عکس‌ها و اخبار ورزش لرستان

این وبلاگ در سال 1383 با هدف حمایت از ورزش و ورزشکاران لرستان ایجاد شده است

اخبار و مطالب پنج‌شنبه 5 آبان 1390
ساعت ۱٢:٠٥ ‎ق.ظ روز پنجشنبه ٥ آبان ۱۳٩٠  کلمات کلیدی:

ژیمناستیک در مهد کودک‌های لرستان توسعه می‌یابد 

به گزارش روابط عمومی هیأت ژیمناستیک استان لرستان این جلسه با حضور اعضای هیأت استان در خانه ژیمناستیک شهرستان خرم آباد برگزار گردید . حمزه امین منش رئیس هیأت ژیمناستیک استان بصورت مختصر عمده ی فعالیتهای هیأت را در سال جاری به شرح ذیل عنوان نمود.

رئیس هیأت استان طی حکمی مریم زنده‌کار را بعنوان مسئول اجرای حرکات پایه استان معرفی نمود . و با برگزاری 9 کلاس آموزشی اعم از کلاس مربیگری درجه 3 ویژه مهدهای کودک ، توجیهی ، بازآموزی و کارگاهی را برای تمامی مربیان بخش بانوان مهدهای سطح استان برگزار نموده ایم . تا مهدهای کودک از مربیان کارت دار و شایسته استفاده نمایند و در پایان برای تمامی کودکان 4 تا 6 ساله از طرف خانه ژیمناستیک گواهی شرکت اهدا گردید.

همچنین پایان هر ترم توسط کمیته استعدادیابی استان دانش آموزان مورد نظر را به کلاس عمومی و تخصصی خانه ژیمناستیک معرفی نمودند . حمزه امین منش ایراد کرد: ما برای برگزاری جشنواره روز ملی ژیمناستیک سال 90 سعی کرده‌ایم با یک برنامه ریزی صحیح و مدون یک بار دیگر همانند سال‌های گذشته جشنواره را به میزبانی شهرستان خرم آباد و با حضور مسئولین فدراسیون برگزار نماییم.

در پایان جلسه مهدی آذربرزین مسئول اجرایی حرکات پایه فدراسیون ژیمناستیک اظهار داشت از اینکه یک بار دیگر رشته ژیمناستیک لرستان توانسته است با برنامه ریزی های صحیح و مدون برای کودکان 4 تا 6 ساله گامی بزرگ بردارد جای بسی مباهات و خرسندی است . و همچنین استان لرستان از نظر برگزاری جشنواره روز ملی ژیمناستیک توانسته است جزو 5 استان برتر کشور باشد. قطعاً در سال‌های آتی ما شاهد رشد و شکوفایی هر چه بیشتر این رشته در سطح استان و کشور خواهیم بود. 

 

خداحافظی با جام حذفی در 5 دقیقه پایانی

صعنت نفت آبادان ۳ گهر زاگرس دورود ۱

گل‌ها: فونیکه سی(67 و 91) و رسول نویدکیا(86) برای صنعت نفت و علی قربانی(70) برای گهر زاگرس

چهارشنبه 4 آبان 1390 ورزشگاه تختی آبادان

داوران: رحیم مهرپیشه- محمدرضا غنو- محبت‌علی رضایی‌تبار

ناظر: عبود سنگاشکن

تیم گهر زاگرس دورود لرستان با قبول شکست در دور چهارم جام حذفی فوتبال کشور، در جمع 32 تیم برتر این دوره، از گردونه مسابقات کنار رفت و نفت آبادان حریف فولاد خوزستان در مرحله یک‌هشتم نهایی شد

 

خدایا ! چه استعدادهائی در لرستان پیدا می‌شود

فرهاد داودوندی: فکر نمی کنم با توجه به بضاعت مالی تیم گهر زاگرس درود ، بازیکنان این تیم خواب استراحت در هتل‌های 4 ستاره را بخواب ببینند ! از دو روز قبل از مسابقه گهر زاگرس لرستان با تربیت یزد از سری مسابقات لیگ دسته اول فوتبال کشور، تیم تربیت یزد با یک لشکر همراه در هتل بین المللی زاگرس بروجرد سکنی گزیده بودند !

کاملا در جریان بریز و بپاش تیم یزد بودم با مربی آن مصاحبه نمودم ، خیلی امیدوار هستند که به لیگ برتر صعود نمایند از همه امکاناتی که مدیریت برای تیمشان مهیا نموده بود برایم گفتند ! آنوقت همین تیم میرود شهرستان درود و با نتیجه 3 بر یک به تیم بی بضاعت گهر زاگرس درود بازی را واگذار می نماید!

 به همین سادگی ! حالا بشنوید قسمت دوم داستان من را ، نام تیم منطقه اقتصادی بندرعباس را یک تریلی باید یدک بکشد ، از نامشان پیداست با اقتصاد و پول سر و کار دارند ، در خانه خودشان  مقابل تیم داتیس لرستان متوقف میشوند و تازه شانس می آورند چهار پنج گل را مهاجمان داتیس بر اثر بی دقتی به هدر می دهند وگرنه باید نتیجه 4 بر صفر بنفع تیم لرستانی داتیس خاتمه می یافت!

حالا بشنوید قسمت سوم داستان من را ! تیم شهرداری بروجرد با بودجه ای بسیار اندک بسته شده است و بازیکنانش راضی اند که در قبال بازی برای این تیم جائی در شهرداری حتی بصورت پیمانی  و موقتی استخدام بشوند ! فعلا با همین بضاعت بسیار کم با دو برد خانه و دو مساوی خارج از خانه در صدر گروه  خودش قرار دارد !

به نظر شما، بحز این که بگوئیم خدایا چه استعدادهائی در لرستان پیدا میشوند ! حرف دیگری می توانیم بزنیم ؟!