عکس‌ها و اخبار ورزش لرستان

این وبلاگ در سال 1383 با هدف حمایت از ورزش و ورزشکاران لرستان ایجاد شده است

پرسپولیس خرم آباد باز هم فجر بروجرد را برد !
ساعت ۸:۳٤ ‎ب.ظ روز شنبه ۱ بهمن ۱۳۸٤  کلمات کلیدی:

نتایج فوتبال دسته سوم کشور

هفته دهم
سازمان ویژه گچساران 1 شهرداری هویزه 2             پشتیبانی شیراز 1 پرسپولیس گناوه 1
ارغوان صحنه 1 فجر بروجرد 3          شهرداری انزلی 2 شهرداری لاهیجان 0
ذوب فلزات الوند بهار 0 پیام قزوین 1           داروسازی سبحان 2 انصار همدان 0
ذغال غالب کاشان 2 شهرداری یزد 1            استقلال کاشان 7 پیروزی خمین 2
شادرو فولاد یزد 1 میلادی قم 1            صنایع پارچین 2 فراز نیکان تهران 0
گلاء مازندران 1 پاس خراسان 2               شهرداری اسلامشهر 2 ماشین لنت سمنان 0
لشگر 30 گرگان 1 خزرمحمودآباد 1               توربو راه آهن خراسان 1 نفت تهران 1
بندر نوشهر 3  پتروشیمی خراسان 1           ذغال سنگ کرمان 3 استقلال بیرجند 0
گل گهر سیرجان 3 سیمان خاش 0             مس رفسنجان 2 فولاد هرمزگان 2
سایر بازی ها برگزار نشد

هفته هشتم و نهم

گروه سوم : فجر بروجرد 0 پرسپولیس خرم آباد 1    

 شاهین دره شهر 0 وحدت ایوان غرب 1        قند اسلام آباد 1 ارغوان صحنه 0

سایر نتایج 

در نا تهران 0 نفت تهران 1                فراز نیکان 0 شهرداری اسلام شهر 1

پیام قزوین 3 شاهین کرج 0              داروسازی رشت 0 شهرداری لاهیجان 1

پیروزی خمین 0 فولاد یزد 3 (حاضر نشد)        سیمان خاش 5 استقلال بیرجند 1   

پرسپولیس زنجان 0 آذرشهر ارومیه 1          ارومیه جوان 1 فجر عاشورا تبریز 1

خورشید زریوار 1 شهرداری اردبیل ۰       فولاد هرمزگان 10 ذغال سنگ کرمان 0

 

نتایج لیگ دسته دوم هفته دوازدهم   یکشنبه  2 بهمن

شهردار کرمان ۱ فولاد مبارکه سپاهان اصفهان ۱     پرسپولیس برازجان ۲ کارون خرمشهر ۰

چوکا تالش ۳ پیام ارتباطات لرستان ۱        صنعت مهرگام پارس تهران ۲ سپید رود رشت ۰

پتروشیمی تبریز ۱ آرارات تهران  ۱             پگاه تهران ۱ نیرو محرکه قزوین ۰

برنامه مسابقات لیگ دسته دوم باشگاه های کشور

 

جمعه 30 دی  هفته دوازدهم

نساجی مازندران ـ هپکو اراک (در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر) ساعت 14 

 

 

یکشنبه 9 بهمن هفته دوازدهم

وحدت آبادان ـ ذوب آهن اردبیل (در ورزشگاه شاملی آبادان) ساعت 13

پیام مخابرات شیراز ـ مس سرچشمه (در ورزشگاه الکترونیک میدان صنایع شیراز) ساعت 14

پرنیا قزوین ـ اتکا تهران (در ورزشگاه شهید رجایی قزوین) ساعت 14

فجر سپاه تهران ـ مازیران ساری (در ورزشگاه شیرودی یک تهران) ساعت 15/14

کوثر تهران ـ شهرداری تبریز (در ورزشگاه شیرودی یک تهران) ساعت 15/12 

دوشنبه  17 بهمن هفته سیزدهم (ساعت 14)

فولاد مبارکه سپاهان اصفهان ـ کارون خرمشهر (در ورزشگاه پلی اکریل اصفهان)

شهرداری کرمان ـ نساجی مازندران (در ورزشگاه شهرداری کرمان)

سپیدرود رشت ـ پرسپولیس برازجان (در ورزشگاه شهید عضدی رشت)

هپکو اراک ـ پتروشیمی تبریز (در ورزشگاه پنج مرداد اراک)

نیرو محرکه قزوین ـ صنعت مهر کام پارس تهران (در ورزشگاه شهید رجایی قزوین)

آرارات تهران ـ پگاه تهران (در ورزشگاه اختصاصی آرارات تهران)

ذوب آهن اردبیل ـ مس سرچشمه (در ورزشگاه تختی اردبیل)

وحدت آبادان ـ چوکا تالش (در ورزشگاه شاملی آبادان)

مازیران ساری ـ پیام مخابرات شیراز (در ورزشگاه شهید متقی ساری)

پیام ارتباطات لرستان ـ پرنیا قزوین (در ورزشگاه تختی خرم آباد)

شهرداری تبریز ـ فجر سپاه تهران (در ورزشگاه تختی تبریز)

اتکا تهران ـ کوثر تهران (در ورزشگاه اختصاصی اتکا تهران) 

برنامه مسابقات لیگ دسته سوم باشگاههای کشور 

هفته یازدهم روز چهارشنبه 12 بهمن  رأس ساعت  دو و نیم

شهرداری برازجان – پشتیبانی شیراز* تختی - برازجان

فجر شهدای کازرون – سازمان منطقه ویژه گچساران * شهدا - کازرون

پرسپولیس گناوه – رزموکت بروجن * سراجی  - گناوه

وحدت ایوانغرب – پرسپولیس خرم آباد * پیرحیاتی - ایوانغرب

فجر بروجرد – برق بیستون * کارگران شهرداری - بروجرد

شاهین ایلام – ارغوان صحنه * شهید کولیوند - دره شهر

شاهین کرج – ذوب فلزات الوند بهار * شریعتی - کرج

انصار همدان – شهرداری انزلی * آموزش و پرورش - همدان (شهرک الوند)

پیام قزوین – داروسازی سبحان * شهید رجایی  - قزوین

پویا مشهد – گلا مازندران* 30/12* تختی - مشهد

ماشین لنت سمنان – صنایع پارچین * تختی - سمنان

پاس خراسان – شهرداری اسلامشهر * تختی - مشهد

درنا تهران – توربو راه آهن خراسان* سرداران شهید شمیران - تهران

اترک پتروشیمی خراسان – لشگر 30 گرگان* تختی - بجنورد

نفت تهران – بندر نوشهر * اختصاصی نفت- تهرانسر 

 

برنامه هفته دوم مسابقات لیگ دسته دوم امید باشگاههای کشور  یکشنبه 2 بهمن

بیستون کرمانشاه-رفاه گیلانغرب کرمانشاه*14* تختی* کرمانشاه

بهزیستی لرستان – نفت اهواز* 14* تختی خرم آباد

فجر نجف آباد – مقاومت اصفهان* 00/* اختصاصی فجر نجف آباد

کشاورز برازجان – فجر فسا شیراز* 12* تختی برازجان

پگاه خوزستان – مقاومت اندیمشک * 14* تختی شوش 

برنامه هفته ششم مسابقات لیگ دسته اول نوجوانان باشگاههای کشور 6 بهمن

 شهرداری اندیمشک - زاگرس جوانرود کرمانشاه

فولاد خوزستان- خیبر خرم آباد*اختصاصی فولاد اهواز

برنامه هفته ششم مسابقات قهرمانی لیگ دسته دوم نوجوانان 6 بهمن

ایران اسپرت اصفهان – میعاد پیمانکاری بروجرد* فخر – اصفهان

شهرداری کرمانشاه – برق شیراز * تختی – کرمانشاه