عکس‌ها و اخبار ورزش لرستان

این وبلاگ در سال 1383 با هدف حمایت از ورزش و ورزشکاران لرستان ایجاد شده است

برنامه هفته نهم رقابتهای لیگ دسته سوم باشگاههای کشور
ساعت ٧:۳٥ ‎ب.ظ روز شنبه ۱۱ آذر ۱۳۸٥  کلمات کلیدی:

 هفته چهارم دور برگشت رقابتهای لیگ دسته سوم باشگاههای کشور از روز پنجشنبه 16/9/85 با انجام چهار دیدار آغاز خواهد شد و سایر دیدارهای این هفته در روزهای یکشنبه 19/9/85 و دوشنبه 20/9/85 پیگیری خواهد شد. گفتنی است کلیه دیدارهای این هفته ساعت 14 آغاز خواهد شد.

پنجشنبه 16/9/85

درنا تهران _ شهرداری مشهد (ورزشگاه شهید شیرودی یک تهران)

 

صبا باتری گلستان _ استقلال بجنورد (ورزشگاه شهید علی آبادی علی آباد کتول)

 

آهن بافق یزد _ پرسپولیس گناوه (ورزشگاه آهن شهر بافق یزد)

پریس اصفهان _ فولاد لرستان (ورزشگاه تختی اصفهان)

یکشنبه 19/9/85

فولاد یزد _ استقلال چرام (ورزشگاه شهید نصیری یزد)

توحید بوشهر _ کیهان گستر لردگان (ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر)

شهرداری زرند کرمان _ صنعت نفت نوین آبادان (ورزشگاه شهید عرب نژاد زرند)

شهرداری قدس _ پیام قزوین (ورزشگاه شهدا شهر قدس)

فجر منطقه 2 تهران _ مازیران نوشهر (ورزشگاه شهید شیرودی یک تهران)

میلادی قم _ حمیدرضا کرج (ورزشگاه هلال احمر قم)

استقلال تاکستان _ جام جم بیله سوار (ورزشگاه پانزده خرداد تاکستان)

شهرداری انزلی _ پیستون ایران نیوز (ورزشگاه تختی انزلی)

ستاره سرخ زنجان _ عقاب سلدوز نقده (ورزشگاه کارگران زنجان)

سازان راه قم _ رعد تهران (ورزشگاه هلال احمر قم)

شهرداری لاهیجان _ قند اسلام آباد (ورزشگاه شهید قاسمی رودسر)

تراکتورسازی نوین تبریز _ شهرداری اسلامشهر (ورزشگاه تختی تبریز)

برق بیستون کرمانشاه _ صنعت نفت ایلام (ورزشگاه آزادی کرمانشاه)

ساینا سنندج _ شهرداری همدان (ورزشگاه ملک نیا سنندج)

آلومینیوم سازی اراک _ پرسپولیس خرم‌آباد (ورزشگاه آلومینیوم سازی اراک)

شهرداری برازجان _ مس نوین کرمان (ورزشگاه تختی برازجان)

شاهین رس بیرجند _ فولاد هرمزگان (ورزشگاه تختی بیرجند  

 

نتایج فوتبال دسته سوم کشور در هفته هشتم  

گروه اول: استقلال بجنورد 0 سیمان شاهرود 1     شهرداری‌مشهد 2 صاباتری گلستان  

گروه دوم: شهرقدس 4 میلادی قم 0   مازیران نوشهر 3 حمیدرضا کرج 1   فجر 2 پیام قزوین  

گروه سوم: لاهیجان 3 تراکتور‌نوین 1   رعدتهران 2 اسلامشهر 0    اسلام‌آباد 4 سازان‌راه قم  

گروه چهارم: نقده 0 بیله‌سوار 1   پیستون تبریز 3 ستاره زنجان 2   انزلی- تاکستان(برگزارنشد 

گروه پنجم: سنندج 0 برق‌بیستون 2  پرسپولیس‌خرم‌آباد 2 ایلام 0   همدان 2 آلومینیوم‌اراک  

گروه ششم: فولاد لرستان 2 عقاب شیراز 2      پرسپولیس گناوه 0 پریس اصفهان  

گروه هفتم: فولادیزد 2 شهرداری زرند 1   کیهان لردگان 1 نفت‌نوین 3   چرام 2 توحیدبوشهر  

گروه هشتم: فولاد هرمزگان 3 آبفا سراوان 0      مس‌نوین کرمان 7 شاهین‌رس بیرجند 1

 

 نتایج بازیهای دور اول جام حذفی :

ماشین‌سازی تبریز 2 نفت‌وگاز گچساران 0    خورشید زریوارمریوان 0 صنعت‌مهرکام‌پارس 2

استواآبیک 0 صنعت گاز سرخس 0 (قزوین در پنالتی 5-4 برد)     اکباتان 0 نیروی زمینی 3

ذوب‌آهن اردبیل 2 پگاه گیلان 0 (در وقت اضافه)       شهرداری‌بندرعباس 1 هماتهران 0

صنایع اراک 1 سایپا شمال 0        تربیت‌یزد - پرسپولیس زنجان (زنجان انصراف داد)        

گل گهر سیرجان - مجتمع صنعتی رفسنجان (سیرجان انصراف داد)

کارون خرمشهر - دیهیم اهواز (کارون انصراف داد)

چوکا تالش - پیام مخابرات شیراز (چوکا انصراف داد)

شهرداری صحنه - پیام ارتباطات خراسان (پیام انصراف داد)