عکس‌ها و اخبار ورزش لرستان

این وبلاگ در سال 1383 با هدف حمایت از ورزش و ورزشکاران لرستان ایجاد شده است

اخبار و مطالب چهارشنبه 26 بهمن 1390
ساعت ۱۱:۳۳ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ٢٥ بهمن ۱۳٩٠  کلمات کلیدی:

نتایج هفته بیستم لیگ دسته سوم فوتبال کشور (گروه 4)
دارتاک خرم‌آباد 4 میناشی اسلام‌آباد 1
شهرداری بروجرد 2 شهرداری بانه 1

فجر دهلران 4 شهرداری صحنه 2

پرسپولیس دره‌شهر 1 مهرا اراک 0

 تیم‌های ذوب فلزات بهار و گلچین رباط کریم هم به دلیل انصراف تیم‌های دارایی اراک و هما جوانرود 3-0 برنده اعلام شدند

 

بازی عقب‌افتاده از دسته دوم فوتبال کشور
سایپامهر کرج 3 داتیس خرم‌آباد 2

پیام مشهد 0 نوژن ساری 0

 

مسابقات ایت‌بال دورود برگزار شد
مسابقات ایت‌بال دهه مبارک فجر به میزبانی باشگاه امیر دورود به پایان رسید. این مسابقات با حضور 42 نفر به صورت 2 حذفی برگزار گردبد.
نفرات برتر: 1- حسین علیاری 2- حسین زلقی 3- مهدی یاراحمدی
داوران: حمید رضا جهانگیری - ایمان ساکی - مجتبی نیازی
برگزارکنندگان: فرزین کشوری و عباس لرستانی‌زاده

 

لرستان در رده سوم ژیمناستیک غرب کشور
مسابقات منطقه‌ای ژیمناستیک غرب کشور به میزبانی ایلام با حضور استان‌های کردستان، لرستان، ایلام و کرمانشاه برگزار شد که در نهایت و تیم لرستان موفق به کسب مقام سوم گردید.
مسابقات در 6 وسیله و در گروه‌های سنی 8-6 سال، 10-8، 12 -10 و 14-12 سال انجام شد. در رده سنی 6 تا 8 سال حرکات زمینی ایلیا حیدری مقام اول و مهرداد دولتشاه مقام دوم را کسب نمودند.
رده سنی 10-8 سال امیررضا شاهرخی در پرش خرک مقام سوم و مهران بیرانوند در مینی خرک مقام سوم و در گروه سنی 12-10 سال نیز شهاب بیرانوند در پرش خرک موفق به کسب مقام سوم گردیدند.
تیم لرستان با ترکیب ایلیا حیدری، مهرداد دولتشاه، سید امیررضا شاهرخی، مهران و شهاب بیرانوند و پویا عباسی با سرپرستی سید مرتضی جزایری و مربیگری سیدایمان موسوی ، سامان  سیاه‌منصور و امیر بهاروند در این دوره مسابقات حضور یافت.

 

کاراته‌کاهای نوجوان خرم‌آبادی مصاف دادند
رقابت‌های کیوکوشین‌کاراته قهرمانی استان با شرکت 147 کاراته‌کا در 2 رده سنی نونهالان و نوجوانان استان در باشگاه فرهنگی‌ورزشی نصر خرم‌آباد برگزار شد.
این مسابقات در سبک‌های کیوکوشین‌کان، آشی‌هارا، کیوکوشین UFK، کیوکوشین‌ایران زیر نظر سید حبیب‌اله موسویان، ماشاء‌اله احمدی، سیدعمادالدین موسوی‌مهر، روح‌اله فاضلی و سید سعید موسوی‌ برگزار شد و در پایان نفرات برتر به شرح زیر معرفی شدند:
نونهالان:
25 کیلوگرم: 1- سید محمدامین موسویان 2- امیررضا دریکوند 3- البرز پاک‌مهر
30 کیلوگرم: 1- محمدمانی پریایی 2- حسین نظری 3- سیدجواد موسوی
نوجوانان:
32 کیلوگرم: 1- علی‌رضا مرادی‌پور 2- امیررضا نظری 3- سیدجواد موسوی
35 کیلوگرم: 1- عرفان شیرمحمدی 2- صادق شکری 3- علی پناهی
40 کیلوگرم: 1- سید امیررضا موسوی 2- رضا فردی 3- امیرحسین بیرانوند
42 کیلوگرم: 1- علی‌رضا شیرمحمدی 2- احمد هادی‌چگنی 3- سینا بارانی
47 کیلوگرم: 1- امیرحسین جلالی 2- علی پوررضایی
50 کیلوگرم: 1- امیر رحیمی 2- محمد اکبری 3- محمد میرزایی
55 کیلوگرم: 1- پیام رشنو 2- وحید رسول‌زاده 3- جمشید سپهوند
بعلاوه 55 کیلوگرم: 1- سیدعرفان آهوقلندری 2- رضا رضایی 3- پویا حاتم‌وند

 

حضور لرستان در لیگ گلف بانوان کشور
رئیس هیأت گلف لرستان گفت: دور رفت رقابت‌های لیگ گلف قهرمانی بانوان کشور از دوشنبه یکم اسفندماه به مدت 5 روز در زمین گلف مسجدسلیمان برگزار می‌شود.
فرزاد ترابی‌نژاد اظهار داشت: بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده میان مسوولین فدراسیون گلف در لیگ سال 90، مقرر شد مسابقات لیگ کشور با حضور 8 تیم در دو گروه 4 تیمی به صورت رفت و برگشت برگزار شود.
وی افزود: بر همین اساس دو تیم برتر هر گروه با یک‌دیگر مسابقه خواهند داد تا در نهایت قهرمان لیگ مشخص شود.
ترابی‌نژاد تصریح کرد: تیم‌های هیات گلف استان‌‌های تهران، لرستان، چهارمحال و بختیاری، اصفهان، زنجان، آذربایجان شرقی، اردبیل و خراسان رضوی تیم‌های حاضر در لیگ بانوان هستند.
وی در پایان متذکر شد: تیم‌ها جهت ثبت نام یک روز قبل از مسابقات لیگ وارد مسجدسلیمان می‌شوند و پس از انجام تمرینات از اول تا چهارم اسفندماه با یک‌دیگر رقابت می کنند.

 

اسپانسرجان کجائی که بیائی کمک ورزش لرستان ؟!
فرهاد داودوندی- بروجرد: بچه می‌گوید اسپانسر! بزرگ می‌گوید اسپانسر! مرد می‌گوید اسپانسر! زن می‌گوید اسپانسر! همه با هم دم می‌گیریم اسپانسر!
بعضی وقتها اینقدر در ورزش استان مان همه از بی پولی می نالیم و ورد زبان مان میشود گفتن کلمه اسپانسر، که پیش آمده که فکر کرده ام اسپانسر باید موجودی باشد فرا زمینی یا این که اگر زمینی باشد، انسانی است که راه که میرود باید از جیب کتش، دلار، ببخشید هزار تومانی بیرون بریزد ! همه در بدر دنبال اسپانسر هستند بدون این که کسی سعی کند پای درد دل اسپانسر بنشیند ! بعضی وقتها به حامیان مالی اسپانسر هم می گویند! البته واضح و مبرهن است  که کسی می‌شود اسپانسر تیم‌های ورزشی در لرستان، که سرمایه‌ای را که برای رشد ورزش این استان هزینه می کند، حالا اگر نگوئیم سود آوری برایش داشته باشد، اما حتما برگشت سرمایه اولیه‌اش را همان ورزش مورد نظر تضمین کند !
 هیچ‌گاه از خود نپرسیده‌ایم که آخر مگر کسی پولش زیادی کرده که بیاید در ورزش ما، سرمایه‌گذاری کند بدون اینکه در این ورزش دیمی تره‌ای به ریشش خرد کنند! تجربه حامیان مالی قبلی برای سرمایه گذاران فعلی درس بزرگی شده است که مسئولین تیمهای ورزشی، در برخورد اول درباغ سبز نشان می دهند، اما رفته رفته در کوران مسابقات حتی ضعف مربیان تیم را نیز بر دوش اسپانسرها می‌اندازند! به هر حال این‌ها نیز که در اطراف خود و یا در شهر های استان لرستان میبیند که هنوز برای رشد ورزش لرستان کمک مالی می‌نمایند و یا این که خودشان تیم‌داری می‌کنند، راستش، پیش کسی نگوئید اینها عاشق هستند!
آره داداش  ! عشق به ورزش هم یک نوع عشق است که کوچک و بزرگ نمی شناسد و اگر آتشش در وجود کسی پا بگیرد، از خرج خانواده و  زندگی روزمره‌اش می زند تا هزینه ورزش مورد علاقه‌اش کند! به هر حال چی می‌گفتم به کجا رسیدم ! اینها که میبینید همچنان خرج ورزش می کنند آخرین نسل عاشق‌های ورزش لرستان هستند و خدا نکند از طرف مسئولین ورزش استان بی‌مهری ببینند! آن‌وقت دیگر نام اسپانسر یا همان حامیان مالی ورزش استان لرستان را فقط باید در کتاب‌های تاریخ خواند!

 

جشن قهرمانی تیم فوتسال سازمان لیگ در مسابقات کارکنان فدراسیون فوتبال
تیم فوتسال سازمان لیگ حرفه‌ای ایران که از چند بازیکن لرستانی سود می‌برد قهرمان مسابقات فوتسال دهه فجر کارکنان فدراسیون فوتبال کشور شد.

تیم سازمان لیگ به ریاست سردار عزیز محمدی (ازنا) که عضو تیم بود در این عکس غایب است. آرش قنبری(خرم‌آباد) و حجت بهمنی(بروجرد) نفر اول و دوم ایستاده از راست و  حجت‌الاسلام علی‌پور و شهامت عباسی از لرهای یاسوج نفرات اول و دوم ایستاده از چپ

کیک توپ تیم برتر در دست حجت بهمنی مدیر روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران - مسعود فرج‌الهی(لرستان) ردیف عقب وسط تصویر

برای همه عزیزان آرزوی توفیق دارم