عکس‌ها و اخبار ورزش لرستان

این وبلاگ در سال 1383 با هدف حمایت از ورزش و ورزشکاران لرستان ایجاد شده است

پرسپولیس خرم آباد باخت اما صعود کرد!
ساعت ۱٢:٢٧ ‎ق.ظ روز یکشنبه ٧ اسفند ۱۳۸٤  کلمات کلیدی:

نتایج دسته سوم فوتبال کشور

پشتیبانی شیراز 7  رزموکت بروجن 0        پرسپولیس گناوه 3 شهرداری هویزه 2

شهرداری برازجان 3 منطقه ویژه گچساران 0        پرسپولیس خرم آباد 3 ارغوان صحنه 4

شاهین ایلام 1 قند اسلام آباد 1        وحدت ایوانغرب 2 برق بیستون 1

ذوب فلزات الوند بهار 1 داروسازی سبحان 1        پیام قزوین 7 شهرداری لاهیجان 1

شاهین کرج 1 شهرداری انزلی 4         گلاء مازندران 0 شهرداری اسلامشهر 1

پاس خراسان 2 فراز نیکان تهران 1          پویا مشهد 2 صنایع پارچین 4

توربو راه آهن خراسان 1 مازیران نوشهر 1         نفت تهران 2 خزر محمودآباد 0

درنا تهران 1 لشگر30 گرگان 1 

 

لیگ دسته دوم امیدهای ایران: بهزیستی لرستان 3 رفاه گیلانغرب 0

 **********************************************

نتایج لیگ برتر هاکی ایران

هفته سوم

گروه الف: کرج 4 زنجان 2         گلستان 5 نقده 4       سمنان - تبریز

گروه ب: همدان 4 مرکزی 1     فارس 3 لرستان 5     ایلام – کرمانشاه(برگزار نشد)

هفته دوم

گروه الف: زنجان 3 گلستان 3       کرج 5 تبریز 4       سمنان 5 نقده 0

گروه ب: کرمانشاه ۴ لرستان 10   مرکزی 2 فارس 3        همدان 5 ایلام 4

هفته اول

گروه الف: زنجان 5 سمنان 7       گلستان 3 کرج 1        نقده 1 تبریز 2

گروه ب: لرستان 3 مرکزی 3      همدان 6 کرمانشاه 2     ایلام  ۳ فارس ۱

 

رده بندی گروه اول تا پایان هفته سوم : 1- سمنان 9 امتیاز   2- گلستان 7 امتیاز

رده بندی گروه دوم تا پایان هفته سوم : 1- همدان 9 امتیاز   2- لرستان 7 امتیاز

 

برنامه هفته چهارم لیگ برتر هاکی ایران (جمعه 12 بهمن ساعت 10 صبح)

گروه اول: تبریز- گلستان       نقده- زنجان      سمنان- کرج

گروه دوم: لرستان- ایلام(سالن امام علی پشته)    فارس-همدان     کرمانشاه- مرکزی

 

  برنامه مسابقات لیگ دسته دوم نوجوانان کشور

 هفته نهم 12/12/84 جمعه - ساعت دو و نیم

پنجشنبه مورخ 18/12/84  رأس ساعت 30/14 برگزار خواهد شد

پرسپولیس محمدشهر- ترکمن نورآق قلاء*شریعتی کرج

پیام ارتباطات خراسان- ابومسلم خراسان*تختی مشهد

آریا خرمدره زنجان- انصار همدان*خرمی زنجان

گلبوم سقز- شهدای زرینه*تختی سقز

تربیت بدنی میانه- ماشین سازی تبریز*تختی میانه

شهرداری کرمانشاه- ایران اسپرت اصفهان*30/12*تختی کرمانشاه

لوله سازی اهواز- میعاد پیمانکاری بروجرد* لوله سازی اهواز

نفت آبادان-نفت اهواز* پیروز آبادان

مس کرمان-ارگ جدید بم* انقلاب کرمان

پویش ایران خوردو-فجر شهید سپاسی*شهید دستغیب شیراز

هفته دهم

شهرداری لاهیجان – شهرداری ساری* تختی لنگرود

ابومسلم خراسان- پرسپولیس محمدشهر* تختی مشهد

پگاه گیلان – گلبوم سقز*شهید عضدی رشت

ماشین سازی تبریز- آریا خرمدره زنجان*تختی تبریز

شهدای زرینه- تربیت بدنی میانه*تختی شاهین دژ

موسیان دهلران- شهرداری کرمانشاه*تختی دهلران

میعاد پیمانکاری بروجرد- برق شیراز* تختی بروجرد

ایران اسپرت اصفهان- لوله سازی اهواز* فخر اصفهان

آبفا سیستان – مس کرمان* 17 شهریور زاهدان

فجر شهید سپاسی شیراز- نفت آبادان* اختصاصی فجر شیراز

ارگ جدید بم- پویش ایران خودرو * تختی بم

 

 برنامه مسابقات لیگ دسته دوم امید کشور

از هفته پنجم روز دوشنبه مورخ 8/12/84 و هفته ششم

روز یکشنبه مورخ 14/12/84 رأس ساعت 30/14 برگزار خواهد شد

هفته پنجم

شهباز کرج- شاهین بندرگز*شریعتی کرج

شهرداری مشهد- شهرداری امیرکلاء* 30/12*تختی مشهد

پیام ارتباطات خراسان- پرسپولیس قائمشهر* تختی مشهد

شرکت ساختمانی کردستان- ماشین سازی تبریز*تختی سقز

استقلال قم – تراکتورسازی تبریز* حیدریان قم

بندرکشتیرانی انزلی- شهرداری اردبیل*تختی انزلی

مقاومت اصفهان- نفت اهواز* اختصاصی مقاومت اصفهان

بیستون کرمانشاه- بهزیستی لرستان* آزادی کرمانشاه

مس کرمان – مقاومت اندیمشک*کیانی کرمان

کشاورز برازجان – پگاه خوزستان*تختی برازجان

فجر فسا شیراز- صنعت نفت آبادان* فسا فسا

هفته ششم

شهرداری امیرکلاء- فجر شهید کلهر کرج*شهدا امیرکلاء

شاهین بندرگز- پیام ارتباطات خراسان*امام رضا بندرگز

پرسپولیس قائمشهر- شهرداری مشهد*وطنی قائمشهر

استقلال قم – شرکت ساختمانی کردستان*حیدریان قم

ماشین سازی تبریز- شهرداری اردبیل*تختی تبریز

بندرکشتیرانی انزلی- تراکتورسازی تبریز*تختی انزلی

بهزیستی لرستان- فجر نجف آباد*تختی خرم آباد

نفت اهواز- رفاه گیلانغرب کرمانشاه* اختصاصی نفت اهواز

نفت و گاز گچساران – بیستون کرمانشاه*تختی یاسوج

پگاه خوزستان- مس سرچشمه *مجدیان دزفول

مقاومت اندیمشک- فجر فسا شیراز* سروندیان اندیمشک

صنعت نفت آبادان- کشاورز برازجان*پیروز آبادان