عکس‌ها و اخبار ورزش لرستان

این وبلاگ در سال 1383 با هدف حمایت از ورزش و ورزشکاران لرستان ایجاد شده است

اخبار جمعه 7 بهمن 1390 (12 خبر و مطلب)
ساعت ۱:۱۱ ‎ق.ظ روز پنجشنبه ٦ بهمن ۱۳٩٠  کلمات کلیدی:

نتایج هفته شانزدهم لیگ دسته اول کشور
جمعه 7 بهمن 1390
گهر، حریف تیم 10 نفره آلومینیوم نشد!
گهر دورود 0 - 1 آلومینیوم هرمزگان
گل: بهمن طهماسبی دقیقه 43
اخراج: مجید نورمحمدی از آلومینیوم دقیقه 20 و حسین بابایی دقیقه ۹۰ ازگهر
اخطارها: ایمان نعمت‌پور (گهر)، محمد دامادى (گهر)، ابوالفضل رضایى و مهدى سیفى(آلومینیوم هرمزگان)

داور: محمد کمانى، کمک ها: مهدى عالی‌قدر و بهرام نقوى از مرکزی

ورزشگاه: تختى دورود، تماشاگر: حدود 6 هزار نفر
گهر زاگرس: پیمان شاملو، محمدرضا جلالى، محمد حسینى، محمد دامادى(ازقیقه ۶۰ حسن نجفى)، رضا عافیت‌طلب، حسین بابایى،صادق کرمى ، ایمان نعمت‌پور( از دقیقه ۸۶ محمد نجفى)، صابر محمدى، على قربانى و محمد غلامین (از دقیقه ۸۰ سیدرسول حسینى) ، سرمربى: داوود مهابادى
آلومینیوم هرمزگان: مجتبى روشنگر، بابک حاتمى، مسعود رزم‌پوش، ابراهیم ابرقویى، محمدامین آرام‌طبع، مهدى سیفى، محمود تیغ‌نورد، میثم مجیدى، ابوالفضل ابراهیمى(از دقیقه ۴۲ على کریمى از دقیقه ۸۹ هادى دهقانى)، مجید نورمحمدى و بهمن طهماسبى، سرمربى: اکبر میثاقیان

سایر نتایج این هفته:

پیام مخابرات 1 - 0 صنعت ساری
استیل آذین 1 - 0 اتکا گرگان
ابومسلم 0 - 1 سایپا قائمشهر
ایران جوان بوشهر 2 - 0 گسترش فولاد
پیکان 3 - 2 مس رفسنجان
شهرداری اراک 2 - 1 پارسه تهران
شهرداری ‌بندرعباس 2 - 1 فولاد یزد
نفت‌مسجد‌سلیمان 1 - 0 شهرداری یاسوج
نیروی زمینی 1 - 0 استقلال صنعتی
گل گهرسیرجان 2 - 2 ماشین‌سازی ‌تبریز
کاوه تهران 2 - 1 نساجی مازندران
شیرین‌فراز‌ 1 - 0 تربیت یزد
پاس 2 - 1 برق شیراز

 

      
   

لیگ آزادگان گروه ب

   
 
 

تیم

بازی

برد

مساوی

باخت

 زده

 خورده

امتیاز

1

آلومینیوم هرمزگان

16

8

7

1

17

7

31

2

ماشین‌سازی‌تبریز

16

8

5

3

24

16

29

3

گهر دورود لرستان

16

7

5

4

15

10

26

4

نیروی زمینی

16

6

7

3

17

13

25

5

پاس  همدان

16

6

5

5

19

18

23

6

گل‌گهرسیرجان

16

6

4

6

21

18

22

7

شیرین‌فراز‌کرمانشاه

16

5

6

5

15

17

21

8

نساجی  مازندران

16

6

3

7

15

18

21

9

تربیت  یزد

16

5

5

6

15

18

20

10

شهرداری  یاسوج

16

5

4

7

15

18

19

11

استقلال  صنعتی

16

4

6

6

14

16

18

12

نفت‌مسجد‌سلیمان

16

4

6

6

14

19

18

13

برق شیراز

16

3

5

8

9

17

14

14

کاوه  تهران

16

2

6

8

13

18

12

             
   

لیگ آزادگان گروه الف

   
 
 

تیم

بازی

برد

مساوی

باخت

 زده

 خورده

امتیاز

1

پیکان قزوین

16

10

4

2

27

14

34

2

شهرداری‌بندرعباس

16

9

3

4

21

15

30

3

ایران‌جوان بوشهر

16

7

6

3

20

12

27

4

فولاد  یزد

16

6

6

4

19

14

24

5

شهرداری  اراک

16

6

5

5

11

10

23

6

سایپا قائمشهر

15

4

9

2

13

9

21

7

اتکا  گرگان

16

6

2

8

14

15

20

8

ابومسلم مشهد

16

5

5

6

10

11

20

9

استیل‌آذین سمنان

16

8

4

4

19

12

16

10

پیام‌مخابرات شیراز

16

3

7

6

8

17

16

11

صنعت  ساری

15

4

3

8

12

18

15

12

گسترش‌فولادت بریز

16

2

8

6

14

22

14

13

مس  رفسنجان

16

3

5

8

12

20

14

14

پارسه  تهران

16

4

1

11

12

23

13

 

هفته هفدهم لیگ دسته سوم فوتبال ایران

پنج‌شنبه 6 بهمن 1390:

ذوب فلزات الوند بهار 0 دارتاک خرم‌آباد 1

گل: سجاد زارعی دقیقه یک

دارایی اراک 0 شهرداری بروجرد 3 (دارایی از ادامه رقابت‌ها انصراف داد)

 میناشی اسلام‌آباد 1 شهرداری صحنه 1

شهرداری بانه 2 فجر دهلران 1

مهر اراک 2 گلچین رباط کریم 0

رده

تیم

بازی

برد

مساوی

باخت

زده

خورده

امتیاز

1

دارتاک خرم‌آباد

17

9

7

1

32

13

34

2

گلچین  رباط کریم

17

8

6

3

21

7

30

3

شهرداری  صحنه

17

8

5

4

35

30

29

4

ذوب فلزات الوند

17

9

1

7

24

21

28

5

شهرداری  بروجرد

17

7

6

4

32

20

27

6

میناشی اسلام‌آباد

17

7

5

5

32

27

26

7

فجر دهلران

17

7

4

6

18

19

25

8

شهرداری  بانه

17

5

3

7

23

26

24

9

مهر  اراک

17

7

2

8

29

22

23

10

پرسپولیس دره‌شهر

17

5

5

7

17

26

20

11

دارایی  اراک

17

3

2

12

15

34

11

12

هما جوانرود

17

-

4

13

6

39

4

 

هفته شانزدهم لیگ دسته دوم فوتبال ایران

گروه اول
 نفت و گاز گچساران ۲  گیتى‌پسند اصفهان 1
 گل‌ها: فخرالدین شهرویى و نبى الله اسدى براى نفت و گاز گچساران
 ملى حفارى اهواز ۲  فولادنوین اهواز  1
 گل‌ها: محمد صفاران و ابراهیم جلالى براى ملى حفارى اهواز، مسعود آرمون براى فولادنوین اهواز
 شهردارى اردبیل ۷ شموشک نوشهر 0
 گل‌ها: فرزاد رحیمى (۴ گل)، نصرت غنى زاده، سیامک نعمتى و بهزاد بالازاده براى شهردارى اردبیل
مقاومت تهران ۲  از فجرجم بوشهر 1
 گل‌ها: على رمضانى و رضا رحمتى براى مقاومت، حمید حیدرى براى گاز فجر جم بوشهر
 استقلال اهواز 1 سیاه جامگان مشهد 0

 گل: محمد جلیزى
 گروه دوم
 آشیان گستران ورامین 1 سایپا مهر کرج ۲
 گل‌ها: سعید کریمى براى آشیان گستران ورامین ، صالح ایمانى و هادى باغانى براى سایپا مهر کرج
 پرشان زنجان ۲  پیام خراسان ۸
 گل ها: على صادق‌زاده (۳ گل)، مصطفى رامشینى (۲ گل)، رضا عباد (۲ گل) و سعید اصغرپور براى پیام خراسان
 پرسپولیس برازجان 1  نفت امیدیه ۲
 گل ها: حسن فلسفى براى پرسپولیس برازجان، بابک حاتمى و سیاوش روایى براى نفت امیدیه
 نوژن شهردارى نوشهر 0 پاس نوین همدان 0
 شهردارى دزفول 1 نفت نوین آبادان 1
 گل ها: محمدحسین چریم براى شهردارى دزفول و توفیق خذیراوى براى نفت نوین آبادان

داتیس خرم‌آباد 0 فولادگستر تبریز 0
داوران: آرش خرمیان- محمدرضا طالبی- حمید قادری- علی صباحی

 

برنامه هفته هفدهم
سه‌شنبه 11 بهمن ، ساعت 14:00        سایپا مهر کرج - داتیس لرستان

برنامه هفته هجدهم
چهارشنبه 19 بهمن ، ساعت 14:15        داتیس لرستان - منطقه ویژه بندرعباس

 

نتایج هفته هشتم لیگ برتر دانش‌آموزی کشور(گروه دوم)
فارس 3 لرستان 2           کرمانشاه 3 کرمان 4          بوشهر استراحت داشت
جدول رده‌بندی لیگ برتر فوتسال دانش‌آموزی:

رده

تیم

بازی

برد

تساوی

باخت

زده

خورده

امتیاز

1

فارس

7

6

1

-

35

13

19

2

لرستان

6

3

1

2

24

17

10

3

کرمان

6

3

-

3

15

15

9

4

بوشهر

6

2

-

4

5

21

6

5

کرمانشاه

7

1

-

6

21

35

3

تیم لرستان در حساس‌ترین بازی این گروه این هفته میزبان تیم کرمان است و در صورت غلبه بر این تیم، یک هفته مانده به پایان رقابت‌ها به عنوان تیم دوم پس از فارس راهی مرحله نیمه‌نهایی لیگ برتر دانش‌آموزی کشور می‌شود

   

2  اسکیت‌باز لرستانی به اردوی تیم ملی جوانان دعوت شدند
رئیس هیأت اسکیت لرستان گفت: دومین اردوی تیم ملی اسکیت سرعت جوانان ایران با حضور 21 ورزشکار برگزار می‌شود.
مهرداد کریم‌پور اظهار داشت: در این اردو که از 18 تا 21 بهمن‌ماه در محل آکادمی ملی اسکیت مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار می‌شود، نفرات اول تا سوم مسابقات لیگ سال جاری و آخرین نفرات اعزامی تیم ملی اسکیت سرعت به مسابقات جهانی کره جنوبی از جمله نفرات دعوت شده می باشند.
وی افزود: در این دوره از اردو از ورزشکاران در مواد 300 متر انفرادی و 500 متر گروهی و 1000 متر حذفی و 10000 متر امتیازی، تست به عمل می‌آید و نفرات منتخب برای اردوی بعدی گزینش می‌شوند.
کریم‌پور ادامه داد: طبق برنامه اعلام شده از سوی فدراسیون اسکیت، نفرات دعوت شده باید راس ساعت 16 روز دوشنبه 17 بهمن ماه خود را به کادر فنی معرفی نمایند.
وی در پایان گفت: سهیل نعمت‌الهی و امیر صفری از لرستان نفرات دعوت شده به این اردو هستند.

 

لرستان قهرمان فوتسال کارکنان ثبت احوال کشور شد
هر ساله مسابقات جشنواره فرهنگی ورزشی کارکنان ثبت احوال بین کلیه استان‌های کشور برگزار می‌شود.
حضور مستمر و فعال کارکنان ثبت احوال لرستان به عنوان یکی از مدعیان اصلی کسب جام قهرمانی، افتخاری است که نصیب استان لرستان شده است به طوری که طی 5 دوره گذشته لرستان به فینال مسابقات راه یافته و سال گذشته در مسابقه فینال با تهران بزرگ، لرستان با اقتدار  4 بــر یک پیروز و قهرمان کشور شد.

هفته گذشته نیز مسابقات ثبت احوال کشور با حضور 20 تیم در سالن شهید بهشتی مشهد برگزار شد که تیم لرستان در بازی فینال 2 بر صفر سازمان ثبت احوال کشور را شکست داد و قهرمان شد و مازندارن نیز در رده سوم کشور قرار گرفت.

همچنین شیرزاد مرشدی به عنوان آقای گل و عجم نامداری نیز به عنوان بهترین بازیکن این مسابقات برگزیده شدند.

این موفقیت‌ها مرهون حمایت عزیز شلال‌نژاد مدیر کل ورزشکار و ورزش‌دوست ثبت احوال لرستان است.
تیم ثبت احوال لرستان: شیرزاد و حمیدرضا مرشدی، رضا اسکینی، احمد کر، رامین مطاعی، محمدباقر رضایی، احمد حسنوند، مسعود دالوندی، عجم نامداری، محمدرضا بخشی، مربی: روزبه خمان، سرپرست: محمدجواد آزادی

 

درخشش داور لرستانی هاکی در مسابقات جام ملت‌های اروپا
حسن اباذری داور بین‌المللی هاکی کشورمان در مسابقات جام ملت‌های اروپا عملکرد تحسین‌برانگیزی را داشت.
مسابقات هاکی سالنی جام ملت‌های اروپا هفته گذشته در ایتالیا برگزار شده بود با قهرمانی لهستان و نایب قهرمانی سوئد به پایان رسید.
در این مسابقات که از تاریخ 21 لغایت 26 دی‌ماه برگزار شد، حسن اباذری داور ممتاز بین‌المللی هاکی ایران 4 دیدار را قضاوت نمود و به دلیل عملکرد بسیار درخشان خود به همراه داور هلندی فینال این مسابقات را نیز قضاوت کرد که در پایان از وی تقدیر به عمل آمد.
شایان ذکر است حسن اباذری، داور جوان 27 ساله لرستانی تنها داور اعزامی تاریخ ورزش ایران در کلیه‌ی رشته‌های ورزشی است که در قضاوت جام ملت‌های اروپا حضور داشته و دیدار پایانی را قضاوت نموده است. 

 

نتایج هفته دهم لیگ برتر فوتسال استان
یافته چگنی 2 شن‌سا خرم‌آباد 1
مقاومت الیگودرز 3 کهمان الشتر 3
فروغی دورود 1 اندیشه بروجرد ۳
سایپا خرم‌آباد 0 شاهین‌جوان کوهدشت 4
جدول لیگ برتر فوتسال لرستان

تـیـم

بازی

برد

باخت

مساوی

زده

خورده

امتیاز

1

شاهین‌کوهدشت

۱۰

۱۰

-

-

۵۳

۱۲

۳۰

2

شن‌سا خرم‌آباد

۱۰

۸

۱

1

۲۶

۲۵

3

مقاومت الیگودرز

۱۰

۶

2

۲

۳۱

۲۳

۲۰

4

اندیشه بروجرد

۱۰

۵

۴

1

۳۳

۲۹

۱۶

5

سایپا  خرم‌آباد

۱۰

۵

۴

۱

۲۰

۱۹

۱۶

6

کهمان  الشتر

۱۰

۴

۵

۱

۲۹

۳۱

۱۳

7

یافته چگنی

۱۰

۴

۵

1

۱۷

۲۲

۱۳

8

بوژان  خرم‌آباد

۱۰

۳

۶

۱

۱۴

۲۳

۱۰

9

فروغی  دورود

۱۰

2

۶

۲

۱۲

۳۲

۸

10

هیأت‌فوتسال نورآباد

۱۰

2

۶

۲

۱۱

۲۶

۸

11

فجر  خرم‌آباد

۱۰

۱

۶

۴

۲۲

۳۷

۷

12

بانک‌سپه بروجرد

۱۰

۲

۸

-

۱۱

۳۲

۶

 

طنز ورزشی با ضرب المثل بروجردی
تا عروس غینج کُنَه ، سازنَه چی کِپسَه !

(تا عروس آرایش کند،ساززن، دست کشیده است)
فرهاد داودوندی - بروجرد : مسابقات المپیک لندن نزدیک است. همه هیات های ورزشی در سراسر کشور از هم اکنون به تکاپو افتاده اند که اگر بشود با حمایت جامعه ورزشی منطقه خودشان ، یک جورهائی ورزشکاران شان را راهی این مسابقات بسیار مهم ورزشی کنند.
از قدیم‌الایام لرستان ورزشکارانی داشته که در رشته تخصصی خودشان یک سر و گردن از بقیه ورزشکاران رقیبشان بالاتر بوده اند اما نمی دانم چرا آن طور که باید و شاید ورزشکاران لرستانی در المپیک ها مقام نمی آورند ! آیا این ورزشکاران حمایت نمیشوند ؟ آیا شرایط روحی روانی شان برای حضور در المپیک مهیا نیست؟
شاید هم برای حضور در المپیک آموزش ندیده اند ؟! به هر حال از هم اکنون باید جامعه ورزش لرستان و حتی همین بروجرد خودمان دست به کار شده و تمام سعی و توان خودش را برای اعزام بهترین های ورزش لرستان به المپیک  بگذارد ! به طور ضربتی حمایت همه جانبه از ورزشکاران لرستانی در دستور کار قرار بگیرد و با شناسائی استعدادهائی که شرایط المپیک رفتن برایشان بیشتر از بقیه ورزشکاران می باشد سعی در اجرای برنامه های حمایتی از این گونه ورزشکاران نمود .
به هر حال بقیه استانها استارت را زده اند و از هم اکنون با رایزنی ها با فدراسیون ها و مربیان تیمهای ملی بطور چراغ خاموش در حال معرفی ورزشکاران نخبه خود به کاروان اعزامی به المپیک می باشند ! حال ما در این رابطه چه کارهائی انجام داده و می دهیم الله اعلم ! فقط با نوشتن این مطلب خواستم بگویم حکایت المپیک رفتن ورزشکاران لرستانی نشود آن حکایت و ضرب المثل بروجردی که گفت :  تا عروس غینج کُنَه ، سازنَه چی کِپسَه ! ( تا عروس آرایش کند ، ساز زن دست کشیده است ) ! نکند المپیک بیاید و تمام شود و ما همچنان دست روی دست ، نظاره گر هنر نمائی ورزشکاران غیر لرستانی در المپیک باشیم !

 

فراخوان استعدادیابی فوتبال در باشگاه شن‌سا لرستان
ایمیل ارسالی از سوی باشگاه شن‌سا لرستان: با استعانت از درگاه خداوند منان و به منظور شناسایی و به کارگیری استعدادهای فوتسال در رده سنی امید، باشگاه فرهنگی ورزشی شن‌سا لرستان حاضر در لیگ برتر امید کشور از بازیکنان مستعد رده سنی امید (متولدین 10/10/1370 و بالاتر) تست فنی به عمل می‌آورد.
علاقه مندان با توجه به شرایط اعلام شده می‌توانند به صورت رایگان در تست ثبت نام به عمل آورند.
شرایط عمومی:
1- متولدین 10/10/70 و بالاتر (کوچک‌تر)
2- داشتن سابقه فوتسال یا فوتبال در لیگ‌های معتبر استانی و کشوری یا آموزشگاهی
علاقه‌مندان مشخصات کامل خود را شامل: 1. مشخصات کامل شناسنامه‌ای 2.سوابق فعالیت‌های باشگاهی و آموزشگاهی به آدرس ایمیل باشگاه ارسال کنند
ایمیل باشگاه : shensalorestan@yahoo.com
شماره تماس: 09394370830
 آدرس وبلاگ باشگاه   www.shensalorestan.blogfa.com

 

گروه‌بندی لیگ‌های رده‌ پایه فوتبال کشور
به گزارش سایت فدراسیون فوتبال قرعه‌کشی مسابقات لیگ‌های مختلف رده پایه فوتبال کشور در محل فدراسیون فوتبال برگزار شد و تیم‌های لرستانی حریفان خود را شناختند:
لیگ مناطق امید :
گروه یک : پیام خراسان . دارو سازی و تاک ساری . صنعت ساری . استقلال نوین دامغان. جهان نمای کردکوی . آسیابی کلاله
گروه دو : کشتیرانی انزلی . خلخال دشت . امید زنجان . نماینده آذربایجان غربی . آلومینیوم حکمتی
گروه سه : هیئت فوتبال اسلام آباد . هتل زریوار مریوان . نماینده همدان . استقلال نوینآبدانان . خورشید قرو
گروه چهارم : جام‌جم خرم آباد . استقلال نوین شهرکرد. شاهین ایلام . جنوب شوش دانیال . آزادی اهواز
گروه پنج : پرسپولیس خمین . استقلال نوین البرز . عقاب زرگر آبیک . نفت تهران . سایپا تهران . نماینده توابع تهران
گروه شش : زاگرس بهمنی . شاهین بندر عامری . نماینده اصفهان . پاس شیراز . حافظ شیراز


همچنین برنامه لیگ دسته اول امید کشور هم اعلام شد. تیم فوتبال گهر زاگرس دورود نماینده لرستان در این مسابقات است:
پنج‌شنبه 6/11/90-ساعت14:00- هفته سوم
پرسپولیس قائمشهر-گهرزاگرس دورود- (ورزشگاه سارو کلا قائمشهر)

 

لیگ مناطق جوانان :
گروه یک: اتحاد اسفراین . کارگران مشهد. هیئت فوتبال سبزوار . جهان الکتریک نیشابور . جهان نمای کردکوی . استقلال گرگان
گروه دو : پیروزی گرمساز . ناجی آستانه . شهرداری لاهیجان. پدیده ساری . فرابرتر فریدونکنار. هیئت بندر ترکمن
گروه سه : آب منطقه ای کرمانشاه. وصال سرپل ذهاب. سنه دژ سنندج . پرسپولیس دره شهر ایلام. وحدت ایوان ایلام. شهرداری بیجار
گروه چهار : رزموکت بروجن . پیام خرم آباد . شاهین نوین بروجرد. دهیاران کوهدشت . جنوب اهواز . پارسیان شوشتر
گروه پنج : نماینده آذربایجان شرقی . قزل اوزن زنجان. نماینده آذربایجان غربی . پاس همدان. نماینده اردبیل
گروه شش : داماش تهران . پایدار شهر قدس . ابرار کرج . شهر آفتاب خمین. پاس ساوه . پرشین قزوین
گروه هفت : شاهین بوشهر. فولاد یاسوج. شهرداری کاشان. حافظ شیراز . سپاهان هونجان اصفهان. شهاب جهرم


همچنین برنامه مسابقات لیگ دسته اول جوانان نیز اعلام شد که تیم گهر زاگرس دورود نماینده لرستان در این رقابت‌هاست:
هفته دوم : پنج‌شنبه 6/11/90 – ساعت 14
گهر زاگرس دورود – شهرداری همدان – تختی دورود
هفته سوم: چهارشنبه 12/11/90 – ساعت 14
نفت امیدیه – گهر زاگرس دورود – اختصاصی نفت امیدیه

 

لیگ مناطق نوجوانان :
گروه یک : استقلال نوین بجنورد . پیروزی گرمسار . کارگران مشهد. هیئت فوتبال سبزوار. کیمیا رشد آق قلا
گروه دو : دخانیات گیلان . علم و ادب گنبد . خزر محمود آباد.فرابرتر فریدونکنار. استعداد درخشان آمل . آرمین تنکابن
گروه سه : شاهین گیلانغرب . سنه دژ سنندج . آموزش و پرورش ملایر. ایرانجوان ایلام. وحدت بروجرد
گروه چهار : نماینده آذربایجان شرقی . ذوب آهن اردبیل . نماینده آذربایجان غربی. موعود زنجان . ستارگان محمدیه قزوین
گروه پنج : مس رفسنجان . فولاد یزد. شهرستان خاش . نماینده خراسان جنوبی . نماینده هرمزگان . آلومینیوم نوین المهدی
گروه شش : پارسیان ورامین . مقاومت تهران. صنعت ذوب تهران . شهرداری صفا دشت کرج. گسترش اراک. آبی پوشان اراک
گروه هفت : شهداء خفر . حافظ شیراز . جاوید کاشان . پالایش اصفهان. سپاهان هونجان اصفهان. البرز اصفهان
گروه هشت: نفت اهواز . شپاهان ایذه . استقلال ماهشهر . توحید برازجان . پیکان یاسوج. البرز نوین

 

لیگ مناطق نونهالان :
گروه یک : شموشک گلستان. ابومسلم خراسان . شهرداری سمنان. شهداء امیر کلاء . استعداد درخشان آمل. فرابرتر فریدونکنار
گروه دو : جاوید کرج . صنعت ذوب تهران . ظرف اقبالیه قزوین. باشگاه نوین رشت. شهرداری انزلی
گروه سه : راهبان عاشورا تبریز. نماینده اذربایجان غربی. فولاد آرتادیل اردبیل. هیئت فوتبال زنجان. خورشید قروه
گروه چهار : گل گهر سیرجان . اسیلا کویر یزد. شهرستان زاهدان. آوای جدید میناب. نماینده خراسان جنوبی
گروه پنج: مقاومت یاسوج . نوژن اصفهان . حافظ شیراز . شهید چمران لارستان. ارسیان مرودشت. پیروزی برازجان
گروه شش: برق بهبهان . شهرداری همدان . آبی پوشان اراک . دارتاک خرم ‌آباد. اتحاد شهرکرد.