اخبار ورزشي دهه دوم ارديبهشت 1386

نتایج هفته بيست و پنجم از مسابقات ليگ دسته دوم:

پيروزى داماش در ديدارى جنجالى مقابل برق

هفته بيست و پنجم از مسابقات ليگ دسته دوم با ثبت نتايج پرگل آغاز شد و امروز با برگزارى ديدار برگزار نشده هپكوى اراك و گل گهر سيرجان به پايان خواهد رسيد.نتايج بازيها به شرح زير است :

گروه اول

صنايع پارچين ۱ - شهردارى كرمان 0

پيروزى طلايى پارچينى ها

ديدار تيم هاى صنايع پارچين و شهردارى كرمان در زمين بانك ملى تهران برگزار شد و پارچينى ها با گل ديرهنگام امير مددى (دقيقه۸۸ - پنالتى) بازى را به سود خود به پايان رساندند.شاگردان رحيم ميرآخورى ۹۰ دقيقه به حريف در حال سقوط خود حمله كردند و سرانجام مزد برترى و تهاجم خود را گرفتند و به گل دست يافتند . دراين ديدار كرمانى ها خيلى تلاش كردند تا بازى را نبازند اما در نهايت بازى را به حريف برتر واگذار كردند.

مازيران ۱ - دانشگاه آزاد لنگرود ۱

بازى شمالى ها به تساوى انجاميد

در سارى، ديدار ۲ تيم شمالى به تساوى رسيد. على فرجى در دقيقه ۳۵ براى لنگرودى ها گلزنى كرد اما ساروى ها بازى را در نيمه دوم به تساوى كشاندند.

چوكاى تالش ۲ - پرسپوليس برازجان ۳

چوكا در زمين خود هم باخت

در تالش، چوكاى تالش يك شكست خانگى ديگر را هم پذيرا شد. تالشى ها در اين ديدار توسط آرش فروغى مهر (دقيقه ۳۰) و فردوس اسلامى (دقيقه ۳۵) به گل رسيدند اما رسول پورآزاد (دقيقه۱۰)، حبيب دويره (دقيقه ۶۵) و مهدى چهابدار (دقيقه ۸۰) براى ميهمان گلزنى كردند.

سپاهان نوين ۱ - نفت تهران صفر

سپاهان نوين، نفت را از گردونه خارج كرد

در اصفهان شاگردان حسين چرخابى با كسب يك پيروزى ارزشمند، نفت تهران را از گردونه مدعيان خارج كرد تا با حفظ جايگاه خود در رده دوم جدول، صعود خود را در هفته آخر جستجوكند.اصفهانى ها با گل مصطفى شجاعى، گلزن كرمانى خود در (دقيقه ۵۳) بازى را به سود خودبه پايان رساندند.

آرارات صفر - گاز سرخس ۲

پيروزى شيرين سرخسى ها

در تهران، آراراتى ها با قبول يك شكست خانگى دل هواداران خود را غمگين ساختند. در اين ديدار مهدى ايمانى(۱۰) هاشم عارف( ۲۵ )براى سرخسى ها گلزنى كردند تا تيم جوان محمد ياورى و عليرضا شيرازى به ميانه هاى جدول صعود كند و توانايى هاى خود را به همگان ثابت كند.

ذوب آهن اردبيل ۳ - فجرسپاه تهران ۲

فجرسپاه باخت و در ليگ ماندنى شد

در اردبيل، ذوب آهن با گل هاى داريوش عرفانى (دقيقه ۲۲)، نورالدين آسيابانى (دقيقه۵۸) و سجاد سيفى (دقيقه۷۰) از سد ميهمان خودگذشت.

محمدهادى سبزى(دقيقه۱۵) و فرهاد پورزمانى (دقيقه ۶۵) گل هاى فجرسپاه را به ثمر رساندند. فجر با وجود اين شكست در ليگ دسته دوم ماندنى شد و در اردبيل جشن بقاء گرفت.

پيام ارتباطات لرستان صفر- مس رفسنجان ۳

پيروزى مقتدرانه مس رفسنجان

درخرم آباد، پيام ارتباطات لرستان مغلوب مس رفسنجان شد. شاگردان اكبر زبردست در روز درخشش داود دشتپورى و پاس گل هاى او، توسط حميد فرد (دقيقه ۴۰)، محمد لطيفى (دقيقه۴۵) وامير حسين محمدى (دقيقه ۴۷) ميزبان را شكست داد و همچنان در كورس صعود باقى ماند.

گروه دوم

هپكوى اراك - گل گهر سيرجان

بازى به امروز موكول شد

اين بازى حساس به دليل آنكه ناظر بازى شرايط بازى را مطلوب ندانست، امروز برگزار خواهد شد

ايران جوان بوشهر ۲ - خورشيد زريوار مريوان ۱

پيروزى دشوار بوشهرى ها

در بوشهر، ايران جوان با گل هاى عليرضا درويشى (دقيقه ۶۰) و دده سامورا (دقيقه ۱۰) از سد خورشيد زريوار مريوان گذشت. تك گل مريوانى ها را مسعود طرطوتى در دقيقه ۷۰ از روى نقطه پنالتى به ثمر رساند. بوشهرى ها با وجود برخوردارى از نفرات خوب، اين بازى را به سختى به سود خود به پايان رساندند.

داماش ۲ - برق تهران ۱

پيروزى داماش در بازى جنجالى

بازى حساس گروه اول با جنجال به پايان رسيد. در اين ديدار ابتدا هادى نوروزى در دقيقه ۳۰ براى داماش گلزنى كرد اما اميرحسين سلامى بخش در دقيقه ۶۰ بازى را به تساوى كشاند. در دقيقه ۷۵ داور براى داماش يك پنالتى گرفت كه به اعتقاد برقى ها پنالتى نبود. اين پنالتى توسط شهرام هراتى بازيكن تكنيكى داماشى ها به گل تبديل شد تا اين بازى حساس به سود ميزبان به پايان برسد.جنجال اصلى بعد از سوت پايان، آغاز شد.

نيرو محركه قزوين ۷ - مهركام پارس تهران ۱

تركيب غلط امين حمل آبادى مهركام پارس را بيچاره كرد

در قزوين، شاگردان مهدى تندكى با ارايه يك بازى برتر و با استفاده از تركيب غلط امين حمل آبادى مربى مهركام، يك پيروزى تاريخى به دست آوردند. در اين بازى قزوينى ها توسط محمد فعال (دقايق ۱۵ و ۲۵)، عليرضا طى نيا (دقيقه ۳۵)، مصيب چگينى (دقيقه ۶۰)، روح الله صفرى (دقيقه ۷۵) و مهدى هنرى (دقايق ۸۰ و ۹۰) به گل رسيدند ضمن آنكه سعيد ياقوتى نيز تك گل مهركام پارس را به ثمر رساند.قزوينى ها اين پيروزى را مديون هنر بازيخوانى مهدى تندكى، سرمربى خود هستند.

شهر صنعتى كاوه ۵ - پيام ارتباطات شيراز ۲

پيروزى پرگل شيرازى ها

در تهران، شهر صنعتى كاوه با يك پيروزى پرگل از سد حريف خود گذشت. حامد قدردان (دقيقه ۳۵)، داود رستمى (دقايق ۵۵ و ۶۵) و ادموند اختر (دقايق ۷۵ و ۸۰) براى كاوه گلزنى كردند ضمن آنكه على نباتى راد، دفاع چپ كاوه اى ها با ۲ پاس گل از نفرات برتر تيم بود.

كارون خرمشهر ۱ - پتروشيمى تبريز ۱

تساوى عادلانه

در خرمشهر، تلاش ۹۰ دقيقه اى كارون و پتروشيمى به تساوى يك بر يك انجاميد. پيمان حامدى (دقيقه ۴۸) براى كارون و رسول زمانى (دقيقه ۷۵) براى پتروشيمى گلزنى كردند.

مس سرچشمه كرمان ۳ - سپيدرود رشت ۱

كار سپيدرود به روز آخر كشيده شد

در كرمان، مس سرچشمه با گل هاى رضا نصيرى (دقيقه ۴۷)، حسين كاويانى فر (دقيقه ۷۰) و حسين بابايى (دقيقه ۹۰) از سد حريف خود گذشت. تك گل سپيدرود را ميثم احمدى در دقيقه ۸۵ از روى نقطه پنالتى به ثمر رساند.كار سپيدرود با اين شكست به روز آخر كشيده شد.

***

محمود میرآقائی مربی زحمتکش فوتبال لرستان و بازیکن سابق تیمهای پاس و شهیاد خرم آباد قبل از انقلاب که چند سالی در مدارس فوتبال اینترکمپوس تهران مشغول به فعالیت و پرورش استعدادهای فوتبال کشورمان است، هفته قبل دوره مدیریت روز فوتبال را که زیر نظر ماسیمو موراتی مدیر باشگاه اینترمیلان برگزار شد را با موفقیت پشت سر نهاد. امیدواریم روزی تجربیاتش در زمینه مرییگری و مدیریت در اختیار ورزشکاران دیارش لرستان قرار دهد

***

نوجوانان کشور: شهرداری اندیمشک ۲ خیبر خرم آباد ۱ در اندیمشک

/ 2 نظر / 109 بازدید
ورزشکار

من هم لينک وبلاگ شما رو گذاشتم موفق باشی

مجتبی

بابا اين اهنگت سر ما رو برد ورش دار افت کلاس داره.در ضمن مطالب قديمی نذار من از باخت تيم شما ناراحت شدم ولی ما هم بهتر از شما نبوديم لينک منم بزار تو سايت