عکس‌ها و اخبار ورزش لرستان

این وبلاگ در سال 1383 با هدف حمایت از ورزش و ورزشکاران لرستان ایجاد شده است

هفته دهم مسابقات ليگ دسته دوم
ساعت ۱:٥٤ ‎ب.ظ روز دوشنبه ۸ بهمن ۱۳۸٦  کلمات کلیدی:

گروه اول:

استقلال جنوب ۱ مس سرچشمه كرمان ۱

مصطفى بيات (۵۵) براى استقلال جنوب، مهدى قدوسى (۸۸ - پنالتى) براى مس سرچشمه

اخراج: امين گودرزى (۸۸) از استقلال جنوب

ذوب آهن اردبيل ۱ مهركام پارس ۱

قادر دهقان (۱) براى اردبيل، ميرفرج لطفى (۴۷) براى مهركام پارس

مازيران 0 دانشگاه آزاد لنگرود ۱

مرتضى معيد ناصرى (۱۲) براى لنگرود

اخراج: حامد راست زبان (۷۰) از لنگرود

فولاد يزد 0 فولاد هرمزگان ۱

نيرو محركه قزوين ۲ مقاومت تهران ۱

سيدجمال حسينى (۵۱) مجيد چلايى (۹۶ پنالتى) براى نيرو محركه، حسام گودرزى(۹۰) براى مقاومت

اخراج: سيد جمال حسينى (۹۶) از نيرومحركه

گاز گلستان 0 پرسپوليس برازجان 0

گروه دوم:

نفت تهران ۳  گاز سرخس ۱

محمد رضا نيك نهال (۱۵ و ۳۲) و اسدالله توكلى(۲۰) براى نفت، مهدى ايمانى (۷۰) براى سرخس

اخراج: على باغميشه (۹۰) از نفت

پيام مخابرات شيراز ۳  فجر منطقه دو ۱

جواد زارعى (۵۲  پنالتى)، مسلم قنواتى(۵۹) و حسن صالح(۹۰ پنالتى) براى مخابرات، امير طاهرى (۷۰) براى فجر

پتروشيمى تبريز ۴  صنايع پارچين ۱

احمد تقى پور (۹ پنالتى، ۴۷ و ۶۴) مهدى صفرزاده (۷۶) براى پتروشيمى، مهران بهنامى براى صنايع

اخراج: على آسمانى (۱۰) از صنايع پارچين

آرارات ۲  صنعتى كاوه ۱

ادموند بزيك (،۴۱ پنالتى - ۷۰) براى آرارات، عباس عزيزى (۴۰) براى كاوه

ايرانجوان بوشهر ۳  ديهيم اهواز ۱

عليرضا درويشى (۶۰ و ۸۱) و پژمان امين (۲۰) براى ايرانجوان

افلاك لرستان ۱  سازان راه قم 0

سعيد دولتشاه (۵۲)

دسته سوم کشور: شاهد نجف‌آباد ۳ سرخ‌پوشان خرم‌آباد ۱

برنامه جدید مسابقات لیگ دو (هفته یازدهم):

 چهارشنبه 1۷ بهمن  1386   ساعت 14

گاز سرخس * پیام شیراز                                   ( ورزشگاه : اختصاصی صنعت گاز سرخس) 

پرسپولیس زنجان * نفت تهران                          ( ورزشگاه : انقلاب زنجان)

فجر منطقه دو تهران * ایرانجوان بوشهر               ( ورزشگاه : شهید چمران تهران)        

سازان راه قم * آرارات تهران                             ( ورزشگاه : یادگار امام قم)

دیهیم اهواز * شهرداری انزلی                              ( ورزشگاه : شهداء نفت امیدیه)              

پارچین قزوین * افلاک لرستان                            ( ورزشگاه : شهید رجایی قزوین)

سپیدورد رشت * پتروشیمی تبریز                        ( ورزشگاه : عضدی رشت)