عکس‌ها و اخبار ورزش لرستان

این وبلاگ در سال 1383 با هدف حمایت از ورزش و ورزشکاران لرستان ایجاد شده است

باج‌خواهی برخی هیآت‌ها از خبرنگاران ورزشی !
ساعت ۱٢:٥٤ ‎ق.ظ روز دوشنبه ٢٤ امرداد ۱۳٩٠  کلمات کلیدی:

این دیگر چه مُدل‌اش است ؟!

فرهاد داودوندی(ورزشی‌نویس لرستانی): هر مقاله ورزشی، خبر و یا نقدی که در نشریات پیغام بروجرد یا اقتصاد لرستان یا در سایت‌ها و وبلاگ‌ها می‌زنیم، بعضی از دوستان تماس گرفته و درخواست می‌کنند که  برای خنثی کردن مطلب این هفته‌ی نقد یا خبر ورزشی منتشر شده، هفته‌ی بعد این را که ما می‌گوئیم بنویس!

جل‌الخالق! آقایان هر وقت ما به عنوان خبرنگار ورزشی در ردای سرپرستی، مربی‌گری یا چیدن ارنج بازیکنان تیم شما دخالت نمودیم، شما هم لطف کنید زنگ بزنید و علاوه بر راه درست نوشتن خبر ورزشی، به ما سفارش کنید که چگونه موافق میل شما قلم بزنیم!

 متأسفانه بعضی هیأت‌های کم‌کار و پر مدعا، جدیداً دیواری کوتاه‌تر از دیوار خبرنگار و منتقد ورزشی پیدا نکرده‌اند! حالا کار به جائی رسیده که علناً خواهان دخل و تصرف در نوشته‌های ما شده‌اند و به ظاهر دلسوزانه و در باطن می‌خواهند که بنا به میل‌شان قلم بزنم!

حتا کار به جائی رسیده که به زیردستان خود نیز گفته‌اند از دادن خبر در رابطه با ورزش مربوطه‌ی آن‌ها به ما امتناع ورزند و به زعم خودشان دیگر ما را تحویل نگیرند!

جداً جای بسی تأسف دارد که در عصر  فضا، اندکی از دوستان هنوز اندر خم یک کوچه‌اند! واقعاً این دیگر چه مُدل‌اش است؟!

اما بدانید که سر سوزنی از نقد ورزشی خودم در رابطه با هیأت‌های ورزشی کم‌کار کوتاه نخواهم آمد!

××××××××××××××××××××××××××××××

آشنایی با یکی از فوتبالیست‌های قدیمی خرم‌آباد

قدیمی‌ها فوتبال خرم‌آباد با نام محمد جهانی‌فر معروف به محمد مشهدی آشنا هستند.

ایشان چند سالی به دلیل شغل پدرش اوایل دهه 50 در خرم‌آباد ساکن بود و هم‌اکنون به عنوان قائم‌مقام مرکز آموزش علمی کاربردی شرکت شهرک‌های صنعتی استان قم مشغول خدمت هستند.

وی 3-4 سالی که در خرم‌آباد حضور داشت عضو تیم شهیاد در مسابقات جام غرب و مسابقات منطقه‌ای کشور و همچنین سال 1354 عضو تیم منتخب جوانان لرستان در مسابقات قهرمانی جوانان کشور در کرمان بود.

آقای جهانی‌فر که از طریق موتورهای جستجو، وبلاگ‌های مرا یافته‌ است، محبت نموده و تصاویری ورزشی توسط آقا هادی پسرشان برایم ارسال کرده‌اند که سعی می‌کنم از مرحمتی‌های این هموطن عزیزم که به نوعی همشهری ما به شمار می‌آید، در فرصت مناسب استفاده کنم. با سپاس از لطف ایشان 

کیهان ورزشی سال 1354 - این خبر توسط آقای بهرام سلاح‌ورزی ارسال شده است:

 

______________________________________

عیادت نماینده تریت‌بدنی و هیأت ناشنوایان از ناصر میرزایی

صبح روز دوشنبه گروهی از مسوولین ورزش لرستان به منزل ناصر میرزایی رفتند تا از وی و حسن رستمی دیگر پیشکسوت فوتبال خرم‌آباد عیادت به عمل آورند.

این گروه شامل نیکوخصال سرپرست اداره کل تربیت‌بدنی لرستان، رحیمی‌پور مسؤول روابط عمومی این اداره، امیری و میرزایی رئیس و دبیر هیأت ناشنوایان استان لرستان و محمدی‌پور از داوران ملی و مسؤول سابق کمیته داوران فوتبال لرستان در منزل استاد میرزایی حضور یافتند که پس از لحظاتی نیکوخصال به منظور شرکت در جلسه فرمانداری مجبور به ترک منزل استاد میرزایی شد.

لوح سپاس و جوایزی از طرف تربیت‌بدنی و هیأت ناشنوایان به رسم یادبود به خانواده استاد میرزایی و حسن رستمی اهدا گردید.

شایان ذکر است روز شنبه نیز مدیر کل نوسازی مدارس لرستان و کارکنان این اداره کل در منزل استاد میرزایی حضور یافتند.

از راست: نصرت‌الله میرزایی، شیرمحمد میرزایی، بهمن محمدی‌پور، امیر امیری، حسن رستمی و بهرام رحیمی‌پور