عکس‌ها و اخبار ورزش لرستان

این وبلاگ در سال 1383 با هدف حمایت از ورزش و ورزشکاران لرستان ایجاد شده است

نتایج هفته هشتم لیگ فوتبال دسته دوم کشور
ساعت ٩:٢٥ ‎ب.ظ روز پنجشنبه ٢ آذر ۱۳۸٥  کلمات کلیدی:

 

گروه اول : آرارات تهران 2 صنایع پارچین 3              نفت تهران 0 نوژن مازندران 0   

تربیت لرستان ۱ چوکا تالش ۰              شهرداری کرمان ۱ دانشگاه لنگرود ۱

گاز سرخس ۰ ذوب‌آهن اردبیل ۱         پرسپولیس برازجان ۱ فجر تهران ۰

مس رفسنجان ۱ سپاهان نوین اصفهان ۱

 

 

گروه دوم : ایرانجوان بوشهر 1 مس سرچشمه 1          پتروشیمی تبریز 1 گل‌گهر سیرجان 2

سپیدرود رشت 1 برق تهران 3                مهرکام پارس ۲ هپکو اراک ۱

خورشید زریوار ۱ نیرومحرکه قزوین ۱        پیام شیراز ۴ داماش تهران ۱

کاوه تهران ۴ کارون خرمشهر ۱

 

از سری رقابتهای فوتبال لیگ دسته دوم باشگاه‌های کشور عصر یکشنبه تیم فوتبال تربیت خرم‌آباد میهمان خود چوکای تالش را با نتیجه یک بر صفر شکست داد. این دیدار با تک گل دقیقه بیست و یکم فرزاد بهاری به سود تربیت لرستان پایان یافت. به علت درگیری دو بازیکن از دو تیم مدت پانزده دقیقه متوقف شد. "محمد ملکی" داور وسط این دیدار در دقیقه هشتاد و پنج بازی با استفاده از کارت قرمز، سعید بیات بازیکن تیم تربیت لرستان و حسن شمس بازیکن چوکای تالش را به دلیل درگیری از بازی اخراج کرد. در این دیدار توسط داور سه کارت زرد نصیب بازیکنان چوکای تالش و یک کارت زرد نیز به بازیکن تیم تربیت لرستان داده شد. حسن رستم‌زاده و علی دشانی به همراه محمد ملکی هر سه از تهران، قضاوت این دیدار را برعهده داشتند. این مسابقه در ورزشگاه کارگران خرم‌آباد برگزار شد.

 

 

دسته اول هندبال باشگاه‌های کشور

 

رقابت‌های لیگ دسته اول هندبال باشگاه‌های کشور از روز اول آذر ماه آغاز شده که بطور همزمان و با حضور چهل تیم در چهار شهر آستارا، بندرعباس، خرم آباد و مراغه در جریان است. بعد از شناخت دو تیم برتر در هر شهرستان، هشت تیم مشخص شده با هم به رقابت خواهند پرداخت که در نهایت دو تیم به سوپر لیگ باشگاه‌های هندبال کشور راه خواهند یافت.

 

رقابتهای هندبال دسته اول باشگاههای کشور روز شنبه با برگزاری سه دیدار در سالن ورزشی کارگران شهر خرم‌آباد پیگیری شد. این رقابتها با حضور ده تیم از کشور و در دو گروه به مدت پنج روز در حال برگزاری است. در گروه الف این رقابتها تیمهای هندبال همدان، اصفهان ،ایلام، خراسان رضوی و تیم بوشهر شرکت دارند. تیمهای هندبال لرستان، چهارمحال بختیاری، خوزستان،مرکزی و کرمانشاه نیز در دیگر گروه این رقابتها قرار دارند. نتایج:

 

فلاورجان اصفهان 25 تربیت‌بدنی همدان 24              خارک بوشهر 28 تربیت‌بدنی همدان 27

 

هپکواراک 39  پیام‌نور گیلانغرب 30               هیات‌هندبال لرستان ۴۶    هیات‌هندبال شهرکرد 37

 

هپکونوین اراک32 عملیات‌غیرصنعتی ماهشهر 25          پیام‌نور شهرکرد 36 پیام‌نور گیلان‌غرب 34

 

هیات‌هندبال خارک 35  هیات هندبال ایلام 24       هیات‌هندبال خارک 29 فلاورجان اصفهان 27

 

هپکو اراک 40 هیات‌هندبال شهرکرد 25         هیات‌هندبال لرستان 33 عملیات‌غیرصنعتی‌ماهشهر 20

                                        فیتال : لرستان ۲۷خارک بوشهر ۲۵

 

                                                                      

                                                  

                                                                                      

 

در جریان رقابت‌های هندبال دسته اول باشگاه‌های کشور که در آستارا در جریان است شب گذشته با انجام چهار دیدار باقی مانده از مرحله اول تیم‌های راه یافته به مرحله نیمه نهایی این رقابت‌ها مشخص شدند. این رقابت‌ها که با حضور نه تیم در دو گروه برگزار می‌شود:

 

 گروه یک: 1- قزوین 6 امتیاز  2- آستارا 4 امتیاز      گروه دوم: 1-  میانه 4 امتیاز  2- اهر 4 امتیاز

 

 

 

 

 

                                         نتایج فوتبال دسته سوم کشور :

 

 

صبا باتری گلستان 1 درنا تهران 2                   انصار سیمان شاهرود 1 شهرداری مشهد 0

 

میلادی قم 2 مازیران نوشهر 2                 فجر منطقه دو تهران 1 شهرداری شهرقدس 0

 

حمید رضا کرج 2 پیام قزوین 0                     تراکتورسازی نوین تبریز 1 رعد تهران 1

 

شهرداری اسلامشهر 2 قند اسلام‌آباد 1       استقلال تاکستان ـ عقاب‌سلدوز نقده (انجام نشد)

 

ستاره سرخ زنجان 2 شهرداری انزلی 1            جام جم بیله سوار 0 پیستون ایران تبریز 2

 

برق بیستون 2 پرسپولیس خرم آباد 2              آلومینیوم سازی اراک 3 ساینا سنندج 1

 

صنعت نفت ایلام 2 شهرداری همدان 1             پریس اصفهان 1 آهن بافق یزد 0

 

عقاب شیراز 2 پرسپولیس گناوه  1             آبفا سراوان سیستان 0 مس نوین کرمان 2

 

شهرداری زرند ـ کیهان‌گستر لردگان (شنبه)     توحید بوشهر 0 شادرو فولاد یزد 3

 

صنعت نفت نوین آبادان 5 استقلال چرام 1    شاهین‌رس بیرجند 1 شهرداری برازجان 3

 

 

 

رقابت‌های جام حذفی فوتبال ایران

 

تعداد تیمهای شرکت‌کننده در این رقابتها یکصد تیم از لیگ برتر، لیگ دسته اول و لیگ دسته دوم باشگاههای کشور و قهرمان استانها می باشند. تعداد تیمهای لیگ برتر، ۱۶تیمهای لیگ دسته اول ۲۴و تعداد تیمهای لیگ دسته دوم باشگاههای کشور ۲۸می‌باشد که  ۳۲  تیم قهرمان استانها نیز به آن اضافه خواهد شد. در دور دوم اگر تیمی در دور اول میزبان بود، در بازی دوم میهمان خواهد شد و بالعکس. اما البته اگر دو میهمان یا دو میزبان با هم برخورد کنند به قید قرعه میزبان و میهمان، مشخص خواهد شد. برگزاری دیدارها از ابتدا تا فینال به صورت تک حذفی می‌باشد و تنها دیدار فینال به صورت رفت و برگشت برگزار می‌شود.

 

 تیمهای پرسپولیس و استقلال در صورت غلبه بر حریفان خود ، در یک هشتم نهایی این رقابتها به مصاف هم خواهند رفت .