عکس‌ها و اخبار ورزش لرستان

این وبلاگ در سال 1383 با هدف حمایت از ورزش و ورزشکاران لرستان ایجاد شده است

نتایج نمایندگان لرستان در لیگ دسته سوم فوتبال کشور 1395 + جدول
ساعت ۱٠:٠٩ ‎ق.ظ روز دوشنبه ۱۳ دی ۱۳٩٥  کلمات کلیدی:

 

 هفته دوازدهم؛ یک‌شنبه 5 دی 1395:

پریز دورود 0 کیان بختیاری زاگرس 3 (انصراف پریز دورود)

پردیس خرم‌آباد 2 ابوذر باشت 1

گل‌ها: پردیس، مسلم دریکوند در دقیقه 53 و سید محسن حسینی در دقیقه 94

 

هفته سیزدهم، شنبه 11 دی 95:

پیام چغادک بوشهر 3 پریز دورود 0 (انصراف پریز دورود)

استقلال خرمشهر 0 پردیس خرم‌آباد 3 (انصراف استقلال خرمشهر)

 

پردیس خرم‌آباد: اسماعیل میرزاپور، میلاد بهاروند، رضا آریا، سجاد امیدی، سجاد بازگیر، محمود بیرانوند‌یگانه، پیمان میر‌دریکوند، رضا شرفی، علی ساکی، امیرحسین محمدی، سیدمهدی سهرابیان، احمد آوری، مسعود جلالی‌، مسلم دریکوند، اسلام دهقان، میلاد بهاروند، قاسم رحمانی، کسری بهاروند، ایمان القاسی، سیدمحسن حسینی؛ سرمربی‌: فرداد صفاپذیر، مربیان: اصغر کیان‌زاده، فرزاد جمالی، محسن اسکینی، سرپرست: احمد بازگیر، مدیر عامل‌: تاجبخش عباسی

 

 

گروه 4

بازی

برد

مساوی

باخت

زده

خورده

امتیاز

1

کیان بختیاری(زاگرس)

12

8

1

3

20

10

25

2

پرسپولیس برازجان

12

7

1

4

22

10

22

3

پیام چغادک بوشهر

12

6

4

2

15

5

22

4

پردیس خرم‌آباد

12

6

4

2

16

9

22

5

پرسپولیس شوش

12

6

3

3

35

15

21

6

استقلال ملاثانی

12

6

3

3

19

12

21

7

ابوذر باشت

12

6

2

4

20

21

20

8

استقلال شوشتر

12

5

4

3

22

18

19

9

نفتون مسجدسلیمان

12

4

4

4

16

18

16

10

شهدای شهباز شازند

12

2

5

6

15

25

11

11

ازنا جوان شازند

12

2

2

8

14

23

8

12

استقلال خرمشهر

12

2

0

9

8

26

6

13

پریز دورود

12

1

1

10

10

43

4

 

تیم پردیس خرم‌آباد

 تیم پریز دورود

 

گروه‌بندی مرحله نهایی لیگ دسته سوم مشخص شد

رقابت‌های لیگ دسته سوم (مرحله نهایی) در سازمان لیگ فوتبال قرعه‌کشی شد.

به گزارش "دی اسپورت"، این رقابت‌ها در سه گروه ١٠ تیمی برگزار خواهد شد که سید‌بندی گروه‌ها به شرح زیر است:

 

گروه شمال:

1- امید حسن آباد  2- پاراگ تهران 3- الوند همدان ( پیام مقاومت ساری)  4- شهدای ماکران میانرود 5- شهرداری جویبار(خراسان رضوی) 6- ملی پوشان تبریز 7- شهرداری کامیاران 8- شهدای رزکان کرج 9- چوکای تالش 10- کارگر بنه‌گز (‌ساوه )

 

گروه مرکز:

1- آلومینیوم آبسگون تهران 2- مقاومت تهران 3- پیام وحدت مشهد 4- نسل ابومسلم مشهد 5- صنعت ساری 6- شهدای بابلسر 7- استقلال‌نوین بجنورد 8- انتظار بجنورد 9- یاران غدیر هشتگرد 10- استقلال‌جوان خان‌بین

 

گروه جنوب:

1- استقلال جنوب تهران 2- ایرانداد تهران 3- پرسپولیس گناوه 4- پرسپولیس برازجان 5- برق شیراز 6- شهرداری فیروز‌آباد 7- شهرداری بم 8- مس‌نوین کرمان 9- کیان بختیاری شهرکرد 10- ملی حفاری اهواز

 

در پایان مرحله نهایی 2 تیم نخست از هر گروه به لیگ دسته دوم صعود خواهند کردو تیم‌های سوم‌، چهارم و دو تیم بهتر پنجم هر گروه در دور دوم ماندگار خواهند شد و بقیه سقوط خواهند کرد.

زمان پایان نقل و انتقالات روز سه‌شنبه ۵ بهمن ۹۵ است و شروع مسابقات مرحله دوم ۲۶ دی‌ماه ۹۵ بوده و نیمه دوم اردی‌بهشت ۹۶ مسابقات مرحله دوم به پایان می‌رسد.