عکس‌ها و اخبار ورزش لرستان

این وبلاگ در سال 1383 با هدف حمایت از ورزش و ورزشکاران لرستان ایجاد شده است

نتایج هفته نهم لیگ دسته دوم فوتبال ایران
ساعت ٥:۱٤ ‎ب.ظ روز دوشنبه ٤ دی ۱۳۸٥  کلمات کلیدی:

صنایع پارچین قزوین 2 تربیت(افلاک) لرستان 1                 گل گهر سیرجان ۳ سپیدرود رشت ۱

 

مس سرچشمه کرمان ۲ خورشید زریوار مریوان ۲            کارون خرمشهر 0 ایران جوان بوشهر ۲

فجر تهران ۱ نفت تهران ۱ 

درهفته نهم از رقابت‌های فوتبال دسته دوم کشور عصر روز دوشنبه تیم صنایع پارچین قزوین بانتیجه دو بر یک بر تیم افلاک لرستان پیروز شد. این دیدار در ورزشگاه شهید رجایی قزوین باداوری پژمان لطفی، اشکان خورشیدی و جلال اسدی هرسه از مازندران برگزارشد. حسین ذوالفقاری در دقیقه‌های هفت و ‪ ۵۲بازی از روی نقطه پنالتی هر دو گل تیم صنایع پارچین قزوین را به‌ثمر رساند و تنها گل تیم‌افلاک لرستان را سعید طیبی‌فرد در دقیقه ‪ ۳۷بازی وارد دروازه تیم حریف کرد. در این دیدار علی‌اشرف احمدی و محسن بیرانوند از تیم افلاک لرستان و حسین هوشنگی و علی محبی از تیم صنایع پارچین قزوین با کارت زرد داور مسابقه جریمه شدند. لازم به ذکر است تیم تربیت از زیر پوشش سازمان زندان‌های استان لرستان خارج شده و تحت پوشش استانداری لرستان قرار گرفته و از این پس با نام افلاک خرم‌آباد در رقابت‌ها شرکت خواهد نمود.

 

 

برنامه هفته دهم لیگ دسته دوم باشگاه های کشور 

 

چهارشنبه 13/10/85  

 

کلیه دیدارها ساعت 14 آغاز خواهد شد و تنها دیدار دو تیم فجر سپاه تهران و نوژن مازندران ساعت 12 برگزار می‌شود. (نام تیم‌های میزبان اول آمده است)

 

افلاک لرستان – آرارات تهران                نفت تهران – دانشگاه آزاد لنگرود

 

مس رفسنجان – صنایع پارچین قزوین       پرسپولیس برازجان – ذوب آهن اردبیل

 

صنعت گاز سرخس – چوکا تالش        شهرداری کرمان – سپاهان نوین اصفهان

 

پیام مخابرات شیراز – مس سرچشمه         پتروشیمی تبریز – نیرو محرکه قزوین

 

 برق تهران – هپکو اراک               ایرانجوان بوشهر – شهر صنعتی کاوه تهران

 

 خورشید زریوار مریوان – کارون خرمشهر        سپیدرود رشت – داماش ایرانیان

 

پنجشنبه 14/10/85

 

 فجر سپاه تهران – نوژن مازندران       مهرکام پارس تهران – گل گهر سیرجان

 

نتایج مسابقات لیگ دسته سوم فوتبال کشور

 

آلومینیوم اراک 1 پرسپولیس خرم‌آباد 4                 نفت‌نوین آبادان 2 توحید بوشهر 1

 

شهرداری اسلامشهر 1 سازان‌راه قم 0                رعد تهران 0 شهرداری لاهیجان 2

 

قند اسلام‌آباد 3 تراکتورسازی‌نوین 0 (حاضرنشد)       فولاد لرستان 3 راه‌آهن بافق 0 (حاضرنشد)

 

استقلال چرام 3 شهرداری زرند 0 (حاضرنشد)       کیهان‌گسترلردگان 3 فولاد یزد 0 (حاضرنشد)

 

عقاب شیراز - پریس صفهان (لغو شد)

صنعت‌نفت ایلام 3 آلومینیوم‌سازی اراک 0 (حاضرنشد)

 

حمیدرضا کرج 2 فجرمنطقه دو 0          مازیران نوشهر 0 شهرداری‌شهرقدس 1

 

پیام قزوین 3 میلادی قم 0 (حاضرنشد)       پیستون تبریز 0 استقلال تاکستان 1

 

جام‌جم‌بیله‌سوار 4 ستاره‌سرخ زنجان 3         عقاب نقده 1 شهرداری انزلی 6

 

شعهین‌رس بیرجند 3 آبفا سراوان 0 (حاضرنشد)      شهرداری همدان 0 برق بیستون 0

 

پرسپولیس خرم‌آباد 3 ساینا سنندج 0 (حاضرنشد)     فولاد هرمزگان 0 شهرداری برازجان 0