عکس‌ها و اخبار ورزش لرستان

این وبلاگ در سال 1383 با هدف حمایت از ورزش و ورزشکاران لرستان ایجاد شده است

قرعه‌کشی لیگ دسته سوم فوتبال ایران انجام شد (فصل 91 -90)
ساعت ۱٢:۱۱ ‎ق.ظ روز شنبه ۸ امرداد ۱۳٩٠  کلمات کلیدی:

3 نماینده لرستان در یک گروه قرار گرفتند

لیگ دسته سوم فوتبال ایران با حضور ۶۴ تیم در 6 گروه  برگزار می‌شود:

گروه یک (11 تیم): پیام بابل، کیمیا آقلا، شهرداری اسلامشهر، بهمن تهران، گاز سرخس، خزر محمودآباد، استقلال کاشمر، پرسپولیس خراسان، شهرداری بهشهر، نماینده توابع تهران، پیروزی گرمسار

گروه 5 (11 تیم): فجر دهلران، پالایش ایلام، هما جوانرود، نماینده مرکزی، بهزیستی همدان، میناش اسلام‌آباد، نماینده کرمانشاه، آراس مریوان، دارتاک خرم‌آباد، کوثر خرم‌آباد و شهرداری بروجرد

گروه 6 (12 تیم) : نادری بوشهر، پرسپولیس گناوه، کارگر بنه‌گز، بهمن شیراز، جنوب باغملک، بام شهرکرد، نماینده چهارمحال‌وبختیاری، شهرداری نی‌ریز، میلاد دزفول، رعد پدافند هوایی کیش، شهرداری نور آباد ممسنی، نماینده یاسوج

* بابایی مدیرعامل باشگاه خیبر متوسلیان پل‌دختر هم‌چنان به دنبال رایزنی با مسوولین فوتبال کشور است تا مجوز حضور مجدد این تیم را در لیگ دسته سوم کشور فراهم آورد

*  از هر گروه دو تیم به مرحله بعد صعود می‌کنند.

برنامه هفته اول:

دارتاک خرم‌آباد- کوثر خرم‌آباد                              شهرداری بروجرد - نماینده کرمانشاه

 

لرستان با درخشش زینی‌وند، کرمانشاه را در هم کوبید

در یک دیدار دوستانه فوتبال که عصر جمعه هفتم مردادماه در ورزشگاه تختی خرم‌آباد به افتخار 50 پیشکسوت فوتبال لرستان برگزار شد، تیم فوتبال ناشنوایان لرستان با 3 گل همتای کرمانشاهی‌اش را در هم کوبید.

در این بازی که رأس ساعت 18 به قضاوت بهمن محمدی‌پور با کمک اردلان کاویانی و اکبر بابایی‌راد آغاز شد، تیم لرستان با 3 گلی که توسط سیاوش زینی‌وند بازیکن تکنیکی این تیم به ثمر رسید، برابر ناشنوایان کرمانشاه صاحب برتری شد.

این بازی به پاسداشت 50 اسطوره فوتبال لرستان از جمله ناصر میرزایی و حسن رستمی برگزار شد که در پایان توسط امیر امیری رئیس هیأت ناشنوایان استان و شیرمحمد میرزایی سرمربی این تیم با اهداء لوح تقدیر و جوایزی از زحمات آنها و سایر پیشکسوتان فوتبال لرستان تجلیل به عمل آمد.

 

مقام سوم رزمی‌کاران لرستان در کشور

مسابقات قهرمانی کشور سبک چوی‌لی‌فوت با حضور 25 تیم  از ساسر کشور در تهران برگزار شد که تیم لرستان با مربی‌گری مهدی سلاطی موفق به کسب مقام سوم تیمی شد.

به گزارش محمد میر مسؤول روابط عمومی هیأت ورزش‌های رزمی استان لرستان، تیم‌های استان‌های ایلام و قم به ترتیب مقام‌های اول و دوم این مسابقات را کسب کردند.

شایان ذکر است محسن پاپی موفق به کسب مقام اول و کمربند قهرمانی این دوره از مسابقات شد و مسعود رضایی نیز به مقام سوم دست یافت.

 

صعود یاسین خرم‌آباد و استقلال بروجرد به لیگ یک استان

بروجرد – حسین زنده‌دلی: مسابقات فوتبال دسته دوم استان لرستان با صعود دو تیم یاسین خرم‌آباد و استقلال زاگرس بروجرد به دسته اول به پایان رسید. نتایج روز پایانی:

یاسین خرم‌آباد 4 استقلال زاگرس 3

داوران: حسین عیسی‌وند- سهراب یاراحمدی- احمد کرد- فرهاد صارمی

 

عرفان اشترینان 2 صنایع زرهی دورود 2

داوران: مهدی معماری- کوروش صارمی- رضا کیامنش- فرهاد صارمی

در دقیقه 90 بازی و در حالی که همگان منتظر سوت پایان بازی توسط داور این دیدار بودند، تیم عرفان اشترینان گل مساوی را درون دروازه تیم دورودی کرد و این تیم را از صعود به دور بعد مسابقات باز داشت.

جدول رده‌بندی مسابقات دسته فوتبال دوم لرستان

 

http://axlor.persianblog.ir

بازی

برد

تساوی

باخت

زده

خورده

امتیاز

1

 یاسین خرم‌آباد

3

2

1

-

10

6

7

2

استقلال‌زاگرس‌بروجرد

3

1

1

1

9

8

4

3

صنایع‌زرهی دورود

3

-

3

-

4

4

3

4

 عرفان اشترینان

3

-

1

2

7

12

1