عکس‌ها و اخبار ورزش لرستان

این وبلاگ در سال 1383 با هدف حمایت از ورزش و ورزشکاران لرستان ایجاد شده است

برنامه هفته هشتم لیگ دسته سوم باشگاه‌های کشور
ساعت ٢:۱٢ ‎ب.ظ روز دوشنبه ٦ آذر ۱۳۸٥  کلمات کلیدی:

پنج‌شنبه 9/9/85

 

پرسپولیس خرم آباد _ صنعت‌نفت ایلام (ورزشگاه کارگران خرم آباد) ساعت 30/14

 

شهرداری همدان _ آلومینیوم سازی اراک (ورزشگاه کارگران همدان) ساعت 30/14

 

فولاد لرستان _ عقاب شیراز (ورزشگاه شهدا نورآباد) ساعت 30/14

 

پرسپولیس گناوه _ پریس اصفهان (ورزشگاه سراجی گناوه) ساعت 30/14

 

شادرو فولاد یزد _ شهرداری زرند کرمان (ورزشگاه شهید نصیری یزد) ساعت 30/14

 

کیهان گستر لردگان _ صنعت نفت نوین آبادان (ورزشگاه تختی لردگان) ساعت 30/14

 

استقلال چرام کهکیلویه _توحید بوشهر (ورزشگاه تختی لردگان) ساعت 30/14

 

فولاد هرمزگان _ آبفا سراوان سیستان (ورزشگاه تختی بندرعباس) ساعت 30/14

 

مس نوین کرمان _ شاهین رس بیرجند (ورزشگاه کیانی کرمان) ساعت 30/14

 

استقلال بجنورد _ انصار سیمان شاهرود (ورزشگاه تختی بجنورد) ساعت 30/14

 

شهرداری مشهد _ صبا باتری گلستان (ورزشگاه تختی مشهد) ساعت 30/14

 

شهرداری شهر قدس _ میلادی قم (شهدا شهر قدس) ساعت 30/14

 

مازیران نوشهر _ حمیدرضا کرج (ورزشگاه شهدا نوشهر) ساعت 30/14

 

پیام قزوین _ فجر منطقه 2 تهران (ورزشگاه شهید رجایی قزوین) ساعت 30/14

 

شهرداری لاهیجان _ تراکتورسازی نوین تبریز (ورزشگاه قاسمی رودسر) ساعت 30/14

 

رعد تهران _ شهرداری اسلامشهر (ورزشگاه شهید شیرودی یک تهران) ساعت 30/14

 

قند اسلام آباد کرمانشاه _ سازان راه قم (ورزشگاه ریزوندی اسلام آباد) ساعت 30/14

 

شهرداری انزلی _ استقلال تاکستان (ورزشگاه تختی انزلی) ساعت 30/14

 

عقاب سلدوز نقده _ جام جم بیله سوار (ورزشگاه تختی نقده) ساعت 30/14

 

پیستون ایران تبریز _ ستاره سرخ زنجان (ورزشگاه تختی تبریز) ساعت 30/14

 

ساینا سنندج _ برق بیستون (ورزشگاه ملک نیا سنندج) ساعت 30/14

 

 

 

 

برنامه دور اول مسابقات حذفی کشور (جام خرمشهر 86 – 85)

 

جمعه 10/9/85

 

ماشین سازی تبریز _ نفت و گاز گچساران (ورزشگاه تختی تبریز) ساعت 13

 

خورشید زریوار مریوان _ صنعت مهرکام پارس تهران (ورزشگاه زاگرس مریوان) ساعت 13

 

استوا آبیک قزوین _ صنعت گاز سرخس (ورزشگاه تختی آبیک) ساعت 13

 

چوکا تالش _ پیام مخابرات شیراز (ورزشگاه پوریای ولی تالش) ساعت 13

 

شهرداری صحنه _ پیام ارتباطات خراسان (ورزشگاه آزادی صحنه کرمانشاه) ساعت 13

 

ذوب آهن اردبیل _ پگاه گیلان (ورزشگاه تختی اردبیل) ساعت 13

 

تربیت یزد _ پرسپولیس زنجان (ورزشگاه شهید نصیری یزد) ساعت 13

 

اکباتان تهران _ نیروی زمینی تهران (ورزشگاه الیاف تهران) ساعت 13

 

گل گهر سیرجان _ مجتمع صنعتی رفسنجان (ورزشگاه گل گهر سیرجان) ساعت 13

 

شهرداری بندرعباس _ هما تهران (ورزشگاه تختی بندرعباس) ساعت 13

 

صنایع اراک _ سایپا شمال (ورزشگاه 5 مرداد اراک) ساعت 13

 

کارون خرمشهر _ دیهیم اهواز (ورزشگاه جهان آرا خرمشهر) ساعت 13

 

یکشنبه 12/9/85

 

شهرداری کرمان _ فجر سپاه تهران (ورزشگاه سلیمی کیا کرمان) ساعت 13

 

پاس زاهدان _ برق تهران (ورزشگاه 17 شهریور زاهدان) ساعت 13

 

پتروشیمی تبریز _ آرارات تهر ان (ورزشگاه تختی تبریز) ساعت 13

 

صنایع دخانیات گیلان _ تراکتورسازی تبریز (ورزشگاه عضدی رشت) ساعت 13

 

مس سرچشمه کرمان _ کیمیا رشد بندرترکمن (ورزشگاه زینعلی سرچشمه) ساعت 13

 

استقلال دزفول _ فجر سپاه نجف آباد (ورزشگاه تختی دزفول) ساعت 13

 

مقاومت جهرم شیراز _ مرکز آموزش 04 بیرجند (ورزشگاه جهرم) ساعت 13

 

نماینده سمنان _ تربیت لرستان (ورزشگاه تختی سمنان) ساعت 13

 

داماش تهران _ شهیدنوروزی چلیچه (ورزشگاه سرداران شهید شمیران) ساعت 13

 

آبفا هرمزگان _ شهرداری دزفول (ورزشگاه تختی بندرعباس) ساعت 13

 

سپیدرود رشت _ بهزیستی مریوان (ورزشگاه عضدی رشت) ساعت 13

 

آلومینیوم سازی اراک _ نیرو محرکه قزوین (ورزشگاه آلومینیوم اراک) ساعت 13

 

سه شنبه 14/9/85

 

شهرداری همدان _ فولاد سپاهان نوین اصفهان (ورزشگاه تختی همدان) ساعت 13

 

پرسپولیس خرم آباد _ نساجی مازندران (ورزشگاه کارگران خرم آباد) ساعت 13

 

کشت و صنعت شوشتر _ نماینده قم (ورزشگاه تختی شوشتر) ساعت 13

 

نماینده بوشهر _ نماینده خراسان شمالی (ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر) ساعت 13

 

رعد تهران _ فولاد یزد (ورزشگاه شهید شیرودی یک تهران) ساعت 13

 

تراکتورسازی نوین تبریز _ صنعت نفت آبادان (ورزشگاه تختی تبریز) ساعت 13