قهرمان جهان در وطن خویش غریب است !

  یک خبر ناراحت کننده شنیدم و اون این که روز سه شنبه عصر در محل اداره کل تربیت بدنی لرستان قرار بود از علی شاهرخی قهرمان پرتاب دیسک دانش‌آموزان جهان و برادرش مهدی شاهرخی قهرمان پرتاب وزنه جوانان آسیا در سال اخیر تقدیر به عمل بیاد . به همین منظور دعوت نامه ای برای مسئولین نهادها و اداره های خرم آباد و لرستان فرستاده شد تا در این مراسم شرکت کنند و هر کدوم در حد توانشون به این دو جوون افتخار آفرین که در حقیقت هرکولهای لرستان هستند هدایائی اهدا کنند اما متأسفانه از حدود 20 نهادی که دعوت شدند بجز آقای شجاع دریکوند فرماندار محترم و ورزشدوست خرم آباد که بارها و بارها حمایتش رو از ورزش و ورزشکار لرستانی با عمل ثابت کرده ، کسی از جماعت یاد شده نیومدن تا دل برادران شاهرخی بشکنه ! وقتی دیدند که از 50 صندلی حاضر در اتاق فقط 4-5 صندلی پر شده قیافه های بغض آلود این قهرمانان جهان به نوعی دیدنی بود .

آیا این پاداش کسب افتخار برای این جماعته ؟ از مسئولین استان لرستان یک سئوال دارم و اون اینه که : با وضع موجود بودن یا نبودن شما انسانهای ناکارآمد و بی معرفت برای مردم لرستان یکیست ! قبول دارید ؟ به یاد دارم در جلسه ای که 6 ماه پیش در استانداری لرستان برگزار شد از آرش میراسماعیلی تجلیل به عمل آمد و چون میراسماعیلی در اون موقع زیاد جلوی دوربین می رفت و برای خودش کسی بود و روی بورس بود این مسئولین سرجمع نزدیک به 50 میلیون تومان در اون جلسه کمکش کردند ! برای اینکه میراسماعیلی تحویلشون بگیره و باهاشون دست بده !

خبر دوم این که حمید رشیدی مدیرعامل سابق خیبر که از سوی استاندار لرستان مأمور شده سهمیه دسته اول فوتبال لیگ کشور بخره امروز جمعه از زنجان دست خالی برگشت چون زنجانی‌ها برای فروش تیم شهاب زیر قولشون زدند اما قصد داره فردا دوباره با مسئولین پاسارگاد که با خوزستانیها به توافق نرسیدن وارد مذاکره بشه .  باید دید این هفته تکلیف فوتبال لرستان مشخص می‌شه یا نه ؟

از اونطرف مسئولین فجر 24 بعثت بروجرد که به همراه پرسپولیس خرم آباد در دسته سوم کشور حضور دارند قصد دارن سهمیه این تیم رو بفروشند که با دخالت عده ای از ریش سفیدان و پیشکسوتان فوتبال بروجرد جلوی این عمل گرفته شده .

اما جالبه که بدونید صدای تیم‌ها و هیأتهای ورزشی به اداره تربیت بدنی لرستان به خاطر تبعیض در پرداخت یک درصد اعتبارات عمرانی از محل بند چ درومده و گفتن : مگر فقط فوتبال ورزشه ؟ یعنی بقیه ما حقی نداریم ؟

آخه فوتبال چه گلی به سر ورزش لرستان جز آبروریزی زده ؟

با وجودی که خودم فوتبالیست هستم اما با نظر اونها کاملاً موافقم چراکه ما در رشته های ورزشی رزمی و هندبال ، هاکی و دوومیدانی و ... ملی پوشان زیادی داریم که هنوز یک ریالی در عمرشون بابت قهرمانیهائی که برای لرستان کسب کردن ، دریافت نکردن اما بازیکنهای پارسال تیم خیبر معلوم نیست بنابر چه اساسی و به پاداش کدام موفقیت نفری یک و نیم میلیون تومن گرفتند ؟ تازه این جدای از پاداشهای پرداختی در ضمن فصل به اونهاست که اونهم بالغ بر یک میلیون تومان برای هر نفر می شه ! 

/ 7 نظر / 7 بازدید
نيک

سلام آقا رضا...خوبی؟....پاراگراف اول مطلبت رو خوندم از عصبانيت حوصله اش رو ندارم بقيه اش رو بخونم ولی دی سی شدم همشو می خونم..ممنون که به من سر ميزنی و در آخر اميدوارم مسئولين استان حرفای تو و امثال تو رم بخونن و به خودشون بيان...به من سر بزن..يا علی

رضا خرم آبادي

جالب نوشتی ولی فکر نمی کنی يکم داری نسبت به خيبر بی رحمی می کنی ؟ آخه اون تنها تيم ما است .

ابراهیم

رضا جان سخت نیک مینویسی ، اگر تو را به نوشتن در نشریه ای غیر ورزشی دعوت کنیم چه ميگوئی؟ loorpm@yahoo.com

.

ميگن يه بابايی چراغ جادو نصيبش ميشه. غول چراغ بهش ميگه سه آرزو بکن تا برآورده کنم. ميگه يک پرايد می‌خوام. برآورده می‌شه. -بعد؟ ميگه يه پرايد ديگه. يه پرايد ديگه هم بهش ميدن. -خوب آرزوی سومت چيه؟ ميگه: بازم يک پرايد می‌خوام. پرايد سوم رو هم بهش ميدن. بعد غول چراغ جادو می‌پرسه: چرا سه تا پرايد خواستی؟ ميگه می‌خوام سه تاشو بفروشم يک زانتيا بخرم! سئوال: چقدر از دعاها و آرزوهای ما هم اينطوريه ولی بهشون نمی‌خنديم؟بی ربط به مطلب شما نیست

esteghlal-fans

سلام...ايمدوارم با وطنخ.اه موفق بشيد

mina

سلام/اميدوارم که موفق باشين من اون بر نامه رو ديدم و استفاده کردم يعنی معمولا می بينمش روزهای جمعه