اخبار شنبه 14 بهمن 1391

در یک رقابت نزدیک:
خرم‌آباد قهرمان کشتی آزاد بزرگسالان استان شد
مسابقات کشتی قهرمانی بزرگسالان استان جام ولایت روز جمعه ۱۳ بهمن‌ماه به میزبانی سپیددشت  در سالن جهان پهلوان تختی و با حضور ۱۰۷ کشتی‌گیر  از ۱۴ شهرستان استان لرستان برگزار گردید.
در یک رقابت شانه به شانه و نفس‌گیر و نزدیک خرم‌آباد  با ۶۰ امتیاز قهرمان شد و دورود با ۵۹ امتیاز نایب قهرمانی این مسابقات را از آن خود کرد و الیگودرز با ۳۵ امتیاز سوم شد .
در رده‌بندی انفرادی نیز این نتایج حاصل شد:
۵۵ کیلو گرم: روزبه فرازمند از خرم آباد
۶۰کیلو گرم : محمدرضا خسروی از ازنا
۶۶ کیلو گرم : حسن بیرانوند از زاغه
۷۴ کیلو گرم : یونس مرادی از خرم‌آباد
۸۴ کیلو گرم : مصطفی کردعلیوند از خرم‌آباد
۹۶ کیلو گرم : وحید یوسفوند  از کوهدشت
۱۲۰ کیلو گرم : اشکان مردانی خرم آباد
نفرات برتر این مسابقات به مسابقات قهرمانی کشور اعزام می‌شوند.

 

 

 

 

سایت کوه‌های لرستان راه‌اندازی شد
مجتبی رومانی(رومیانی) سایت جالبی در مورد کوه‌های لرستان با هزینه شخصی گردآوری کرده و کسانی که می‌توانند این سایت را پربار نمایند دعوت به همکاری نموده است.
این سایت پایگاهی است مناسب برای معرفی کوه‌های زیبای لرستان و همچنین کوه‌نوردان هم‌استانی. برای دیدن سایت به این نشانی بروید:
www.lorestanmountains.ir
برای ارسال اطلاعات و تصاویر از این طریق اقدام کنید:
ایمیل:          mn_romani@yahoo.com
پیامک:                     10000118118776

 

 

 

جمعه: پخش برنامه نگاهی به ورزش استان
بیست و یکمین برنامه از سری جدید نگاهی به ورزش استان، از ساعت 23:25 جمعه 13 بهمن‌ماه روی آنتن پخش شبکه افلاک می‌رود.

تکرار پخش این برنامه یک‌شنبه 15 بهمن خواهد بود.
برنامه‌ی نگاهی به ورزش استان تا پایان دهه فجر در این ساعت پخش می‌شود و پس از آن مطابق معمول از ساعت 22 شب پخش خواهد شد.

 ایمیل‌های برنامه برای ارسال تصاویر مختلف خبری و عکس‌های قدیمی از ورزش لرستان:
nbv@lorestan.irib.ir یا reza.jaydari@gmail.com
تصاویر ارسالی با نام ارسال‌کننده پخش خواهند شد

 

 

 

 

گهر 10 نفره از برزیل امتیاز گرفت
هفته بیست و چهارم لیگ برتر فوتبال ایران
سه‌شنبه 11 بهمن 1391
صنعت نفت آبادان 0 گهر دورود 0
داور: سعید بخشى‌زاده، کمک‌ها: تورج عیوض‌محمدى و سعید قاسمى،
اخطار: روح‌الله عرب و حسین بغلانى از نفت و امید سینگ و شهرام مهربان از گهر
اخراج: مجید خمیسی از گهر در دقیقه ۲۶
 ورزشگاه: تختى آبادان، تماشاگر : حدود سه هزار نفر
 نفت آبادان(پیراهن زرد): حبیب دهقانى، حسین بغلانى، سجاد مشکل‌پور، مهدى کیانى، على ممبینى، سیامک کوهنورد، هوگو ماچادو، محمدزبیر نیک‌نفس، روح‌الله عرب، رضا خالقى‌فرد و مهدى دغاغله، سرمربى: علیرضا فیروزى
 گهر دورود(پیراهمن قرمز): شهرام مهربان، مجید خمیسى، امین ترکاشوند(از دقیقه‌ى ۵۹ محمدرضا خرسندنیا)، حامدپور عمرانى، تقى نایبى، آرمان قاسمى، محمود شفیعى، امین سیف(از دقیقه‌ى ۸۱ محمد پروین)، رضا کاردوست، صابر محمدى و عمار نیک‌کار، سرمربى: محمد مایلى‌کهن
 دقایق حساس
 دقیقهى ۳۴: خالقى فرد در صحنه اى مشکوک در محوطه ى جریمه ى گهر متوقف شد که تصمیم داور مبنى بر ادامه‌ى بازى سبب اعتراض آبادانى‌ها شد.
 دقیقه‌ى ۴۱: اشتباه بازیکنان خط دفاعى تیم فوتبال گهر در دفع توپ موقعیت را براى فرار زیباى دغاغله فراهم کرد و این بازیکن نیز با یک پاس به بیرون زیبا خالقى فرد را در موقعیت عالى قرار داد ولى ضربه ى این بازیکنان بار دیگر با واکنش مهربان دفع شد. توپ برگشتى نیز در اختیار بغلانى قرار گرفت که شوت این بازیکن نیز راهى به دروازه نیافت.
 شرح بازى: دو تیم در ۲۰ دقیقه ى اول محتاطانه عمل کردند و تنها صنعت نفت دو موقعیت خوب گل‌زنى داشت که با درخشش دروازه بان گهر، شهرام مهربان به گل تبدیل نشد.در ۲۵ دقیقه ى دوم نیمه ى اول تیم صنعت بعد از اخراج بازیکن گهر توپ و میدان را در دست گرفت ولى مهاجمین این تیم ضربات آخر را بى دقت زدند تا همچنان نتیجه بدون گل باقى بماند. البته از درخشش شهرام مهربان سنگربان گهر نمى توان به سادگى گذشت.
شاید با ادامه این روند، نفتى‌ها بتوانند یک پیروزى دل چسب را در آبادان جشن بگیرند.تیم نفت آبادان بطور کامل توپ و میدان را در اختیار گرفته و گهرى‌‌ها به دنبال ضد حمله هستند. شاگردان مایلى‌کهن با خط دفاع پرشمار در حال حراست از دروازه‌ى خود بوده‌اند و این امر سبب شده تا کار نفتى‌ها سخت گره بخورد و تنها راه براى آن‌ها شوت از راه دور باشد.
در ۱۵ دقیقه پایانى گهر مدام دنبال تاخیر در بازى بود و این کار به کام آبادانى ها خوش نیامد. تلاش دو تیم در نهایت به ثمر ننشست تا بازى مانند خیلى از بازى ‌هاى دیگر این هفته صفر بر صفر به پایان برسد.

در دقایق پایانى دو موقعیت تک به تک و عالى را حامد پورعمرانى از دست داد، مى‌توانست با دقت بیشتر تیمش را به یک برد شیرین برساند.

/ 1 نظر / 33 بازدید