نتایج هفته پنجم مرحله دوم لیگ دسته سوم

 بهزیستی همدان٢ چوکا تالش٢

شاهین تهران ١ داتیس لرستان١

 

بازی معوقه از هفته هجدهم لیگ یک

آیت‌الله‌زاده  کاربلد است

گسترش فولاد تبریز ۳ کوثر لرستان ۳

گل‌ها: رسول خطیبى(۳۷ و ۵۶ نقطه پنالتى) و مرتضى قربان‌پور(۸۴)براى گسترش‌فولاد و رسول ستارپور(۳۲) و فرزاد محمدى(۴۴ و ۷۰) برای کوثر

داور: محمدحسین کاظمیان، کمک‌ها: حیدر سلیمانى و مختار مهدوى

اخطار: على انصاریان(گسترش فولاد) و پیمان شاملو، رسول ستارپور و مسلم محمدزاده(کوثر)

ورزشگاه یادگار امام تبریز، تماشاگر: حدود ۲ هزار نفر

گسترش فولاد: محمدرضا مکارشرق، على انصاریان، مثیم حسینى، مرتضى قربان‌پور، احد شعبانى( ماکان دمبله72)، عباس آقایى، امید نظامى‌پور، روح‌الله عبداللهى، حمیدرضا دیوسالار(سیلاس سیتوس46)، محسن دلیر(ناصر آذرکیوان50) و رسول خطیبى، سرمربى: فرهاد کاظمى

کوثر: پیمان شاملو، مرتضى فلاحتى، دومینک اوکاتا، خالد شفیعى، محسن سلطانى، فرزاد حمیدى، اصغر فریادخواه(مهدى اشرفى69)، رسول ستارپور، مهرداد خادمى(مسلم محمدزاده 35)، هادى دغاغله(على طهماسبى87) و فرزاد محمدى، سرمربى: شهرام مهرپیما

چهارشنبه 29 اردیبهشت: گسترش‌فولاد که براى پیوستن به جمع مدعیان در اندیشه پیروزى از بازى عقب افتاده هفته هجدهم با کوثر لرستان بود با وجود ارائه‌ی بازى خوب و تماشایى با بدبیارى روى اشتباهات فردى سنگربان بى‌تجربه‌ی خود نتیجه بازى خانگى را از دست داد. این تیم اگر چه در طول ۹۰ دقیقه بازى بارها دروازه‌ی حریف را با خطر جدى مواجه کرد و حتى ۲ بار با شلیک‌هاى رسول خطیبى دیرک افقى کوثر را به لرزه درآورد اما نتوانست به هر ۳ امتیاز بازى دست یابد. البته در این دیدار نباید از هماهنگى و کار گروهى سفیدپوشان کوثر لرستان که همپاى تیم میزبان در مستطیل سبز ظاهر شدند، بى‌تفاوت گذشت.

گل اول: بر خلاف روند بازى در دقیقه ۳۲ روى پاس مهرداد خادمى و شلیک سنگین رسول ستارپور از ۳۰ مترى، توپ پس از برخورد به دیرک افقى به درون دروازه رفت.

گل دوم: در دقیقه ۳۷ به دنبال توپ عمقى سنگربان گسترش‌فولاد و جدا شدن رسول خطیبى از کمند مدافعان کوثر و خروج ناموفق شاملو، خطیبی توپ را با یک ضربه فنى به درون دروازه فرستاد.

گل سوم: در دقیقه ۴۴ روى پرتاب اوت بلند خالد شفیعى از راست و ضربه‌ی سر فرزاد محمدى باز هم پیشتازى و برترى کوثر لرستان در ۴۵ دقیقه اول تثبیت شد.

در نیمه دوم گسترش فولاد با آوردن سیلاس برزیلى و ترمیم خط میانى خود تا حدودى بازى را در اختیار گرفت، اما بدشانسى هاى میزبان پایانى نداشت.

گل چهارم: پس از این که ۳ بار مهاجمین تیم تبریزی نتوانستند دروازه خالى حریف را باز کنند در دقیقه ۵۶ حرکت انفجارى خطیبى و خطاى مسلم محمدزاده روى این بازیکن با تجربه، داور نقطه پنالتى را نشان داد که ضربه‌ی آرام و فنى خطیبى باز هم همه چیز را به تساوى کشید.

گل پنجم: دقیقه ۷۰ روى کرنر ستارپور و ضربه بغل پاى فرزاد محمدى گل سوم کوثر لرستان در هواى بارانى شکوفا شد.

گل ششم: پس از آن که در دقیقه ۸۱ یک فرصت استثنایى را ماکان دمبله به هدر داد در دقیقه ۸۴ با شوت دمبله و دفع دروازه‌بان کوثر، توپ در برگشت به قربان‌پور رسید که ضربه وى گل سوم گسترش را رقم زد.

شلیک استثنایى دقیقه ۸۹ رسول خطیبى از ۳۵ مترى و برخورد توپ به دیرک افقى کوثر پایان مقابله ۲ تیم با گل تماشایى براى هیچ بود. بازی رفت در خرم‌آباد 3-2 به نفع گسترش‌فولاد به پایان رسیده بود. کوثر 3 بازی متوالی است از حریفانش امتیاز می‌گیرد. دریغ که از ابتدای فصل، کار را دست کاربلد نسپردند و آیت‌الله‌زاده با وجود مشکلات مالی، چند بازی است که مجموعه‌اش را به خوبی هدایت می‌کند. کوثر هنوز هم روی کاغذ شانس برای بقا دارد. این تیم سه‌شنبه در اسلام‌شهر به مصاف مهرکام پارس می‌رود که شاید پیروزی در این دیدار، آخرین بخت بقا کوثری‌ها برای ماندن در دسته اول باشد.

/ 0 نظر / 20 بازدید