عکس‌ها و اخبار ورزش لرستان

این وبلاگ در سال 1383 با هدف حمایت از ورزش و ورزشکاران لرستان ایجاد شده است

برنامه‌ی جدید لیگ هاکی و شروع فوتبال کشور
ساعت ۱:۳۸ ‎ق.ظ روز چهارشنبه ٢۱ تیر ۱۳۸٥  کلمات کلیدی:

در هفته دهم لیگ برتر هاکی کشور جمعه ۳۰ تیر در خرم آباد تیم لرستان میزبان دانشگاه ازاد همدان است

***

هفته نهم لیگ برتر هاکی باشگاههای روز گذشته جمعه با انجام ‪ ۵‬دیدار در شهرهای کرج ، زنجان ، ایلام ، همدان و کرمانشاه پیگیری شد. دررقابتهای روز گذشته تیم‌های دانشگاه آزاد اسلامی همدان ، دانشگاه آزاد اسلامی زنجان ، تربیت بدنی لرستان و شهرداری کرمانشاه حریفان خود را شکست دادند و دیدار دو تیم تربیت بدنی کرج و سایپا سمنان در کرج به دلیل درگیری ناتمام ماند.

نتایج رقابتهای هفته نهم به شرح زیراست : (تیم‌های اول میزبان هستند)

دانشگاه آزاد اسلامی همدان ‪ ۷‬مرصاد شیراز یک
دانشگاه آزاد اسلامی زنجان ‪ ۴‬پیکان نقده ‪۳‬
تربیت بدنی ایلام ‪ ۲‬تربیت بدنی لرستان ‪۴‬
شهرداری کرمانشاه ‪ ۵‬هیات هاکی مرکزی ‪۲‬
دیدار دو تیم تربیت بدنی کرج و شیشه سایپامهدی شهر سمنان به دلیل درگیری در پایان بازی ناتمام ماند و دراین‌باره کمیته فنی فدراسیون به زودی نظر خود را اعلام خواهد کرد.
دیدار تیم‌های راه و ترابر گلستان و هیات هاکی آذربایجان شرقی به علت برگزاری مسابقات سنگ‌نوردی کشور در سالن مسابقات گرگان برگزار نشد.
***
همچنین تیم ملی هاکی بانوان که برای انجام چند دیدار دوستانه به کشور ارمنستان سفر کرده است در دو بازی خود یک پیروزی و یک تساوی بدست آورد. بانوان هاکی باز کشورمان در مصاف با تیم منتخب باشگاههای ارمنستان موفق شدند این تیم را ‪ ۴‬بر صفر شکست دهند و در برابر تیم ملی بزرگسالان آن کشور یک بر یک مساوی کردند. این اولین تجربه تیم هاکی بانوان کشورمان در زمین چمن مصنوعی در مسابقات برون مرزی می‌باشد. در این تیم ۵ لرستانی عضویت دارند.

***

هفته نهم لیگ هاکی باشگاه‌های برتر ایران جمعه برگزار می‌شود

هفته نهم از دومین دوره رقابت‌های هاکی قهرمانی باشگاه‌های برتر ایران روز جمعه (بیست و سوم تیرماه) با برگزاری 5 دیدار در شهرهای کرج، زنجان، ایلام ، همدان و کرمانشاه برگزار می‌شود. دومین دوره مسابقات لیگ برتر هاکی باشگاه‌های کشور از روز  14 بهمن سال گذشته با شرکت  ۱۲تیم آغاز شده است .

مسابقات لیگ برتر هاکی کشور به دلیل برپایی اردوی تیم ملی و اعزام تیم به رقابتهای بنگلادش، انتخابی بازیهای قطر که از  ۲۰تا   ۳۰اردیبهشت ماه با شرکت  ۷ تیم در بنگلادش انجام شد ، تا روز جمعه ( ۱۶تیرماه ) که بازی عقب افتاده بین دانشگاه آزاداسلامی زنجان و هیات هاکی کرج برگزار شد، تعطیل بود.

تیم ملی هاکی کشورمان در مسابقات انتخابی بازیهای آسیایی با قبول شکست از حریفان خود از راه یابی به بازیهای آسیایی بازماند. در این رقابتها تیم‌های بنگلادش ، عمان ، هنگ کنگ و چین تایپه به‌ترتیب عناوین اول تا چهارم را کسب کردند و به بازی‌های آسیایی راه یافتند. پیش از این شش تیم کره‌جنوبی ، هندوستان ، ژاپن ، چین ،مالزی و پاکستان جواز حضور در رقابت‌های هاکی بازی‌های آسیایی  ۲۰۰۶ دوحه را بدست آورده بودند.

برنامه مسابقات این هفته به شرح زیر است : (تیم‌های اول میزبان می‌باشند)

گروه الف

هیات هاکی کرج - شیشه سایپا مهدیشهر

راه و ترابری گلستان - هیات هاکی آذربایجان شرقی (این دیدار به علت دراختیار بودن سالن مسابقات برای رقابتهای قهرمانی سنگ نوردی کشور برگزار نمی‌شود).

دانشگاه آزاد اسلامی زنجان- پیکان نقده

 

گروه ب

تربیت بدنی ایلام - تربیت بدنی لرستان .

دانشگاه آزاداسلامی همدان - مرصاد شیراز .

شهرداری کرمانشاه - هیات هاکی مرکزی

 

جدول رده بندی تا پایان هفته هشتم

 گروه الف

 

.........

 

تیم‌ها بازی برد مساوی باخت گلهای‌زده گلهای‌خورده امتیاز

 

سایپامهدیشهرسمنان .۲۰ ۲۲ ۳۸ - ۲ ۶ ۸

 

راه‌وترابری گلستان .۱۸ ۲۲ ۳۰ - ۳ ۵ ۸

 

تربیت بدنی کرج .۱۳ ۲۶ ۲۹ ۳ ۱ ۴ ۸

 

آذربایجان شرقی .۸ ۲۹ ۲۵ ۳ ۲ ۲ ۷

 

دانشگاه آزادزنجان . ۴ ۲۳ ۲۵ ۶ ۱ ۱ ۸

 

پیکان نقده . ۱ ۲۷ ۱۲ ۶ ۱ - ۷

 

 

 

گروه ب

 

.......

 

دانشگاه‌آزادهمدان .۲۲ ۱۹ ۳۶ - ۱ ۷ ۸

 

تربیت بدنی لرستان . ۱۷ ۲۹ ۳۳ ۱ ۲ ۵ ۸

 

تربیت بدنی ایلام .۱۲ ۳۱ ۳۳ ۴ - ۴ ۸

 

شهرداری کرمانشاه . ۷ ۳۸ ۲۵ ۵ ۱ ۲ ۸

 

تربیت بدنی مرکزی . ۶ ۲۱ ۱۷ ۴ ۳ ۱ ۸

 

مرصادشیراز . ۴ ۳۲ ۱۷ ۶ ۱ ۱ ۸

 

***

 

طی بخشنامه ای از سوی فدراسیون فوتبال، تقویم مسابقات قهرمانی فوتبال باشگاههای کشور (رده سنی بزرگسالان 86 – 85) اعلام شد:

 

لیگ دسته اول

 

مسابقات لیگ دسته اول باشگاههای کشور که شامل 24 تیم می باشد از تاریخ 14/6/85 (مصادف با ولادت حضرت علی اکبر «ع») برگزار می شود. شایان ذکر است زمان نقل و انتقالات این رقابت ها از تاریخ 3/4/85 لغایت 30/5/85 اعلام گردیده است

 

لیگ دسته دوم

 

مسابقات لیگ دسته دوم باشگاههای کشور که شامل 24 تیم می باشد از تاریخ 18/6/85 (مصادف با ولادت حضرت قائم «عج») برگزار می شود. لازم به ذکر است زمان نقل و انتقالات این رقابت ها از تاریخ 3/4/85 لغایت 4/6/85 اعلام گردیده است

 

لیگ دسته سوم

 

مسابقات لیگ دسته سوم باشگاههای کشور که شامل 49 تیم می باشد از تاریخ 6/6/85 (مصادف با ولادت حضرت امام حسین «ع») برگزار می شود. شایان ذکر است زمان نقل و انتقالات این رقابت ها از تاریخ 3/4/85 لغایت 23/5/85 اعلام گردیده است