اخبار شنبه 4 شهریور 1391

سری جدید برنامه «نگاهی به ورزش استان» از شبکه افلاک پخش می‌شود

سری جدید برنامه ورزشی «نگاهی به ورزش استان» از یکم مهرماه 1391 با رویکردی تازه به روی آنتن شبکه استانی لرستان (افلاک) خواهد رفت. لذا از علاقه‌مندان دعوت می‌شود جهت پوشش مناسب رقابت‌های ورزشی که در استان برگزار می‌شود با تهیه‌کننده برنامه همکاری لازم را داشته باشند.

09161611917

در سری جدید برنامه، بخشی به نام «با شما» وجود دارد که اختصاص به پخش تصاویر قدیمی و یا کنونی شما از ورزش استان دارد. جهت ارسال از طریق ایمیل اقدام نمایید: NBV@LORESTAN.IRIB.IR  توضیحات لازم در مورد عکس‌ها را نیز در متن ایمیل ارسالی ذکر کنید.

برنامه نگاهی به ورزش استان، جمعه‌ها روی آنتن شبکه افلاک می‌رود.

 

 

هفته نوزدهم لیگ دسته دوم فوتسال ایران

مقاومت شهرکرد 5 پولادگسترش بروجرد 3

 

 تیم

بازی

برد

تساوی

باخت

زده

خورده

امتیاز

۱

برق شیراز

۱۹

۱۰

۶

۳

۶۶

۴۳

۳۶

۲

مقاومت شهرکرد

۱۹

۹

۳

۷

۵۶

۵۰

۳۰

۳

گیتی‌پسند اصفهان

۱۹

۸

۵

۶

۴۸

۳۶

۲۹

۴

ایساتیس یزد

۱۹

۸

۵

۶

۶۰

۵۷

۲۹

۵

بنیادمسکن هرمزگان

۱۹

۸

۳

۸

۴۶

۴۲

۲۷

۶

همیاری اراک

۱۹

۸

۳

۸

۴۷

۵۳

۲۷

۷

شاهین لردگان

۱۹

۷

۴

۸

۴۰

۵۱

۲۵

۸

کیان اصفهان

۱۹

۵

۹

۵

۵۲

۵۰

۲۴

۹

دایتی شیراز

۱۹

۵

۸

۶

۳۵

۴۰

۲۳

۱۰

سجاد زابل

۱۹

۶

۵

۸

۵۶

۶۳

۲۳

۱۱

مس رفسنجان

۱۹

۶

۲

۱۱

۳۷

۴۸

۲۰

۱۲

پولادگسترش بروجرد

۱۹

۵

۵

۹

۵۰

۶۲

۲۰

 

 

نفرات برتر بدمینتون نوجوانان استان مشخص شدند

مجید کرامتی‌مقدم: مسابقات انتخابی بدمینتون نوجوانان استان با حضور 23 بازیکن از شهرهای خرم‌آباد، بروجرد و الشتر به مدت یک روز در سالن یادگار امام(ره) خرم‌آباد برگزار شد.

پس از انجام طی 62 بازی، حامد خاکیان و سهند بوجارزاده از بروجرد در رده‌های اول و دوم قرار گرفتند و مهرزاد شرفی از خرم‌آباد نیز سوم شد.

غیر از نفرات برتر، یاسین سپهوند، بابک باقری، علی بابائی از خرم‌آباد و رضا مسیبیان از بروجرد نیز جواز حضور در مسابقات قهرمانی کشور را که 12 شهریور به میزبانی شیراز آغاز می‌شود را دریافت کردند.

برگزاری و قضاوت این مسابقات بر عهده ارشیا والی‌زاده، نامداری، دولتشاهی‌فر، فتحی، اسدزاده، سجادیان، میرزاده، صفائی، شفیع‌پور، فرج‌اللهی، وحید مدهنی، عزیزی و بخشی‌زاده بود.

شایان ذکر است مسابقات انتخابی جوانان استان نیز هفته قبل در بروجرد برگزار شد.

 

 

6 لرستانی در اردوی تیم ملی نوجوانان کشتی فرنگی

مجید کرامتی‌مقدم: روح‌الله دل‌انگیز که خود از قهرمانان فرنگی و ورزشکاران بااخلاق لرستانی است طی یک سال گذشته در 5 اردوی مقطعی در کنار خلیل رشیدمحمدزاده(سرمربی) هدایت تیم ملی نوجوانان را بر عهده دارند و باعث دلگرمی ورزشکاران فرنگی‌کار لرستانی شده است.

لازم به ذکر است در حال حاضر از بین اردونشینان تیم ملی نوجوانان عرفان سعادتی(در وزن 58 کیلوگرم)، عرفان نعمتی‌راد(85)، رضا نورمحمدیان(63)، علی هاشمی(69) و مصطفی بهرامی(50) نمایندگان لرستانی هستند که شانس حضور در مسابقات جهانی نوجوانان را به همراه مربی لرستانی خود دارند.

 

 

نتایج هفته چهارم مسابقات فوتبال لیگ برتر استان

گهرنوین دورود 3 کوثر الشتر 2

فجر شهید لط‌وند پل‌دختر 2 سیمان دورود 0

شهرداری سپیددشت 1 شهرداری بروجرد 6

بهزیستی خرم‌آباد - شاهین دارایی خرم‌آباد

 

 

هفته ششم لیگ برتر فوتبال ایران

گهر اولین امتیاز خارج از خانه را دشت کرد

فجرسپاسى شیراز 0 گهر دورود لرستان 0

داور: یدالله جهانبازى، کمک‌ها: سعید زارع و حسین ظهیرى

اخطار: محمد آفند(فجر سپاسى) و علی‌رضا محمد(گهر)

جمعه 3 شهریور1391؛ ورزشگاه: شهید دستغیب شیراز؛

ساعت آغاز: 18:45؛ تماشاگر: حدود ۵۰۰ نفر

 فجرسپاسى شیراز(زرد): وحید شیخ‌ویسى، سعید قزل‌گچى، دیه‌گو ماکسیمو، علی‌رضا جلیلى، محمد آفند، رضا حقیقى(کاپیتان)، عباس محمدرضایى( از دقیقه ۸۱ خالد شفیعى)، حمید جوکار، مجتبى ترشیز(از دقیقه ۵۷ جابر انصارى)، سیدمحمدرضا حسینى(از دقیقه ۷۰ بابک لطیفى) و محمدمهدى نظرى، سرمربى: محمود یاورى

 گهر شهرداری دورود(سفید): شهرام مهربان، علی‌رضا محمد(کاپیتان)، ساشا کلونیا، هاملت میختاریان(از دقیقه ۸۹ سیامک سرلک)، رضا کاردوست، فرید عابدى، صابر محمدى(از دقیقه ۷۶ محمد پروین)، هادى رکابى، محمدرضا خرسندنیا، آرمان قاسمى، مجتبى زارعى(از دقیقه ۶۳ امین ترکاشوند)، سرمربى: مهدى تارتار


 شرح بازى

 در ۳۰ دقیقه ابتدایى بازى گهر به دفاع مطلق پرداخت و فجرى ها هم به بازى هجومى پرداختند که نتیجه اى نداشت. بعد از آن شاگردان تارتار سعى کردند روى ضد حملات به گل برسند اما در این کار هم موفق نبودند تا موقعیتى را به وجود بیاورند.

در نیمه دوم نیز بیشتر بازى در میانه زمین دنبال شد و شاگردان یاورى هم که قصد داشتند ۳ امتیاز این بازى خانگى را بگیرند از تک موقعیت‌هایشان استفاده نکردند و در نهایت بازى با تقسیم امتیازات به پایان رسید.

         


 

تیم

بازی

برد

مساوی

باخت

زده

خورده

امتیاز

1

سایپا

6

4

1

1

7

3

13

2

نفت تهران

6

3

2

1

12

6

11

3

فجر سپاسی

6

3

2

1

9

4

11

4

ملوان

6

3

2

1

9

7

11

5

تراکتورسازی

6

3

2

1

8

7

11

6

صبا قم

6

3

1

2

11

7

10

7

سپاهان

6

3

1

2

10

6

10

8

پیکان

6

3

1

2

10

13

10

9

راه آهن

6

2

3

1

9

7

9

10

استقلال

6

2

3

1

4

3

9

11

داماش گیلان

6

2

2

2

7

7

8

12

مس کرمان

6

2

1

3

3

4

7

13

فولاد خوزستان

6

1

2

3

6

8

5

14

گهر دورود

6

1

2

3

5

8

5

15

پرسپولیس

6

1

2

3

4

7

5

16

آلومینیوم

6

0

4

2

2

4

4

17

نفت آبادان

6

1

1

4

8

15

4

18

ذوب آهن

6

1

0

5

4

12

3

/ 7 نظر / 126 بازدید
اشترینان

سلام،جناب آقای جایدری عزیز شعار شماحمایت از ورزش وورزشکاران استان است ولی از تهییه یک گزارش ورزشی ساده از فعالیت های تعطیل ویا نیمه تعطیل شهر اشترینان سرباز زدید وگفتیدبروید بامسئولین شهر خودتان پیگیری نمایید پس رسالت خبری شمادر قبال ورزش استان فقط مربوط به خرم آباد است...

اشترینان

اقای جایدری عزیز،شاید باورش کمی سخت باشدولی اشترینان بالا ترین آمار رادر حوزه خبرنگاری در استان دارد ولی متاسفانه هیچ کدام شان ورزشی نیستند ودریغ از یک مطلب وگزارش ورزشی.پیشنهادتان راجب تهییه خبر از طرف خودم را حتما پیگیری خواهم نمود.

گهری

متاسفانه خبرنگاراران خرم ابادی با بازتاب نامناسب وضعیت ورزشگاه دورود و از سوی دیگر تاکید بر برگزاری بازی ها در خرم اباد و همزمان به توپ بستن دورودی ها و متهم کردن انها به خیانت و بردن تیم به کرج و... در قضیه تیم گهر لکه ننگ و سیاهی بر دامان خود باقی گذاشتند. خود جنابعالی هم سردسته ایشان بودی. تو که بهتر از هرکسی خبر از وضعیت فوتبال این مملکت داری چرا نمی نویسی که ورزشگاه دورود هیچ مشکلی ندارد و همه اش بهانه الکی است. شما خرم ابادی ها عامل رفتن تیم به کرج هستید و ننگ آن بر دامان همه لرستان است.

اندیمشکی

سلام... بانک تصویر، عکس و فیلم از گهر دورود افتتاح شد... شما لینک شدید لطفا ما را لینک کنید. http://gaharnews.persianblog.ir

گهری

من نمی دانم چرا شما اینقدر دوست دارید اینگونه وانمود کنید طرف دعوای ما لرستان است! خداوند شما قدیم خرم ابادی ها را نبخشد که عامل تمام سیه روزی لرستان شما هستید. من کجا چیزی علیه بروجرد نوشته ام؟ کجا علیه لرستان گفته ام؟ این شما هستید که بوی دلالی و پول و تیم لیگ برتری گیجتان کرده است. خوشبختانه کم کم آن هجمه رسانه ای مرکز استان که همه شهرهای استان را علیه دورود تحریک می کرد فرونشسته و اکنون همه دارند متوجه می شوند ما از چه می نالیم. مطمئن باشید اگر گهر را با این همه کارشکنی و نامردی به خرم آباد ببرسید هر روز مقابل فرمانداری دورود تجمع است این تو بمیری از آن تو بمیری ها نیست! شما باید تاوان خیانتتان به لرستان را بدهید. آن موقع که به کفاشیان می گفتید بگو دورود شرایطش را ندارد همان موقع ما می دانستیم با که طرفیم. به کوری چشم شما و با حمایت همه لرستان از گهر این هفته به میانه جدول می رویم. شما هم بهتر است به فکر اصلاح آن تماشاگر نما و خبرنگار نماهایی باشید که کوثر و خیبر را به زباله دان تاریخ رهنمون شدند.

مهدی

انشاا... همینطوری که صداوسیمای استان با عدم پخش مسابقات گهر ما رو غمگین میکنه خدا هم اونا با خانواده هاشون رو غمگین کنه . من که دیگه تا آخر عمر به شبکه افلاک نگاه نمی کنم . مرگ بر شبکه افلاک

رضا درمیانی

سلام جناب جایدری . خسته نباشید . یک گلایه خدمتتون دارم : آیا شما مطمئنید این شخص ( گهری ) دورودی است ؟ آیا مطمئنید اصلا لرستانی یا لر هست ؟ راهی که شما رفتید رو بنده تازه دارم میرم و شما واسه ی من یک الگو هستید . بخدا ما دورودی ها ندید بدید نیستیم و خودمون هم ترجیح میدیدم که تیم گهر لرستان بازی کنه تا کرج . امیدوارم که هنگام عصبانیت جواب نظرات رو ندید که سوتفاهمی هم پیش نیاد . با تشکر ، یا حق