عکس‌ها و اخبار ورزش لرستان

این وبلاگ در سال 1383 با هدف حمایت از ورزش و ورزشکاران لرستان ایجاد شده است

مرگ ناگهانی ورزشکار لرستانی
ساعت ۱:٥٤ ‎ب.ظ روز یکشنبه ٢ امرداد ۱۳٩٠  کلمات کلیدی:

در اتفاقی نادر، قهرمان لرستانی حین مسابقه نیمه‌نهایی قهرمانی کشور دچار ایست قلبی شد و جان به جان‌آفرین تسلیم کرد.

مربی تیم کیوکوشین‌کاراته‌ استان لرستان به خبرنگار ما گفت: در مسابقات قهرمانی کیوکوشین‌کاراته قهرمانی کشور که جمعه 31 تیر در تهران برگزار شد، محمودرضا صادق‌نیا کاراته‌کای با سابقه لرستانی در برگزاری مسابقه نیمه‌نهایی وزن منهای 90 کیلوگرم دچار ایست قلبی شد و درگذشت.

سید حبیب‌الله موسوی اظهار داشت: مرحوم صادق‌نیا 18 سال سابقه ورزشی داشت و ظرف این مدت 10 عنوان در مسابقات کشوری کسب کرده بود.

وی افزود: پیکر این قهرمان ارزنده لرستانی صبح یک‌شنبه در خرم‌آباد به خاک سپرده شد .

به گفته روح‌الله فاضلی یکی از دوستان مرحوم صادق‌نیا، وی به هنگام مرگ 34 سال سن داشت و در شرکت گاز استان لرستان مشغول به کار بود. فاضلی اشاره داشت که مرحوم صادق‌نیا دارای 2 فرزند دختر 6 و 2 ساله است.

روحش شاد و یادش گرامی باد

به جاست مسوولین اداره کل تربیت‌بدنی لرستان جهت احقاق حقوق این قهرمان لرستانی  در زمینه پی‌گیری مسائل بیمه و دیه این قهرمان لرستانی برای بازماندگانش کوشا باشند.

خبرنگاران ورزشی لرستان به جد این مساله را تا حصول نتیجه نهایی دنبال خواهند کرد.

 

 

یک نشان برنز برای تنیس‌روی میز دانش‌آموزی لرستان

رئیس اداره تربیت‌بدنی آموزش و پرورش لرستان گفت: مسابقات تنیس روی میز دانش‌آموزان پسر مقطع ابتدایی کشور به میزبانی استان گلستان برگزار شد که در پایان خراسان رضوی مقام قهرمانی را کسب کرد.

مجتبی کلانتری‌فرد اظهار داشت: در این مسابقات با حضور 100 نفر در قالب 25 تیم از سراسر کشور برگزار شد، در مسابقات دو نفری، تیم متشکل از علی نظری‌جودکی از لرستان و محمد مهدی‌گرمابی از خراسان‌رضوی به مقام سوم و نشان برنزرسید.

وی افزود: در این بخش، تیم دو نفری خراسان‌رضوی مدال طلا را ازآن خود کرد.

 

درخشش دانش‌آموزان لرستانی در مسابقات دوومیدانی کشوری

کارشناس مسؤول تربیت‌بدنی پسران آموزش و پرورش استان لرستان گفت: در بیست و نهمین دوره مسابقات قهرمانی دانش‌آموزان پسر سراسر کشور که با حضور بیش از 420 ورزشکار در قزوین برگزار شد، دانش‌آموزان لرستانی 5 عنوان کسب کردند.

فرشاد کاوه افزود: در این دوره از مسابقات که با حضور 28 تیم از استان‌های کشور و به مدت 4 روز در 15 ماده به میزبانی قزوین در سالن ورزشی معلم برگزار شد،

وی اظهار داشت: تیم لرستان که با مربی‌گری اردشیر کاظمی و کریمی در این مسابقات حضور داشت در 400 متر مقطع راهنمایی توسط امید سیاهپوش و امین نیازی به یک مدال طلا و یک نقره دست یافت.

کاوه گفت: همچنین آرین حیدرزاده به مدال برنز 800 متر رله امدادی تیمی مقطع راهنمایی رسید.

وی ادامه داد: علی فهیمی نیز در مسابقات 800 متر مقطع متوسطه مدال نقره دریافت کرد.