عکس‌ها و اخبار ورزش لرستان

این وبلاگ در سال 1383 با هدف حمایت از ورزش و ورزشکاران لرستان ایجاد شده است

اخبار و مطالب یک‌شنبه 18 تیر 1391
ساعت ۱٢:٤٧ ‎ق.ظ روز یکشنبه ۱۸ تیر ۱۳٩۱  کلمات کلیدی:

  نتایج هفته اول فوتبال لیگ برتر استان
جمعه 16 تیر 1391
شهرداری بروجرد 3 فجر شهید لطوند پل‌دختر 1
کوثر الشتر 0 بهزیستی خرم‌آباد 1

 سیمان دورود 1 شاهین دارایی خرم‌آباد 0

 گهر‌نوین دورود 3 شهرداری سپیددشت 0

 

سرمربی استقلال خوزستان :
استان ورزشکارخیز لرستان یک ورزشگاه مناسب ندارد
خبرگزاری ایرنا: سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: در فوتبال ایران حرف‌ها با عمل‌ها یکی نیست
'عبدالمجید باقری‌نیا' افزود: ورزشگاه‌هایی در شهرهای مختلف ایران مانند کاشان و زاهدان افتتاح می‌شود که هیچ حضوری در ورزش حرفه‌ای ایران ندارند در حالی که استانی ورزشکارخیز مانند لرستان، یک ورزشگاه مناسب ندارد.
وی اضافه کرد: استان لرستان با توجه به داشتن یک تیم فوتبال در لیگ برتر یک ورزشگاه مناسب ندارد که این امر نشان می‌دهد حرف و عمل مسوولان فوتبال کشور باهم هم‌خوانی ندارد.
وی تصریح کرد: ابزار کار برای سازندگی فوتبال وجود ندارد و هیمن امر برای ورود تیم شهرداری دورود به لیگ برتر مشکلاتی به وجود آورده است.
سرمربی تیم استقلال خوزستان گفت: نبود امکانات مناسب برای حضور تیم شهرداری دورود در لیگ برتر مقابله روانی با مردم ورزش دوست لرستان است که سال‌ها زحمت تیم را کشیده‌اند تا به لیگ برتر راه پیدا کند.
باقری‌نیا افزود: در فوتبال حرفه‌ای ایران اولویت با کسانی است که پول دارند و امتیاز می‌خرند و کسانی که زحمت کشیده‌اند نمی‌توانند حضور داشته باشند.

 

یا مَنَم بازی یا بازی چُوولَه !
 چنان که برخی به اشتباه فکر می‌کنند فوتبال لرستان بی درو پیکر نیست!
فرهاد داودوندی- بروجرد: همین آغاز کار برویم سر اصل مطلب، این تو بمیری از آن تو بمیری‌ها نیست! دلالان  پشت پرده وابسته به تیم فوتبال گهر دورود سر یک استان دو میلیون نفری را بخاطر این تیم کلاهی گذاشته اند که آیندگان باید در رابطه با آن کتاب‌ها بنویسند !
دلالان و عوامل پشت پرده،  در یک جنگ زرگری بر سر تقسیم منصفانه  10 میلیارد تومان قیمت  اولیه تیم گهر دورود به توافق رسیده‌اند !
این صحبت‌هائی هم که میشنوید که مثلا می‌گویند  80 در صد تیم آماده است، کاش تماشاگران بیایند کرج برای تشویق تیم‌شان ! کاش می‌شد بازیها را در شهرستان دورود برگزار کنیم! اگر استادیوم خرم‌آباد ظرف 5 روز (!) آماده می‌شد بازی‌ها را می آوردیم خرم‌آباد نیم‌فصل دوم سعی خواهیم کرد تیم را بیاوریم دورود و از این نوع حرفها ، یعنی کشک !
فکر نکنید اینگونه جملات سر کاری همینطوری بر زبان مسئولین  پشت پرده تیم گهر دورود جاری میشود ! برای هر جمله از پیش برنامه ریخته میشود !
خلاصه کلام اینکه ، اگر کوچک‌تر بودیم و مثل آن زمانهائی که دیر به بازی می رسیدیم و برای اینکه ما را هم در بازی شرکت بدهند ، حس و حالش را داشتیم ! الان با گویش محلی خودمان خطاب به مسئولین پشت پرده تیم فوتبال گهر دورود فریاد می‌زدیم یا منم بازی یا بازی چووله !  
البته درسته فعلا حس و حال گفتن این جمله آنچنان که بخواهی در وجودمان نیست، اما خاطر عزیز دلالان پشت پرده  وابسته به تیم فوتبال گهر دورود را به این نکته کلیدی معطوف بداریم که شب دراز است و قلندر بیدار !
 آنچنان هم که به اشتباه فکر می‌کنند فوتبال استان لرستان بی درو پیکر نیست و مسئولین ما هم آن‌چنان که بعضی ها فکر می کنند بی خیال این تیم و حواشی آن نیستند! ما در این استان دیر میگیریم ، اما اگر بگیریم توی تور مان شیر میگیریم! هر چند که این دلالان عزیز پشت پرده، به اندازه موشی هم ارزش ندارند!

 


هشدار: مسوولان لرستانی کلیه مسائل و حواشی تیم گهر دورود را رصد نمایند

م. ص‌ (ایمیل ارسالی برای این وبلاگ): سلام. می‌خواستم از شما خواهش کنم که به مسوولان ارشد استان اطلاع دهید مواظب باشند که برخی ممکن است در همین یک سال از تیم گهر و منافع آن، بهره‌برداری‌های بسیاری نمایند چرا که [...]
پاسخ: هم‌استانی گرامی سپاس از حساسیت و دقت نظر شما.(ببخشید که مجبور به حذف بخش پایانی نوشته شما شدم چون امکان انعکاس آن وجود نداشت) اتفاقاً مسوولان استانداری بسیار دلسوزتر و کاربلدتر از مسوولان باشگاه گهر هستند و کلیه‌ی مسائل مربوط به این تیم (از جمله مسائل پشت پرده) را به طرق مختلف رصد می‌کنند. حواس‌شان به آن‌ها که نام بردید و کارهای مخفیانه‌شان هم هست. خیال‌تان راحت!

 

 

قابل توجه مسوولان باشگاه گهر شهرداری دورود:
جلسه طلبکاران باشگاه با مسوولان کمیته انضباطی
طلبکاران شاهین بوشهر: از استیلی و انصاریان تا صاحب‌خانه و هتل‌دار!
خبرگزاری فارس: طلبکاران باشگاه شاهین بوشهر جلسه‌ای با مسوولان کمیته انضباطی برگزار می‌کنند تا وضعیت مطالبات‌شان مشخص شود.
شاهین بوشهر یکی از بدهکارترین باشگاه‌های کشور است. امروز شماری از طلبکاران این باشگاه در سازمان لیگ جلسه‌ای با مسوولان کمیته انضباطی برگزار می‌کنند تا وضعیت مطالبات‌شان مشخص شود.
طلبکاران شاهین از صنوف مختلف هستند؛ از حمید استیلی که مدتی سرمربی این تیم بوده، گرفته تا علی انصاریان بازیکن و ماساژور و فیزیوتراپ تیم، هتل‌دار و حتی صاحب‌خانه‌ای که خانه‌اش را به باشگاه اجاره داده تا در اختیار سرمربی تیم قرار بگیرد.

بهتر است مسوولان تیم گهر دورود لرستان هم مواظب عواقب برخی قراردادهای بدون پیش‌بینی و تبعات آن باشند... (مثل اولین قرارداد که با پیمانکار ورزشگاه تختی دورود به مشکل  برخورد!)


با این شرایط، تیم‌داری گهر دورود برای لرستان هیچ منفعتی ندارد
کیانوش بیرانوند: مسوولان تیم گهر شهرداری دورود(کرج !) پس از کش و قوس‌های فراوان، سرانجام حرف آقای عابدینی را به کرسی نشاندند و تیم فوتبال گهر را به خارج از استان منتقل کردند.
برخی از آن‌ها با اجرای برنامه‌ای هدف‌دار، جوی در استان به وجود آوردند از این قرار که مردم خرم‌آباد و بروجرد سعی دارند تیم گهر را برای همیشه به شهر خودشان منتقل کنند. با همین بهانه و پس از دفع‌‌الوقت بسیار، در تاریخ 12 تیر 1391 از طرف این باشگاه نامه‌ای به هیأت فوتبال لرستان ارسال شده است بدین مضمون که ظرف 5 روز ورزشگاه خرم‌آباد را آماده کنید تا آن‌جا بازی کنیم! (یعنی با وجودی که می‌دانستند این کار نشدنی است، به خاطر برخی مسائل این نامه ارسال شده است)
تمام شیرینی حضور تیم گهر شهرداری کرج (دورود !) در لیگ برتر به این بود که تیم‌های پرسپولیس و استقلال تهران پس از گذشت بیش از دو دهه در لرستان به میدان بروند که متاسفانه بر اساس قرعه‌کشی دور رفت لیگ برتر این دو تیم در هفته سوم و چهاردهم مهمان گهر خواهند بود و هر دو بازی گهر با استقلال و پرسپولیس در ورزشگاه کرج برگزار می‌شود!
از این جهت، خسته نباشیدی جانانه خدمت مسوولان تیم گهر شهرداری دورود و بخصوص آن عده از واسطه‌هایی که به هدف مورد نظرشان رسیدند، عرض نموده و برای آن‌ها توفیقات مکرر جهت برآورده شدن منافع‌شان در آینده را خواستاریم!
نامه ارسالی باشگاه گهر(به تاریخ ارسال نامه و مهلت سازمان لیگ توجه کنید)

 حالا از روی تاریخ نامه قضاوت کنید مسوولان شهرداری و گهر دورود با مردم صادق نیستند که مدام مسوولان استانداری و اداره کل ورزش و جوانان را برای تیم‌داری این باشگاه خصوصی  مورد اتهام قرار می‌دهند یا قصور از سمت خودشان است که گهر در لرستان بازی  نمی‌کند؟

اسماعیل حیدرپور مدیر اجرایی تیم گهر شهرداری دورود در مصاحبه روز دوشنبه 19 تیر واحد خبر مرکز لرستان به وقت‌کشی مجدد مسوولان شهرداری دورود اشاره کرد و گفت: من در تاریخ 11 تیرماه از مسوولان شهرداری دورود حکم گرفته‌ام و به همین خاطر تاریخ ارسال نامه بازی در خرم‌آباد 11 تیرماه است!
وی همچنین افزود: برای هر بازی در ورزشگاه انقلاب کرج باید حدود 11 و نیم میلیون تومان پرداخت کنیم! این هم از وقت‌ تلف کردن مجدد مسوولان شهرداری دورود و نمونه‌اش تاخیر در دادن حکم انتصاب به مدیر اجرایی تیم! حال بفرمایند مردم و مسوولان سایر شهرهای لرستان وقت‌کشی و کم‌کاری کرده‌اند!

گویا آقایان دورودی فراموش کرده‌اند که هر چه پاداش به تیم گهر در فصل قبل داده شد از طرف استانداری و اداره کل ورزش و جوانان لرستان بود و داود مهابادی با گلایه شدید از این موضوع اظهار داشت: دو روز پس از صعود در دورود برای ما جشنی گرفتند اما دریغ از یک ریال جایزه و هدیه به بازیکنان!

 سوال این‌جاست: مسوولان محترم شهرداری و شورای شهر دورود که مردم این شهر و لرستان را سر کار گذاشته‌اند و به آن‌ها آدرس غلط می‌دهند که  «ای مردم! می‌خواهند تیم شهرتان را ببرند یا هیچ کاری برای تیم دورود نمی‌کنند»، پاسخ دهند که: چطور خودتان فرصت سه ماهه داشتید و کاری برای ورزشگاه شهرتان نکردید و حالا طی یک مانور ظاهری به خاطر این که بگویید ما مایل بودیم در لرستان بازی کنیم، انتظار دارید که ظرف 5 روز ورزشگاه خرم‌آباد را آماده کرده و تحویل شما دهند؟

نه جانم! هر کس خربزه می‌خورد پای لرز آن هم خواهد نشست. منتظر می‌مانیم ببینیم این تیم با چه هدفی به کرج رفته و پشت پرده این تیم چه‌ها می‌گذرد و از همه مهم‌تر: گهر چه نتایجی در مسابقات کسب خواهد کرد (و وای به روزتان اگر این تیم نتیجه نگیرد ...)

 

 

بازیکن تیم لیگ برتری اسکواش لرستان در دریاچه گهر غرق شد
بازیکن برجسته تیم لیگ برتری اسکواش استان لرستان هنگام شنا در دریاچه گهر شهرستان دورود، در آب این دریاچه غرق شد و جان خود را از دست داد.
رییس هیات اسکواش استان لرستان با اعلام این خبر گفت: در این حادثه که روز گذشته روی داد  وسامان تفتی بازیکن بااخلاق و برجسته اسکواش استان لرستان جان خود را از دست داد.
محمود داوودی‌نژاد افزود: این بازیکن 24 ساله تیم اسکواش لرستان، سابقه دو سال حضور در لیگ برتر اسکواش کشور را داشت و با تیم تربیت بروجرد در رقابت‌های لیگ برتر اسکواش بازی می‌کرد.
وی اظهار داشت: پیکر این ورزشکار با اخلاق کشورمان برای برگزاری مراسم تشییع و خاکسپاری به بروجرد منتقل شده است.
به گفته داودی‌نژاد، مراسم تشییع و خاکسپاری پیکر این ورزشکار صبح یک‌شنبه در بروجرد برگزار می‌شود.
ورزشی‌نویسان لرستان این مصیبت را به خانواده آن مرحوم و جامعه ورزش بروجرد و استان لرستان تسلیت عرض می‌نمایند