عکس‌ها و اخبار ورزش لرستان

این وبلاگ در سال 1383 با هدف حمایت از ورزش و ورزشکاران لرستان ایجاد شده است

اخبارو مطالب شنبه 9 اردی‌بهشت 1391
ساعت ۱٢:٠٩ ‎ق.ظ روز شنبه ٩ اردیبهشت ۱۳٩۱  کلمات کلیدی:

برنامه نگاهی به ورزش استان
آیتم‌های برنامه نگاهی به ورزش لرستان که عصر یک‌شنبه 10 اردی‌بهشت از شبکه افلاک پخش شمی‌شود و تکرار آن، ظهر روز دوشنبه 11 اردی‌بهشت روی آنتن خواهد رفت:
پخش گزارش کاراته بانوان شهرستان نورآباد
پخش بخش کارشناسی حرکات اصلاحی
پخش گزارشی از وضعیت ورزش شهرستان دلفان
معرفی یکی از چهره‌های برتر ورزش استان
گزارشی از هندبال
آیتم دوربین پاسخگو (بخش جدیدی که هر هفته به یک هیأت ورزشی اختصاص می‌یابد و طی آن مسوولان هیأت ورزشی به سؤال‌های علاقه‌مندان ورزش استان پاسخ می‌دهند)
 

هفته ششم دور نهایی لیگ دسته سوم فوتبال کشور
جمعه 8 اردی‌بهشت 1391:
ذوب فلزات الوند بهار 0 دارتاک خرم‌آباد 2

گل‌ها: مسلم دریکوند ؛ اخراج: مجید یاری‌زاده از دارتاک

پرسپولیس گناوه 1 کارگز بنه‌گز 0

سپاهان‌نوین اصفهان 1 صفاهان اصفهان 1

http://axlor.persianblog.ir    جدول گروه 2 دسته 3 دور رفت

 

تیم

بازی

برد

تساوی

باخت

زده

خورده

امتیاز

1

پرسپولیس گناوه

6

4

1

1

12

5

13

2

دارتاک خرم‌آباد

6

3

2

1

10

5

11

3

سپاهان‌نوین ‌اصفهان

6

2

3

1

8

9

9

4

صفاهان اصفهان

6

2

2

2

15

10

8

5

کارگر بنه‌گز

6

2

2

2

7

6

8

6

ذوب‌فلزات الوند بهار

6

-

-

6

5

21

-

 

هفته چهارم لیگ دسته دوم فوتسال کشور

جمعه 8 اردی‌بهشت 1391:

دایتی شیراز 2 پولادگسترش بروجرد 1
جام‌جم یزد 1 شاهین شهرداری لردگان 2
گیتی‌پسند نوین 3 سجاد زابل 2
کیان اصفهان 4 بنیادمسکن هرمزگان 4 
برق شیراز 2 مس رفسنجان 2
همیاری اراک 3 مقاومت شهرکرد 2

 

شکست تیم گلف لرستان در بازی اول مقابل تهران
وحید کاظمی‌ذهابی: تیم گلف لرستان در مرحله نیمه نهایی مسابقات لیگ برتر کشور در بازی رده گروهی کار را به میزبان خود تهران واگذار کرد.
در این دیدار، دو نفر اول در مرحله ۱۸ و دو نفر دوم در مرحله ۱۶ بازی را به حریف باختند. روز شنبه بازی انفرادی بین دو تیم برگزار می‌شود. در صورتی که در مرحله انفرادی لرستان به پیروزی برسد کار دیدار رفت در مجموع به تساوی خواهد کشید، آن گاه در دیدار برگشت که لرستان میزبان خواهد بود با پیروزی بر حریف به فینال راه پیدا خواهد کرد.

 
بزرگانی که خودشان را وسط معرکه ورزش لرستان می‌اندازند!
بروجرد- فرهاد داودوندی: متاسفانه از آن‌جا که در ورزش ما در این استان و همچنین شهر ما خیلی از مسائل ورزشی در هم پیچیده شده، بزرگان مان نیز مدتهاست جایگاه شان را از دست داده و در عرصه ورزش بزرگی نمی کنند !
مدت‌هاست حرمت کوچک و بزرگی در میادین ورزشی از بین رفته، کوچک‌ترها با شرکت در یک مسابقه رده چندم ، جواب سلام زمین و زمان و بزرگان ورزش مان را هم نمی دهند، اما اگر از آن طرف قضیه به این معضل بنگریم باید بدانیم که بعضی از بزرگان ما در عرصه ورزش، خودشان با دست خودشان حرمت‌ها را شکسته و باعث گردیده‌اند که جایگاه‌شان در ورزش این دیار در معرض خطر قرار گرفته و دیگر کسی برای‌شان تره هم خرد نکند!
باید متاسف بود از این که این بزرگان، اینقدر در کارهای کوچک و پیش پا افتاده ورزشی دخالت نموده‌اند که حرف زدن و حتی چهره شان برای ورزشکاران جوان‌تر، تکراری شده است! اینقدر با موضع‌گیری‌های مبتدیانه در قبال تمامی حوادث ریز و درشت ورزشی شهر قد علم نموده اند که حرمت خود را از بین برده‌اند و جالب است که با این که خودشان در امر شکستن حرمت خودشان متهم ردیف اول هستند، ذره‌بین به دست به دنبال مقصر می‌گردند و همین استمرارشان در کنار حواشی ورزش باعث می‌‌‌شود که روز به روز بیشتر به کنار رانده شوند کاش از روز اول  در تعریف جایگاه ورزشی برای این بزرگان و موسپید کرده‌ها، به این نکته اشاره می‌شد که بزرگ باید خودش بزرگی کند تا بزرگی ببیند، نه این که در همه امور ورزشی که به آنها مربوط شده یا نشده دخالت نماید!
امید داریم که آغاز روند حفظ حرمت‌ها ، توسط خود مو سپید کرده‌های ورزش استارت بخورد و در آینده نزدیک شاهد باشیم که بزرگان ورزشی‌مان در لرستان و همین بروجرد خودمان، در جایگاه حَکَم ورزش نشسته و هر گاه ورزش ما در جائی به مشکل برخورد، با درایت و اندیشه درست‌شان، مشکلات و موانع اساسی ورزش را از سر راه بردارند، نه این که برای هر مورد بسیار جزئی خود را به وسط معرکه بیندازند!