردن و گفتن تیم بره اندیمشک 4 -چرا وحید همراز رو از تیم اخراج و یسر اقای بهاروند جانشینش کردن 5-چرا شبکه افلاک بجای بازی گهر سریال نمایش میده 6 -به چه دلیلی تیم باید بیاد خرم اباد وقتی لیگ یک بود که مسعولین مرکز استان هیچگونه حمایتی از تیم نکردن تیم با اتوبوس شهرداری رفت تا تبریز 7- چرا نمیخواید تیم تو دورود بمونه بابا بخدا ما جون کندیم تیم اومد لیگ برتر8-.....  شما هم تیم دارتاک وداتیسو حمایت کنبد بخدا میان بالا هممون کمک کنیم ورزشگاه دورود اماده بشه بخداتو این 4سال از اصفهان اومدم دورود لیگ 1بودیم تیمو تشویق کردم مرسی

 

بهرام بیرانوند از قم: یه سوال از دورودی ها. به نظر شما به عنوان مثال تیم تراکتور سازی اگه استادیوم تبریز شرایط میزبانی رو نداشت آیا مردم تبریز نمیذاشتن بازیای تیمشون تو یکی دیگه از شهرای استانشون انجام بشه؟؟به نظر شما اونا راضی میشدن بازی تو شهرای آذربایجان باشه یا تهران و کرج؟؟البته اینو میدونم دورود از اون شهرای هفت بیجاره ک یه دست دورودی نیستن برعکس بقیه شهرای استانن..پس غیرت لریشون خیلی کمتره... خرم آبادیا و بقیه مردم استان به دارتاک و داتیسشان مینازند... چون همه ی بازیکناشون از بچه های همین استانن.. چون با اینکه هیچ امکاناتی ندارند مثل شما نمی نالند..م ا تعصب این هارو میکشیم نه یک تیم اصالتا رشتی که اسم گهر رو غصب کرده... ما نمی خوایم گهر خرم آباد بیاد... حیف ما که تا کرج و تهران واسه تشویق شما اومدیم... ما لرا چشم و رو داریم نمک نمیخوریم و نمکدان بشکنیم.. ولی شماها....متاسفم

 

 

 

نورالحسینی از خرم آباد: باسلام خدمت جناب آقای جایدری صدای رسای فوتبال لرستان اول میخواستم به آقای امیر حسین از دورود عرض کنم ببینم چراخودشون رو از استان جدا میدونند آقای بیرانوند از خرم آباد از که جمع ما استفاده کرده یعنی استاندار ما یعنی کل استان ایشون که نگفته استاندار من یاخرم آبادکه شما ایشون رو نژادپرست میدونید.

دوم فکر کنم این هم استانیهای عزیز ما مسئولین شهرستان دورود ک

/ 39 نظر / 300 بازدید
نمایش نظرات قبلی
کیانوش بیرانوند

من یک لرستانیم من یک خرم ابادیم من یک هوادار گهردرودم موقعی که دوست داشتم گهر موقتا بیاد خرم اباد بازی کنه تا زمانیکه ورزشگاه درود اماده میشه دلایل زیادی واسه این تفکر داشتم که توی این چند وقت بسیاری از دوستان به برخی از انها اشاره کرده اند. اما راستشو بخوایید دیگه دوست ندارم موقتا و حتی واسه یه بازی هم که شده بیاد خرم اباد بازی کنه چون : 1-از این میترسم مثل چند سال گذشته هنگام بازی کوثر خرم اباد و مس سرچشمه یک طرف ورزشگاه طرفدار استقلال باشه و پرچم ابی بیاره و یک طرف ورزشگاه هم طرفدار پرسپولیس باشه و پرچم قرمز بیاره(واقعیت رو میگم.کسی ناراحت نشه)در صورتی که بازی کوثر خرم اباد بود با مس سرچشمه و اصلا خبری از پرسپولیس و استقلال نبود. 2-یک مثل معروف هست که میگه زخم شمشیر خوب میشه اما زخم زبون خوب نمیشه!!!!!!!!!!! توی این چند وقت از (برخی) از هم استانیهایم و هم قومی هایم در درود زخم زبونها و توهین ها و مسخره هایی رو شنیدم و تحمل کردم که راستشو بخوایید دیگه نمیخوام بشنوم.دیگه بسه .تا حالا هر چی گفته شده به کنار اما دیگه نمیخوام بشنوم. برای خودم هم متاسفم که

رضا طولابی

رضا جان خواهشا دیگه این بحث رو ببند تمام حرف ها زده شد و قضاوت با کسانی که فوتبال و ورزش رو می فهمند - قرار نیست برای اثبات حرف منطقی ما خودمونو به در و دیوار بکوبیم حتما اینو شنیدی که میگن : سخت ترین کار دنیا متقاعد کردن یک احمق است - پس دیگه نه توضیح بده نه حرفی بزن - توی این کامنت ها اینقدر حرف غیرکارشناسی و غیرآگاهانه خوندم که متاسف شدم برای بعضی ها - البته چند تا از دوستان و هم استانی هامون خیلی دقیق و ظریف نظرات خودشونو بیان کردن که لذت بردم - آقایون مسوول تیم اگر عرضه دارن استادیوم رو آماده کنند -

رضا طولابی

اگر کسی در حد و اندازه ی های یک پست نباشد و آن پست را قبول کند به مردم خیانت کرده است - آقای شهردار شما که می گی : مگر گهر نتیجه گرفته که بازیکنان پول بگیرن معلومه که هیچ بویی از ورزش نبردی - این چه طرز اظهار نظره ؟؟!! آقایونی که در بازی با پرسپولیس در استادیوم آزادی اونقدر ضایع بازی درآوردن که همکارای خبرنگار ما هنوز هم ماها رو مسخره میکنن - وقتی همکارای خبرنگارم از تهران در مورد حرکات شما پس از گل تساوی گهر حرف می زنند از خنده رودهام درد میگیره البته خنده ی تلخ من از گریه غم انگیزه تره - یا اینکه برای مصاحبه پس از بازی پرسپولیس مسافت طولانی رو با کت و شلوار و در عرض چند ثانیه طی کردید که جلوی دوربین 90 قرار بگیرید - مردم دورود گول سیاه بازی و مظلوم نمایی بعضی ها رو نخورن و مطالبات به حقشونو از آدم هایی که دارن شونه خالی میکنند از زیر بار مسوولیت شون درخواست کنند

امیرحسین از دورود

با سلام به همه طرفدارهای واقعی گهر دورود. ببینید دوستان ما هر چی میگیم انگار شما فقط حرف خودتونو قبول دارید و اصلا نمی خوایید توجه کنید ببینید حرف ما دورودیها چیه که این واقعا جای تاسف داره نمونش من هر چی متن قبلیم رو میخونم جاییش توهین به مردم استان نمیبینم که اقای جایدری میگن توهین کردم و درباره زلزله هم خودم ساکن الغدیرم که اقای دریکوند خرم ابادی به من وام نداد ولی فامیلامون تو خرم اباد وام گرفتن. ببینید دوستان ما لرستانی ها بهتره این سوتفاهمات رو کنار بذاریم وبیایم یکبار هم که شده منطقی با هم صحبت کنیم نظر ما دورودیها اینه که از بودجه استانی بیایم اولویت بندی کنیم اول ورزشگاه دورود رو همه با هم هر چه سریعتر آماده کنیم. برنامه بعدی استان حمایت از تیمهای داتیس و دارتاک باشه تا انشالله سال آینده هر دو تیم به

امیرحسین از دورود

لیگ یک صعود کنن تو این زمان هم کار آماده سازی ورزشگاه خرم اباد رو انجام بدیم برنامه سال بعدمون صعود یکی از تیمها به لیگ برتر باشه.و تلاشمونو بیشتر کنیم برای سایر شهرهامونم زیرساختهای ورزشی و...رو آماده کنیم به قول نماینده شهر دورود اقای قائدرحمت باید این دوره سه برابر دوره های قبل کار کنیم تا عقب افتادگیهارو جبران کنیم به خدا همه این کارها شدنی اگه خودمون بخواییم وبا هم همدل و متحد باشیم مگر ما از گیلان چی کم داریم که اونا دو تیم لیگ برتری دارن. امروز اقای نیکوخصال دورود تشریف داشتن و همراه با نماینده دورود اقای قائدرحمت بعد از بازدید ورزشگاه دورود و طرحهای آینده و شنیدن نظرات مردم دورود تصمیم گرفتند دیگه کسی برای تیم حاشیه سازی نکنه وحرف از بردن تیم نزنه و همه با هم هرچه سریعتر ورزشگاه دورود رو اماده کنن

امیرحسین از دورود

ما هم همین جا از همه دلسوزان واقعی خواهشمندیم فقط حمایت همه جانبه از تیم گهر دورود لرستان داشته باشن و اجازه حاشیه سازی به کسی ندن وبا اون عده تماشاگرنما که با آبروی همه بازی میکن و شعار اخر بازی جنگه میدن به شدت برخورد کنن که به نظرمن عده کمی هستن و هم اونایین که الان میگن ما دیگه طرفدار گهر نیستیم و طرفدار پرسپولیسیم من هم به همشون میگم ما با داشتن شما دیگه به دشمن احتیاج نداریم و اگر نفوذ اقای حیدرپور نبود به خاطر نادانی شما تا الان کسر امتیاز هم میشدیم.خواهشا نظر منو کامل ثبت کنید خواهشا دوستان نظر بدن

میلاد فاضلی

شما لطف دارید.

امیرحسین از دورود

اقای جایدری تو مرد نیستی که کامنتهای منو کامل نمیذاری و سانسورش میکنی من که توهینی نکرده بودم.واسه همین اخلاقاتونه همه ازتون متنفرند جونتون داره درمیاد که نمیذاریم تیم بیاد خرم اباد.شما لیاقت ندارید

اکبر

میگویند که خرم آباد همه چیز را برای خودش میخواهد بودجه های کلان فقط برای خرم آباد است و بعد میگویند که خرم آباد یک استادیوم درست حسابی ندارد. از حرف زدنشان هر کسی پی میبرد که خیلی کم سن وسال هستند. وقتی اطلاع از چیزی ندارید خودتون رو نخود هر آش نکنید. چندین ماه قبل از صعود گهر به لیگ برتر استادیوم تختی خرم آباد تصویب شد که عملیات بازسازی و اضافه کردن یک درمانگاه مجهز به استادیوم آغاز شود به طوری که یک ماه ونیم قبل از روز صعود گهر استادیوم خرم آباد با 12 ساعت کاری در حال بازسازی بود و تمامی صندلی های ضلع شرقی و شمالی استادیوم زده شده بود گهر نه تنها با عث سودی برای مردمان لر ایران نداشت بلکه باعث اختلافات زیادی هم شد و نه تنها هیچ سودی برای خرم آباد نداشت بلکه عملیات بازسازی استادیوم تختی خرم آباد هم کاملا متوقف شد و بودجه آن کاملا خرج استادیوم دورود شد شما چه میگویید!!! بودجه استادیوم جوانان خرم آباد را که بردید خرج استادیوم خودتون کردید باز دوقورتونیمتون هم باقیه !!!!! حالا اگر خرم آباد بودجه استادیوم دورود رو میبرد شما مسئله رو تا دادستانی و شکایت بازی میبردید شهرداری دورود هم که عرضه بازسازی ورزشگاه رو

مجید از خرم آباد

سلام دوستان و هم استانیهای عزیزمن خیلی خوشحال بودم که یک تیم لیگ برتری در استان ما هست وبه آن افتخار میکردم از همان روز اول دوست داشتم هر جوری شده ازاین تیم حمایت کنم ولی حالا میبینم که از همه طرف به خاطر این تیم داریم هم دیگه رو درباره تمام مسائل ومشکلاتی که بوده وهست تخریب مکنیم عزیزان شرایط در دورود مهیا نبود ولی میشد که برای چند بازی در استان خودمان عابرومندانه تیم داری کنیم ولی با این اختلاف نظراتی که پیش آمده دیگه صلاح نیست که توی خرم آباد بازی برگزار بشه وامید میره که ورزشگاه شهرتون سریعتر آماده بشه واین عابروریزی که این چندماهه توسط برخی درست شده تموم بشه. با تشکر از آقای جایدری