عکس‌ها و اخبار ورزش لرستان

این وبلاگ در سال 1383 با هدف حمایت از ورزش و ورزشکاران لرستان ایجاد شده است

هنرمندان کشور در خرم‌آباد به میدان رفتند
ساعت ۱٠:۱٠ ‎ب.ظ روز یکشنبه ٢۳ بهمن ۱۳٩٠  کلمات کلیدی:

تیم‌های فوتسال هنرمندان کشور و منتخب خرم‌آباد در یک دیدار دوستانه یادواره شهدای فوتبالیست لرستان به تساوی رسیدند.
در این بازی که عصر یک‌شنبه 23 بهمن‌ماه با حضور بیش از 600 نفر در سالن 3 هزار نفری خرم‌آباد برگزار شد، دو تیم در پایان 40 دقیقه رقابت به تساوی 4 بر 4 قناعت کردند.
گل‌های تیم منتخب لرستان در این بازی توسط اسماعیل رشنو در دقیقه 8، مرتضی شاهرخی دقیقه 13، مهرداد خادمی دقیقه 23 (نقطه پنالتی دوم) و هومن دالوند در دقیقه 33 به ثمر رسید و هر 4 گل تیم هنرمندان کشور توسط محمدرضا حیدریان کاپیتان سابق تیم ملی فوتسال کشورمان در دقایق 17، 18، 29 و 40 به ثمر رسید که بجز گل سوم، بقیه گل‌ها از روی نقطه پنالتی دوم وارد دروازه تیم میزبان شد.


قضاوت این دیدار بر عهده سهراب مالمیر، شمس‌اله خنجری، امیر صف‌آرا و اکبر بابا‌یی‌راد بود. حمید استیلی، حسین یاریار، حسن روشن، حمیدرضا صدر، محسن حاجیلو و جواد عابدی از چهره‌های سرشناسی بودند که تیم هنرمندان را در سفر به خرم‌آباد همراهی نمودند.


تیم هنرمندان: نیما نکیسا، مرتضی کاظمی، سیدجواد هاشمی، محسن افشانی، مهدی توتونچی، محمدرضا جیدریان، مهدی خان‌میرزایی، امیرحسین اصلانیان، مهدی صبایی، پویا امینی، حمید طالب‌زاده، حسین سلیمانی، مربی: امیر میرزائیان، سرپرست: محمدرضا خادم
منتخب خرم‌آباد: فرزاد ترابی، اسماعیل کاظمی، مهرداد خادمی، سعید بیاتی، اکبر دولتشاه، هومن دالوند، اسماعیل رشنو، مرتضی شاهرخی، پیمان تابعی، غلام‌رضا محمدی و آرش میراسماعیلی، مربی: همایون بهاروند، سرپرست: عزیز سلیمانی

 

مگر پرداختن به ورزش کار فرهنگی نیست ؟
فرهاد داودوندی - بروجرد: چپ و راست مجوز روزنامه، هفته‌نامه، ماهنامه، فصلنامه، گاهنامه، سال‌نامه و قرن‌نامه صادر می‌شود، دریغ از درج دو خط خبر یا نقد ورزشی در نود درصد این همه نشریه تازه و جدید ! عجیب‌تر این که در سر لوحه نشریه وزین‌شان نیز نوشته‌اند هفته‌نامه فرهنگی اقتصادی سیاسی اجتماعی !
 مقالات به اصطلاح فرهنگی اقتصادی سیاسی اجتماعی‌شان را با یک کلیک روی سایت‌های خبری معتبر کسب می‌نمایند و زیر چاپ برده و مسئولیت زحمت تهیه خبرهای گوناگون را از دوش خودشان به یک ترفندی بر می‌دارند! از طرز تهیه خورشت آلو، سرو خاویار، کاشتن گل اقاقیا در منزل و غیره از سایت‌های مختلف کپی‌برداری می‌نمایند ، اما افسوس دو خط در رابطه با ورزش و ورزشکاران شهر و دیار خودمان نمی‌نویسند! بعد هم ادعای نشریه فرهنگی بودن را دارند! شاید دوستان واقعا در جریان نباشند که پرداختن به ورزش از مهم‌ترین کار های فرهنگی در یک جامعه می‌تواند باشد!

به جاست حالا که نشریه خود را به عنوان یک نشریه فرهنگی معرفی نموده‌اند با کمک گرفتن از افرادی که عشق ورزش هستند و علاقه‌مند به کار در مطبوعات، نیم‌نگاهی هم به رشد ورزش بروجرد داشته باشند ...