عکس‌ها و اخبار ورزش لرستان

این وبلاگ در سال 1383 با هدف حمایت از ورزش و ورزشکاران لرستان ایجاد شده است

نتايج هفته هفتم فوتبال دسته دوم كشور
ساعت ۱:٠٦ ‎ب.ظ روز جمعه ۳٠ آذر ۱۳۸٦  کلمات کلیدی:

گروه اول:
مس سرچشمه كرمان ۳هپكوى اراك ۱
ابراهيم كوه افكن دقايق ۱۰ و ۷۵ و حسين بابايى دقيقه ۷۷ براى مس، ميلاد رخشان دقيقه ۵۰ براى هپكوى اراك
دانشگاه آزاد لنگرود ۵ كشت و صنعت شوشتر ۲
على فرجى دقايق ۵۶ و ،۵۷ رضا صفرخواه دقيقه ،۴۵ ياسر حقيقت دقيقه ۸۰ و بهنام محمدى دقيقه ۸۵ براى دانشگاه آزاد
فولاد هرمزگان ۳ مهركام پارس 0
 مرتضى رحيمى دقيقه ،۲۰ روزبه احمدپور دقيقه ۶۰ و صادق ميراحمدى دقيقه ۷۰ اخراج: رسول غفارى دقيقه ۷۳ از مهركام پارس
استقلال جنوب ۱ گاز گلستان 0
 حامد بردبار دقيقه ۶۵ براى استقلال جنوب
پرسپوليس برازجان ۲ ذوب آهن اردبيل 0
 صادق گشنى دقيقه ۷ و حسن فلسفى (پنالتى) دقيقه ۵۵
مقاومت تهران ۲ فولاد يزد ۱
على بابايى دقيقه ۴۲ و حسين مرتضوى ۷۲ براى مقاومت، مهران درويش دقيقه ۶۵ براى فولاد
گروه دوم :
گاز سرخس ۴ ديهيم اهواز ۲
شعيب آخوندى دقايق ۵ و ۲۵ و هاشم عارف دقايق ۶۵ و ۸۵ براى گاز سرخس، حسين اكبرزاده دقيقه ۱۲ و حامد نيكبخت دقيقه ۵۷ براى ديهيم
اخراج: فرشاد بختيارى زاده از ديهيم
صنايع پارچين ۱ پيام مخابرات شيراز ۲
محمد نورمحمدى دقيقه ۸۵ براى صنايع پارچين، حسين حجازى دقايق ۳۴ و ۷۴ براى پيام شيراز
صنعتى كاوه ۱ شهردارى انزلى ۱
مرتضى محرابى دقيقه ۴۲ براى كاوه، بيژن حسينى دقيقه ۴۴ براى شهردارى انزلى
سازان راه قم ۳ ايرانجوان بوشهر 0
 محسن صلح جو دقيقه ۲۷ مسعود راشكى ۵۵ و بابك قويدل دقيقه ۶۶ براى سازان راه قم
آرارات ۱ افلاك لرستان 0
 ژورس عيسائيان دقيقه ۹۲ براى آرارات
گفتني است با اين شكست تيم افلاك با دو پله سقوط در رده‌ي نهم جدول 14 تيمي گروه خود قرار گرفت و هفته‌ي آينده در خرم‌آباد بايد به مصاف نفت تهران برود

****************************************

در كشتي آموزشگاه‌هاي استان، دانش‌آموزان خرم‌آباد و كوهدشت و دورود درخشيدند
  وقتي به سالن محل برگزاري اين مسابقات رفتم فكر نمي‌كردم سطح مسابقات تا اين حد بالا باشد و استعدادهاي ناب كشتي لرستان در حضور فرماندار خرم‌آباد، قائم‌مقام صدا و سيماي مركز لرستان و عده‌ي ديگري از مسؤولين استان انگيزه‌اي دو چندان يافته بودند. نتايج انفرادي و تيمي اين رقابت‌ها به شرح ذيل است:

در مقطع نوجوانان كه با شركت 162 نفر در قالب 11 تيم از ناحيه 1و2 خرم‌آباد، كوهدشت، ازنا، الشتر، اليگدرز، بروجرد، پلدختر، دورود، زاغه و نورآباد در 10 وزن برگزار گرديد، اين نتايج به دست آمد:

كشتي آزاد نوجوانان، رده‌بندي انفرادي در اوزان مختلف:

42: ايرج كردي(بروجرد)               46: سجاد فلاح(ناحيه1)

50: محمدرضا خسروي(ناحيه1)           54: عباس فولادوند(دورود)

58: آرمان اسدي(ازنا)                  63: جمشيد كاووسي(بروجرد)

69: امير فتحي‌چگني(ناحيه2)            76: كيوان باقري(ناحيه1)

85: فرشيد ياراحمدي(دورود)           100: حسين محمودي(دورود)

رده‌بندي تيمي:

1- ناحيه2 خرم‌آباد(84 امتياز)    2- ناحيه1(83 امتياز)   3- دورود(77 امتياز)

كشتي فرنگي نوجوانان، رده‌بندي انفرادي در اوزان مختلف:

42: حميدرضا خامسي(كوهدشت)               46: صادق كوناني(كوهدشت)

50: مصطفي تيموري(كوهدشت)           54: حميد دريكوندي(ناحيه1)

58: علي خسروي(دورود)                  63: برومند اصلان(دورود)

69: محمد محمدي(دورود)            76: محمد امرايي(كوهدشت)

85: احسان لري(پلدختر)           100: اشكان جمالي(ازنا)

رده‌بندي تيمي:

1- كوهدشت(89 امتياز)   2- دورود(82 امتياز)   3- ناحيه1(67 امتياز)

در كشتي آزاد كاپ اخلاق به ازنا و در فرنگي به تيم نورآباد اهدا گرديد. فني‌ترين كشتي‌گير: محمدرضا خسروي(ناحيه1)

در مقطع جوانان كه با شركت 104 نفر در قالب 10 تيم از از شهرها و مناطق استان در 8 وزن برگزار گرديد، اين نتايج به دست آمد:

كشتي آزاد جوانان، رده‌بندي انفرادي در اوزان مختلف:

50: عبداله فولادوند(دورود)         55: حمزه ميرزايي(ناحيه2)

60: احمد نيازيان(ناحيه1)                66: سبحان صيدرضايي(ناحيه1)

74: حمزه محمدي(ناحيه1)            84: محسن ساكي(بروجرد)

96: وحيد يوسف‌وند(كوهدشت)           120: وحيد موسوي(ناحيه2)

رده‌بندي تيمي:

1- ناحيه2 خرم‌آباد(71 امتياز) 2- ناحيه1 (67 امتياز)   3- دورود(64 امتياز)

كشتي فرنگي جوانان، رده‌بندي انفرادي در اوزان مختلف:

50: رضا رحيميان(كوهدشت)           55: فرهاد خاص‌اميري(نورآباد)

60: احسان رحمتي(ناحيه1)           66: ميلاد معظمي‌گودرزي(بروجرد)

74: پوريا درخشانيان(دورود)            84: وحيد آزادي(ناحيه1)

96: محسن دهقان(ازنا)             120: ميثم موسوي(ناحيه2)

رده‌بندي تيمي:

1- دورود(63 امتياز)     2- ناحيه1(54 امتياز)    3-  كوهدشت(51 امتياز)

در كشتي آزاد كاپ اخلاق به اليگودرزو در فرنگي به تيم بروجرد اهدا گرديد. فني‌ترين كشتي‌گير در آزاد: عبداله فولادوند(دورود) در فرنگي: رضا رحيميان(كوهدشت)

براي مشاهده‌ي عكس‌هاي بيشتر اينجا كليك كنيد

********************************

نتايج هفته هفتم دسته سوم فوتبال ايران:


ايران‌خودرو شهرري 1 درنا تهران 7    شهرداري‌شهرقدس 1 شهرداري‌اردبيل 1
آبفا ايرانشهر 1 لشكر بيرجند 1        شهرداري يزد 2 جمشيد مرودشت 0
تربيت بندرعباس 1 شهرداري كرمان 1          پرنيا ملاير     شاهين كرج

شيشه قزوين 1 احسان شهرري 0    جوانان‌خير مرند 1 ستاره‌سرخ زنجان 0
سردار بوكان 5 پرسپوليس ايلام 1        رعد تهران 2 استقلال شاهرود 0
پرسپوليس قائم‌شهر 1 اترك‌پتروشيمي بجنورد 1      فجر گيلان 1 ميقات قم 1
پريس اصفهان 0 ابوذر كنگان 0   مؤسسه‌ورزش كيش 2 پرسپوليس كاشان 1
مس‌نوين كرمان 2 پرسپوليس گناوه 1    نفت‌گاز گچساران 1 شاهد نجف‌آباد 1
شهرداري برازجان 0 سرخ‌پوشان خرم‌آباد 0 (بازي رفت در خرم‌آباد2-2)