عکس‌ها و اخبار ورزش لرستان

این وبلاگ در سال 1383 با هدف حمایت از ورزش و ورزشکاران لرستان ایجاد شده است

برترین‌های سومین جشنواره مطبوعات و خبرگزاری‌های لرستان مشخص شدند
ساعت ۸:٢٠ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ٢٤ اسفند ۱۳٩٠  کلمات کلیدی:

هفته‌نامه اقتصاد لرستان بیش‌ترین جوایز جشنواره را کسب کرد

مراسم تجلیل از برگزیدگان سومین جشنواره مطبوعات و خبرگزاری‌های استان لرستان عصر چهارشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۰ با حضور حسن شریعت‌نژاد معاون سیاسی و امنیتی استاندار لرستان، سردار کاظم علی‌زاده فرمانده انتظامی استان لرستان، حجت‌الاسلام علی اسماعیلیان مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و جمعی از مسوولین لرستان و با شرکت اصحاب رسانه و خبرنگاران لرستانی در تالار شهید آوینی مجتمع فرهنگی و هنری ارشاد خرم‌آباد برگزار گردید.

در این جشنواره ۸۶۷ اثر با ۱۸ موضوع از ۲۷ نشریه و خبرگزاری لرستان به دبیرخانه ارائه شد که پس از قرائت بیانه هیأت داوران(متشکل از: دگنر مجید رضائیان، علی‌رضا کتابدار، علی‌اکبر قاضی‌زاده، دکتر گیتا علی‌آبادی و علی‌رضا ذاکری)، در بخش‌های مختلف، برترین‌های لرستان به این شرح معرفی شدند:

بخش سرمقاله و یادداشت: کیانوش رستمی از هفته‌نامه سیمره

مقاله و یادداشت اقتصادی: مریم معمار از هفته‌نامه اقتصاد لرستان (لرستان ورزشی)

مقاله و یادداشت اجتماعی: مهرسا میردریکوند از هفته‌نامه اقتصاد لرستان (لرستان ورزشی)

مقاله و یادداشت ادبی و هنری: امین عباسیان از هفته‌نامه تبلور اندیشه

مقاله و یادداشت ورزشی: محمدرضا جایدری از هفته‌نامه اقتصاد لرستان (لرستان ورزشی)

مقاله و یادداشت علمی: امیر بهلولی از هفته‌نامه پیغام بروجرد و صغری سپهوند از هفته‌نامه افلاک

مقاله و یادداشت سیاسی: مسعود فرج‌الهی از هفته‌نامه افلاک و محمود کوماس‌جودکی از هفته‌نامه نگین زاگرس

مقاله فرهنگی مذهبی: صدیقه حسینی از خبرگزاری مهر (سرپرستی لرستان)

مقاله فرهنگی هنری: آتوسا رحمتی از هفته‌نامه شهاب آسمانی

بخش خبر: خسرو فولادوند از روزنامه اطلاعات (سرپرستی لرستان)

بخش گزارش خبری: محمدناصر بهاری از هفته‌نامه تبلور اندیشه

بخش طنز مکتوب: ناهید خسروی از هفته‌نامه تبلور اندیشه

بخش کاریکاتور: عبدالمحمد معظمی‌گودرزی از هفته‌نامه فرهنگ بروجرد

بخش گزارش توصیفی تحلیل: مریم معمار از هفته‌نامه اقتصاد لرستان (لرستان ورزشی)

بخش حوادث: محدثه باباعلی‌مقدم از روزنامه صدای ملت

بخش عکس: محسن تیزهوش از خبرگزاری مهر (سرپرستی لرستان)

بخش صفحه‌آرایی: الهام دانش‌فر از هفته‌نامه اقتصاد لرستان (لرستان ورزشی)

بخش تیتر: حامد احمدی‌راد از روزنامه آفتاب لرستان

همچنین بخش ویژه و جانبی جشنواره در ۵ موضوع برگزار شد که برترین‌های به این ترتیب مشخص شدند:

بخش صیانت از حقوق شهروندی: هوشنگ بیرانوند از روزنامه صدای ملت

بخش فرهنگ بومی: عزت‌الله چنگایی از هفته‌نامه بامداد لرستان

بخش جهاد اقتصادی: حامد احمدی‌راد از روزنامه آفتاب لرستان

بخش اقامه نماز و امر به معروف و نهی از منکر: فرج‌الله مرادی از دوهفته‌نامه فخر لرستان

بخش جنگ نرم: حسین گندم‌کار از هفته‌نامه سفیر قلم (بروجرد)

 

اسامی نفرات برتر اولین و دومین جشنواره مطبوعات لرستان (مرداد ۱۳۸۹ و مرداد ۱۳۸۸):

http://jaydari.blogfa.com/post-59.aspx