عکس‌ها و اخبار ورزش لرستان

این وبلاگ در سال 1383 با هدف حمایت از ورزش و ورزشکاران لرستان ایجاد شده است

لیگ دسته اول فوتبال کشور قرعه‌کشی شد
ساعت ٢:٢٧ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ٥ امرداد ۱۳٩٠  کلمات کلیدی:

رقابت‌های فوتبال قهرمانی دسته اول باشگاه‌های ایران دوشنبه 3 مرداد با حضور 28 تیم حاضر در 2 گروه 14 تیمی قرعه کشی شد. به گزار ش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، گروه‌بندی مسابقات  لیگ دسته اول در فصل 90 - 91  به شرح زیر است:

گروه اول: پیکان تهران، استیل‌آذین سمنان، گسترش فولاد تبریز، ابومسلم مشهد، فولاد یزد، صنعت ساری، اتکا گلستان، ایران‌جوان بوشهر، مس رفسنجان، شهرداری اراک، پیام شیراز، شهرداری بندرعباس، داماش تهران، سایپای قائمشهر

گروه دوم: پاس همدان، آلومینیوم هرمزگان، نساجی مازندران، شهرداری یاسوج، تربیت یزد، نفت مسجدسلیمان، شیرین‌فراز کرمانشاه، گل‌گهر سیرجان، برق شیراز، کاوه تهران، ماشین‌سازی تبریز، داماش دورود، استقلال‌جنوب تهران، نیروی زمینی تهران

مسابقات لیگ دسته اول از یازدهم شهریورماه(پس از ماه مبارک رمضان) آغاز می‌شود. برنامه هفته نخست این مسابقات به شرح زیر است:

گروه یک:

* داماش ایرانیان - پیکان تهران                 * صنعت ساری - سایپا قائمشهر

* استیل آذین – ایران‌جوان بوشهر            * مس رفسنجان – پیام‌مخابرات شیراز

* اتکا گلستان - شهرداری اراک               * فولاد یزد - ابومسلم مشهد

* گسترش‌فولاد تبریز - شهرداری بندرعباس

گروه دو:

* استقلال‌جنوب - پاس همدان           * شهرداری یاسوج – ماشین‌سازی تبریز

* تربیت یزد - نفت مسجدسلیمان             * استقلال جنوب - پاس همدان

* آلومینیوم هرمزگان - گل‌گهر سیرجان       * برق شیراز - شیرین فرازکرمانشاه

* نساجی مازندران - داماش درود

________________________________________________

مراسم قرعه‌کشی رقابت‌های لیگ دسته دوم باشگاه‌های کشور سه‌شنبه 4 مردادماه برگزار شد. داتیس نماینده لرستان در این رقابت‌ها حضور دارد و تیم کوثر نیز از سوی فدراسیون، فرصتی کوتاه دریافت کرده تا بدهی‌های خود را تسویه نماید، در عیر این صورت به دسته سوم سقوط خواهد کرد.

در لیگ دسته دوم نیز 28 تیم در 2 گروه به رقابت می‌پردازند که داتیس لرستان در گروه دوم با پیام مشهد، فولاد نظنز اصفهان، چوکا تالش، نوژن ساری، شهرداری زنجان، پرسپولیس برازجان، گسترش فولادنوین تبریز، پاس‌نوین همدان، نفت‌نوین آبادان، آشتیان ورامین، سایپامهر کرج، فولادنوین هرمزگان و نفت امیدیه همگروه است.

گروه یک: استقلال اهواز، نفت گچساران، سپیدرود رشت، شهرداری اردبیل، مقاومت تهران، شموشک نوشهر، بدر هرمزگان، گاز فجر بوشهر، فولادنوین اهواز، ذوب آهن نوین اصفهان، گلچین رباط کریم، حفاری اهواز، نفت محمودآباد، گیتی‌پسند اصفهان

___________________________________________________

مراسم قرعه‌کشی رقابت‌های لیگ دسته سوم روز چهارشنبه 5 مردادماه در آکادمی ملی فوتبال برگزار می‌شود. سه تیم دارتاک خرم‌آباد، خیبر متوسلیان پل‌دختر و شهرداری بروجرد نماینده لرستان در این رقابت‌ها هستند.

__________________________________________________

نتایج هفته چهارم مسابقات لیگ برتر فوتبال لرستان

بهزیستی خرم‌آباد 4 سیمان دورود 0

دهیاران کوهدشت 1 سرخ‌جامگان خرم‌آباد 2

پارسه الشتر ۳ اتحاد الشتر ۰