عکس‌ها و اخبار ورزش لرستان

این وبلاگ در سال 1383 با هدف حمایت از ورزش و ورزشکاران لرستان ایجاد شده است

 
ساعت ٢:۱٢ ‎ب.ظ روز شنبه ٢٧ آبان ۱۳۸٥  کلمات کلیدی:

نتايج هفته هفتم ليگ فوتبال دسته دوم كشور

گروه اول : نوژن مازندران 0 صنايع پارچين 0

نفت تهران 2 پرسپوليس برازجان 0      سپاهان نوين اصفهان 1 تربيت لرستان 0

چوكا تالش 1 آرارات تهران 2        دانشگاه آزاد لنگرود 0 صنعت گاز سرخس 0

ذوب‌آهن اردبيل ـ مس رفسنجان (برگزار نشد)     فجر سپاه تهران ـ شهرداري كرمان (سه‌شنبه)

1- نفت تهران 17 امتياز   2- آرارات تهران 13 امتياز   3- دانشگاه لنگرود 12 امتياز

4- مس رفسنجان 10 امتياز    5- فجر تهران 9 امتياز     6- سپاهان‌نوين 9 امتياز

7- پرسپوليس برازجان 9 امتياز   8- صنايع‌پارچين 8 امتياز    9 تربيت لرستان 7 امتياز

گروه دوم : مهركام پارس تهران 1 سيپدرود رشت 0

 مس سرچشمه كرمان 1شهر صنعتي كاوه 1                برق تهران 1 پتروشيمي تبريز 0

نيرو محركه قزوين 1 ايرانجوان بوشهر 0           گل گهر سيرجان 1 پيام مخابرات شيراز 1

هپكو اراك ـ كارون خرمشهر (سه‌شنبه)     داماش ايرانيان ـ خورشيد زريوار مريوان (سه‌شنبه)

1- مهركام تهران 14 امتياز   2- برق تهران 12 امتياز   3- ايران‌جوان بوشهر 12 امتياز

4 نيرومحركه قزوين 10 امتياز    5 گل‌گهر سيرجان 10 امتياز    6- پيام شيراز 9 امتياز

برنامه هفته هشتم ليگ دسته دوم باشگاه‌هاي كشور

جمعه 3/9/85

نفت تهران ـ نوژن مازندران (ورزشگاه اختصاصي نفت تهرانسر تهران) ساعت 30/14

آرارات تهران ـ صنايع پارچين (ورزشگاه اختصاصي آرارات تهران) ساعت 30/14

سپيدرود رشت ـ برق تهران (ورزشگاه شهيد عضدي رشت) ساعت 30/14

ايرانجوان بوشهر ـ مس سرچشمه كرمان (ورزشگاه شهيد بهشتي بوشهر) ساعت 30/14

پتروشيمي تبريز ـ گل گهر سيرجان (ورزشگاه تختي تبريز) ساعت 30/14

يكشنبه 5/9/85

پرسپوليس برازجان ـ فجر سپاه تهران (ورزشگاه تختي برازجان) ساعت 30/14

صنعت گاز سرخس ـ ذوب آهن اردبيل (ورزشگاه تختي سرخس) ساعت 30/14

تربيت لرستان ـ چوكا تالش (ورزشگاه كارگران خرم آباد) ساعت 30/14

شهرداري كرمان ـ دانشگاه آزاداسلامي لنگرود (شهيدسليمي كيا كرمان) ساعت 30/14

مس رفسنجان ـ فولاد سپاهان نوين اصفهان (ورزشگاه نوش رفسنجان) ساعت 30/14

مهركام پارس تهران ـ هپكو اراك (ورزشگاه شهيد شيرودي يك تهران) ساعت 30/12

شهر صنعتي كاوه ـ كارون خرمشهر (ورزشگاه سرداران شهيد شميران تهران) ساعت 30/14

خورشيد زريوار مريوان ـ نيرو محركه قزوين (ورزشگاه زاگرس مريوان) ساعت 30/14

پيام مخابرات شير ازـ داماش ايرانيان (ورزشگاه سعادت شهر) ساعت30/14

برنامه هفته هفتم ليگ فوتبال دسته سوم كشور

روز پنجشنبه 2/9/85 با انجام بيست بازي در شهرهاي مختلف كشور پيگيري خواهد شد و تنها ديدار دو تيم سازان راه قم و شهرداري لاهيجان روز جمعه 3/9/85 برگزار خواهد شد. گفتني است؛ كليه ديدارهاي اين هفته ساعت 30/14 آغاز خواهد شد.

پنجشنبه 2/9/85

صبا باتري گلستان ـ درنا تهران (ورزشگاه شهيد اسماعيل علي آبادي، علي آباد كتول)

انصار سيمان شاهرود ـ شهرداري مشهد (ورزشگاه راه آهن شاهرود)

ميلادي قم ـ مازيران نوشهر (ورزشگاه هلال احمر قم)

فجر منطقه 2 تهران ـ شهرداري شهر قدس (ورزشگاه شهيد شيرودي يك تهران)

حميد رضا كرج ـ پيام قزوين (ورزشگاه شريعتي كرج)

تراكتورسازي نوين تبريز ـ رعد تهران (ورزشگاه تختي تبريز)

آبفا سراوان سيستان ـ مس نوين كرمان (ورزشگاه شهيد حسين پور سراوان)

شهرداري اسلامشهر ـ قند اسلام آباد كرمانشاه (ورزشگاه امام خميني «ره» اسلامشهر)

استقلال تاكستان ـ عقاب سلدوز نقده (ورزشگاه پانزده خرداد تاكستان)

ستاره سرخ زنجان ـ شهرداري انزلي (ورزشگاه كارگران زنجان)

جام جم بيله سوار ـ پيستون ايران تبريز (ورزشگاه تختي بيله سوار)

برق بيستون ـ پرسپوليس خرم آباد (ورزشگاه آزادي كرمانشاه)

آلومينيوم سازي اراك ـ ساينا سنندج (ورزشگاه آلومينيوم سازي اراك)

صنعت نفت ايلام ـ شهرداري همدان (شهيد پيرحياتي ايوان ايلام)

پريس اصفهان ـ آهن بافق يزد (ورزشگاه تختي اصفهان)

عقاب شيراز ـ پرسپوليس گناوه (ورزشگاه عقاب نيروي هوايي شيراز)

شهرداري زرند كرمان ـ كيهان گستر لردگان (ورزشگاه شهيد عرب نژاد زرند)

توحيد بوشهر ـ شادرو فولاد يزد (ورزشگاه شهيد بهشتي بوشهر)

صنعت نفت نوين آبادان ـ استقلال چرام كهكيلويه و بوير احمد (ورزشگاه پاس آبادان)

شاهين رس بيرجند ـ شهرداري برازجان (ورزشگاه تختي بيرجند)

جمعه 3/9/85

سازان راه قم ـ شهرداري لاهيجان (ورزشگاه هلال احمر قم)

نتايج هفته اول دور برگشت فوتبال دسته سوم كشور

گروه اول : انصار شاهرود 0 درنا تهران 1         شهرداري مشهد 1 استقلال بجنورد 2

گروه دوم : ميلادي قم 1 فجر تهران 2       حميدرضا كرج 0 شهرداري شهرقدس 0     مازيران نوشهر 3 پيام قزوين 1

گروه سوم : رعد تهران 2 قند اسلام‌آباد 1     سازان‌راه قم 2 تراكتورسازي‌نوين 0     شهرداري اسلامشهر3 شهرداري لاهيجان 1

گروه چهارم: استقلال تاكستان 4 ستاره‌سرخ زنجان 4    عقاب سلدوز 3 پيستون تبريز 2     شهرداري انزلي 3 جام‌جم بيله‌سوار 0

گروه پنجم: برق بيستون 1 آلومينيوم اراك 1    ساينا سنندج- نفت ايلام(برگزار نشد)    شهرداري همدان 2 پرسپوليس خرم‌آباد 0

گروه ششم: پرسپوليس گناوه 2 فولاد لرستان 0    آهن بافق 3 عقاب شيراز 0

گروه هفتم : توحيد بوشهر 3 شهرداري زرند 2     استقلال چرام 1 كيهان لردگان 1   فولاد يزد 1 نفت‌نوين آبادان 1

گروه هشتم : مس‌نوين كرمان 2 فولاد هرمزگان 2      شهرداري برازجان 5 آبفا سيستان 0

***

ضمنآ 2 ديدار فوتبال دسته دوم كشور در خرم‌آباد و خرمشهر به مناسبت سالروز شهادت امام جعفر صادق(ع) برگزار نشد