عکس‌ها و اخبار ورزش لرستان

این وبلاگ در سال 1383 با هدف حمایت از ورزش و ورزشکاران لرستان ایجاد شده است

هفته اول ليگ دسته دوم فوتبال کشور کليد خورد
ساعت ۱۱:۱٩ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ٢٢ شهریور ۱۳۸٥  کلمات کلیدی:

نتايج هفته اول ليگ دسته دوم فوتبال ايران

گروه اول :           صنعت گاز سرخس 0 مس رفسنجان 0

دانشگاه‌آزاد لنگرود 0 سپاهان‌نوين اصفهان 0          شهرداري كرمان 2 تربيت لرستان 2

فجر سپاه تهران 7 چوكا تالش 2               نفت تهران 1 صنايع پارچين 0

  پرسپوليس برازجان - آرارات و نوژن ساری ـ ذوب‌آهن اردبيل تعويق افتاد                      

گروه دوم :         پيام مخابرات شيراز 3 خورشيد زريوار مريوان 1

گل‌گهر سيرجان 1 نيرومحركه قزوين 1               برق تهران 3 مس سرچشمه كرمان 1

سپيد رود رشت 0 شهر صنعتي كاوه 0           صنعت تهران 1 كارون خرمشهر 0

هپكو اراك ـ مازيران ساري و پتروشيمي تبريز ـ ايرانجوان بوشهر  به تعويق افتاد

در بازي تيم‌هاي تربيت و شهرداري كرمان در كرمان تيم تربيت با وجود جوانگرايي چهره‌ي خوبي از خود به نمايش گذاشت و موفق شد در دقيقه 3 توسط سجاد خسروي بازيكن لرستاني‌الاصل فصل گذشته‌ي تيم كوثر تهران در دقيقه‌ي 3 به گل دست يابد و سپس توسط ياسر حسنوند در دقيقه‌ي 21 از روي نقطه‌ي پنالتي صاحب گل دوم شد اما در نيمه‌ي دوم شاگردان احمد جاودانه چوب بي تجربگي خود را خوردند و شهرداري در دقايق 60 (از روي نقطه‌ي پنالتي) و 76 توسط روح‌الله رحماني دو گل وارد دروازه‌ي تربيت كرد و بازي 2-2 مساوي به پايان رسيد. تيم تربيت در خط دفاعي از بازيكنان مسن و با تجربه استفاده مي‌كند و در خط هافبك بجز هافبك وسط ساير بازيكنان را جوانان گمنام تشكيل مي‌دهند. تربيت سال 82 در همين ورزشگاه 2-1 مغلوب شهرداري شده بود كه در آن سال ياسر حسنوند با يك ضربه‌ي سر به اشتباه توپ را وارد دروازه‌ي تيم تربيت كرده بود و امروز پس از 3 سال انتقام گرفت و در بازي برگشت دو تيم در خرم‌آباد 2-2 به تساوي دست يافتند كه گل آفسايد دقيقه 89 كرماني‌ها توسط فرج‌الله يثربي داور اين بازی مورد قبول واقع گرديد و باعث ايجاد اغتشاش در ورزشگاه شد. تربيت اين هفته به مصاف پرسپوليس برازجان مي رود كه سال 82 در خرم‌آباد اين تيم را 1-0 شكست داد و در بازي برگشت 3-1 به اين تيم باخت.

تركيب تربيت: حميدرضا باجولوند- سعيد بياتي- كيانوش بيرانوند- فرزاد بهاري- فرداد صفاپذير- سعيد دولتشاه (مجيد ياري)- ياسر حسنوند- علي‌اشرف احمدي- قاسم رحماني (كرمبك عبدولي)- مجتبي پورمرادي (علي نوري زاده) و سجاد خسروي- سرمربي: احمد جاودانه- مربيان: علي ميردريكوند- محمود خدادادي و كاظم بهاروند- سرپرست: شاه‌الدين خلفوند

***

هادي فاضلي جوان مودب و محجوب تيم پرسپوليس خرم‌آباد امسال تنها بازيكن لرستاني است كه به اردوي تيم ملي دانشجويان دعوت شده و از قضا خيلي مورد توجه مربيان اين تيم قرار گرفته است. سال گذشته از لرستان هائي فاضلي، شادروان احمد چراغي(مرد سال فوتبال لرستان 84)، حميد فتحي كه حالا در مس كرمان بازي مي‌كند، عارف حيدري و چند بازيكن ديگر حضور داشتند اما امسال هادي تنها اميد لرستان است. براي او آرزوي موفقيت دارم.

***

جمعه 24/6/85 هفته دوم مسابقات قهرماني ليگ دسته دوم باشگاههاي كشور با انجام 13 بازي برگزار مي شود. به غير از ديدار صنايع پارچين ـ فجر سپاه تهران كه ساعت 14 آغاز مي گردد، كليه ديدارها در ساعت 16 انجام مي‌شود.

صنعت گاز سرخس ـ نوژن مازندران (ورزشگاه تختي سرخس)

داوران: حسين زرگر، حسين رستم زاده، سلمان مرادي و حسن راعي

فولاد سپاهان نوين اصفهان ـ ذوب آهن اردبيل (ورزشگاه تختي اصفهان)

داوران: محمد كماني، مجتبي آسنجراني، حسين كريمي و امير بالاورد

مس رفسنجان ـ شهرداري كرمان (ورزشگاه نوش رفسنجان)

داوران: سيد رسول احمدي، محمد پناهي، مظفري و محمد جواد محمدي

چوكا تالش ـ دانشگاه آزاد اسلامي لنگرود (ورزشگاه پورياي ولي تالش)

داوران: بابك وسيله بر، ارشد نجيبي، يعقوب حجتي و ناصر عبدالهي

تربيت لرستان ـ پرسپوليس برازجان (ورزشگاه تختي خرم آباد)

داوران: مصطفي فراهاني، مهدي الوندي، حسين كرمي و نورمحمد يوسف وند

صنايع پارچين ـ فجر سپاه تهران (ورزشگاه شهيد رجايي قزوين) ساعت 14

داوران: غلامرضا جباري، تقي كريمي، مهدي ناصحي مفرد و طاهر طاهرخاني

آرارات تهران ـ نفت تهران (ورزشگاه اختصاصي آرارات تهران)

داوران: تورج حق وردي، فرهاد رستمي، اسماعيل بابلي و ياسر همرنگ

پيام مخابرات شيراز ـ هپكو اراك (ورزشگاه سعادت شهر)

داوران: فردوس جابري، رسول آموزگار، حسن دشتي و محمدرضا غنو

نيرو محركه قزوين ـ مازيران ساري (ورزشگاه شهيد رجايي قزوين)

داوران: محمد ملكي، محمدرضا اكبريان، اكبر مشتاق و حجت رضايي تبار

خورشيد زريوار مريوان ـ پتروشيمي تبريز (ورزشگاه زاگرس مريوان)

داوران: جمشيد دانش مهر، سيف ا... حقاني، كيومرث رضايي و نظام مولودي

مس سرچشمه كرمان ـ گل گهر سيرجان (ورزشگاه شهيد زينعلي سرچشمه)

داوران: جمشيد محمدي، سعيد قاسمي، اميد سعيدفر، علي اروميه اي

ايرانجوان بوشهر ـ سپيد رود رشت (ورزشگاه شهيد بهشتي نوشهر)

داوران: عبدالحسين سواري، كيانوش داودزاده، جواد شرفي و علي صمديان مجرد

كارون خرمشهر ـ برق تهران (ورزشگاه جهان آراء خرمشهر)

داوران: جواد سالك نژاد، محمد رضا اميني، حسين مفتاح و جواد شرقي

شهر صنعتي كاوه ـ مهركام پارس تهران (ورزشگاه سرداران شهيد شميران تهران)

داوران: سعيد مجتبي زاده، عليرضا فروغي، تورج عيوض محمدي و علي جوادي

تغيير در زمان و مكان سه ديدار ليگ دسته دوم

طبق اعلام كميته مسابقات فدراسيون فوتبال زمان و مكان سه ديدار از هفته دوم مسابقات ليگ دسته دوم باشگاههاي كشور تغيير كرده است. ديدار دو تيم صنايع پارچين و فجر سپاه تهران ساعت 45/13 روز جمعه 24/6/85 در ورزشگاه شهيد رجايي قزوين برگزار خواهد شد.

دو تيم نيرومحركه قزون و داماش تهران (مازيران) ساعت 15/16 روز جمعه 24/6/85 در ورزشگاه شهيد رجايي قزوين به مصاف يكديگر مي‌روند.

تيم آرارات تهران ساعت 00/16 روز جمعه 24/6/85 در استاديوم اختصاصي نفت ميزبان نفت تهران مي‌باشد.

هفته اول مسابقات ليگ دسته سوم كشور ساعت 14 روز جمعه 24/6/85 با انجام ديدار دو تيم رعد تهران و قند اسلام آباد كرمانشاه آغاز مي شود.

ساير مسابقات اين هفته ساعت 16 روز شنبه 25/6/85 در شهرهاي مختلف پيگيري خواهد شد. در زير برنامه و ورزشگاههاي محل بازيها آمده است:

جمعه 24/6/85 (ساعت 14)

رعد تهران ـ قند اسلام آباد كرمانشاه (ورزشگاه شهيد شيرودي يك تهران)

شنبه 25/6/85 (ساعت 16)

انصار سيمان شاهرود ـ درنا تهران (ورزشگاه تختي شاهرود)

ميلادي قم ـ فجر منقطه دو تهران (ورزشگاه هلال احمر قم)

مازيران نوشهر ـ پيام قزوين (ورزشگاه شهداي نوشهر)

نماينده كرج ـ شهرداري شهر قدس (ورزشگاه متعاقبا اعلام مي گردد)

تراكتورسازي نوين تبريز ـ سازان راه قم (ورزشگاه تختي تبريز)

استقلال بجنورد ـ شهرداري مشهد (ورزشگاه تختي بجنورد)

شهرداري اسلامشهر ـ شهرداري لاهيجان (ورزشگاه امام خميني (ره) اسلامشهر)

استقلال تاكستان ـ ستاره سرخ زنجان (ورزشگاه 15 خرداد تاكستان قزوين)

عقاب سلدوز نقده ـ بيستون ايران تبريز (ورزشگاه تختي نقده)

جام جم بيله سوار اردبيل ـ شهرداري انزلي (ورزشگاه تختي بيله سوار)

برق بيستون ـ آلومينيوم سازي اراك (ورزشگاه آزادي كرمانشاه)

پرسپوليس خرم آبادي ـ شهرداري همدان (ورزشگاه كارگران خرم آباد)

نماينده ايلام ـ ساينا سنندج (ورزشگاه متعاقبا اعلام مي گردد)

فولاد لرستان ـ پرسپوليس گناوه (ورزشگاه شهداي نورآباد)

عقاب شيراز ـ آهن بافق يزد (ورزشگاه عقاب نيروي هوايي شيراز)

شهراري زرند كرمان ـ توحيد بوشهر (ورزشگاه شهيد عرب نژاد زرند)

چهارمحال وبختياري ـ استقلال چرام كهكيلويه و بويراحمد (ورزشگاه متعاقبا اعلام مي گردد)

صنعت نفت نوين آبادان ـ شادرو فولاد يزد (ورزشگاه پاس آبادان)

فولاد هرمزگان ـ مس نوين كرمان (ورزشگاه تختي بندرعباس)

آبفا سراوان سيستان ـ شهرداري برازجان (ورزشگاه شهيد حسين پور سراوان)

***

اين هم به خاطر همكارانم كه به اونها قول دادم . نتايج گروه دوم مقدماتي فوتسال دسته اول كاركنان آموزش و پرورش استثنايي كشور كه در اصفهان برگزار مي‌شود :

توابع‌تهران 5 گلستان 0        لرستان 8 خراسان شمالي 0    توابع تهران 8 خراسان شمالي 0

لرستان 3 گلستان 2        توابع تهران 5 لرستان 1       گلستان 12 خراسان شمالي 3

نتايج مرحله‌يکچهارم نيمه‌نهايي :  توابع تهران 3 بوشهر 0            كرمانشاه 5  مركزي  4

خوزستان 3 فارس 3 (خوزستان در پنالتي 6-4 برد)      كهگيلوئيه و بويراحمد 4  لرستان 2

مرحله‌ي نيمه‌نهايي : خوزستان - كهگيلوئيه         توابع تهران - كرمانشاه