عکس‌ها و اخبار ورزش لرستان

این وبلاگ در سال 1383 با هدف حمایت از ورزش و ورزشکاران لرستان ایجاد شده است

تسلیت
ساعت ۱٢:٥٢ ‎ب.ظ روز شنبه ۱ امرداد ۱۳٩٠  کلمات کلیدی:

آقایان:

بابک(طوفان) اسدی‌و غلام‌رضا محمدی

 درگذشت مرحومه صدیقه انصاری (مادر بابک اسدی) را به شما و خانواده محترمتان تسلیت عرض می‌نماییم.

خبرنگاران مطبوعات و رسانه‌های لرستان

____________________________________

                             البرز بر بلندای فوتسال مقطع متوسطه کشور

خرم‌آباد- رضا جایدری: با انجام 58 بازی پرونده مسابقات فوتسال دانش‌آموزان پسر مقطع متوسطه کشور بسته شد و تیم فوتسال استان البرز مقام قهرمانی کشور را کسب کرد.

در این رقابت‌ها که به مدت یک هفته در خرم‌آباد برگزار شد، تیم البرز در بازی پایانی که عصر شنبه یکم مرداد به قضاوت حمیدرضا رستمی از زنجان و فردین مبارکی از کردستان در سالن سه هزار نفری ولی‌عصر(عج) خرم‌آباد برگزار شد، با نتیجه 5 بر 2 برابر شهرستان‌های تهران به پیروزی رسید. نیمه اول این بازی نیز 2 بر یک به نفع البرز پایان یافته بود.

  

در بازی برای کسب مقام سوم، همدان 2 بر یک ایلام را مغلوب کرد و بر سکوی سوم ایستاد. در بازی برای کسب رتبه پنجم نیز آذربایجان غربی با نتیجه 3 بر یک مقابل آذربایجان شرقی به برتری رسید. 

برای کسب رتبه هفتم قرار بود تهران به مصاف سیستان و بلوچستان برود که به دلیل عدم حضور تیم سیستان، این بازی 3 بر صفر به نفع تهران اعلام شد. 

جام اخلاق مسابقات فوتسال مقطع متوسطه به تیم آذربایجان شرقی اهدا شد. 

شایان ذکر است تیم فوتسال مقطع متوسطه لرستان که در لیگ حرفه‌ای دانش‌اموزی کشور حضور خواهد داشت، در مرحله مقدماتی در گروهی دشوار که همه‌ی تیم‌های آن لیگ برتری بودند از جمله با تیم البرز قهرمان مسابقات در یک گروه قرار گرفت و از دور مسابقات کنار رفت. 

جام، مدال و جوایز نفرات تیم‌های برتر توسط شاهوردی رئیس حراست آموزش و پرورش لرستان و حسنوند معاون وی، کلانتری‌فرد رئیس تربیت‌بدنی آموزش و پرورش لرستان، خرم‌روز سرپرست کل مسابقات و فهیمی‌راد دبیر انجمن فوتسال آموزشگاه‌های کشور به آنها اهدا شد. 

  

البرز(قهرمان): مهدی کوماسی- مهدی ترابی- محمدرضا شجاعی- هادی بهادری‌مطلق- پوریا حسنی‌نشترودی- محمد اینانلو- نوید احسانی‌منش- محمد شماخی- مرتضی ابراهیمی‌- میلاد شعبانی- عباس رنجبرزاده- مربی: رضا قلاح‌زاده- سرپرست: یدالله غلامی 

_________________________________________________________ 

رده‌بندی نهایی فوتسال مقطع متوسطه پسران کشور 1390 در خرم‌آباد: 1- البرز 2- شهرستان‌ها تهران 3- همدان 4- ایلام 5- آذربایجان غربی 6- آذربایجان شرقی 7- تهران 8- سیستان و بلوچستان