فعال شدن سیستم عصبی، موجب تغییراتی امیدوارکننده در وضعیت جسمانی ناصر میرزایی شد

با حضور جمعی از چهره‌های مطرح و شناخته شده فوتبال کشور که برای عیادت از 'ناصر میرزایی' به بیمارستان آمده بودند، ناگهان در یک واکنش غیرعادی سیستم عصبی میرزایی که در چند روز گذشته در حالت کما قرار داشت، به یک‌باره فعال شد که این موجب امر تعجب پزشکان شد. 

به گزارش خبرنگار ایرنا، ناصر میرزایی یکی از بزرگان فوتبال لرستان و ایران اوایل هفته جاری به دلیل وخامت بیماری دوباره در بیمارستان بستری شد و با بروز حالت کما به بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان تامین اجتماعی لرستان انتقال یافت.

 حضور جمعی از شاگردان و فوتباللیست های مطرح کشور برای عیادت وی در بیمارستان، موجب واکنش وی و باز شدن چشمان میرزایی شد.

رئیس بیمارستان تامین اجتماعی خرم‌آباد در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا گفت: با وجود علائم کما در وضعیت جسمی ناصر میرزایی امروز(پنج‌شنبه) پس از حضور دوستان و هواداران میرزایی در بیمارستان سیستم عصبی وی فعال شد و در یک عمل غیر قابل پیش‌بینی وضعت جدیدی در وی نمایان شد.

دکتر 'حسین جواهری' افزود: این وضعیت تا حدی خوشحال کننده بود که حاضرین را امیدوار کرد و به وجد آورد به طوری که میرزایی با چشمان باز با عیادت کنندگان ارتاط برقرار کرد.

وی با تشریح وضعیت قبلی و کنونی ناصر میرزایی گفت: ناصر در 19 فروردین سال 87 دچار عارضه مغزی شده و تا کنون به صورت مقطعی در بیمارستان و منزل بستری بوده است.

رئیس بیمارستان تامین اجتماعی خرم‌آباد اضافه کرد: متاسفانه تومور مغزی ناصر میرزایی از نوع بدخیم است و دارای سرعت رشد بالایی است.

جواهری با بیان این که پرسنل آی سی یو و مجموعه بیمارستان جهت ارائه خدمات پزشکی به میرزایی بیشترین توان خود را صرف کرده و خواهند کرد، گفت: متاسفانه در حال حاضر امکان عمل جراحی وجود ندارد.

سرمربی تیم تراکتور سازی تبریز نیز امروز با حضور در بیمارستان تامین اجتماعی خرم آباد و عیادت از میرزایی در گفت‌وگویی اختصاصی با ایرنا گفت: از عکس‌العمل ناصر میزایی نسبت به دیدن هوادارانش شوکه شدم!

'فراز کمالوند' با اشاره به بازی (دهه پنجاه) ناصر میرزایی در تیم تراکتور سازی تبریز افزود:مردم آذربایجان نسبت به این بزرگمرد مدیون هستند و حضور ما در خرم آباد نشانگر این مطلب است.

وی اضافه کرد: با وجود اینکه سال‌ها ار لرستان دور بوده ام، خودم را یک لرستانی می دانم و افتخارم این است که امروز بر بالین ناصر میرزایی حاضر شده ام.

وی از مردم خواست که برای سلامتی این مرد ارزشمند لرستانی از درگاه خداوند متعال دعا کنند.

فراز کمالوند و برادرش فرهاد، حسن آذر نیا و جمشید خطیبی نمایندگان باشگاه تراکتور سازی تبریز(باشگاه سابق ناصر میرزایی)،حسن حسین بیگی، احمد جاودانه و مسعود میرآقایی از پیشکسوتان فوتبال لرستان امروز از ناصر میزایی عیادت کردند.

روز چهارشنبه نیز عده دیگری از شاگردان میرزایی از جمله ابراهیم میرزاپور و بیژن کوشکی در بخش آی‌سی‌یو به عیادتش رفتند.

 

پخش بازی فوتبال به افتخار میرزایی از شبکه افلاک:

جمعه ٢٠ خرداد تمام بازی، یک‌شنبه 29 خرداد حواشی بازی

تهیه‌کننده برنامه‌های ورزشی شبکه استانی لرستان(افلاک) گفت: با مساعدت مدیر کل صدا و سیمای مرکز لرستان از ساعت 16 روز جمعه بازی تیم‌های لرستان و خوزستان که به افتخار استاد میرزایی برگزار شد، به صورت کامل از این شبکه پخش خواهد شد.

جمید لشنی افزود: حواشی جالب این بازی از جمله‌های گفته‌های بازیکنان دو تیم و مسؤولین و مراسم تجلیل از خانواده استاد میرزایی نیز عصر روز یک‌شنبه 29 خرداد در قالب برنامه نگاهی به ورزش استان از شبکه افلاک پخش می‌شود.

/ 3 نظر / 61 بازدید
محمد رحیمی راد

خوشحالم که وضیعیت اقای میرزایی بهتر شد. انشاالله به برکت ماه رجب شفا پیدا کنه. قرار بود بازی بخش بشه ولی نشد من تا ساعت 4 صبر کردم ولی شبکه افلاک بازی رو بخش نکرد. شما رو لینک کردم. موفق باشید

فرهاد داودوندی

با سلام اقا رضای عزیز ، متاسفانه من هیچوقت خدمت ناصر میرزائی نرسیده ام ! اما مطمئنم که دلش از دست منم منم کردن های الکی در فوتبال لرستان خون است ! تا یک چهره فعال ورزشی داریم بعضی چسبیده های به ورزش استان ، اینقدر برایش مانع درست می کنند تا طرف را جان به لب کنند بعدش که مثل ناصر میرزائی روی تخت بیمارستان افتاد تازه یادشان می افتد که چه مهره های گرانبهائی داشته ایم و قدرش را ندانسته ایم !