نتایج هفته دوازدهم لیگ دسته یک

۱۶ دی  - پنج شنبه

     صنعت ساری0 - 0 فولاد یزد

     گسترش فولاد تبریز1 - 0 پیام مخابرات شیراز

۱۷ دی  - جمعه:

     داماش گیلان 1 - 0 شهرداری بندر عباس

     کاوه تهران 2 - 1 اتکا گرگان

     همیاری اراک 1 - 0 مس رفسنجان

     گل گهر سیرجان 1 - 0 مقاومت سپاسی شیراز

     پیام مشهد 0 - 0 تربیت یزد

     برق شیراز 0 - 0 مس سرچشمه رفسنجان

     داماش لرستان 0 - 0 ابومسلم مشهد

     ماشین سازی تبریز 1 - 0 شهرداری یاسوج

     شیرین فراز کرمانشاه 0 - 1 استقلال اهواز

     نساجی مازندران 3 - 0 سپیدرود رشت

     ایران جوان بوشهر 4 - 0 آلومینیوم هرمزگان

 

برنامه کامل پانزدهمین دوره رقابت‌های فوتبال جام ملت‌های آسیا در قطر

پانزدهمین دوره رقابتهای فوتبال جام ملت‌های آسیا با حضور 16 تیم برتر آسیا از 17 دیماه تا 9 بهمن ماه به میزبانی قطر برگزار می‌شود. برنامه کامل مسابقات فوتبال جام ملت‌های 2011 آسیا:

مرحله گروهی:

جمعه - 17/10/89

* قطر - ازبکستان، ساعت 19:45، ورزشگاه خلیفه (گروه A)

 

شنبه - 18/10/89

* کویت - چین، ساعت 16:45، ورزشگاه الغرافه (گروه A)

 

یکشنبه - 19/10/89

* ژاپن - اردن، ساعت 16:45، ورزشگاه قطراسپورت (گروه B)

عربستان - سوریه، ساعت 19:45، ورزشگاه الریان (گروه B)

 

دوشنبه - 20/10/89

* هند - استرالیا، ساعت 16:45، ورزشگاه السد (گروه C)

* کره جنوبی - بحرین، ساعت 19:45، ورزشگاه الغرافه (گروه C)

 

سه شنبه - 21/10/89

* کره شمالی - امارات، ساعت 16:45، ورزشگاه قطراسپورت (گروه D)

عراق - ایران، ساعت 19:45، ورزشگاه الریان (گروه D)

 

چهارشنبه - 22/10/89

* ازبکستان - کویت، ساعت 16:45،  ورزشگاه الغرافه (گروه A)

* چین - قطر، ساعت 19:45، ورزشگاه خلیفه (گروه A)

 

پنجشنبه - 23/10/89

* اردن - عربستان، 16:45، ورزشگاه الریان (گروه B)

* سوریه - ژاپن، 19:45، ورزشگاه قطراسپورت (گروه B)

 

جمعه - 24/10/89

* استرالیا - کره جنوبی، ساعت 16:45، ورزشگاه الغرافه (گروه C)

* بحرین - هند، ساعت 19:45، ورزشگاه السد (گروه C)

 

شنبه - 25/10/89

* ایران - کره شمالی، ساعت 16:45، ورزشگاه قطراسپورت (گروه D)

* امارات - عراق، ساعت 19:45، ورزشگاه الریان (گروه D)

 

یکشنبه - 26/10/89

* قطر - کویت، ساعت 19:45، ورزشگاه خلیفه (گروه A)

* چین - ازبکستان، ساعت 19:45، ورزشگاه الغرافه (گروه A)

 

دوشنبه - 27/10/89

* عربستان - ژاپن، ساعت 16:45، ورزشگاه الریان (گروه B)

* اردن - سوریه، ساعت 16:45، ورزشگاه قطراسپورت (گروه B)

 

سه شنبه - 28/10/89

* کره جنوبی - هند، ساعت 16:45، ورزشگاه السد (گروه C)

* استرالیا - بحرین، ساعت 16:45، ورزشگاه الغرافه (گروه C)

 

چهارشنبه - 29/10/89

* عراق - کره شمالی، ساعت 16:45، ورزشگاه الریان (گروه D)

* امارات - ایران، ساعت 16:45، ورزشگاه قطراسپورت (گروه D)

 

مرحله یک چهارم نهایی:

جمعه - 1/11/89

بازی شماره 1: تیم اول گروه A - تیم دوم گروه B، ساعت 20:05، ورزشگاه خلیفه

بازی شماره 2: تیم اول گروه B - تیم دوم گروه A، ساعت 17:05، ورزشگاه الغرافه

 

شنبه - 2/11/89

بازی شماره 3: تیم اول گروه C - تیم دوم گروه D، ساعت 17:05، ورزشگاه السد

بازی شماره 4: تیم اول گروه D

/ 0 نظر / 7 بازدید