عکس‌ها و اخبار ورزش لرستان

این وبلاگ در سال 1383 با هدف حمایت از ورزش و ورزشکاران لرستان ایجاد شده است

اخبار دوشنبه 30 آبان 1390
ساعت ۱:٠٢ ‎ق.ظ روز دوشنبه ۳٠ آبان ۱۳٩٠  کلمات کلیدی:

نتایج لیگ دسته دوم فوتبال کشور

چوکا تالش 1 داتیس خرم‌آباد 2

 

کلاس مربی‌گری درجه 3 بدمینتون پایان یافت

کارشناس مسؤول تربیت‌بدنی پسران آموزش و پرورش لرستان گفت: کلاس مربی‌گری بدمینتون ویژه دبیران مرد که با حضور 26 نفر از لرستان به مدت 4 روز برگزار شده بود پایان یافت.

سپهدار محمدی‌محتشم بیان داشت: این کلاس در مجموعه ورزشی شهید توکل مصطفی‌زاده دره‌گرم زیر نظر حسن بزرگ‌زاد مدرس بین‌المللی فدراسیون بدمینتون برگزار شد که به قبول‌شدگان مدرک مربی‌گری درجه 3 بدمینتون اعطا خواهد شد.

وی افزود: این کلاس به منظور افزایش دانش دبیران تربیت‌بدنی استان برگزار گردید و به زودی کلاس درجه 3 داوری این رشته نیز برگزار خواهد شد.

 

نفرات برتر دو صحرانوردی آموزشگاه‌های استان مشخص شدند

مسوول انجمن دو و میدانی آموزش و پرورش لرستان گفت: مسابقات دو صحرانوردی دانش‌آموزان پسر استان با شرکت 146 نفر از 17 شهر و منطقه استان در دو مقطع راهنمایی و متوسطه با معرفی نفرات برتر پایان پذیرفت.

اردشیر کاظمی بیان داشت: در مسابقات مقطع راهنمایی که به مسافت 4 کیلومتر برگزار شد، حسین بهرامی و کامران گودرزی هر دو از الیگودرز، فروید ملکی‌نیک از کوهدشت و محمد گودرزی از اشترینان به ترتیب اول تا چهارم شدند.

وی افزود: در مجموع امتیازات تیمی مقطع راهنمایی تیم‌های الیگودرز، بروجرد و اشترینان اول تا سوم شدند.

کاظمی همچنین اظهار داشت: مسابقات مقطع متوسطه نیز به مسافت 5 هزار و 500 متر از شرکت نفت چزال تا پل باباحسین در جاده کمربندی خرم‌آباد برگزار شد که در نهایت علی جمشیدی و مصطفی گل‌پیرا هر دو از الیگودرز اول و دوم شدن د و اشکان مرادی از چگنی و مهدی ثابت‌ایمانی از بروجرد نیز در رده سوم و چهارم قرار گرفتند.

وی گفت: در جمع امتیازات تیمی مقطع متوسطه نیز تیم‌های چگنی، کوهدشت و زز و ماهرو اول تا سوم شدند.

کاظمی در پایان خاطرنشان کرد: تفرات برتر در قالب تیم لرستان به مسابقات قهرمانی کشور که بهمن‌ماه برگزار می‌شود اعزام می‌شوند.

 

انتصاب‌های جدید در هیأت ژیمناستیک استان

طی حکمی از سوی حمزه امین‌منش رئیس هیأت ژیمناستیک استان لرستان سید مرتضی جزایری از مربیان برجسته و پیشکسوت ژیمناستیک به عنوان مسؤول کمیته آموزش ژیمناستیک استان لرستان منصوب گردید.

همچنین در حکم دیگری امیر بهاروند که مدرک کارشناسی ارشد تربیت‌بدنی دارد به سمت مسؤول کمیته بدن‌سازی هیأت ژیمناستیک استان لرستان منصوب گردید.