برد داتیس برابر خدمات عمران کیش و یک گام تا لیگ دو

تیم فوتبال داتیس لرستان با شکست خدمات عمران کیش، گام محکمی برای صعود به لیگ دسته دوم باشگاه‌های کشور برداشت.

به گزارش ایسنا، در ادامه رقابت‌های لیگ دسته سوم فوتبال باشگاه‌های کشور و از هفته نهم مرحله دوم، تیم داتیس لرستان در روزی که دو هزار تماشاگر خرم‌آبادی با تشویق‌های خود بازیکنان را روحیه دو چندان می‌دادند، توانست در ورزشگاه تختی خرم‌آباد تیم مدعی خدمات عمران کیش را باشکست بدرقه کند.

در این دیدار که به قضاوت علی سیدعلی برگزار شد تیم داتیس با تک گل دقیقه 49 یاسر حسنوند توانست تیم کیش را شکست و گام محکمی برای صعود به لیگ دسته دوم بردارد. همچنین مهاجمان داتیس لرستان موقعیت‌های متعددی را از دست دادند و تنها یک توپ از خط دروازه کیش گذشت.

در دقیقه 93 این دیدار داور بازی یک پنالتی به نفع تیم کیش گرفت که  ضربه سامان موسوی با درخشش احسان کرامت‌فر دروازه‌بان داتیس مهار شد.

از نکات حاشیه‌ای این بازی درگیری حسین رازافشار، ناظر بازی با رئیس هیأت فوتبال استان لرستان و خبرنگاران بود که این امر اعتراض شدید اصحاب رسانه را به همراه داشت.

نکته قابل توجه دیگر این بازی حساس، برپایی جشن زودهنگام صعود داتیس توسط تماشاگران بود که پس از دو سال با فوتبال استان آشتی کرده بودند. داتیس لرستان با این پیروزی که در واقع حکم 6 امتیاز را داشت، 16 امتیازی شد و در گروه  خود به دلیل تفاضل کمتر پس از گروه ملی حفاری در رده دوم قرار گرفت.

لازم به ذکر است تیم داتیس لرستان در هفته پایانی این رقابت‌ها روز سه‌شنبه هفنه آینده در کرمان به مصاف شهرداری زرند تیم پنجم جدول این گروه خواهد رفت که در صورت کسب تنها یک امتیاز به صورت مستقیم به لیگ دسته دوم صعود خواهد کرد.

سایر نتایج:

شهرداری زرند 6 پالایش گاز ایلام 2

آلومینیوم‌نوین هرمزگان 3 ملی حفاری اهواز 2

***

جوکار در مسابقات گرامی‌داشت آزادسازی خرمشهر

فرزین کشوری: اولین دوره رقابت‌های اسنوکر بانوان گرامی‌داشت آزادسازی خرمشهر در پایگاه قهرمانی ورزشگاه آزادی تهران از 4 تا 7 خرداد برگزار می‌شود.

ساناز جوکار تنها نماینده استان لرستان در این مسابقات خواهد بود. 

 

***

هیأت رزمی و کیک‌بوکسینگ لرستان برای دومین سال پیاپی رتبه برتر کشور را کسب کرد. این موفقیت بزرگ را به تمامی رزمی‌کاران استان تبریک عرض می‌نمایم.

رده

تیم

بازی

برد

مساوی

باخت

زده

خورده

امتیاز

1

ملی‌حفاری‌اهواز

9

4

4

1

14

11

16

2

داتیس‌خرم‌آباد

9

4

4

1

11

8

16

3

عمران‌کیش

9

3

4

2

15

11

13

4

آلومینیوم‌هرمزگان

9

4

1

4

15

14

13

5

شهرداری‌زرن

/ 2 نظر / 188 بازدید
صباحی

سلام آقارضا ف ممنون از اینکه اطلاع زسانی میکنید و بامید سرافرازی و موفقیت و صعود فوتبال استان به رده های بالاتر