عکس‌ها و اخبار ورزش لرستان

این وبلاگ در سال 1383 با هدف حمایت از ورزش و ورزشکاران لرستان ایجاد شده است

نتایج هفته دوم و سوم لیگ دسته دوم باشگاه‌های فوتبال ایران
ساعت ۱٠:٤٦ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ۱٦ آبان ۱۳۸٦  کلمات کلیدی:

مسابقات معوقه لیگ دسته دوم باشگاه هاى کشور
 فولاد یزد 3 کشت و صنعت شوشتر 0 (حاضر نشد)           
کشت و صنعت شوشتر 1 گاز گلستان 0
مهرکام پارس 2 مازیران ساری 0          آرارات 0 دیهیم اهواز 1
فجر منطقه دو تهران 4 آرارات 0             ذوب آهن اردبیل  مازیران

نتایج هفته سوم فوتبال دسته دوم کشور:

مس سرچشمه کرمان ۲ پرسپولیس برازجان 0

 مهدى بدرلو ۵ و حسین بابایى ۸۲ (مس سرچشمه کرمان) 

دانشگاه آزاد لنگرود ۲  فولاد هرمزگان ۱

صابر تقى زاده دقیقه ۲۲(پنالتى) و مرتضى ناصرى دقیقه۳۰(لنگرود) 

مقاومت تهران ۲ هپکوى اراک ۱

عبدالسلام آلبو۵۵ و حسام گودرزى دقیقه ۷۵ (مقاومت)، حسین نجفى دقیقه۴۰(هپکو) 

گاز گلستان ۲  فولاد یزد ۲

بهروز فخرالدین ۶۰ و ابوذر ساورى دقیقه۶۲ (گلستان)، حسین رنجبر (۱۸) و حمید رعیت ۸۵ (یزد) 

 اخراج: مهران درویش دقیقه۳۰ (یزد)  

استقلال جنوب ۱ مهرکام پارس ۱

 عباس محمدرضایی (۶۵) برای مهرکام و ادموند اختر (۸۵) برای استقلال جنوب 

نیرو محرکه قزوین ۰ ذوب‌آهن اردبیل ۰

گروه دوم 

صنعت گاز سرخس ۱  صنایع پارچین ۱

رضا قدرتى دقیقه ۷۵ (سرخس)، قاسم آقایى دقیقه ۵۰(پارچین) 

پتروشیمى تبریز ۳  شهردارى انزلى 0

 کاظم شکرى دقیقه ،۶۲ مسعود قاضى دقیقه ۷۸ و مرتضى چتین دقیقه ۸۹(تبریز) 

سازان راه قم ۴  سپیدرود رشت ۱

حسین رحیمى۱۰، محسن صلحجو ۳۵ عروج رحیمزاده ۶۵ و على مالمیر۸۰ (پنالتى) (سازان راه)، على نقىزاده ۶۳(سپیدرود) 

نفت تهران یک - فجر منطقه ۲ یک میثم آقابابایى دقیقه ۴۵ (نفت)، احمد آهى دقیقه ۸۵ (فجر) 

آرارات 0 پیام مخابرات شیراز ۲

محمد ابراهیمى دقیقه ۷۲ و خسرو رشیدى دقیقه ۹۰(شیراز) 

 اخراج: آرطور چهارمحالى ۶۰ (آرارات)

صنعتى کاوه 0 دیهیم اهواز 0

افلاک لرستان 2 ایرانجوان بوشهر0

سعید دولتشاه (۸۳) و روح‌الله مریدی (۹۰) برای افلاک

یاسر حسنوند اخراج شد!  

یاسر حسنوند هافبک طراح لرستانی‌الاصل مقاومت تهران، در آخرین دقایق بازى تیمش مقابل هپکوى اراک که با پیروزى مقاومت همراه بود اخراج شد و دیدار بعدى تیم خود را نیز از دست داد. حسنوند در مورد این بازی گفت: بازى بسیار خوبى بود زیرا هپکو بازى قبلش را باخته بود و به همین دلیل روحیه‌ی فوق العاده‌اى براى پیروزى مقابل آنها داشتیم. حسنوند ادامه داد: بازى را خوب شروع کردیم و به گل رسیدیم. پس از آن فشار بیشترى روى حریف آوردیم و موفق شدیم برد دیگرى را به داشته‌هایمان بیفزاییم. حسنوند اظهار امیدوارى کرد که با همین تیم به لیگ یک صعود کند و افزود: ما تنها مدعى گروه خود هستیم و بى‌شک به دسته اول صعود خواهیم کرد. وى در خصوص اخراجش گفت: بازیکن هپکو از دقایق ابتدایى به من فحاشى مى کرد و من بى توجه بودم اما در دقیقه ۹۰ دیگر صبرم تمام شد و پاسخ فحاشى بازیکن حریف را دادم که داور هم مرا اخراج کرد

برنامه‌ی هفته چهارم و پنجم لیگ دسته دوم فوتبال ایران، گروه دوم:

هفته چهارم:            پیام مخابرات شیراز، نفت تهران 

پتروشیمی تبریز، گاز سرخس        سپید‌‌رود رشت، پارچین قزوین       

 شهرداری انزلی، افلاک لرستان            دیهیم اهواز، سازمان راه قم

 ایرانجوان بوشهر، آرارات تهران          فجر منطقه 2 تهران، پرسپولیس زنجان

هفته پنجم:           پرسپولیس زنجان، پیام مخابرات شیراز 

گاز سرخس، سپید‌‌رود رشت              افلاک لرستان، پتروشیمی تبریز

 پارچین قزوین، دیهیم اهواز          آرارات تهران، شهرداری بندر انزلی

 سازمان راه قم، فجر منطقه 2 تهران                نفت تهران، ایرانجوان بوشهر 

  

دور سوم جام حذفی ایران

افلاک لرستان که قرار بود در شیراز به مصاف مرصاد شیراز برود به علت مشکلات مالی انصراف داد

 

هفته دوم دسته سوم: نفت‌نوین آبادان ۲ پرسپولیس خرم‌آباد ۱

پرسپولیس خرم‌آباد در روزی که ۵ بازیکن اصلی خود را بهدلایل مختاف در اختیار نداشت در آبادان مغلوب نماینده‌ی این شهر شد. پرسپولیس هفته سوم استراحت دارد و در هفته چهارم به مصاف نماینده‌ی چهارمحال بختیاری خواهد رفت

 

 

کلنگ‌زنی دهکده المپیک خرم‌آباد با حضور مهندس علی‌آبادی و دکتر حسین صابری (استاندار) و نمایندگان لرستان در مجلس

 

نتایج هفته دوم لیگ دسته دوم:

فولاد یزد 0 مس سرچشمه کرمان ۱ 
مبین بابایى (۱۷) براى مس
پرسپولیس برازجان ۱ دانشگاه آزاد لنگرود ۱
حبیب دویره (۸۴) براى برازجان - رضا کاردوست(۷۸) براى لنگرود
هپکوى اراک ۱ استقلال جنوب ۴
وحید ذکریا (۷۰) براى اراک، على فتحى (۱۸ و۲۲) و مصطفى بیات(۴۸ و ۵۹) براى استقلال
مهرکام پارس ۲ نیرو محرکه قزوین ۱
 مصطفى چراغى(۵۵) على رضوى(۶۴) براى مهرکام، فرشاد محمدیارى(۷۰) براى نیرومحرکه
فولاد هرمزگان 0 مقاومت تهران 0
گروه دوم:
شهردارى انزلى ۲  صنعت گاز سرخس 0
 سعید رمضانى (۳) و محسن رحیمى‌مقدم (۷۶)
صنایع پارچین ۲ - سازان راه قم ۳
على آسمانى(۴۰) و على مالمیر (۸۰ گل به خودى) براى پارچین، عروج رحیم‌زاده (۱۵)، مهدى نصیرى (۳۵) و مسعود راشکى (۹۰) براى سازان‌راه قم
ایران جوان بوشهر ۱ پتروشیمى تبریز 0
 پژمان امین (۶۰) براى بوشهر
سپیدرود رشت 0 صنعتى کاوه 0
پیام مخابرات شیراز ۲  افلاک لرستان ۱
احمد امینى فر (۴۶) و مسلم قنواتى (۷۵) براى مخابرات، عباس قائد رحمت (۱۰) براى افلاک
دیهیم اهواز ۱ نفت تهران 0    سامان موسوى (۷) براى دیهیم