ناصر میرزایی 18 خرداد 1390

رئیس بیمارستان تأمین اجتماعی خرم‌آباد:

ناصر میرزایی در قلب لرستانی‌ها جای دارد

رضا جایدری: رئیس بیمارستان تأمین اجتماعی لرستان گفت: کادر مجرب درمانی این بیمارستان برای پرستاری از ناصر میرزایی پیشکسوت فوتبال لرستان بسیج شده‌اند.

دکتر حسین جواهری در جمع گروهی از مسؤولین فوتبال استان و بازیکنان لیگ‌ برتری این خطه اظهار داشت: متأسفانه وضعیت تومور استاد میرزایی به شکلی بود که در نیم‌کره سالم مغز ایشان رشد کرد، لذا کار درمان به توجه به گذشت زمان دشوار شده است.

وی ادامه داد: ظرف مدت بستری شدن ایشان، با وجودی که بیمارستان محدودیت‌هایی برای مراجعین و ملاقات‌کنندگان دارد اما به دلیل محبوبیت آقای میرزایی و این که ایشان در قلب لرستانی‌ها جای دارند، پرسنل بیمارستان در حد امکان با مراجعین و عیادت کنندگان همکاری نموده‌اند.

پس از پایان این نشست، اعضای گروه به اتفاق به بخش ICU بیمارستان تأمین اجتماعی خرم‌آباد رفتند و از ناصر میرزایی عیادت به عمل آوردند.

به گفته مسؤولین بخش، حال استاد میرزایی در اکثر زمان شبانه‌روز مساعد نیست و گه‌گاه اندکی بهبود می‌یابد. درجه هوشیاری وی بین 7 تا 9 از 15 درجه متغییر است.

جالب این جاست که به هنگان عیادت شاگردان مطرحش هم‌چون ابراهیم میرزاپور، بیژن کوشکی و مهرداد خادمی، گوشه‌ی چشمان استاد میرزایی برای لحظاتی گشوده شد و زمانی که بیژن کوشکی از وی پرسش نمود که آیا او را می‌شناسد، استاد با تأیید از طریق تکان دادن آرام سرش نشان داد که هنوز در مبارزه به تومور بدخیم مغزی از پای ننشسته است.

شایان ذکر است که به افتخار استاد میرزایی، ساعت 17 روز پنج‌شنبه 19 خردادماه، تیم‌های منتخب لرستان و خوزستان با بازیکنان نامدار و بلندآوازه‌شان در ورزشگاه تختی خرم‌آباد به مصاف هم خواهند رفت.

به همین منظور، شامگاه چهارشنبه فراز کمالوند سرمربی لرستانی تیم تراکتورسازی تبریز به اتفاق برادرش فرهاد و حسن آذرنیا و جمشید خطیبی به نمایندگی از این باشگاه وارد خرم‌آباد شدند.

دکتر ده‌مرده استاندار لرستان نیز اعلام کرد که روز برگزاری مسابقه به احترام استاد میرزایی در ورزشگاه تختی خرم‌آباد حضور خواهد یافت.

***

میرزایی عمری ناصر فوتبال شهرمان بود، بیاییم برای چند روز  ناصرش باشیم

/ 0 نظر / 96 بازدید