درگذشت پیشکسوت هندبال لرستان

عبدالرضا ممدوحی  پیشکسوت خوش نام  هندبال بروجرد در خاک آرمید
فرهاد داودوندی- بروجرد: پس از سال‌ها دست و پنجه نرم نمودن با عارضه مهلک تومور مغزی ، امروز جمعه 12 اسفند 1390 عبدالرضا ممدوحی هندبالیست خوش نام و رئیس سابق هیات هند بال بروجرد برای همیشه در خاک آرمید .
تابستان امسال که وی را برای تجلیل ، در مسابقات هندبال دانش آموزان آوردند ، لبخند کم رنگی بر لبانش نقش بسته بود اما در چشمانش امید به زندگی موج می زد ، اما بیماری از تمامی رقیبان دوران قهرمانی عبدالرضا قوی تر بود و با تمامی مقاومت ، این مرگ بود که در مقابل قهرمان سابق هندبال لرستان و بروجرد پیروز گشت . 
قرار بود از وی گزارشی تهیه نمایم، اما ظاهرا به خاطر پیشرفت بیماری خانواده محترمش راضی به تهیه این گزارش نبودند.
از خداوند بخشنده و مهربان برای  مرحوم عبدالرضا ممدوحی پیشکسوت خوش‌نام ورزش هندبال بروجرد آرزوی آمرزش و آرمیدن در جوار حق را داریم .

پیام تسلیت گروهی از ورزشی‌نویسان  لرستان
ضایعه دردناک در گذشت مرحوم  عبدالرضا ممدوحی پیشکسوت خوش‌نام هندبال لرستان و بروجرد را به جامعه ورزش استان و به خصوص خانواده داغدارش تسلیت عرض می‌نمائیم.

 گروهی از روزنامه‌نگاران ورزشی خرم‌آباد و بروجرد: رضا جایدری،  محمود داودی‌نژاد، مهدی میرزائی، حسین زنده‌دلی، وحید کاظمی‌ذهابی، مهران مریدی، ابراهیم شریفی، ظفر پاپی، عظیم شکوری، سیداحمد موسوی، رضا طولابی، یونس موسوی، فرهاد داودوندی

/ 0 نظر / 8 بازدید