عکس‌ها و اخبار ورزش لرستان

این وبلاگ در سال 1383 با هدف حمایت از ورزش و ورزشکاران لرستان ایجاد شده است

اخبار سه‌شنبه 16 اسفند 1390
ساعت ٦:٠٥ ‎ب.ظ روز دوشنبه ۱٥ اسفند ۱۳٩٠  کلمات کلیدی:

مسابقات ورزشی کانون‌های اصلاح و تربیت کشور در خرم‌آباد آغاز شد
نخستین دوره مسابقات ورزشی ویژه مددجویان کانون‌های اصلاح و تربیت سراسر کشور در خرم‌آباد آغاز شد.
به گزارش روایط عمومی زندان‌های لرستان، تیم‌های ورزشی مددجویان کانون‌های اصلاح و تربیت 19 استان کشور به همراه تیم استان لرستان شرکت دارند.
این مسابقات در رشته‌های فوتسال، دارت و تنیس روی میز با حضور تیم‌های اعزامی از کانون‌های اصلاح و تربیت سراسر کشور به مدت دو روز در مجموعه ورزشی امام علی(ع) دانشگاه لرستان در خرم‌آباد برگزار می‌شود.
تیم‌های مددجویان کانون های اصلاح و تربیت استان‌های بوشهر، آذربایجان‌شرقی، تهران، فارس، خراسان‌جنوبی، خراسان‌رضوی، خوزستان، سمنان، سیستان و بلوچستان، قم، کردستان، کرمان، کرمانشاه، گلستان، یزد، مازندران، مرکزی، همدان، قزوین و استان لرستان در این مسابقات حضور دارند.
در دومین روز مسابقت فوتسال این نتایج حاصل شد:
قم 1 فارس 5      خوزستان 8 گلستان 1
لرستان 2 سیستان و بلوچستان 2     تهران 2 کرمان 6
لرستان 7 گلستان 3      کرمان 5 کردستان 2
خوزستان 3 سیستان و بلوچستان 0     تهران 5  فارس 4
در پایان مرحله مقدماتی مسابقات فوتسال 4 تیم لرستان، کرمان، فارس و خوزستان به نیمه‌نهایی رسیدند.
همچنین در مسابقات پرتاب دارت نیز تیم‌های گلستان و لرستان اول و دوم شدند.
 

نتایج هفته بیست و یکم لیگ دسته دوم فوتبال کشور
دوشنبه 15 اسفند 1390:
شهرداری دزفول 3 داتیس خرم‌آباد 0 
 

مسابقات دانش‌آموزان استثنایی لرستان برگزار شد
مسوول روابط عمومی آموزش و پرورش اسثنایی لرستان گفت: مسابقات ورزشی دانش‌آموزان با نیازهای ویژه استان در گروه کم‌توان ذهنی با شرکت 78 ورزشکار در مجموعه ورزشی نیکان بروجرد برگزار شد.
فریدون رحیمی گفت: در مسابقات فوتسال تیم‌های مرکز ابوعلی سینا خرم‌آباد، نیکان بروجرد و امین الیگودرز اول تا سوم شدند.
وی در ادامه اظهار داشت: در مسابقات تنیس روی میز، رضا علی‌پناهیان از مرکز ابوعلی‌سینا خرم‌آباد و سعید دریکوند از مرکز استثنایی تلاش خرم‌آباد اول و دوم شدند و محمد سلیمانی از مرکز احیا بروجرد و سید مهدی شاهنشاهی‌وند از ابوعلی سینا خرم‌آباد مشترکاً در رده سوم قرار گرفتند.
رحیمی افزود: در مواد مختلف مسابقات دو و میدانی، رشید رنگین‌کار، وحید ولی‌پوری، علی‌رضا و احمد بیرانوند، محمدرضا سلیمانی، احمد گودرزی و مصطفی مقدسی صاحب عناوین اول شدند.
وی در پایان بیان کرد: در مسابقات گوی‌رانی و در بخش سندروم داون، سعید کبودیان‌رباطی و علی خردمندی هر دو از مرکز تلاش خرم‌آباد و در بخش چند معلولیتی نیز امیرحسین خباز و مسعود رشنه‌ای هر دو از مرکز نیکان بروجرد به عنوان نفرات برتر شناخته شدند.

 

 گزارش کامل از انتخابات فدراسیون فوتبال

علی کفاشیان با رای مجمع فدراسیون فوتبال به مدت 4 سال دیگر سکان هدایت فوتبال ایران را برعهده گرفت تا گمانه‌زنی‌ها به واقعیت تبدیل نشود.

 کفاشیان در دور دوم از مجموع 73 رای ماخوذه با کسب 47 رای در سمتش ابقا شد و قریب با 25 رای ناکام ماند. (یک رای هم باطل اعلام شد.)
 
* آیت‌اللهی و شجاعی نواب رئیس کفاشیان شدند/ منتقمی رای نیاورد
 
انتخابات نواب رئیس فدراسیون فوتبال انجام شد و طبق نظر اعضای مجمع فدراسیون هادی آیت اللهی با 60 رای نایب رئیس اول و فریده شجاعی با 65 رای نایب رئیس سوم فدراسیون فوتبال شدند.
 
بهروز منتقمی با 31 رای نتوانست به عنوان نایب رئیس دوم انتخاب شود.
 
کفاشیان یک ماه فرصت دارد نایب رئیس دوم خود را تعیین و معرفی کند تا مجمع درباره آن تصمیم بگیرد.
 
*بهروان نماینده هیئت‌های فدراسیون شد
 
غلامرضا بهروان با کسب 39 رای از 73 رای ماخوذه به عنوان نماینده هیات‌های فدراسیون فوتبال عضو هیات رئیسه شد.
 
جعفری با 16 رای و ششکلانی با 14 رای از حضور در هیات رئیسه بازماندند. 4 رای ماخوذه هم باطل اعلام شد.
 
*رحیمی به‌عنوان نماینده باشگاه‌ها انتخاب شد/ رویانیان ناکام ماند
 
در ادامه انتخابات هیئت‌رئیسه فدراسیون فوتبال برای انتخاب نماینده باشگاه‌ها، اعضای مجمع با 44 رای از 73 رای ماخوذه، علیرضا رحیمی را به عنوان نماینده باشگاه‌ها انتخاب کردند. محمد رویانیان با 29 رای ناکام ماند.
 
* همایون بهاروند عضو هیئت رئیسه شد/ فتح‌الله‌زاده رای نیاورد
 
رای‌گیری برای انتخاب سایر اعضای هیئت رئیسه فدراسیون انجام شد و طی آن از بین شیرازی، شهاب‌الدین، عسگری، وادی‌خیل، قمر، ابرقویی‌نژاد، شاه‌حسینی، اصفهانیان، شهنازی، بهاروند و فتح‌الله‌زاده؛

فریدون اصفهانیان ۴۰ رای، ابرقویی‌نژاد ۱۸ رای، بهاروند ۳۶ رای، شاه‌حسینی ۹ رای، شهنازی ۱۶ رای، شیرازی ۱۲ رای، عزیزی‌خادم ۲۹ رای، عسگری ۹ رای، فتح‌الله‌زاده ۲۴ رای، قمر ۱۱ رای و وادی‌خیل ۸ رای آوردند.
 
در نهایت فریدون اصفهانیان به عنوان عضو هیئت رئیسه فدراسیون انتخاب شد و انتخاب دو نفر از بین بهاروند، عزیزی خادم، ابرقویی نژاد و فتح‌الله‌زاده به مرحله دوم کشیده شد.
 
در مرحله دوم رای‌گیری که برای انتخاب سایر اعضای هیئت رئیسه فدراسیون انجام شد، بهاروند با ۴۲ رای، عزیزی‌خادم با ۳۳ رای، فتح‌الله‌زاده ۲۹ رای و ابرقویی‌نژاد ۲۱ رای آوردند.
 
بدین ترتیب بهاروند از لرستان و  عزیزی‌خادم عضو هیئت رئیسه فدراسیون شدند و علی فتح‌الله‌زاده‌خویی رای نیاورد.