نتایج هفته شانزدهم لیگ دسته دوم

نتایج گروه اول

پالایش گاز ایلام 1  فولاد یزد 0

گل: وحید شمسایى( دقیقه۶۵) از روى نقطه پنالتى

هپکوى اراک ۲  ماشین سازى تبریز ۲

گل ها: حمید مرادى( دقیقه۵۵) و حامد پناهى( دقیقه ۷۶) براى هپکوى اراک و محسن قریشى( دقیقه ۳) و مرتضى حاجى‌زاده(دقیقه ۴+۹۰) براى ماشین سازى

سپید رود رشت ۴ مقاومت تهران 1

گل ها: سهیل حق شناس( دقایق

۳ ۷، ۷۵،) و مهدى عابدى( دقیقه ۳۵) براى سپید رود رشت و فرشید خزایى(دقیقه ۱۰)

آریا سپاهان قم ۲  گلچین رباط کریم 1

گل ها: على اخلاص( دقیقه ۸۰) از روى نقطه پنالتى براى رباط کریم

نتایج گروه دوم

پرسپولیس بجنورد 0  شهردارى یاسوج ۲

گل ها: مصطفى چراغى(دقیقه ۵۰) و خسرو پیروزان (دقیقه ۶۵)

شهردارى لنگرود 0  نفت اهواز 0

پرسپولیس زاهدان 0  نیروى زمینى تهران 1

گل: رامبد عالىخانى (دقیقه ۹۰ از روى نقطه پنالتى)

نوژن مازندران ۳ صنعت نفت و گاز گچساران 0

گل ها: مجتبى بابک(دقیقه ۴۰ از روى نقطه پنالتى و دقیقه ۸۷) و امیر توکلى(دقیقه ۷۵)

نتایج گروه سوم

استقلال قزوین 1 شهردارى ماهشهر 1

گل ها: بهرام رضالو (دقیقه ۱۵) براى استقلال قزوین و محسن عباسپور (دقیقه ۳۸) براى شهردارى ماهشهر

صنعت گاز سرخس 0 صنعت نفت نوین آبادان 0

پرسپولیس برازجان 0 هماى تهران 0

سایپاى شمال 1 داماش تهران 0

گل: اصغر رامشگر (دقیقه ۸۱ از روز نقطه پنالتى)

نتایج گروه چهارم

شهداى ورزشکار خراسان جنوبى ۲ شهردارى زنجان ۴

گل ها: امیر پیاده (دقیقه ۳۰) و احمد کیا

( دقیقه ۳۸) براى شهداى ورزشکار خراسان جنوبى و مرتضى حیدرى (دقیقه ۶۲) و وحید اسحاقى( دقیقه ۷۲) و یونس گوهرى

(دقیقه ۸۵) و پیمان حیدرى( دقیقه ۲+۹۰) براى شهردارى زنجان

شهردارى انزلى ۲ هیات چهار محال و بختیارى 1

گل ها: محسن رحیمى مقدم (دقیقه ۱۰) و رضا محمد جانى(دقیقه ۲۱) براى شهردارى انزلى و خلیل امیدى (دقیقه ۷۳) از روى نقطه پنالتى براى هیات چهارمحال

خیبر بوژان لرستان 0 استقلال جنوب تهران 1

گل: مصطفى بیات (دقیقه 91)

مقاومت مازندران 1  آرمین تهران 0

گل: اسماعیل صمدى (دقیقه ۲۵)

 

برنامه دیدارهاى هفته هفدهم مسابقات لیگ دسته دوم

شنبه ۱۵/۱۲/۸۸ ساعت۳۰/۱۴

گروه اول

ذوب آهن اردبیل- هپکوى اراک (ورزشگاه تختى اردبیل)

مقاومت تهران- پالایش گاز ایلام (ورزشگاه میلاد نور تهران)

ماشین سازى تبریز- آریا سپاهان قم (ورزشگاه تختى تبریز)

گلچین رباط کریم - سپیدرود رشت (ورزشگاه شهید درخشان ۲ رباط کریم)

گروه دوم

پرسپولیس گناوه- شهردارى لنگرود (ورزشگاه شهید سراجى گناوه)

نیروى زمینى تهران- پرسپولیس بجنورد (ورزشگاه پادگان جى تهران)

نفت اهواز- نوژن مازندران (ورزشگاه اختصاصى نفت اهواز)

صنعت نفت و گاز گچساران- پرسپولیس زاهدان (ورزشگاه تختى گچساران)

گروه سوم

صنعت آرد گلستان- صنعت گاز سرخس (ورزشگاه لشگر

۳۰ گرگان)

هماى تهران- استقلال قزوین (ورزشگاه اختصاصى هماى تهران)

صنعت نفت نوین آبادان- سایپاى شمال (ورزشگاه تختى آبادان)

داماش تهران- پرسپولیس برازجان (ورزشگاه شهید هرندى تهران)

گره چهارم

شهردارى همدان- شهردارى انزلى (ورزشگاه ملت همدان)

استقلال جنوب - شهداى ورزشکار خراسان جنوبى (ورزشگاه اتکا تهران)

هیأت چهارمحال و بختیارى- مقاومت مازندران (ورزشگاه انقلاب شهرکرد)

آرمین تهران- خیبر بوژان لرستان (ورزشگاه درفشى فر تهران)

گروه یک

 

 تیم

بازی

برد

مساوی

باخت

 زده

 خورده

امتیاز

1

فولاد یزد

15

9

5

1

22

8

32

2

سپیدرود رشت

14

8

1

5

31

14

25

3

مقاومت تهران

14

5

7

2

/ 1 نظر / 16 بازدید
پوریا

سلام آقای جایدری-اصلا فکرش رو نمیکردم افلاک لرستان تو زمین خودش به استقلال جنوب ببازه-چرا؟